Akrep Burcu 2012 Falı

2012 Falı Akrep Burcu

Merhaba Akrep Burcu insanı, bu yıl şansınız evlilik, ikili ilişkiler, ortaklıklar gibi alanlarda artıyor. Haziran ayına kadar önünüze çıkan fırsatları değerlendirirseniz. Kendinizde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Böylece kazanç ve başarı sağlayabilirsiniz.

Harizan'a kadar olan dönem sizin için parasal ve aşk olarak sürpriz gelişmelerle geçecek olsa da, Haziran ayından sonraki dönemde dikkatli olmanız gerekiyor. Tek başınıza hareket etmekte zorlanıcaksınız. Fakat çevrenizdeki dostlarınızdan beklediğiniz destek tekrar artışa geçiyor.

Bu yıl sizi hayatınızda, sağlıkta ve çalışma ortamında Uranüs'ün yararını göreceksiniz. Uranüs'ün etkisi ile çalışmalarınızda farklı yöntemler deneyebilir ve bu konularda uzmanlaşabilirsiniz. Bu yıl bazı dönemlerde yavaş giden hayatınızdan sıkılmış bir tavır alacaksınız. Günlük hayatınızda ortaya çıkan hareketlilikler sayesinde yeni kişiler ve beklenmedik sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bu yıl içinde kazalar ve çeşitli hastalıklarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Kendinizi koruma altına almalı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Bu yıl bazı dönemlerde çevrenizle olan bağlarınızda sorunlar çıkabilir. Arkadaşlık çevrenizle aranız bir iyi, bir kötü olabilir ve bazı arkadaşlıklarınız bitebilir. İleriye dönük planlarınız sosyal çevrenizi daraltmış olabilir. Geleceğiniz ile ilgili kararları bu dönemden sonra almalısınız.

Haziran ayından itibaren çevrenizden beklediğiniz maddi destek şansınız artıyor. Ekim ayından itibaren üzerinizdeki baskı ve sorumluluklar artıyor. Satürn burcunuza geçtikten sonra hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Bugüne kadar olan hayatınızı sorgulayabilir, geleceğe yönelik çok farklı beklentiler içine girebilirsiniz. Yaklaşık iki yıl sürecek bu dönemde engeller sizi bunaltabilir.

Bu yıl tutulma dönemlerinde yani Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasım’ın ikinci yarısında kişisel gelirleriniz, başkalarından beklediğiniz destekler, değer yargılarınız, finansal kaynaklar konusunda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Resmi işleriniz de karışıklıklar ortaya çıkabilir.