Aslan Burcu 2012 Falı

2012 Falı Aslan Burcu

Merhaba Aslan Burcu insanı, 2012 yılının ortalarına doğru kariyer hedefleriyle ilgili fırsatlarla karşılaşacaksınız. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İş seyahatleri, akademik çalışmalarla dolu bir yıl sizi bekliyor. Ayrıca hayata bakış açınız, inançlarınız, görüşlerinizde kaçınılmaz bir yapılanma söz konusu.

Jüpiterden gelen olumlu etkiler kariyerinizle ilgili fırsatlar sunacak. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Net hareketlerde bulunmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Bu yıl ve sonrası dönemde ortaklık anlaşmalarında bulunacaksınız. Bu ortaklıklarda başkalarından beklentinizi alt seviyede tutmanız hayal kırıklığına uğramamanızı sağlar.

Bu dönemde yapacağınız anlaşmalarda parasal konularda çok dikkatli olmalısınız. Başkalarından beklenti içinde olmayıp kendi çabalarınızla ayakta durmanız sizin için daha verimli olacaktır. 2012'nin ilk altı aylık kısmında maddi anlamda dengesizlikler olabilir ve bütçeniz zorlanabilir. Bunun sebeplerini hesapta olmayan harcamalar ve geçmişten gelen sebepler olabilir. Ayrıca bu dönemde Jüpiter'in etkisiyle iş hayatınızda gücünüzü ortaya koyacaksınız. Yoğun ve tempolu bir dönem sizi bekliyor.

Hırslı tavırlarda bulunacaksınız ve kendinizi ortaya koyacaksınız bu durum çevrenizde dikkat çekmenize sebep olabilir. 2012'nin ikinci altı aylık döneminde ise daha çok sosyal alanda gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni insanlarla tanışacaksınız. Bu edindiğiniz dostlarınızdan destek alacaksınız ve sürpriz bir şekilde geleceğe dair planlarınızı, umutlarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

2012'nin Ekim ayı döneminde aile hayatınızda sorumluluklar artıyor. Babanız anneniz veya eşiniz tarafından kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz ve bunun sonucunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu tempo içinde kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Sakarlıklara karşı daha dikkatli olmalısınız.

Mayıs sonu Haziran başı ile Kasımın ikinci yarısında yani tutulma zamanlarında aşk hayatınız, kariyeriniz ve sosyal çevrenizle ilgili konular ön planda olacaktır. Bu dönemde bu konularla ilgili girişimler ve kararlarda bulunmamaya özen gösterin. Bu kararları ertelemek sizin için daha faydalı olacaktır.