Balık Burcu 2012 Falı

2012 Falı Balık Burcu

Merhaba Balık Burcu insanı, Jüpiter geçen yılda olduğu gibi bu yılın ilk yarısında da sizin üzerinizdeki olumlu etkisini sürdürmeye devam ediyor. Bu yıl öğrenme ve yazma gibi alanlarda kapasitenizi artıran, dünyayı daha iyi algılayabilmenizi sağlayacak, yakın çevreniz ile ilişkilerini olumlu yönde etkileyebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gelişen düşünce ve anlayış biçiminizle kendinizi çok daha rahat ifade edecek ve yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız.

Yakın çevreden gelen destek ve ilgi hazirana kadar rahat olmanızı sağlayacak. İlk altı ay tedbirli olmanızı gerektiriyor. Özellikle ilişkileriniz konusunda rutinlikten uzak oldukça hareketli gelişmeler olabilir. Yolunda giden bir ilişkiniz varsa eğer, ilişkiniz daha canlı ve coşkulu bir hal alabilir. İlişkinizde şimdiye kadar cesaret edemeyip ortaya koymadığınız noktalar varsa düşmanlıklar ve kavgalar yaşanabilir. Hukuksal sorunlar, fikir ayrılıkları, tartışmalar hayatınızda yer alabilir.

Haziran ayından sonra iç huzurunuz ve güvenli yaşam arzunuz artacak. Haziran ayından sonra Jupiter eviniz ve ailevi yaşamınızı etkileyecek. Ev, aile yaşamınız ve özel yaşantınız ön plana çıkacak. Sorunlarınızın yüksek olduğu bu dönemde huzurlu ve güvenli bir ortam bulabilirsiniz. Ailevi ilişkileriniz bu dönemde daha iyi bir hal alacak. Ailenize yeni katılan bireyler olur ise daha geniş bir eve taşınabilirsiniz.

Bu yıl Ekim ayından itibaren başkaları yüzünden sizi kısıtlayan olumsuz etkilerden kurtuluyorsunuz. Ekim ayına kadar olan dönemde özellikle maddi konularda beklediğiniz destekler gecikebilir veya hiç gelmeyebilir. Ortaklaşa işler ve gelirler konusunda da zorlanmalar devam edebilir. Kredi borcu veya senet, sigorta gibi konular da sıkıntılarınız sürecek. Neyse ki Satürn’ün Akrep burcuna geçmesiyle başlayacak bu yeni dönemde bu tür sıkıntılardan kurtulacaksınız.

Ekim ayına girdiğimizde hayatınızı sorgulayacak, ruhsal ve kişisel anlamda kendinizi geliştirmek için fazla çaba harcayacaksınız. Yabancı kültürler üzerine eğitimler alabilirsiniz. Yüksek öğreminizi bitirmek için kendinizi sıkı çalışmak için mecbur hissedebilirsiniz. Farklı ülkelerden insanlarla tanışabilirsiniz ve bu kişiler aracılığıyla bazı sorumluluklar alabilirsiniz.

Bu yıl bazı dönemlerde hayatınızda karışıklıklar olabilir. Tutulma zamanı yani Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasım ayında dikkatli olmalısınız. Aklınızda olmayan, düşünmediğiniz bir başarı elde edebilir veya beklenmedik bir şekilde gözden düşebilirsiniz. Yeni çalışmalar, fikirler ve anlaşmalar da yapabilirsiniz. Ama bu dönemde yeni anlaşmalardan ve çalışmalardan uzak durmanız daha iyi.

Eviniz ve aileniz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili yeni bilgilerde edinebilirsiniz. Kasım ayında kısa bir dönem'de arkadaş ortamınızda veya sosyal ortamınızdaki insanların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Sert ve içinizi sıkacak düşüncelerden uzak durmalısınız ve bu dönemde önceden aldığınız kararları değiştirmek isteyebilirsiniz. Ancak bu karardan vazgeçmek daha iyi olabilir. Bazı durumlarda tedbirli olmalısınız özellikle evrak, faturalar, anlaşmalar ve yapıcağınız yolcuklarda dikkatli olun.