Başak Burcu 2012 Falı

2012 Falı Başak Burcu

Merhaba Başak Burcu insanı, 2012'nin ilk yarısında Jüpiter'in olumlu etkileri devam edecek. Yurt dışıyla ilgili konularda fırsatlarla karşılaşacaksınız ve yabancı saygın kişilerden destek alacaksınız. Bu destek 2012'nin ilk yarısında rahat olmanızı sağlayacak. Yurtdışı bağlantılı işlerle uğraşıyorsanız bu sektörlerle ilgili önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız veya yeni planlamalarda bulunabilirsiniz.

Hayal gücünüz oldukça üst seviyede. Bu durum kariyer hedeflerinizde değişikliklere neden olabilir. Aynı zamanda hayata bakışınızı değiştirebilir. Uzun mesafeli yolculuklar yapacaksınız. Bu ufkunuzun açılmasını sağlayacaktır. Akademik çalışmalar yapmak istiyorsanız bu dönem doğru bir dönem olacaktır. Beklenmedik olaylar karşısında rahat olmayı başaracaksınız. İlk altı aylık dönem sizin için hareketli olacak. Asabi ve cesaretli olabilirsiniz. Kendinizi hem fiziksel açıdan hem kişilik açısından güçlü hissedeceksiniz.

Bu enerji sizi aceleci yapabilir. Sık, sık ego çatışması yaşayabilirsiniz. Bu enerjinizi çalışma alanınızda kullanmanız başarınızı yükseltecektir. Çok yorulacaksınız bu yüzden sağlık problemleri yaşamanız olanaklı. Aceleci tavırlarınız yüzünden kazalar yaşanabilir dikkatli olmalısınız. Ekim ayından sonra Satürn'ün parasal konuda yaşattığı kısıtlamalardan kurtulacaksınız.

Yatırımlarınızı rahatça yapabilirsiniz. Ekim ayından itibaren kısıtlayıcı etkiler yaşanacak. Bu dönemde iletişim gerektiren konularda tedbirli olun. Aynı zamanda çevrenize dikkat edin. Kararlarınızı değiştirmeyin, aceleci olmayın. Yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Moralinizi bozmayın.

2012 nin ikinci altı aylık kısmı kariyeriniz için çok önemli . Ün kazanma , terfi etme gibi durumlar olabilir. Öte yandan iyi kazançlar elde edebilir, daha çok tanınabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin artacağı bir dönem. Bu yüzden hedeflerinize doğru rahat adımlar atabilirsiniz.

Beklentilerinizin yükseleceği bir dönem. Fakat bu durum rahatça elde edebileceğiniz fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Bu fırsatları kaçırmamak için daha alçak gönüllü olmalısınız. Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasım’ın ikinci yarısında yani tutulma zamanlarında iş hayatınızda karışıklıklar ve değişiklikler meydana gelebilir..

Bu dönemde ani başarılar elde edebilirsiniz veya gözden düşebilirsiniz. Yakın çevrenizde ufak çaplı değişiklikler olabilir. Yeni fikirlerle karşılaşabilirsiniz fakat değişiklerden kaçınmalısınız. Ailevi sorunlar yaşayabilirsiniz. Yıl sonuna doğru karamsarlık söz konusu olabilir. Katı tavırlar içinde bulunmamanız sizin için iyi olacaktır.