Boğa Burcu 2012 Falı

2012 Falı Boğa Burcu

Merhaba Boğa Burcu insanı, geride bıraktığımız yıllardaki gibi kayata iyimser bakışınız devam ediyor. Bu yıl bu bakış açınız sayesinde birçok isteğiniz gerçekleşebilir. İstediklerinizi fazla çaba harcamadan elde edebilirsiniz. Kendinizide bazı konularda geliştireceksiniz. Jüpiter yılın ikinci yarısında İkizler burcunda olacak, maddi konularda Jupiter sizi desteklemeye başlıyor. Önünüze birçok fırsat çıkabilir bunları iyi değerlendirmeli ve yatırımlarınızı ona göre yapmalısınız.

Bazı durumlara istediğiniz gibi yön verebiliyorsunuz. Bu fırsatı iyi değerlendirin. Bu yıl Haziran ayına kadar olan dönemde aşk açısından yeni deneyimler yaşamaya devam edeceksiniz. Daha önce yaşadığınız ilişkileri aklınızdan tamamen silmelisiniz. Hiç beklemediğiniz ilişkiler sürpriz şekilde ortaya çıkabilir. Eğlence hayatınız oldukça hareketli olacak gibi görünüyor. Kendinize yeni hobiler edinebilir, sanatsal konular, spor faaliyetleri ile uğraşabilirsiniz. Bu durumda yaratıcı yeteneklerinizde gelişecektir. Bu dönemde çocuklarla ilgili konular ön planda olacak..

Duygusal konular ve romantizm hayatınıza heycan gelecek, aşk hayatınız hareketlenecek gibi görünüyor. Bu olumlu gelişmeler hayatınızdaki çoşkuyu daha da artıracak ve bu çoşkuyu daha fazla içinizde hissedeceksiniz. Kendi mutluluğunuza odaklanıp çevrenizle daha az ilgilenmeniz çok hoş karşılanmayabilir ve bencil olarak görülebilirsiniz dikkatli olun. Sezgileriniz güçlenecek ve çok farklı beklentiler içine girebilirsiniz. Haziran ayından sonraki dönem sizin için çok keyifli geçecek.

Para kazanma konusunda yeni projeler önünüze çıkabilir. Aşk hayatınızda yeni ve olumlu gelişmeler olabilir. Sağlığınız ve günlük yaşamınız Ekim ayından sonra rahatlayabilir. Uzun süreden beri içinizi sıkan, bazı konularda sizi engelleyen, sorunlardan kurtulacaksınız.

Satürn evlilik, ortaklık ve ikili ilişkileri ilgilendiren konularda zorlayıcı ve kısıtlayıcı enerjisi üzerinizde olacak. Yaşadığınız ilişkiyi daha fazla ciddiye alabilirsiniz ve bu durumda üzerinizdeki sorumluluklar artabilir ve üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Bu baskı size yakın insanlardan gelebilir.

Bütün bu olanları oturup düşündüğünüzde hayatınızla ilgili yeni yapılanmalara gidebilirsiniz. Bu yıl Mayıs ayında yani tutulma döneminde, Haziran başı ve Kasım sonlarında finans açısından iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız.