Kova Burcu 2012 Falı

2012 Falı Kova Burcu

Merhaba Kova Burcu insanı, 2012 yılının ilk 6 ayında ev ve aileniz ile ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız. Haziran ayına kadar oturduğunuz evinizde değişiklik yapabilirsiniz. Eviniz sosyal açıdan hareketli hale gelecek. Çevrenizdeki saygın kişilerden alacağınız destek ile, emlak işinde, ev sahibi olma ve yuva kurma gibi hayalleriniz gerçekleşecek.

Haziran ayından itibaren mutluluğunuzu ilgilendiren konulara daha fazla ilgileneceksiniz. Çocuklar, sanat, aşk hayatı, spor gibi konularda hoş sürprizler sizi bekliyor. Hiç ummadığınız bir anda aşık olduğunuzu düşünebilir, çocuk sahibi olacağınızı düşünebilir veya çocuklarınız var ise onların başarısı ile gururlanabilirsiniz. Eğlence hayatınız hareketleniyor. Şans oyunlarında önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Her yıl olduğu gibi teknolojik konulara ve bilimsel konulara ilginiz oldukça artıyor..

İlgili olduğunuz konularda eğitim alabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Yaratıcı ve yenilikçi fikirleriniz ile ön plana çıkabilirsiniz. İletişime olan ilginiz fazla olduğu için yeni insanlarla tanışma olasılığınız oldukça yüksek. Komşularınız ile fikir tartışmaları yapabilirsiniz. Sosyal çevreniz ile daha yoğun ilişkiler içinde olabilirsiniz. Bu zamanlarda yeni anlaşmalar yapmak, yazıp, çizme gibi işlerle uğraşmak sizin için daha iyi olacaktır.

Bu yılın ilk 6 ayında yeni ortaklık anlaşmaları ve çevrenizden beklediğiniz destek konusunda yüksek beklentiler içine girmeyin. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yılın ilk dönemlerinde maddi açıdan zorluklar çekebilirsiniz. Daha önce yaptığınız harcamalar ve geçmişteki durumlar tekrar gündeme gelebilir ve sürpriz harcamalarınız olabilir. Buna hazırlıkla olmanızda sizin için yarar var. Jüpiter'in desteği sizin yanınızda olacak ve gücünüzü ortaya çıkarıcaksınız. Tempolu, yoğun bir çalışma ortamı içine girebilirsiniz. Hırslı olmanız iş konusunda da dikkat çekecek.

Eviniz ile ilgili sorumluluklar Ekim ayı ile birlikte kısıtlamalarınız yükseliyor. Evinizdeki eşiniz, babanız, veya otorite konumundaki kişi ile aranızda sorunlar olabilir. Sağlık yada başka bir konu üzerinde aile fertlerinizin yükü üzerinize binebilir. Bu yüksek tempo'da sizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin.

Yaşayacağınız sakarlıklara dikkat etmelisiniz. Tutulma dönemlerinde yani Mayıs sonu, Haziran başı, Kasım'ın sonlarında sosyal hayatınız ve geleceğe dair ümitleriniz, aşk hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda etki alacaksınız. Bu dönemlerde yeni bir başlangıç yapmamaya dikkat edin.