Terazi Burcu 2012 Falı

2012 Falı Terazi Burcu

Merhaba Terazi Burcu insanı, 2012 yılında da Uranüs'ten gelen etkiyle ilişkiler konusunda özgürlük ihtiyacıyla dolusunuz. Bu arzular sürpriz değişimlere neden olabilir. Örneğin şuan devam etmekte olan aşk hayatınız sürpriz bir evlilikle sonuçlanabilir veya ani beklenmedik ayrılıklar yaşanabilir. Ayrıca yeni tanışacağınız kişiyle aniden evlilik kararı da alabilirsiniz.

2012'nin ilk altı aylık döneminde yeni ortaklıklar ve ikili ilişkiler konusunda Jüpiter’den gelecek olan olumlu destekle kazanç sağlayacaksınız. Eşinizin sağladığı kaynaklar ve başkalarıyla yapacağınız ortak işler, borçların ödenmesi, alacakların tahsili, yatırımlarınızın değerlenmesi gibi konularda olumlu ve bereketli gelişmeler yaşanabilir. Özellikle eşinizin veya ortağınızın finans durumundaki gelişmeler sizi olumlu yönde etkileyecek. Miras konularında maddi kazançlar elde edeceksiniz.

İşinizde yeniden yapılanma söz konusu. Bu duruma sebep olan kişiler ise eşinizin veya ortağınızın tanıştırdığı kişiler olacaktır. Bu yapılanma sonucunda doğal olarak büyük beklentiler ortaya çıkacaktır. Bunun sonucunda kontrolsüz harcamaları yaşanacaktır. Mutlaka harcamalarınıza gereken özeni göstermelisiniz. 2012 yılının ikinci yarısında varlıklı, saygın, yabancı kişilerle ortak işlere girebilir, anlaşmalar yapabilirsiniz. Bu işle ilgili hukuksal konular varsa bu açıdan da olumlu etki altındasınız. Bulunan davalar olumlu sonuçlanacak. Ayrıca bu dönemde uzun seyahatler, yurt dışı bağlantılı gelişmeler, eğitim, kariyer, kendinizi geliştirmek istediğiniz konular da fırsatlara açık olacaksınız. İyi değerlendirin.

Maddi açıdan bazı zamanlarda dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Ani harcamalar bütçenizi zorlayabilir. Bu tür beklenmedik harcamalar için her zaman tedbirli olmalısınız. Yılın ilk altı aylık kısmında Mars’ın etkisiyle enerjiniz düşebilir. Geçmişte yaşadığınız olaylar yüzünden zaman zaman içinize kapanabilirsiniz. Doğal olarak kendinizi yalnız ve karamsar hissedebilirsiniz. Veya kontrolünüz dışında meydana gelen olaylar yüzünden endişeler içine girebilir, kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Bu yüzden bu dönemde, sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Dikkatinizi farklı şeylere yöneltmek size iyi gelecektir. Ayrıca yardım organizasyonları, yardım kuruluşları içinde yer almak bulunduğunuz sıkıntılı durumun geçmesi için size yardımcı olacaktır.

2012'nin sizin için bir olumlu gelişmesi daha olacak. Uzun zamandır burcunuzda hareket eden Satürn Ekim ayından itibaren üzerinizdeki baskısını kaldırıyor. Böylece daha rahat olacak veya şimdiye kadar yoğun çaba gösterdiğiniz konularda çabalarınızın karşılığını çok iyi bir şekilde alacaksınız. Yalnız Ekim ayından sonra bütçenizi daha sıkı kontrol etmelisiniz. Maddi olarak fazla açılmamaya veya borç altına girmemeye çalışmalısınız. İki yıllık bir süreç içinde sahip olmayı çok arzu ettiğiniz ne varsa bu isteğinizi biraz daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Veya bu arzunuz için parasal sıkıntı çekebilirsiniz.

Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasım’ın ikinci yarısında yani tutulma zamanlarında ise manevi olarak gelişeceksiniz. Bu durum hayata bakışınızı değiştirecek. Ayrıca bu tutulma dönemlerinde yabancı ülkeler, eğitim, hukuk seyahat gibi konularda etki alabilir değişimler yaşayabilirsiniz. Fakat tüm bu olumlu gelişmeler yanında evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık yönünde güven duyduğunuz kişilerle zaman zaman yanılgılar yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramamak için her zaman tedbirli olmanızda yarar var.