Yay Burcu 2012 Falı

2012 Falı Yay Burcu

Marhaba Yay Burcu insanı, 2012'nin ilk altı aylık döneminde Jüpiter'in olumlu etkisiyle iş ve hizmet alanında sistemle ilgili yeni fikirler ortaya atacaksınız. Önemli başarılar elde edeceksiniz. Ekip çalışmalarında göstereceğiniz başarılı performansınızla iş ortamında arkadaşlarınız ve astlarınız arasında aranan kişi olacaksınız. Yılın ikinci altı aylık kısmında Jüpiter'in etkisiyle ilişkiler, ortaklıklar, evlilik konularında fırsatlarla karşılaşacaksınız.

İkinci altı aylık kısımda eşinizden ve ortağınızdan oldukça fazla destek alacaksınız. 2012'de Uranüs'ün etkisiyle mutluluk anlayışınız değişecek. Duygusallıktan çok kafaca anlaşabileceğiniz değişik kişilerden etkilenecek ve onlarla ilişkiniz olacak.Tekdüzelikten sıkılıyorsunuz bu yüzden değişiklik arayışına gireceksiniz. Sıradışı, dikkat çekici ve farklı hobiler ediceceksiniz. Şans oyunlarına ilginiz artabilir. Riskli oyunlara yönelebilirsiniz.

Daha tedbirli olmayı denemelisiniz. Eğer çocuklarınız varsa onların özgürlük duygularının arttığını göreceksiniz. Uranüs transitini olumlu bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız çocuklarınız aracılığıyla yaşayacağınız bu değişime izin verin. Ev ve aile konularında Neptün’ün etkisiyle biraz dağılabilirsiniz, olayları doğru değerlendiremeyebilirsiniz sabırlı olun.

Bu durumu yaşama sebebiniz hayal gücünüz olabilir. 2012'nin ilk altı aylık kısmında iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda kendinizi fazla zorlayabilirsiniz ve beklenti içinde olabilirsiniz. Maddi konulara daha çok dikkat etmelisiniz. Her türlü alışkanlıklarınızdan uzak kalmanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu beklenti karşısında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. 2012 Ekimin'den sonra Satürn'ün etkisi altından çıkıyorsunuz.

Satürn etkisi altında olduğunuz sürece kontrol edemediğiniz olayları anlatan on ikinci evinizde kalacak. Yani Satürn sizi zorlu bir sınavdan geçirecek ve değiştirmemekte direndiğiniz alışkanlıklarınız değiştirmeye zorlayacak. Bu dönemde içine kapanma ve yalnız kalma arzusu içine girebilir, korkularınızı yenmeyi başarabilir, dürüst olduğunuz sürece her zaman ilahi güçlerin yardımını alabileceğinizi anlayabilirsiniz. Ayrıca kendi içgüdülerinize güvenmeyi öğrenmeniz gerek. Eğer bunu çabuk başarabilirseniz bu sizin için çok olumlu olabilir.

Tam tersine bu alışkanlıklarınızı terk etmemekte direnirseniz, Satür'ün zorlayıcı etkisi altına girersiniz. Bu zaman zorlu gibi gözükse de aslında sizi geliştirecektir. Ayrıca hayatınıza yenilik getirerek sizi ödüllendirecektir. Mayıs sonu, Haziran başı veya Kasım’ın ikinci yarısında yani tutulma zamanlarında kişisel anlamda değişimler yaşayabilirsiniz. Kendinizi yeni farklı duygular içinde bulabilirsiniz.

Bu dönemde ayrıca evlilik söz konusu olabilir. İç dünyanızda kargaşalar yaşayabilirsiniz. Buna bağlı olarak hassasiyetin artması kaçınılmaz. Bu durumdan hoşnut olmayabilirsiniz. Başkaları için fedakarlıklar söz konusu olabilir.