Yengeç Burcu 2012 Falı

2012 Falı Yengeç Burcu

Merhaba Yengeç Burcu insanı, içinizdeki artan değişim arzuları, size ilişkilerinizde harekete geçmeniz için zorluyordu. Geçen yıllarda aileniz ve işiniz ile ilgili kısıtlamalar sizi sıkıntı içine sokuyor. Bu yıl yeniden yapılanma ve özgür olma arzularınız devam etse de aile ve eviniz ile ilgili sorumluluklar azalıyor ve içiniz biraz daha rahatlıyor. Bu yıl sosyal hayatınızdaki hareketli gelişimleri fırsata dönüstürebilirsiniz. Bulunduğunuz sosyal ortamlarda değerli kişiler ile tanışabilirsiniz.

Size destek olan bu değerli kişiler sayesinde hayallerizi gerçekleştirme aşamasında önemli gelişmeler olabilir. Bir süre aileniz ve ev halkınız ile ilgili zorluklar yaşadınız. Bir çok zorlanmalar ile karşılaştınız ve sizi sınavdan geçirten tecrübeler yaşadınız. Evinizdeki otorite sahibi kişiler tarafından kaynaklanan sınırlamalar yaşadınız. Ancak bu yıldan itibaren yepyeni sosyal çevreniz, dostluklarınız olucak bu kişilerin yanında kendinizi daha iyi ve moralli hissedeceksiniz.

Sosyal yönünüzü geliştirirseniz, kendiniz ile yapmanız gerekenleri gerçekleştirebilirsiniz. Ocak ayından, Haziran ayına kadar olan zaman diliminde yakın ilişkileriniz, arkadaş çevreniz ve akrabalarınız ile ilgili konularda terslikler peşinizi bırakmayabilir. Daha önce yaşadığınız sorunlar tekrar önünüze çıkabilir. Çözüm arayabilirsiniz ancak olayları da fazla zorlamayın. Haziran ayı bu sorunları çözmeniz için iyi bir zaman. Hatta sizin için çözülmeyecek gibi görünen bazı sorunlar kendiliğinden çözülebilir, ve sizi hayrete düşürebilir. Bu dönem içinde yolculuk, yazılı anlaşmalar ve yapacağınız alışverişlerde biraz dikkatli olmalısınız. Haziran ayından itibaren ise fadakarlık gerektiren konularda bağımsız ve eskisinden çok farklı yaklaşım içinde olacaksınız. Sezgileriniz çok güçlü, sezgileriniz yardımıyla kendinizi ve ihtiyaçlarınızı belirgin şekilde ortaya koymaya başlayabilirsiniz.

Bu konuda aceleci davranmayın her zaman olduğundan daha esnek olmalı, yaşadığınız olaylara karşı sakin ve sabırlı olmalısınız. Etrafınızdan beklediğiniz destek hiç beklemediğiniz bir anda gelebilir. Aksi halde gerginlik ve kaybetme korkusu yaşayabilirsiniz. Ruhsal sorunlarınızda ön plana çıkabilir. Haziran ayından itibaren geleceğe yönelik planlarınızın hazırlıklarını yapmaya başlayacaksınız. Eksik yönlerinizi tespit edip gerekli düzenlemeleri yapmalısınız. Ekim ayından itibaren eviniz ve ailenizde sizi zorlayan etkenler ortadan kalkıcak.

Sorumluluklarınız giderek azalıyor buda sizi oldukça rahatlatacak. Artık kendi mutluluğunuza yöneleceksiniz. Mutlu olma ile ilgili konuları fazla ciddiye alacaksınız. Gelecek senelerde aşk hayatınız, çocuklarınız veya ortaya çıkartmaya çalıştığınız konular ciddi şekilde sizi uğraştıracak. Kariyeriniz konusunda ise derinden etkileneceğiniz olaylar yaşayacaksınız. Güçlü kişilerle tanışıp yeni deneyimler elde edebilirsiniz. Bu yıl sizin için gerçekleştireceğiniz emek ve çalışmalarınızın sonuçlarını alacağınız bir yıl olacak.

Büyük beklentiler içine girmeden kariyeriniz ile ilgili konuda fazla hırs yapmadan çalışmalarınızı sürdürdüğünüz sürece başarı sizin olacak. Mayıs sonu, Haziran başı ve Kasımın sonlarında yani tutulma zamanlarında olayları akışına bırakmalısınız. Kaderi yönlendiremeyeceğinizi daha zorlayıcı bir biçimde hissedebilirsiniz. Bu zamanlarda sağlık konusunda biraz dikkatli olun. Bu dönemlerde iş yeri değişiklikleri, çalışma konusu ile ilgili değişiklik yapmanız gündeme gelebilir.