Balık Burcu 2013 Falı

2013 Falı Balık Burcu

Aşk ve Eğlence

Transit Satürn, yılın büyük çoğunluğunda, evlilik ve ilişkilerinizi temsil eden 7. evinizde hareket ediyor olacak. Satürn uzlaşmayı, sonuca gitmeyi zorlaştıran, engelleyen yapıdadır. İkili ilişkileriniz bu durumdan etkileniyor. Adeta testten geçiyorsunuz. Karşınızdakilerden beklentilerinizde daha gerçekçi ve sabırlı olmanız gerekiyor.

Evlilik konusunda çözemediğiniz sorunlarla ilgili uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Bu dönemde, bir partneriniz olsa bile yalnızlık hissedebilirsiniz. Zorlanmalar, kopmalar söz konusu olabilir. İleri dönük işlerinizde size uygun olmayan ilişkiler bu noktada temizlenebilir. Diğer taraftan, bir partnere de ihtiyacınız var. Başkalarından bir şeyler öğrenmek ve başkaları tarafından muhatap alınma arzusunda olacaksınız. Satürn burada iken yapılan evlilik, çok fazla gözden geçirilmiş olduğu için sağlamlık göstergesi de olabilir.

Transit Jüpiter, yılın tamamında, arkadaşlar, gruplar, sosyal yaşamla ilişkilendirilen 11. evinizde hareket ediyor olacak. Bu yıl, eğlenceli aktivitelerde artış ve sosyal çevrede genişleme var. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade etmelisiniz. Arkadaşlarınıza verdiğiniz önem daha da artacak. Sevdiğiniz kişilerle birlikte hoş vakitler geçireceksiniz. Kulüpler, dernekler veya partiler gibi büyük organizasyonlarda ya da idealistçe çalışan yardım gruplarında yer almaktan mutluluk duyacaksınız. Aşktan yana en olumlu tarihler Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında.

Parasal Konular

Transit Jüpiter, yılın tamamında, iyi şans ve kazanımlar, hedefler konusunda yardımcı olan kişiler ve profesyonel girişimlerin parasal destekleriyle ilişkilendirilen 11. evinizde hareket ediyor olacak. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade etmelisiniz. Dostlarınız vesilesiyle işler alabilir, kazanımlar elde edebilirsiniz. Önceden tamamlanmış işlerden gelen kazançlar devreye girmeye başlıyor. Gösterdiğiniz çabaların maddi ödüllerini almaya başlayacaksınız.

İşinizle ilgili konularda uzun vadeli yatırımları düşünebilirsiniz. Gelecekle ilgili konularda fikir alışverişinde bulunabileceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizden veya arkadaşlarınızdan, planlarınıza umulmadık destekler gelebilir. Uzun vadeli hedefler belirlemenin, iş yatırımları yapmanın tam zamanı! Ortaklaşa projelerle ilgili konular da dikkat çekecek.

Transit Satürn, yılın büyük çoğunluğunda, ortaklık, anlaşmalar, davalarla ilişkilendirilen 7. evinizde hareket ediyor olacak. Satürn uzlaşmayı, sonuca gitmeyi zorlaştıran, engelleyen yapıdadır. Halihazırda var olan ortaklaşa işleriniz alanında testten geçiyorsunuz. Zorlanmalar, kopmalar söz konusu olabilir. İleri dönük işlerinizde size uygun olmayan projeler bu noktada temizlenir.

Hukuki problemler, parasal kayıplarınıza sebep olabilir, dikkat! Parasal konularda, Mart ve Nisan aylarında olumlu etkiler altında olacaksınız. Haziran, Temmuz aylarında, gayrimenkul alım satımından, yaratıcı fikirlerinizden, hobisel ve sanatsal aktivitelerden kazanç elde edebilirsiniz. Ağustos ve Eylül aylarında, ortaklaşa işlerden kazanım fırsatları var. Kasım, Aralık aylarında, kazanım hırsınız zirve yapacak. Kendinizden beklediğiniz ölçüde risk alabilirsiniz.

İş ve Kariyer

Şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter, yılın tamamında 11. evinizde hareket ediyor ve sosyal dayanışmanın kariyerinizde çok önemli fırsatları da beraberinde getireceğini müjdeliyor!

Geleceğe dönük idealler ve ümitler artıyor. Geçmiş çalışmaların faydasını görmeye başlıyorsunuz. Kariyerinizde ilerlemeniz için size yardımı dokunacak kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Birçok yeni insanla birlikte olmanın faydasını ileride daha çok göreceksiniz. İş hayatıyla ilgili konularda, başkalarıyla paslaşmanız isabetli sonuçlar doğuracak. Fikrine saygı duyduğunuz dostlarınıza danışabilirsiniz. Sosyal çevreniz vesilesiyle işler alabilir, kazanımlar elde edebilirsiniz. Toplumsal olaylarla, hayır işleriyle ilgilenmeniz mümkün. Geçmişte gösterdiğiniz çabaların maddi ödüllerini almaya başlayacaksınız.

İşinizle ilgili konularda uzun vadeli yatırımları düşünebilirsiniz. Örneğin, ticari bir girişimci iseniz, kendi iş konunuzdaki kişilerle bir arada olacağınız toplantılara ve fuarlara katılabilirsiniz. Bu alanlardan size faydalı bağlantılar ve fırsatlar çıkacaktır. Bu dönemde bu tip organizasyonları kaçırmayın! 19 Şubat 20 Mart arasındaki tarihler, ortaya çıkmanızın tam zamanı! Nisan ve Mayıs aylarında başarınız, iletişim kaynaklarını doğru kullanmanıza bağlı. Haziran ayı biraz durgun geçse de, Temmuz ayında turizm ve otelcilik, hobiler ve sanatsal aktivitelerde aktif ve başarılı olabilirsiniz.

Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında, daha görünür pozisyonda olacaksınız. Ortaklaşa işlerden, danışmanlık, tanıtım ve pazarlama işlerinden, halkla ilişkiler alanlarından başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Kasım ve Aralık aylarında, iş performansınız zirve noktasında olacak. Kendinizi gösterme fırsatları yakalayabilirsiniz.

Sağlık

Geçen iki yıl boyunca, transit Satürn hastalık ve zayıflıklarla ilişkilendirilen 6. evinizde geçiş yapmaktaydı. Çok fazla çalışmak veya detaylarla fazla uğraşmak vücudu ve sağlığınızı zorlamıştı. Yaşam tarzınızı, alışkanlıklarınızı iyi organize etmeniz gerekiyordu. Kişisel disiplininizi iyi korumak, diyetinize dikkat etmek durumunda kalmıştınız. Kendinizi sağlıklı ve zinde tutmak için çaba sarf etmeniz gerekiyordu. Artık bu zamanlar sona erdi! Eğer sağlığınız konusunda gerekli tüm önlemlerinizi almış, üstünüze düşeni yapmış iseniz, bu yıl çok rahat edeceksiniz.

Yakın geçmişte günlük rutinler, monoton ve sıkıcı olmuştu. Sevmediğiniz halde yapmanız gereken işlere kendinizi zorlamanız mutsuzluğa sebep oluyor; bitirilmesi gereken çok sayıda proje olması sinirlerinizi geriyordu. Şimdi ise, bu durumların da artık sizden uzaklaşmaya başlayacağını göreceksiniz. Gerek fiziksel, gerekse ruhsal sağlığınız daha iyi olacak!

Şubat ve Mart aylarında, sağlığınız zirve yapacak. Sağlıkla ilgili konularda dikkatli olmanız gereken zamanlarda var tabi. 9 Mayıs 1 Temmuz arasındaki tarihlerde; 19 Ağustos 4 Ekim arasındaki tarihlerde, stres ve gerginliklerden, tehlikeli aktivitelerden, ameliyat ve operasyonlardan kaçınmaya bakın.