Oğlak Burcu 2013 Falı

2013 Falı Oğlak Burcu

Aşk ve Eğlence

Jüpiter bu yıl burcunuzdan geçiş yapıyor. Bu transit, size şans getirecek! Kendinize yeni imaj geliştirmenizin tam zamanı! Kendinizde yaratacağınız değişiklikler fark edilecek. Ama Jüpiter'in aşırıya kaçıran yönüne dikkat etmeli, kapasiteniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Artan kişisel güveninizi olumlu kullanmalı ama fazla ben bilirim havasına girmekten ve kendini abartmaktan kaçınmalısınız. Gerçi abartılı davranışlar sizin genel tavrınız değil; ama bu yıl diğer yıllara hiç benzemiyor. Her zaman olduğu kadar kontrollü davranmayacaksınız. Yeni maceralara atılma arzunuz, şimdiye kadar olmadığı biçimde, ortaya çıkacak.

Burcunuzdan geçmekte olan Jüpiter özgürlük hissiniz, hayattan keyif alma ve maceralara atılma arzunuzu büyütüyor. 24 Ocak 17 Şubat arasındaki tarihlerde, aşk kapınızı çalabilir! İlişkide uyum içerisinde olacak, dengeyi daha rahat sağlayabileceksiniz. Sosyal ve eğlenceli aktivitelere daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

Mart, Nisan ve Mayıs aylarında, ikili ilişkiler enerji dolu, heyecanlı ama yorucu bir seyir izleyecek. İlişkinizde, şimdiye kadar açıkça konuşmamış olduğunuz şeyleri, tüm açıklığı ile konuşmaya ve muhatabınızla yüzleşmeye başlayabilirsiniz. Aceleci ve düşüncesizce hareketler ilişkinizi zedeleyebilir.

Haziran ve Temmuz aylarında, aşk ve evlilik konuları ön plana çıkıyor. Karşınızda nasıl birisini istediğinize karar verebilir, önemli bir ilişkiye girişebilir, ilginç tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Eylül, Ekim aylarında, çok daha sosyal ve dışa açık olacaksınız. Eğlenceli aktivitelere katılabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kasım, Aralık aylarında, yine aşktan yana çok şanslı bir dönemde olacaksınız. Beğenilecek ve ilgi göreceksiniz. Mevcut ilişkinizdeki sorunlar uzaklaşmaya başlıyor. İlişkiyi yönlendiren taraf siz olacaksınız.

Parasal Konular

Jüpiter'in burcunuzdan geçiyor olması, alışılmışın dışında iyimserlik hissine sebep olacak. Parasal konular da buna dahil. Lükse kaçma, kendinize fazla müsamaha gösterme ve sınırsızca genişleme arzusunda olacağınızdan, dağılmamaya özen göstermelisiniz. Bu yıl finans durumunuz, son yıllara nazaran daha iyi olacak. Yabancılarla yapılan işlerden, dış ticaretten, eğitim ve akademik konulardan, medya ve yayıncılık sektöründen kazançlar elde edebilirsiniz. Fakat bu kazançları elde etmek için çok çaba sarf etmeniz ve sabırlı olmanız gerekecek.

Hukuki konulardan kaynaklanan harcamalarınız olabilir. Bu yüzden, tüm işlerinizde hukuki prosedürü iyi takip edin! Ocak, Şubat ve Mart aylarında, yeni yatırım fırsatlarıyla veya kazanç imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Fakat 28 Ocak 19 Şubat tarihleri arasında Merkür para evinizde geri harekette olacağından, parasal alışverişlerinizde çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Nisan ayında yaratıcı ve sanatsal aktivitelerden gelir elde edebilirsiniz. Mayıs, Haziran aylarında, kazancınız ancak çok çalışma ve gayret karşılığında artabilir. Temmuz ve Ağustos aylarında, ortaklaşa işlerden gelir elde edebilirsiniz. Eylül Ekim aylarında, kazancınız en üst seviyesinde olacak. Hak ettiğiniz kazancı almaya başlayacaksınız! Kasım, Aralık aylarında, parasal konularda şans üzerinize gelmeye başlıyor. İyi değerlendirin.

İş ve Kariyer

İstekleriniz yerinde gelmeye başlıyor. Tüm kişisel girişimlerinizde, şans ve fırsatlarla dolu bir yıl sizi bekliyor! Transit Jüpiter, yılın tamamında, burcunuzda hareket ediyor olacak. Birçok şeye birden girişim yapma fırsatlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat, dağılmamanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Aşırı iyimserlik, zarar göreceğiniz işlere atılım yapmanıza sebep olabilir.

Transit Satürn 9 evinizden geçiyor, Dış ticaretle uğraşıyorsanız, başarı daha fazla çalışarak gelecek. Temkini elden bırakmamanız gerekiyor. Yabancılarla yapılan işler tecrübe kazandırıcı olacak. Akademik kariyer, yayıncılık ve medya alanlarında iseniz, başarı, ancak çaba ve gayretler sonucunda gelecek. Yasal konularla ve hukuki davalarla ilgili sorunlarla karşılaşmamak için,, uğraştığınız işlerde yasal prosedürü çok iyi takip edin!

Transit Pluto'nun da burcunuzdan geçiş yapacak olması, her zamankinden çok daha fazla mücadeleye çağırıldığınızı ve bunun için yeterli gücü kendinizde bulacağınızı gösteriyor. Kariyerinizle ilgili konularda yeniden yapılandırma sürecinde olacaksınız. Yeni yıla son derece cesaretli ve atılgan başlıyorsunuz. Yöneticilik yeteneklerinizi fazlasıyla ortaya koyacaksınız. Güç ve başarı isteyeceksiniz. Şimdiye kadar hiç böyle hissetmemiştiniz! Mayıs ve Haziran aylarında, başarınızı ortaya koymak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Temmuz, Ağustos aylarında, yurt dışına, medya, yayıncılık, eğitim alanlarına yönelik girişimler gündeminizde önemli yer tutacak. Bu alanlarda aktif ve cesaretli davranmanız kazançlı olacak. Fakat hukuki anlamda dikkatli olmanız gerekiyor. Eylül, Ekim aylarında, iş ve kariyerinizle ilgili konularda dikkat çekeceksiniz. Kasım ve Aralık'ta şartlar kontrolünüzün dışına taşsa da, 21 Aralık'tan yılbaşına kadarki süreçte, şartları kontrolünüze almaya, kendinizi etkin bir şekilde ortaya koymaya başlayacaksınız.

Sağlık

Yeni yılda, yaşam enerjiniz ve zindeliğiniz artacak. Rahatlayacak ve olaylara iyimser bakmaya başlayacaksınız. Moraliniz yüksek olacak. Kişisel büyüme adına olumlu bir dönemdesiniz. Ama fiziksel olarak da büyüme söz konusu olduğu için kilo alabilirsiniz. Kendinize güveniniz ve cesaretiniz gelişiyor. Ruhsal anlamda da gelişmeler var. Kendinizden fazlaca hoşnut olmanız, tembelleşmenize, dağılmanıza, hatta sizi harekete geçiren şeylerden uzaklaşmanıza sebep olabilir.

Sağlık için önemli bir husus olan ruhsal konular ve kişisel gelişim teknikleri de, şimdiye kadar olmadığı oranda hayatınıza girecek. Kendinizi ve sağlığınızla ilgili konuları yeniden yapılandırma sürecindesiniz. Yıla başlarken, kendinizi biraz sinirli ve gergin hissedebilirsiniz. Bu süreçte, omuzlarınızı, kollarınızı ve solunum yollarınızı iyi kollayın. Ocak ve Şubat aylarında, dikkat etmeniz gereken en önemli şey kilo almamak. Çok fazla şeker tüketme eğilimine girebilirsiniz.

9 Mayıs 1 Temmuz arasındaki tarihlerde, sportif sakatlıklara, kırıklara, sakarlıklara, küçük kazalara açıksınız; dikkatli olun. Tehlikeli ve riskli aktivitelerden uzak durun. Aracınızla hız yapmayın! Bu tarihler arasında, ameliyat veya önemli bir operasyonu denk getirmemeye çalışın. 26 Temmuz 10 Ağustos tarihleri arasında da sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 1 Ağustos civarında, gergin etkiler daha da yoğunlaşıyor. Stresli ortamlardan uzak durun!

Sonbahar döneminde, sosyal alanda aktif olmanız, arkadaşlarınıza ve hayatın eğlenceli yönlerine daha fazla vakit ayırmanız, sağlığınız üzerinde olumlu etkiler yaratacak. Arkadaşlarınızdan bol bol moral desteği alacaksınız. Yılbaşına kadarki süreçte, kendinizi çok daha aktif, dışa dönük ve sağlıklı bulacaksınız.