Yay Burcu 2013 Falı

2013 Falı Yay Burcu

Aşk ve Eğlence

Hayatın keyifli yönlerini bir kenara bırakıp, yaptığınız işe odaklanmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Tamamen işe konsantre olma gerekliliği, hayatınızda sevdiğiniz insanları ikinci plana atmanıza sebep olabilir. Fakat yine de, aşk hayatınızda hareketlendiğiniz, olumlu etkiler altında olduğunuz tarihler olacak.

Yeni yıla girişte, Venüs burcunuzda hareket ediyor olduğundan, karşınızdakilerin ilgisini üzerinize çekmeniz kolaylaşacak. Bu aynı zamanda ilişkide inisiyatifin daha ziyade sizde olacağının da işaretçisi. Bu dönemde kendinize daha dikkat etmeniz, hoş görünmeniz, kendinizden daha memnun olmanız olasılığı çok güçlü. Eğer hali hazırda ilişkiniz yoksa, aşk sizi sürpriz bir şekilde bulabilir. Fakat, gerginlikler de devrede olacak. İlişkilerde uyum içerisinde olmakta, dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz.

13 Mart 6 Nisan tarihleri arasında, özel hayatınıza daha fazla ağırlık vereceksiniz. Sevdiğiniz kişiyi ailenizle yakınlaştırabilirsiniz. Eğlenceleri dışarıda değil, ev ortamında veya aile içerisinde aradığınız bir süreçte olacaksınız. 6 Nisan 30 Nisan tarihleri arasında, aşk ve eğlence hayatınız belirgin bir şekilde ön plana çıkıyor. Bu dönemde flörtler yaşayabilirsiniz. Eğer evli iseniz; bu daha ziyade cinsel hayatınız açısından hareketli bir süreçten geçmekte olduğunuzu gösterir.

Kısa tatillere çıkmak, sosyalleşmek, arkadaşlarla eğlenmek için bu tarihleri değerlendirmelisiniz. 25 Mayıs 18 Haziran tarihleri arasında, aşk hayatınız yeniden ön planda yer alacak. Fakat, iletişimsel sorunlara, yanlış anlaşılmalara, yanılmalara çok açık olacaksınız; zira aynı tarihler arasında Merkür ilişkiler evinizde geri hareket ediyor olacak.

30 Ağustos 24 Eylül tarihleri arasında, aşktan yana şanslısınız; bu dönemi iyi değerlendirin! 18 Ekim 12 Kasım arasındaki tarihlerde, aşk hayatınız yeniden hareketleniyor. Bu dönemde, kendinize daha dikkat edecek, hoş görünmek isteyeceksiniz. İlgiyi üzerinizde tutabilmek memnuniyet verici olacak. İlişkilerde uyum içerisinde olmak, dengeyi daha rahat sağlayabilmek mümkün olacak.

Parasal Konular

Parasal konularda şans ve fırsatlarla dolu bir yıl sizi bekliyor! Transit Jüpiter, yılın tamamında, parasal konularla ilişkilendirilen 2. evinizde hareket ediyor olacak. Parayı idare edebilme ve kazanma beceriniz artıyor. Gelirinizi arttırmak için yeni yollar, farklı yatırım enstrümanları keşfedebilirsiniz. İş girişimleri ve ticari konularda tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Kazançlarınızı düzene koyup, yeni alanlara bayrak açabilirsiniz.

Maddi konular ve yatırımla ilgili konularda deneyimli veya uzman kişilere danışmak için uygun bir dönemdesiniz. Ama yine de, parasal şansınızı daha ziyade kendiniz yaratacaksınız. Kazancınız arttıkça, kendinize güveniniz ve cesaretiniz de artacak. Fakat abartılı girişimlerde bulunmanız ve risk almamanız gereken zamanlar olacak. Gereksiz harcamalarda bulunma riskiniz de var. Jüpiter'in abartan, aşırılığa kaçıran yönleri konusunda dikkatli olmalısınız. Harcamalarda akıllıca davranmalısınız Her zaman bu kadar iyi kazanç elde edemeyebilirsiniz.

Yeni yıla girişte, kazanım alanında olumlu etkiler ağırlık kazanıyor. Kendinize, giyim kuşamınıza, sevdiğiniz ve istediğiniz şeylere, zevk ve keyifle ilgili konulara abartılı harcama yapma ihtimaliniz fazla. Aynı şey, yatırımlarınız konusunda da geçerli. Gerçekte neyi istediğinize karar vermeli, yatırım anlamında ona yönelmelisiniz. 6 Ağustos 24 Eylül tarihleri arasında, kazancınız en iyi seviyelerinden birine ulaşıyor.

Üstlerinizle, kariyerinizi ilgilendiren güçlü kişilerle veya müşterilerinizle, sosyal çevrenizle iyi ilişkileriniz sayesinde, kazancınız artabilir. 12 Kasım 8 Aralık tarihleri arasında, parasal anlamda iyice güçleniyorsunuz. Güvendiğiniz kişilerden destek alabileceksiniz. Finansal anlamda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

İş ve Kariyer

Transit Satürn, yılın büyük çoğunluğunda, meslek veya uğraşılar, dış dünya ile iletişim, gelecek hedefleri, toplum önündeki konumunuzla ilişkilendirilen 10. evinizde hareket ediyor olacak. Bu yıl, dikkat çekmek için, her zamankinden daha çok çalışmanız ve gücünüzü ortaya koymanız gerekecek. Bu dönem, kaderinizi yönlendirdiğiniz, hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız bir dönem olacak. Daha önce hiç tecrübe etmediğiniz, tamamen farklı bir alana yönelebilirsiniz.

Uğraştığınız alanda isminizi duyurmanız ancak çok çalışmanız karşılığında mümkün olabilir. Üzerinde uğraşmakta olduğunuz işte kararlılık ve sabır göstermeniz gereken zamandasınız. Başarınız, ancak zamanla ortaya çıkacak. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konular, mecburiyet ve sorumluluklarınız, toplumda kendinizi kabul ettirme mücadeleniz, hayatınızın en önemli odak noktası olmuş durumda. Bu zorlanmalar sayesinde, yönetim becerilerinizi geliştirecek ve hayat yolunda olgunlaşma kaydedeceksiniz.

Ocak ayı başlarından itibaren, işinizle ilgili konularda paslaşmalara, ortaklaşa projelere açık olacaksınız. İşinizle ilgili seyahatleriniz olabilir. 20 Mart 19 Nisan arasındaki tarihlerde, kariyerinizle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. 19 Nisan 20 Mayıs arasındaki tarihlerde, işinizde ilerlemeniz için çok fazla çaba sarf etmeniz gerekecek.

1 Temmuz 19 Ağustos arasındaki günlerde, işinize daha hırsla asılacaksınız. 22 Ağustos 22 Eylül tarihleri arasında, bu yılın iş anlamında en olumlu döneminden geçmekte olacaksınız. 19 Ağustos'tan itibaren, enerjinizi sosyal ilişkiler ve yatırımları; ya da işten kazanç alanlarına akıtmaya başlayacaksınız.

Sağlık

Sağlığınız, yıl genelinde gayet iyi gözüküyor. Ama yine de dikkatli olmanız gereken zamanlar var. 24 Ocak'a kadarki süreçte, yeme içmenize özen göstermenizde fayda var. Kilo alabilirsiniz. Diğer taraftan, sinirsel gerginliklere de çok açık olacaksınız. 19 Şubat 20 Mart arasındaki tarihlerde, dinlenmeniz ve özel hayatınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Nisan, Mayıs aylarında, ameliyatlar veya operasyonlardan kaçınmalı; riskli aktivitelerden uzak durmalısınız.

22 Temmuz 22 Ağustos tarihleri arasında, iyimser ve moral düzeltici etkiler devreye giriyor. Seyahatler, zihinsel ve eğitsel konularla uğraşmak iyi gelebilir. Ağustos ve Eylül aylarında, enerjiniz gayet yüksek olacak. Kendinizi dinamik hissedeceksiniz. Ekim ayı içerisinde, enerjinizde düşüş yaşayabilir, sağlık konularıyla karşılaşabilirsiniz; dikkatli olun! 16 Kasım'dan itibaren tekrar enerjiniz yükseliyor ve sağlığınız normal seyrini buluyor. Bu olumlu, dinamik ve aktif olacağınız süreç yılbaşına kadar devam edecek.