Aslan Burcu 2014 Falı

Burçlar 2014 Falı Aslan Burcu

Şu an para kazanacağınız klasik bir döngü içerisindeniz. Bu eğilim 24 Eylül 2014'e kadar sürecek. Jüpiter Ağustos 2013'den beri kazanılmış geliri temsil eden ikinci para evinize altın ışıklar saçtığından şimdiye dek çoktan bu eğilimin farkına varmış olabilirsiniz. Eğer varmadıysanız önünüzdeki seçeneklere iyice bir göz atın çünkü piyasalar vereceğiniz hizmetler için size epey para ödemeye hazır görünüyor.

İkinci ev, ödül gibi elde edilen kazançları temsil etmez (bu başka bir evin görevidir); yani kazanacağınız para büyük olasılıkla piyangodan gelmeyecek. Siz paranızı bildik bir yöntemle, yani şansınıza değil de becerilerinize güvenerek kazanacaksınız. Bu yılki kârınızın büyük bir kısmı Jüpiter hâlâ Aslan burcundayken (Ağustos 2012 - Ağustos 2013) yaptığınız görüşmeler ve attığınız adımlarla yakından ilgili olacak.

Jüpiter'in ikinci evinize yaptığı ziyaret, en temel değerlerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak ve böylece önünüzdeki yıllarda kaynaklarınızı ve gayretlerinizi hangi yöne sarf etmeniz gerektiğine karar vereceksiniz. Örneğin, seyahatlere öncelik verdiğiniz için bütçenizin büyük bir kısmını uçak biletlerine ve otel konaklamalarına ayırmıştınız. Şimdi ise bir aile kurmak istiyorsunuz ve paranızın büyük bir bölümünü yeni bebeğinizi yetiştirmeye ayıracaksınız.

14 EYLÜL'DE YA DA HEMEN SONRASINDA TERFİ İSTEYİN!

Terfi istemek için en uygun zamanınız yeniayın doğduğu 14 Eylül 2014 günü ya da bunun hemen ardından gelen günler olacak. Çünkü o tarihlerde Güneş ve Ay'ın dışında, on gezegenin beşi de gelir akışınızı arttırmak için gösterdiğiniz çabaları destekliyor olacak.

Bu yeniayın güçlü etkisi 14 Eylül'ü takip eden iki hafta boyunca sürecek. Oturup telefonun çalmasını bekleyeceğinize harekete geçin. Çevrenize böylesine güçlü titreşimler hakimken dilediğiniz cevabı alacaksınız.

6 Mart 2014 tarihinde, parayı temsil eden ikinci evinizdeki dolunay sayesinde maaşınız hakkında iyi haberler alabilirsiniz. Aynı gün Ay Jüpiter ile dans edecek. Yaratıcı bir fikir onaylanabilir veya patronunuz maaşınıza zam yapabilir. Bu olumlu dolunaydan en iyi şekilde yararlanabilmek için gerekli önlemleri alın.

ŞANSINIZ NEREDEYSE TAMAMEN PARASAL OLACAK!

Bize hediye ve şans veren Jüpiter, her yıl kudretli Güneş ile buluşur ve böylece bizler de yılın en güzel günlerinden birini yaşama fırsatına kavuşuruz.

21 Eylül 2014 tarihinde ya da o günün yakınlarında parasal bir teklif alabilirsiniz; o yüzden fırsatlar için gözünüz açık olsun. Bugün, yeniayın doğacağı 14 Eylül'ün bir hafta sonrasına rastlıyor ve bol kazançlı kaynaklar bulmanıza yardım edecek.

Bazen bir günün önemini üstünden biraz zaman geçmeden anlayamayız. O yüzden eğer 21 Eylül size pek özel bir günmüş gibi gelmezse ileride geriye dönüp baktığınızda şaşırabilirsiniz!

PARASAL AÇIDAN HARİKA BİR GÜN DAHA; 28 EYLÜL!

Takviminizde 28 Eylül 2014 tarihinin hemen yanına kocaman bir işaret koyun çünkü maaşınızı temsil eden evi yöneten Merkür gezegeni o gün hayırlı Jüpiter ile buluşacak. Bir iş görüşmesi yapmak ya da sunum düzenlemek için süper bir gün! Bir sözleşme imzalamak İçin de mükemmel!

MALİ PLANLAMA VE GÖRÜŞMELER İÇİN ÖNE ÇIKAN İKİ TARİH: 1 MAYIS VE 17 AĞUSTOS

Ajandanıza kaydedeceğiniz ve diğer tarihlerle hiçbir bağlantısı olmayan iki gün daha var. 1 Mayıs 2014 ve 17 Ağustos 2014. Bu günlerde, kâr ve kazançlı fırsatlar gezegeni Jüpiter ile dengenin ve kararlılığın gezegeni Satürn, parasal açıdan akıllıca ve uzun vadeli bir karar almanıza yardımcı olacak. Her iki tarih de yatırım portföyünüzü gözden geçirmek ve gerekli değişiklikleri yapmak için son derece uygun. 1 Mayıs bir ev satın almak ya da bir mülk satmak için mükemmel bir gün. 17 Ağustosta ise daha tedbirli olmak gerek zira Merkür'ün gerileyeceği o tarih plan yapmak için iyi ama büyük adımlar atmak için kötü bir gün olacak.

NİHAYET DAHA DENGELİ BİR AŞK HAYATI UFUKTA BELİRİYOR!

Aşk hayatınız yıllardır romanlarda bile rastlanmayacak tarzda inişler ve çıkışlarla dolu geçiyor olmalı. Herhalde artık yorulmuşsunuzdur. Uranüs, Kova gibi sizinkiyle her zaman uyuşamayan bir burçta yedi yıl bulunduktan sonra 2013 Mart'ında Balık burcuna geçti. Bu da aşk hayatınızın sonunda biraz durulacağına dair umut verici bir işaret idi. Ancak, Uranüs 2013 Eylül ayının ortalarında kısa süreliğine tekrar Kova burcuna geri döndü ve 30 Aralık 2013'e kadar orada kaldı. İlişkinizde kaçınmaya çalıştığınız tüm o karmaşa ve panik ortamı bu dönemde tekrar karşınıza çıkmış olmalı. Burcunuzun son günlerine doğru yani 20-23 Ağustos arası doğduysanız, hayatınız iki katı zorlaşmış olabilir. Zira Uranüs o dönemde Kova burcunun son derecelerine doğru hareket ediyor ve Güneş'inizle 180 derecelik bir karşıt açı yapıyordu.

Yine aynı dönemde sakin ve oturmuş bir aşk hayatınız olacağına dair umudunuzu yitirebilirsiniz ki bu anlaşılabilir bir durum. Ama artık rahatlamanızın zamanı geldi. Uranüs bir daha hayatınız boyunca ilişkilerinizi temsil eden evinize uğramayacak!

Asıl gerginliği ciddi ilişkiler, ortaklıklar ve tabii evlilikle ilgili yedinci evinizde yaşadınız. Ancak Aslanların bir kısmı bu stresi özel hayatlarındaki ilişkilerinde değil de yine yedinci evin alanına giren iş ortaklıklarında yaşadılar.

Belki de size yakın birinin tuhaf ve önceden tahmin edilemez davranışları yüzünden uykularınız kaçtı. Ya da bir tasfiye veya boşanma davasının ardından mal ve mülk paylaşımı zihninizi kurcaladı. Her iki durumda da büyük olasılıkla pek çok tartışma yaşadınız. İlişkiniz aniden korkunç bir hale geldiği için bazen kendinizi bir korku filmindeymiş gibi hissetmiş olabilirsiniz.

Belki de sorununuz bir ortaktan kaynaklanmıyordu da, rakipleriniz acımasız taktikler kullanmaya başlamışlardı. Tüm gücünüzü onlarla mücadele etmeye harcadınız. Uranüs'ün Güneş'inizi tam karşısına alması -ki bunu tüm Aslanlar son yedi yıl boyunca hissettiler- yavaş hareket eden ve herkesi strese sokabilecek güçte ciddi bir etkidir. Soğukkanlılığınızı elden bırakmamayı başardıysanız sizi gerçekten tebrik etmeli!

Bazı Aslanlar sağlıklarının bozulduğunu da fark etmiş olabilirler. Uranüs’ün Güneş çevresindeki bir dönüşü 84 yıl sürdüğünden bu gezegen ömrünüz boyunca bir daha yıldız haritanızın aynı zorlu bölgesini ziyaret etmeyecek. Sınavı geçtiniz!

İLİŞKİNİZ DAHA ÇOK NEYİN ÜZERİNE KURULU? AŞK MI, PARA MI?

2014'ün ilk dokuz ayı boyunca en yakın ilişkinizde para konularının oldukça fazla vurgulandığını göreceksiniz. Bunu söylememdeki neden, aşkı temsil eden beşinci evinizi yöneten gezegenin, dokuz ay boyunca parayı ve sahip olunan şeyleri temsil eden ikinci evinizde kalacak olması. Eğer evliyseniz, evliliği temsil eden evinizin yöneticisinin müşterek kaynakları temsil eden sekizinci evinizde yer aldığını bilin. Medeni durumunuz ne olursa olsun bu yıl ilişkinizde para önemli bir rol oynayacak. Bazı açılardan bakıldığında bunun 2014'ün mali konuları vurgulayan karakteriyle bağdaştığı da söylenebilir.

Bekar Aslanlar yeni romantik ilişkilerin bolluk içinde geçmesini umacak, evli Aslanlar ise eşlerinin farklı değer yargılarına ve harcama alışkanlıklarına sahip olduğunu keşfedecekler. Bu farklılıkların eşler tarafından birlikte düzene konması gerekebilir. Parasal konuların yeni ya da oturmuş bir ilişkide oynadığı rolü biraz abartmaya eğilimli olduğunuzu hissedebilirsiniz. (Bu konuyu niçin alışılmadık ölçüde vurguladığınızı açıklayan faktörler gösterilebilir: Örneğin, parayla ilgili işler üzerinden tanıştığınız birisiyle çıkmaya başlayabilirsiniz. Bu kişi ofisinize dışarıdan malzeme temin eden kişi ya da borsacınız olabilir. Pek çok olası senaryo var ama hepsinde de paranın ilişkiye yön veren bir etmen olduğu açık. Bu konudan söz etmemin nedeni de bu.)

Eylül sonlarında Jüpiter'in iletişimi temsil eden üçüncü evinize girmesiyle birlikte odak noktası paranın üzerinden uzaklaşacak. O sıralarda mutlu bir gelecek için geçerli kriterin para değil, güçlü bir entelektüel ilgi olduğunu görmeye başlayacaksınız. Evli Aslanlar Uranüs'ün mali konuları temsil eden sekizinci evinizdeki konumu yüzünden parasal konuların etkisini hissetmeyi sürdürebilirler. Ama Jüpiter'in zihin ve zekayla ilgili üçüncü evinize geçmesi çoğu kez paraya olan eğilimi yumuşatacaktır. Yaşamak için paraya gereksindiğimiz kadar, en derin düşüncelerimizi ve hayallerimizi paylaşacak binlerine de ihtiyacımız vardır.

AŞK İÇİN EN GÜZEL DÖNEM: 25 HAZİRAN İLE 11 AĞUSTOS ARASI AŞK TANRISI VE ONUN MELEKLERİ SİZE ÇALIŞACAK! ARALIK AYI DA AŞK İÇİN MÜKEMMEL

2012 Ağustos'u ile 2013 Ağustos'u arası tanıştığınız biri var mı? Eğer varsa ya da aynı dönem içinde sevgilinizle ciddi derecede yakınlaştıysanız bu ilişki daha da büyülü hale gelecekmiş gibi görünüyor. Talih gezegeni Jüpiter Aslan burcundayken tanıştığınız bu kişi, eşiniz olmaya adaydır ve onunla romantik açıdan çok başarılı bir ilişki yaşama şansınız var.

Bununla da kalmıyor. Yıldız haritanızın eğlenceyi, insanları ve keyfi temsil eden alanında 2011 Nisan'ından beri yolunuza engeller çıkaran Satürn artık sizi rahat bırakacağı için kendinizi dışarı atıp sosyal etkinliklere katılabilir ve keyfinize bakabilirsiniz.

Eğer hiç kimseyle tanışmadıysanız yıl içinde o özel kişiyle tanışmak için bol bol fırsatınız olacak. 2014'te gerçek aşkı yakalamanız için evrenin sizin yanınızda olduğuna inanabilirsiniz.

Aslan Burcu 2014 Falı. Aslan Burcu 2014. 2014 Aslan Burcu Fal.