Akrep Burcu 2017

Burçlar 2017 Falı Akrep Burcu

Akrep Burcu 2017 Genel Bakış

Akrep burcu, 2017 yılının gelmesiyle beraber burcunuzda ve özellikle kişiliğinizde ön plana çıkacak olan gelişme özgüveninizde olacak. Bu yılı yenilenme ve başlangıçlar yılı olarak görebilirsiniz. 2017 yılında gezegenlerin daha önce alışık olmadığınız düzeyde burcunuzla etkileşim içerisinde olacağını söylemek gerekiyor. Farklı etkiler, karşınıza çıkacak olaylarda da farklılıkları beraberinde getirecek. Geride bıraktığımız yıla göre kendinizi daha cesaretli hissedeceksiniz. Cesaretinizin artması, aşk ve iş konularında size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu yıl hem olumlu hem de olumsuz şartlarla karşı karşıya kalacaksınız. Önemli olan, şartları nasıl karşıladığınız olacaktır. Uranüs'ün burcunuzla etkileşim içerisine girecek olması, özellikle iş hayatınızda yenilikler yaşanmasına neden olacaktır. Hayatınız daha renkli olacak. Eğitime ve iş hayatınıza verdiğiniz önem daha da artacak.

İş, aşk, aile ve özel hayatınıza olan bakış açınız büyük ölçüde değişecek. Duygularınızın geçmişe göre daha iyi olacağını ve düşüncelerinizin daha net olacağını bilmelisiniz. Kendi doğrularınıza göre hareket edeceksiniz. İnandıklarınızdan vazgeçmeyecek, peşini asla bırakmayacaksınız. Gezegenlerden alacağınız etkiyle beraber yaratıcılığınızı üst seviyelere çıkartacaksınız. Yeni fikirler sizi korkutmayacağı gibi değişime açık da olacaksınız. Aşılması zor gibi duran engellerle karşı karşıya kalacaksınız ancak doğru alanda sergileyecek olduğunuz mücadeleyle beraber her şey yoluna girecektir.

Akrep burcu, 2017 yılında Neptün'ün etkilerinden kaynaklı olabilecek olumsuzluklarla karşılaşacaksınız. Özellikle evli olan Akrep burcu insanlarının biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Eşinize gereksiz yere yüklenebilir, kalp kırıklığına sebebiyet verebilirsiniz. Yılın ilk aylarında sorunların çok fazla büyümesine izin vermediğiniz sürece geriye kalan dönemlerde çok daha fazla rahat edeceksiniz.

Aşk hayatınızda yanlış adımlar atma ihtimaliniz var. Etkiler ilk başlarda olumsuz olacak ancak kısa zaman içerisinde değişecektir. Bu yıl içerisinde kendinizi hayallere çok fazla kaptırmamaya çalışın. Aksi halde kurduğunuz hayallere ulaşamaz ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Mutlaka yanlış kararlar alacaksınız ancak önemli olan hatalardan doğru dersler çıkartmak. Hayatınızın her alanında biraz daha tedbirli olabilirsiniz Akrep burcu.

2017 yılında burcunuzda üç önemli gelişme olacak. Sizden kaynaklanmayan sorunlar aile hayatınızın alt üst olmasına neden olabilir. Maddi açıdan ise, ortağınızın veya eşinizin sahip olduğu güçten faydalanmak isteyebilirsiniz. Önünüze sunulacak olan imkanlardan en iyi şekilde faydalanmanız gerekiyor. Aklınızda yaşam standardınızı üst seviyelere çıkarmanızı sağlayacak planlar var ve bunun gerçekleşmesi için desteğe ihtiyacınız olacak. Merak etmeyin, aradığınız desteği bulacaksınız.

Akrep burcu, 2017 yılında eğitim hayatınızın en iyi şekilde tamamlanacak olması, iş hayatına hızlı ve başarılı bir giriş yapmanızı sağlayabilir. Sürekli olarak ilerleme içerisinde olacaksınız. Hayata daha pozitif ve olgun bakış açısı içerisinde olacaksınız. Terfi almayı düşünüyorsanız, beklentilerinizin karşılık bulma ihtimali var. Yıl içerisinde hayatınıza çok farklı insanlar girecek ve siz de bu farklı kişilerden önemli deneyimler elde edeceksiniz.

Yılın genelinde sorumluluklarınızın bilincinde olarak hareket edeceksiniz. Olgunluk gösterecek olmanız, çevrenizde bulunan hemen herkesin hoşuna gidecektir. Ciddiyetli yaklaşımlarınız sayesinde, geçen yıl sizi umursamayan insanların da yaklaşımları değişecektir. Artan sorumluluklar sizi korkutmasın. Dikkatli davrandığınız sürece istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. 2017 yılında yazılı anlaşmalar üzerinde çok fazla düşünmeniz gerekiyor.

2017 yılının genelinde Plüton'un etkisiyle beraber iş açısından değişime gireceksiniz. Üzerinizdeki baskılar artacak. Sizin yapmanız gereken tek şey, mücadeleyi bırakmamak olmalı. Net ve kararlı olun. Çevrenizdeki herkese de bunu hissettirin. 2017 yılı güzel geçebilir Akrep burcu. Etkiler olumlu ancak sizin etkileri karşılama şekliniz daha önemli olacak.

Akrep Burcu 2017 İş Hayatı

Akrep burcu, 2016 ve öncesinde iş hayatınızda çok fazla zorluk çektiniz. Sıkıntılardan dolayı hayatınızın hemen her alanında dilediğiniz gibi hareket edemiyordunuz. Finansal durumunuzda bolluk yaşanmıyor olması sizi iyice çıkmaza sürüklüyordu. 2017 yılında biraz daha rahatladığınızı hissedeceksiniz. 2016 yılının son aylarında başarıya ulaşmaya başladınız ve yılın sonuna kadar devamı da geldi. Bu yılda da istediğiniz başarıyı, istediğiniz alanda elde edebileceksiniz.

2017 yılında güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Uranüs'ün konumu sayesinde doğru işbirlikleri kuracaksınız. Ortak işlere yatkın olacaksınız ve bu yılın sonuna kadar artarak burcunuzda olacak. Uluslararası iş yapan Akrep burcu insanları için güzel gelişmeler yaşanacak. Planlı ve programlı hareket ediyorsunuz. Atacağınız doğru adımlar sayesinde çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz. İş yaptığınız kişiler de sizin performansınızdan memnun kalacak.

Haziran 2017'ye kadar olan dönemde alacağınız destekler her geçen gün artacak. Hedeflerinize ulaşmak için çaba gösteriyorsunuz. Başlattığınız bir işin peşini bırakmamayı öğrenmelisiniz. Rehavete kapılmayın ve pes etmeyin. Sergileyeceğiniz performans sayesinde terfi alabilirsiniz. Söz konusu iş hayatınız olduğunda güzel gelişmeler yaşanacak Akrep burcu. Üstünüz olan kişilerden de ortaya çıkardığınız projelerle ilgili destek alabileceksiniz. Birlikte iş yaptığınız kişiler size güvenecek.

Bu yıl içerisinde iş hayatınızda kuracağınız ilişkiler çok önemli olacak. İş ilişkilerinizi yürütürken mutlaka dengeli olmanız gerekiyor. Doğru adımlar sayesinde yönetici pozisyonunda gibi yönlendirmeler yapabilirsiniz. Yetenekleriniz konusunda zorluklar yaşıyordunuz ancak bu yıl içerisinde geçen yıla benzer pek bir şey olmayacak. İş değişikliği yapmak istiyorsanız, öncelikle geçeceğiniz işyerinin bir öncekinden daha iyi şartlara sahip olup, olmadığını araştırmanız gerekiyor.

Mars'ın 2017 yılında burcunuzla etkileşim içerisine girecek olması, düşünceleriniz açısından sizi daha pozitif kılacaktır. Kabiliyetiniz ve işlere olan yetkinliğiniz çok fazla. Bazı şeylerin mutlaka farkına varmanız gerekiyor. Başarı basamaklarını hızlı hızlı çıkmak istiyorsunuz ancak bu yıl içerisinde biraz fren yapmanız iyi olabilir. Daha sağlam adımlar atmalısınız Akrep burcu. Zekanızı ve pratik düşünce yapınızı ortaya çıkartın.

Akrep burcu, 2017 yılının Eylül ayında finansal durumunuzda zorluklar yaşanabilir. Harcamalar konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Kısıtlı imkanlara sahip olmanız sizi zorlayacak ancak mutlaka soğukkanlılığınızı korumanız gerekiyor. Gereksiz harcamaların sizi içinden çıkılmaz duruma sokabileceğini unutmayın.

Akrep Burcu 2017 Aşk Hayatı

Akrep burcu, 2017 yılında aşk hayatınıza karşı daha akılcı yaklaşımlar içerisinde olacaksınız. Rahat ve kendinizden emin tavırlar içerisinde olmanız, karşı cinsin tüm ilgisini üzerinize çekmenizi sağlayabilir. Neptün, bazı Akrep burcu insanlarının daha duygusal olmasına neden olacak ancak yeni başladığınız bir ilişkide asla ileriye dönük hedefler içerisine girmemeniz gerekiyor. Hayal ve duygusal kırıklık yaşamak istemiyorsanız biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Mutlu olmak istiyorsanız, partnerinize tüm karakterinizi olduğu gibi açmamalısınız.

2017 yılında sosyal hayatınız bir hayli değişecek. Belki eğitim, belki de iş hayatınızdan kaynaklı olarak farklı bir şehre yerleşebilir, yeni ortamlara katılabilir, yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Hareketli sosyal hayatınızın mutlaka size sunacakları olacaktır Akrep burcu. Aşk, hiç beklemediğiniz yerde, hiç ummadığınız kişiden karşınıza çıkabilir. Aşka olan bakış açınız her geçen gün biraz daha değişiyor olacak.

Çekici karaktere sahipsiniz Akrep burcu. Sizin ilgi alanınıza giren bir kişinin şansı oldukça azdır. İstediğiniz kişiyle yakınlaşmayı başarıyorsunuz, ama öyle ama böyle. Bu yıl içerisinde de güç sizin elinizde olacak ancak başta da söylediğimiz gibi mutlaka dengeli ve önlemli olmalısınız. 2017 yılında Venüs, sürekli olmasa bile zaman zaman burcunuzla uyumlu açıda bulunacak. Aşk hayatınızla ilgili bir takım beklentileriniz olabilir ancak hareketlilik, beklentilerinizin de dışına çıkacak.

Akrep burcu, 2017 yılında kendinize daha fazla güvenmeye başlayacaksınız. Bunu siz ve çevrenizde bulunan herkes derinden hissedecek. Tavırlarınız net ve emin olacak. Farklı deneyimler elde edeceksiniz ve etmek de istiyorsunuz. Birlikteliği olan Akrep burcu insanları yılın genelinde ilişkilerini kökten değiştirecek sorunlarla karşılaşmayacak. Bir uyarıda bulunalım, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken partneriniz olduğunu unutmayın.

Akrep Burcu 2017 Sağlık

Akrep burcu, sağlığınız 2017 yılında oldukça iyi görünüyor. Ufak tefek sıkıntılarla karşılaşacaksınız ancak doğru tedavi yöntemleriyle bu olumsuzluklardan da kurtulacaksınız. Doktorunuzun birtakım önerileri mutlaka olacaktır. Kendi başınıza bir şeyler yapmak yerine size sunulan önerileri yerine getirmelisiniz. Enerjinize her zamankinden fazla ihtiyacınız var. Doğru yaşam tarzı ve doğru beslenme düzenine sahip olmalısınız.

2017 yılında hayatınızın belirli bölümlerinde sizi gerecek olumsuzluklar ile karşılaşacaksınız ve bu durum sinir sisteminizin zarar görmesine neden olacak. Gereksiz gerginliklerin ruhsal anlamda sizi ne kadar zorlayabileceğini daha önce test ettiniz. Kendinizi kısa süre içerisinde toparlamanız gerekiyor. Sosyal aktivitelere daha fazla zaman ayırın. Akrep burcu, 2017 yılında siz sağlığınıza gereken önemi verin, zaten sağlığınız size sıkıntı çıkartmayacak.

Akrep Burcu 2017 Falı. Akrep Burcu 2017. 2017 Akrep Burcu Fal.