Akrep Burcu 2018

Burçlar 2018 Falı Akrep Burcu

Akrep Burcu 2018 Genel Bakış

Akrep burcu, 2018 yılında kişiliğinizle ön plana çıkacaksınız ve bu özelliğiniz aslında geride kalan yılda zaman zaman ön plana çıkmaktaydı aslında. Kısmen ön plana çıkması ise neler yapabileceğiniz konusunda size fikirler vermekteydi. Hayatınızda güzel şeylerle karşılaşmadan önce aslında ne kadar uğraş verdiğinizin siz de farkında olmalısınız. Hayatınızın her alanında sorumluluklarınız net olarak artış göstermekteydi. Zaman zaman mücadele etmek dahi içinizden gelmiyordu. Genel olarak yaşadığınız sorunlar da bu tavrınızdan kaynaklanmaktaydı.

Kişiliğiniz ön plana çıkacak olmanız da tamamen yaklaşımlarınızı değiştirecek olmanızdan kaynaklanıyor. Zorluklar karşısında nasıl duracağınızı tecrübe ettiğinize göre artık hayatınızın her kısmında daha mantıklı adımlar atabilirsiniz. Çevrenizde bulunan insanların da sizden bu tarz beklentiler içerisine girdiğiniz görün artık. Zorluklar karşısında iç dünyanıza kapandığınız sürece hiçbir şeyin çözülmeyeceği gibi her şeyi daha da zorlaştıracaksınız.

Genç yaşta olan Akrep burcu insanlarının, 2018 yılında tecrübesizliklerinden kaynaklanan aşk, iş ve aile hataları yapma ihtimalleri var ve aslında bunlar da büyütülecek cinsten değiller. Nerede nasıl davranacağınızı henüz tam olarak öğrenemediğiniz için zorlukları yönetmekte de başarılı sayılmazsınız. Artık kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya başlamanız şart. Özellikle eğitim ve iş konularında hedefiniz neler? Bu konuda kendinizi bir sorgulayın.

Akrep burcu, 2018 yılının ilk yarısında Plüton'dan alacağınız etkiyle beraber aşk, iş, aile, eğitim ve sosyal hayatınızda zorlanacak olmanız gayet normal ancak sonrasında tüm saydıklarımızda mutluluğa ulaşacağınızı söylesek, ters giden her şeyin rayına oturacağını söylesek sanırım katlanmanın ve mücadele etmenin mantıklı bir seçim olacağını siz de fark edebileceksiniz. Bu süreçte bir karar alırsanız sonuna kadar arkasında durmaya çalışın.

2018 yılında hayatınızın hangi kısmıyla ilgili olursa olsun bir hedef koyacaksanız bu hedefin kısa süreli değil de uzun süreli olmasına dikkat edin. Kısa sürede elde edecekleriniz de olacak ancak bunlar devamlılığı olmayacak şeyler. Hayatınızı düzene sokmak ve yüzünüzün gülmesini istiyorsanız devamlılığı olan şeylerin peşinden gitmeniz çok daha mantıklı olacak. 2018 yılının ilk yarısında mücadele ön plana çıkıyor, savaşmak zorundasınız.

Akrep burcu, 2018 yılının ikinci yarısında ise zafer kutlamaları olacak gibi görünüyor. Yani, yılın ilk yarısında girecek olduğunuz savaştan başarıyla ayrılacaksınız. Gücü elinizde bulunduracak ve bunun da tadını çıkartacaksınız. Hayatınızla ilgili fazlasıyla söz sahibi olan insanlarla aranıza biraz olsun mesafe koymalısınız. Aile bağlarınızda da herhangi bir sorun yok. Anlaşamadığınız noktalar olacak ancak ortak fayda da buluşacaksınız.

Akrep Burcu 2018 İş Hayatı

Akrep burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda karşınıza çıkacak olan gelişmeler, özellikle yılın ilk yarısına kadar, geçen yıl karşınıza çıkan gelişmelerle hemen hemen aynı olacak. Yılın ilk aylarında iş ve kariyer hayatınızda büyük değişimler olmasını beklememelisiniz. Böyle bir beklenti içerisindeyseniz, vazgeçmek için geç olmadığını bilmelisiniz. Yılın ilk yarısından iş ve mesleki açıdan fazla risk almamaya çalışın.

Haziran 2018'e kadar olan süreçte şu an devam ettirdiğiniz işinize sahip çıkmaya devam edin. Gözden kaçırdığınız ayrıntıların dağ olup karşınıza çıkmasına fazlasıyla müsaade ediyorsunuz. Belki bu aksaklıklar sizden kaynaklanmıyor olabilir ancak kilit nokta sizsiniz Akrep burcu. 2018 yılında kaçırdığınız fırsatların yıl içerisinde benzerleri olmayacak Akrep burcu. Öncelikle iş hayatınızdan yana olan beklentilerinizi tekrardan gözden geçirmelisiniz.

Akrep burcu, 2018 yılının ilk yarısını, yılın ikinci yarısına hazırlık olarak düşünmelisiniz, bu konuda herhangi bir sakınca yok. Hatta böyle düşünmeniz belki de 2018 yılının ikinci yarısında iş ve kariyer hayatınızla ilgili büyük atılımlar yapabileceğiniz anlamına gelmekte. Doğru duydunuz, 2018 yılının ikinci yarısında yeni işlere yönelecek ve şimdiye kadar elde ettiğiniz başarılardan daha fazlasını elde edeceksiniz.

2018 yılının sonlarına doğru iş ve kariyer hayatınızla ilgili ortalıklar dikkat çekici oluyor. Bu süreçte kuracağınız ortaklığını size fayda sağlama ihtimali de var zarara uğratma ihtimali de. Bu noktada önemli tek şey sizin kimle ortalık yapacağınız ve kime güveneceğiniz. Karşınızdaki kişiyle çok dikkatli anlaşmalar yapmalısınız. Son olarak, 2018 yılının ilk yarısı parasal konularda orta seviyelerde geçecek ikinci yarısı ise çok daha iyi.

Akrep Burcu 2018 Aşk Hayatı

Akrep burcu, 2018 yılı aşk ve ilişki hayatınızda çok fazla farklılık olacağı anlamına gelmekte. Ani gelişebilecek olan duygularınız karşısında mutlaka tedbirli davranmalısınız. Bu süreç içerisinde sadece kendi hislerinizi ve duygularınızı önemsediğiniz sürece aşk ve ilişki hayatınızda mutlu olma ihtimalinizi en az seviyelere indirmek durumunda kalırsınız. Birlikte olduğunuz veya flört ettiğiniz kişinin de duygularına önem vermeniz gerekiyor. Bu tarz davranışlar aşk hayatınızda aradığınız huzuru ve mutluluğu size getirecektir.

2018 yılının ilk aylarında aşk ve ilişki hayatınızdaki sıkıntıların sizi zorlayacağını bilmelisiniz. Gönlünüzü paylaştığınız kişiyle hiç yoktan yere tartışabilir, birbirinizin kalbini kırabilirsiniz. Aşk hayatınızda fırtınalı bir süreç sizi bekliyor Akrep burcu. Bu fırtınalı süreci doğru değerlendiremezseniz, birlikteliğinizin son bulma ihtimali de var. Yalnız olan Akrep burcu insanları da bu süreçte yalnızlıklarını devam ettirmeye çalışmalı.

Üzerinizdeki gerginliğin artacağı bu süreçte yeni bir ilişkiye başlamak kendinizi toparlama konusunda geç kalabileceğiniz anlamına gelmekte. 2018 yılının ortalarına doğru seçimler konusunda daha şanslı olacaksınız. Yakınlaşmak istediğiniz kişiyle daha faydalı ve aranızdaki tutkunun artmasını sağlayacak paylaşımlarda bulunacaksınız. Akrep burcu, 2018 yılının ortasına doğru birliktelik içerisinde olursanız, dış etkenlerle ilgili fazlasıyla temkinli olmanız gerekiyor.

Akrep burcu, 2018 yılında sizin mutlu olmanızı istemeyen bazı kişiler yüzleriniz açığa çıkartacak. İnsanların ilişkiniz hakkında söylediklerini veya söyleyeceklerini pek fazla umursamamaya çalışın. 2018 yılının sonlarına doğru da çekiciliğiniz artacak. Özellikle burcun yalnızları için bu tarz gelişmelerin mutlaka değerlendirilmesi gerekli. Devam eden ilişkinizde sevdiğinizi, sevildiğinizi, mutlu ve huzurlu olduğunuzu hissediyorsanız gereksiz riskler almaya da çalışmayın.

Akrep Burcu 2018 Sağlık

Akrep burcu, 2018 yılında sağlığınız her ne kadar iyi olacak olsa da mutlaka sağlığınızı kontrolünüz altında tutmanız gerekiyor. Özellikle kış aylarında ufak tefek rahatsızlıklara yakalanmaya müsait olacaksınız ve bu da aslında sizin tedbirsiz davranmanızdan kaynaklanacak gibi duruyor. Fiziksel ve zihinsel açıdan zorlandığınızı düşündüğünüz zamanlarda mutlaka daha faydalı aktivitelere yönelmeli, dinlenmek için de kendinize vakit ayırmalısınız.

2018 yılının ikinci yarısında sağlıkla ilgili konularda daha şanslı olacaksınız. Bazılarınızın devam eden tedavileri bulunmakta. Onlar için müjde niteliğinde bir haber var. Sağlığınızı olumsuz etkileyen gezegenler sağlık evinizden uzaklaşıyor. Yılın genelinde spor yapmaya çalışın. Son olarak, sizin üzerinizde stres oluşturan ve zihinsel olarak baskı altında hissetmenize eden olan her ne varsa uzak kalmaya çalışın. Sağlığınız açısından en fazla tehdit stresle ilgili konulardan gelmekte.

Akrep Burcu 2018 Falı. Akrep Burcu 2018. 2018 Akrep Burcu Fal.