Akrep Burcu Ekim 2017

Akrep Burcu Ekim 2017

Akrep Burcu Ekim 2017 Aşk Hayatı

Akrep burcu, Ekim 2017'de aşk ve ilişki hayatınızda sizi bekleyen bazı karmaşıklıklar olacak. Birlikte olduğunuz kişiyle birbirinizin ne istediğini iyi biliyor olmanıza rağmen inatla anlaşmazlığın uzamasına müsaade ediyorsunuz. Sergilediğiniz davranışın birbirinize zarar vermekten başka hiçbir işe yaramadığının farkında olmalısınız. Birlikteliği olmayan Akrep burcu insanları, Ekim 2017'de sizden yaş olarak biraz küçük birisiyle yakınlaşacaksınız ancak bu kişi olgunluğu ile aklınızı başınızdan alacak gibi duruyor.

Akrep Burcu Ekim 2017 İş Hayatı

Akrep burcu, Ekim 2017'de iş ve kariyer hayatınızda karşınıza çıkabilecek olan hemen her türlü karmaşıklığa hazırlıklı olmalısınız. Şu an rayında giden her şeyin birden bozulma ve sizi fazlasıyla uğraştırma ihtimali var. İş ve kariyer yaşantınızda bu ay içerisinde zorluk çekmek istemiyorsanız aldığınız kararların sonuna kadar arkasında durmalısınız. Ekim 2017'nin sonlarına doğru ise iş ve kariyer hayatınızda önemli adımlar atacaksınız. Bazılarınız bu süreçte yeni başlangıçlar yapabilir. Ekim 2017, iş açısından farklı gelişmeler sunacak.

Akrep Burcu Ekim 2017 Sağlık

Akrep burcu, Ekim 2017'de sağlığınızla ilgili konularda mutlaka daha dikkatli olmanız gerekiyor. Sağlığınızı göz ardı ettiğiniz sürece geçen dönem yaşanan ufak tefek sıkıntılara benzer sorun ve sıkıntılarla bu dönem içerisinde de karşılaşma ihtimaliniz var. Ekim ayının sonlarına doğru da mutlaka diş bakımınızı yaptırmalısınız. Dişlerinizin ay sonuna doğru iyice hassaslaşacak olması zarar görmesine neden olabilir.

Akrep Burcu Ekim 2017. Akrep Burcu Ekim 2017 aylık burç yorumu.