Akrep Burcu Kasım 2017

Akrep Burcu Kasım 2017

Akrep Burcu Kasım 2017 Aşk Hayatı

Akrep burcu, Kasım 2017'nin başlarından sonlarına kadar olan süreçte birlikteliğinizde yöneten taraf olmak isteyeceksiniz. Olgunluğunuzu kullanmaya ihtiyacınız var. Aşk hayatınızda iyi de kötü de sizi bekleyen bazı gelişmeler var. Gelişmeleri nasıl olacağıyla ilgilenmek yerine nasıl karşılayacağınızla ilgilenmelisiniz. Birlikteliğinizin devamlılığı için hem mantığınızı hem de duygunuzu kullanmalısınız. Yalnız olanların kafaları karışık. Seçeneklerin fazla olması nasıl adım atacaklarına karar verememelerine neden oluyor.

Akrep Burcu Kasım 2017 İş Hayatı

Akrep burcu, Kasım 2017'de iş ve kariyer hayatınızda biraz daha paylaşımcı olmaya yatkınlık göstereceksiniz. Zihinsel açıdan sandığınızdan da güçlüsünüz ve bu özelliğiniz sayesinde iş hayatınızda karşınıza çıkabilecek sorunları kolaylıkla savurabilirsiniz. Maddi durumunuz sizi memnun etmiyor olabilir Akrep burcu ancak bu biraz da sizin gelir ve gider arasında denge kuramamanızdan kaynaklanmakta. Kısa vadeli çözümler ile günü veya ayı kurtarabilirsiniz ancak iş hayatınızda büyük atılımlar yapmak istiyorsanız uzun vadeli hedeflere yönelmelisiniz.

Akrep Burcu Kasım 2017 Sağlık

Akrep burcu, Kasım 2017'de sağlığınız iyi durumda görünüyor ve siz de muhtemelen öyle hissediyorsunuz ancak yaptığınız hatalar az olsa da büyük sıkıntılar çıkartabilecek cinsten. Süregelen sağlık probleminizle ilgili doktorunuzla bu ay içerisinde yeniden görüşmeli ve gidişatı birlikte değerlendirmeye almalısınız. Ayın sonlarına doğru ise stres size zarar verebilecek. Dikkatli olun.

Akrep Burcu Kasım 2017. Akrep Burcu Kasım 2017 aylık burç yorumu.