Aslan Burcu 2017

Burçlar 2017 Falı Aslan Burcu

Aslan Burcu 2017 Genel Bakış

Aslan burcu, geçen yıl içerisinde almış olduğunuz etkiler sayesinde kişilik olarak her geçen gün biraz daha güçlendiniz. Güçlenmenin yorucu ve yıpratıcı olduğunu tecrübe ettiniz. Her açıdan zorlanmanıza değecek bir yılı geride bıraktınız. 2017 yılında sorumluluklarınızın daha net farkına varacak ve korkmadan üstlenebileceksiniz. Plüton'un burcunuzla öyle ya da böyle uğraştığını, sizi değiştirmek için çabaladığını söylemek çok da zor olmaz. Bu yıl içerisinde Plüton'dan kaynaklı olarak güven sorgulaması içerisine girecek ve bir hayli huzursuzluk çekeceksiniz. Hayatınızda yaşanan değişimler sizi zorlayacak ancak kısa süre içerisinde kendinizi toparlayabileceksiniz.

2017 yılında karşınıza çıkacak zorluklara ne kadar dayanırsanız, yolun sonunda o kadar mutlu olursunuz. Sabırlı olmanız gerekiyor Aslan burcu. 2017 yılında yaşanacak olan süreç, baştan aşağıya yenilenmenizi sağlayacak. Dış dünyayla olan bağlantınızı kopartmak isteyeceğiniz dönemler olacak ancak bunu kesinlikle yapmamalısınız. Hedefleriniz ve hayatla ilgili ne yapmak istediğinize karar vermeli, buna göre harekete geçmelisiniz. 2017 yılında hem kişiliğiniz değişecek hem de hedefleriniz konusunda biraz daha sorgulayıcı olacaksınız.

Henüz genç yaşlarda olan Aslan burcu insanları bu yıl kendi ayakları üzerinde durmak için çaba harcayacak. İçinizde bir kahraman yatıyor ancak siz onu bir türlü uyandıramıyorsunuz. Gezegenlerden alacağınız etki sayesinde bu mümkün olacaktır. Yılın ilk aylarında hayatınız sanki alt üst olmuş gibi gelecek ancak kendinize daha fazla güveneceğinizden emin olabilirsiniz.

Plüton, 2017 yılında sizi fazlasıyla zorlayacak ancak kazandıracaklarını düşününce katlanılması çok da zor olmayacaktır. Plüton'un etkilerinden bahsetmişken Satürn'ün de burcunuzla etkileşime geçeceğini söyleyebiliriz. Alacağınız etkiler sonucunda geçen yıla oranla çok daha fazla sorumluluk yüklenebilirsiniz. Başarılı olmak, hayatınızı düzene sokmak adına çaba harcıyor ve uğraşlar veriyorsunuz. İstediğiniz sonuca ulaşıp, ulaşmayacağınızı söylemek zor ancak her açıdan daha güçlü olacağınızı söylemek daha kolay olacaktır.

Kariyerinizle ilgili önemli planlamalar içerisinde girmeniz gerekiyor. Yeni yılın ilk günlerinde bunu yapmalı ve yılın başında aldığınız kararları, yılın sonuna kadar kararlılıkla uygulamalısınız. Size zaten ağır gelen ve zorlayan sorumluluklarınız var ise, yeni sorumluluklar altına girmek akıllıca olmayacaktır. Aceleci davranmamalı ve öncelikler bazı araştırmalar yapmalı, neler başarabileceğinizi kestirmelisiniz.

Aslan burcu, 2017 yılında koyacağınız hedeflerin mutlaka uzun soluklu olması gerekiyor. Büyük hedeflere kısa sürede ulaşmak isterken zarar görebilirsiniz. Kariyer hayatınızda yenilikler istiyorsunuz ve haklısınız da ancak çok hızlı kararlar almayın. İş hayatınızın yanında eğitim, ortaklık, evlilik ve anlaşmalar konusunda da sorunlar yaşayabilirsiniz. Üzerinizde sürekli olarak baskı oluştuğunu hissedeceksiniz. Bu gibi durumlarda tartışmalar içerisine girmek yerine daha diplomatik kararlar alabilirsiniz.

2017 yılında gezegenler hayatınızla ilgili çok fazla söz sahibi olacaklar. Burçlar arasında belki de gezegenlerin etkilerini en fazla hissedecek burç siz olacaksınız. Yenilenmekten ve değişmekten kaçamazsınız, kaçamayacaksınız Aslan burcu. Size sorun yaratan, hayatınızın her alanında karşınıza çıkan, sizi kısıtlayan her ne varsa kökten çözüm üreteceksiniz. Bunları yaparken az da olsa canınız yanacak ancak dayanmanız gerekiyor. Yorulacak, üzülecek, pişmanlık da hissedeceksiniz ancak kendiniz için bazı şeyleri yapmanız gerekiyor.

Aslan burcu, 2017 yılının ortalarından itibaren hemen her konuda kendinizi daha özgür ve bağımsız hissedeceksiniz. Hayatınızın her alanında dilediğiniz gibi adımlar atabilirsiniz. Girişimleriniz istediğiniz gibi olmazsa da alternatifleriniz bol olacak. Değerlendirmelerinizi daha doğru yapmaya çalışın. Özellikle iş hayatınızda üstünüz olan kişilerle ikili ilişkilerinizi iyi tutmanız gerekiyor. Aksi halde daha fazla çabalamak zorunda kalabilirsiniz.

2017 yılının son çeyreğinde ise ev değişikliği ya da ev hayatınızda yenilenmelere yönelebilirsiniz. Aile işi yapanlar daha özenli ve istekli olacak. Kazanç sağlayabileceğiniz çok fazla kapı olacak. Haziran 2017'den sonra yaşam enerjisi ile dolup, taşacaksınız. Kendinizi çok daha iyi hissedecek ve keyifli olacaksınız. Mutsuz olmanıza neden olacak hiçbir şeyle karşılaşmayacaksınız. Zaman zaman riskler alacaksınız ancak bu konuda da şans sizinle olacak. İş, eğitim, aşk, arkadaşlık, sosyal hayat ve aile hayatınızda istediklerinizi elde edebilirsiniz.

Aslan Burcu 2017 İş Hayatı

Aslan burcu, 2016 yılında başlayan ve bu yıl içerisinde de devam edecek olan ilerlemeler söz konusu olacak. Meslek hayatınızla ilgili karşınıza çok önemli fırsatlar çıktı ve çıkmaya da devam edecek. Fırsatları dilediğiniz gibi kullanacaksınız. Finansal durumunuz da her geçen gün daha iyiye gidiyor olacak. Kariyer basamaklarını hızla çıkacak olmanız çok önemli olacak. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken zaman zaman tutuk kalabilirsiniz ancak bu durum canınızı sıkmamalı. Kaçırdığınız fırsatların arkasından pişmanlık yaşamayı bırakmalısınız Aslan burcu. 2017 yılında daha güzel ve faydalı fırsatlarınız olacaktır.

2017 yılında şans sizinle olacak Aslan burcu. Her şey istediğiniz gibi giderken artık önemli adımlar atmanız gerekiyor. Geri planda kaldığınız sürece arzu ettiklerinize sahip olamayacağınızı bilmelisiniz. Yıl içerisinde sosyal hayatınızın da hareketlenecek olması, beklenmedik alanlardan kazançlar ve fırsatlar elde etmenizi sağlayacak. Kendinize yeni hedefler belirlemeli ve adım atarken tüm cesaretinizi toparlamalısınız.

Yıl içerisinde sadece bulunduğunuz çevrede değil, yurtdışı kaynaklı işlerin içerisine de girebilirsiniz. Kariyeriniz hiç beklemediğiniz şekiller alabilir. Ticaret işiyle uğraşan Aslan burcu insanları fazlasıyla şanslı olacak. İş seyahatleri de bolca olacak gibi duruyor. Her geçen gün biraz daha tecrübe kazanacaksınız. Kazandığınız tecrübeler sayesinde girişimlerden ve yaklaşımlardan daha kazançlı çıkabilirsiniz.

Aslan burcu, 2017 yılının Ekim ayından itibaren olan döneminde ortaklıklar daha ilgili çekici olacak. Bağlantı ve sonuçlandırma açısından daha şanslı olacaksınız. Yeni anlaşmalara imza atarken biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. 2017 yılının son aylarında finansal durumunuz sizi biraz olsun zorlayacak ancak bu dönem çok uzun sürmeyecektir. Elde ettiğiniz kazançların kıymetini bilmeli ve harcamalar konusunda asla aşırıya kaçmamalısınız.

Söz konusu iş hayatınız ve iş hayatınızdan elde ettiğiniz gelirleri harcama olduğunda mutlaka bir denge kurmanız gerekiyor. Bütçenizden açık vermeniz sizi zorlayacaktır. 2017 yılında göstereceğiniz her türlü çabadan, emekten ve girişimlerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz Aslan burcu. Güçlenin, cesaretinizi toplayın ve harekete geçin.

Aslan Burcu 2017 Aşk Hayatı

Aslan burcu, 2017 yılının gelmesiyle beraber ani değişim ve farklılıkları aşk hayatınızda fazlasıyla hissetmeye başlayacaksınız. Geride bıraktığımız yıldan devam eden birlikteliğinizi bu yılın ilk ayı içerisinde sonlandırma ihtimaliniz var. Sorun ve sıkıntıların artacak olması, partnerinizle gerginlikler yaşamanıza neden olacak ve bu durumu kaldıramayan, zorlanan Aslan burcu insanları ilişkilerini sonlandıracak. Fırtınalı döneme giriyorsunuz. Yılın belirli zamanlarında yalnızlık çekeceksiniz ancak duygusal açıdan kendinizi biraz daha eğitebilirsiniz. Ayrılıklar sizi üzecektir ancak elde edeceğiniz gelişim mutlu edici olacaktır.

2017 yılının ortalarına doğru daha doğru seçimler yapmaya başlayacaksınız. Fırsatların da istediğiniz düzeyde olacak olması, aşk hayatınızda mutlu olmanızı sağlayabilir. Sosyal yaşantınızda hareketlilik söz konusu olacak. Çevrenizin büyük ölçüde değişecek olması, hayatınıza yeni insanlar girmesini sağlayacaktır. Yeni insanlar, yeni yakınlaşmalar ve yeni birliktelikler bu yıl sıkça karşınıza çıkacak gibi duruyor Aslan burcu.

Evli ya da birlikteliği olan Aslan burcu insanları partneriyle aralarını düzeltmeye çalışacak. Hoşunuza gitmeyen, sizi zorlayan her ne varsa hayatınızdan çıkartmanız mümkün olacak. Kişiliğinizi daha belirgin bir şekilde ortaya çıkartacaksınız. Söz konusu aşk hayatınız olduğunda, tıpkı iş hayatınızda olduğu gibi dengeli olmalısınız. Ne yöneten taraf tamamen siz olsun ne de yönetilen taraf. İpleri zaman zaman elinize almalı zaman zaman da teslim etmelisiniz.

Birlikteliği olmayan Aslan burcu insanları, bir yandan kariyerinize devam ederken bir yandan yakınlaşmalar içerisinde olabilirsiniz. İş hayatınızda karşınıza bir kişi çıkacak ve bu kişi sizi derinden etkileyecek. Yenileniyor olacaksınız. Uzun süredir ilişki içerisinde olan veya hayatının aşkını bulduğunu düşünen Aslan burcu insanlarının ciddi kararlar alma ihtimalleri var. Sorumluluklar korkutucu gibi duruyor ancak siz üstesinden gelebilecek kişiliğe sahipsiniz.

Aslan burcu, 2017 yılında Venüs'ün burcunuzla son aylarda uyumlu açıda olacak olması sizin daha mutlu ve huzurlu hissetmenizi sağlayacak. Yaz aylarından sonra çekiciliğiniz üst seviyelere çıkacak. Alışık olmadığınız düzeyde ilgi görebilirsiniz. Birlikteliğiniz sizi her anlamda tatmin edecektir. Birlikteliğiniz olsun ya da olmasın harika fırsatlarınız olacak. Birlikteliği olanlar için biraz olsun kafa karışıklığı yaşanabilir. Aşk hayatınız sizi memnun ediyorsa riskler almanıza gerek yok.

2017 yılının belirli dönemlerinde siz partnerinizi, partnerinizde sizi fazlasıyla kıskanabilir. Kıskançlıklar zaman zaman can sıkıcı olacaktır ancak genel olarak yorumlandığında tutkulu ve herkesin imreneceği aşk hayatınız olacak. Söz konusu aşk hayatınız olduğunda, 2017 yılında biraz daha akılcı olmalısınız Aslan burcu.

Aslan Burcu 2017 Sağlık

Aslan burcu, 2017 yılında sağlığınızı mutlaka kontrolünüz altına almalı ve daha zinde olmak adına aktiviteler yapmalısınız. Hayatınızın her alanında fazlasıyla yoğun olacak ve enerjinizi harcayacaksınız. Gezegenler sağlık açısından burcunuzla uyumlu etkileşimler içerisinde ve hal böyleyken sizin de biraz olsun güçlenmeniz gerekiyor.

2017 yılında iş veya özel hayatınızdan kaynaklı gerginlikler sürekli olarak yaşanabilir. Siz yapmanız gerekenleri yapmaya çalışın. Gerginliklerin sağlığınıza zarar verebileceğini biliyorsunuz. Fiziksel olarak sizi yıpratacak her ne varsa uzak durmaya çalışın. Bu yıl içerisinde spor yapmak ve üzerinizde bulunan negatif enerjiyi en aza indirmek daha doğru olacaktır.

Aslan burcu, süregelen sağlık sorununuzla ilgili size sunulan tedavilerden en doğru sonuçları almak istiyorsanız doktorunuzun önerilerine kulak asmalısınız. Tedavinizi aksatmanız sizi her geçen gün daha fazla yoracaktır.

Aslan Burcu 2017 Falı. Aslan Burcu 2017. 2017 Aslan Burcu Fal.