Aslan Burcu 2018

Burçlar 2018 Falı Aslan Burcu

Aslan Burcu 2018 Genel Bakış

Aslan burcu, 2018 yılında genel açıdan kendinizi toparlamaya, önünüzü daha net görmeye başlayacaksınız. Sizin açınızdan zorlayıcı geçen bir seneyi geride bıraktınız ki şikayet etmekte de oldukça haklısınız. Gezegenlerin olumsuz etkilerinden dolayı neyi ne zaman yapacağınızı veya hangi olumsuzlukları nasıl idare edebileceğinizi kestirmekte güçlük çekiyordunuz. Rahatlayın Aslan burcu, 2018 yılında kendinizi toparlayacak, geçmiş sorunların yaralarını kolaylıkla kapatabileceksiniz.

Zorlu sürecin üzerinizde hissettirdiği güçlü olmalısın hissinden kaynaklı olarak artık daha da olgun olduğunuzu görebilirsiniz. Zihinsel konularda artık daha da güçlüsünüz Aslan burcu. İdare etme yeteneğiniz sandığınızdan da iyi. Geride kalan yıl ne kadar kötü ise sizi bekleyen yıl da bir o kadar iyi olacak. En önemlisi de hayatınızın her alanında artık kısıtlanmadığınızı, özgür olduğunuzu fazlasıyla hissedeceksiniz.

Jüpiter, 2018 yılının başından sonuna kadar burcunuzla uyumlu açıda olacağı için kendinizi güçlü hissetmeniz, olumsuzlukların teker teker ortadan kalması fazlasıyla normal. Özellikle iş ve kariyer hayatınızla ilgili çok fazla düzeltme yapacaksınız. Ters giden şeyleri daha büyük bir sorun olmadan görebileceksiniz. Mesleki konuda başarınız yabana atılacak cinsten değil. Size verilen görevleri en iyi şekilde yerine getiriyorsunuz.

Aslan burcu, 2018 yılında her şeyin birden iyiye gidecek olmasına ayak uydururken biraz olsun bocalamanız gayet normal. Hedefleriniz ve idealleriniz doğrultusunda hareket ettiğiniz ve kendi çizdiğiniz plana sadık kaldığınız sürece hiçbir şey kafanıza koyduğunuz şeyden sizi geri döndüremez Aslan burcu. Sosyal ve ailevi konularda da rahatlık söz konusu olacak. Pozitif yaklaşımlarınızı sergilemeye devam edin.

İyi niyetli yaklaşımlarınızı zaman zaman suiistimal etmek isteyen kişi veya kişiler hayatınızın her alanında karşınıza çıkabilir ancak iyi tarafından bakmaya çalışın. Peki, bunun iyi tarafı nerede? Bu süreçte kötü niyetli insanları değerlendirirken daha şanslı olacağınız için bu tarz yaklaşımlarda bulunan, hayatınızda olmasa da olacak olan kişileri hayatınızdan kolaylıkla çıkartabileceksiniz.

Aslan burcu, 2018 yılının tamamında yolculuk yapmaya devam edeceksiniz. Yoğun tempoda geçecek olan bir sürece kendinizi hazırlamalısınız. Enerjinize ve doğal olarak sağlığınıza sandığınızdan da fazla ihtiyacınız olacak. Bu nedenle özellikle stresi hayatınızdan olabildiğince uzak tutmaya çalışmalısınız. Son olarak, aşk, aile, iş, sosyal veya eğitim hayatınızda daima hem mantıklı hem de duygusal davranmayı öğrenin, bir taraf ağır basmamalı.

Aslan Burcu 2018 İş Hayatı

Aslan burcu, 2018 yılı maddi açıdan iyi geçecek ancak işle ilgili konularda yaşanacak aksiliklerden dolayı bazılarınız için iş değişikliği yaşanabilir. Kontrolü elinizde bulundurmak ve iş hayatınızın gidişatının iyi olmasını istiyorsanız, daha hızlı düşünmeli ve daha hızlı adımlar atmaya çabalamalısınız. Özellikle yapacağınız işleri kesinlikle ertelememeniz gerekiyor. Para burcunuzda ancak başarı için mücadele şart.

2018 yılının ilk yarısını, yılın ikinci yarısına hazırlık olarak düşünebilirsiniz. Bu süreç içerisinde kendinizi daha iyisine ulaşmak, başarıdan başarıya koşmak ve her türlü zorlukla soluksuz mücadele etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız. Meslek hayatınızın daha iyi olmasını istiyorsanız, zorlandığınız zamanlarda güvendiğiniz kişilerden gelecek olan desteğe açık olmalısınız.

Aslan burcu, 2018 yılının ikinci yarısında elde edeceğiniz başarılar sayesinde işinizi büyütme fırsatı elde edecek ve şimdiye kadar yaptığınız birikimleri de korumaya devam edeceksiniz ancak burcunuzun özelliklerinden dolayı para harcamaya fazla eğilimlisiniz, biraz dikkat. Genç yaşlarda olan ve iş hayatında henüz derin tecrübeler elde etmemiş olanların başarı basamaklarını tırmanmak için biraz daha beklemesi gerekebilir.

2018 yılının genelinde başlatacağınız her türlü işin başarıyla sonlanması için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız. Kazançlı çıkacağınızı düşündüğünüz işlerle ilgilenmek isterken halihazırda devam eden işinizi de geri plana atmamalısınız. Asıl işinizi unutursanız başarı hayal, gerçek olan ise başarısızlık olur Aslan burcu. Araştırın, analiz edin ve doğru kararlar verin. Bunu başarırsanız, iş ve kariyer hayatınız oldukça verimli geçecektir.

Aslan Burcu 2018 Aşk Hayatı

Aslan burcu, 2018 yılında sosyal açıdan hareketli olacağınız bir süreç olacak önünüzde ve bu süreç yılın ilk altı aylık sürecinde geçerli olacak. Bu süreç içerisinde kendinize olan güveninizin de yüksek olmasıyla beraber yakınlaşmalarla ilgili herhangi bir aksaklık yaşanmayacak. Aşk hayatınız geride bıraktığımız yıldan daha da önemli olacak bu yıl Asla burcu. Kontrolünü elinizde bulundurmak isteyecek, her türlü yakınlaşmada kendinizi hemen kaptırmamaya çalışacaksınız.

Kendinizi dizginleyecek olmanız, ki bunu başarırsanız oldukça iyi. Böylelikle yılın ilk yarısında karşılaşabileceğiniz hayal kırıklıklarını ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak aksine davranır ve her fırsatı da değerlendirmeye çalışırsanız, zorlayıcı etkiler altında kalır ve hissettiğiniz güvenin de boşa çıktığını görebilirsiniz. Sizi her açıdan tatmin edebilecek kadar fırsatınız olacak Aslan burcu. Yalnızlığınızı kendinizi kesinlikle dert etmemelisiniz.

2018 yılında birlikteliği olan veya evliliğe adım atmış olan Aslan burcu insanlarını kısa süreli de olsa zorlayıcı günler bekliyor. Hayatınızın diğer alanlarına fazlasıyla vakit ayıracağınız için aşk hayatınızda eksik kalmanız partnerinizle aranızda tartışmaların alevlenmesine neden olabilir. Hatalar yapacaksınız ancak bunlar çok da büyük hatalar olmayacak Aslan burcu. İstediğiniz zaman her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Aslan burcu, 2018 yılının ikinci yarısında Venüs'ten alacağınız etki aşk evinizde hareketlilik olacağı anlamına geliyor. Yılın ikinci yarısı aşk açısından yılın ilk yarısından çok daha güzel geçecek. Heyecanlanacak, renkli kişiliğe bürünecek ve huzurlu olacaksınız. Aşk hayatınızda karşınıza ne çıkarsa çıksın, ihanet dışında hemen her şeyi çözümlemekte başarılı olacaksınız. Son olarak, söz konusu aşk olduğunda kesinlikle aceleci davranmamaya çalışın.

Aslan Burcu 2018 Sağlık

Aslan burcu, 2018 yılında sağlık açısından yılın genelinde sakin olacaksınız. Herhangi büyük bir sorunla karşılaşmayacaksınız ancak hatalarınızdan dolayı kazalara da açık olabilirsiniz. Bu nedenle kendinize katı kurallar koymanız gerekmekte. Enerjinizin iyi olmasını değerlendirirken dinlenmeye de vakit ayırmanız gerekiyor. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa da yılın ilk aylarında bir haber alacaksınız ve bu da yüzünüzü güldürecek cinsten.

Var olan sağlık sorunlarının çözümüyle ilgi Mars size büyük fırsatlar sunacak. Kendinize yeni hedefler belirlemelisiniz. Spor yapabilir veya farklı hobiler edinebilirsiniz. Böylelikle hem üzerinizde bulunan stresten kurtulur hem de yemek yemeğe olan ilginizi biraz azaltabilirsiniz. Bazılarınız çok fazla yemek yeme eğilimi gösterse de kilo almıyor ancak bazılarınız şanssız olacak. Dikkatli olmalısınız. Sağlığınız için gerekeni yapın Aslan burcu.

Aslan Burcu 2018 Falı. Aslan Burcu 2018. 2018 Aslan Burcu Fal.