Balık Burcu 2017

Burçlar 2017 Falı Balık Burcu

Balık Burcu 2017 Genel Bakış

Balık burcu, 2016 yılı iyisiyle, kötüsüyle geride kaldı. Birçok sorun ve sıkıntıyla karşılaştınız ancak genel olarak olumlu tarafların daha ağır bastığını söyleyebiliriz. 2017 yılı da geride bıraktığımız yıla benzer olacaktır. Size zorluk çıkartan durumlar söz konusu olacak ancak bu yıl içerisinde elde ettiğiniz deneyimlerin faydalarını gelecek yıllarda fazlasıyla görebileceksiniz. Hayatınızın en önemli noktalarında düzelmeler ve dengeler meydana gelecek. Gerek iş, gerek eğitim, gerekse de aile hayatınızda değişiklikler fazlasıyla yaşanabilir. 2016 yılında hayatınızın en önemli noktalarında testlerden geçtiniz. Zorlukların size anlatmak istedikleri vardı Balık burcu, ne kadar dayanabileceksiniz? Olumlu ve olumsuz gelişmeleri kefeye koyduğumuzda olumlu taraflar daha ağır basmakta. Başarılı ve şanslısınız ancak geçen yıl elde ettiğiniz güzelliklerin tamamı sizin çabalarınızdan kaynaklandı, şansınızdan değil.

2017 yılının ortalarına kadar geride bıraktığımız yılın olumlu, olumsuz her türlü etkisini yine hissetmeye devam edeceksiniz. Enerjinizi en iyi şekilde kullanmalı ve tasarruf etmeyi öğrenmelisiniz. Hayatınızın her alanında disiplin hakim olmalı Balık burcu. 2017 yılına bu şekilde başlarsanız çok daha güzel ve basit günler geçirebilirsiniz. Hayatınızda disiplin olduğu sürece, gelişmelerin istediğiniz gibi olduğunu fark edebileceksiniz.

Balık burcu, 2017 yılında başarılarla dolu günleriniz fazlasıyla olacak ancak bu anlamda en dikkat çekici ay Eylül 2017 olacak. Bu yıl içerisinde yaşanacak en dikkat çekici gelişmeler iş hayatınızda olabilir. Bazılarınız bu yıl içerisinde yıllardır emek verdiği işini değiştirmek durumunda kalabilir. Alacağınız kararlar zorlayıcı olacaktır ancak değişimden olumlu faydalar da elde edebilirsiniz Balık burcu.

Jüpiter, Ağustos 2017'den sonra meslek evinizde olumlu bir şekilde ilerliyor olacak. İş hayatınızda çok önemli adımlar atabilir ve hatta maaşınızın artmasını bile sağlayabilirsiniz. Elde edeceğiniz başarılar, zaferleri ve ödülleri de beraberinde getirecektir Balık burcu. Değişim ve yenilikler sadece iş hayatınızda değil, ev ve aile konularında da yaşanacak. Ev ve aile konularında ise Uranüs'ün etkisi fazlasıyla hissedeceksiniz.

2017 yılında kendinizle ilgili birtakım değişikliklere yöneleceksiniz. Özellikle fiziksel görüntünüzde beğenmediğiniz unsurların daha iyi hale gelmesi için uğraşlar verebilirsiniz. Değişim, yenilikler ve göstereceğiniz çabalar size yarayacak Balık burcu. Daha entelektüel ve dikkat çekici olacaksınız. Mart 2017'de, iletişim alanında göstermiş olduğunuz tutum üst seviyelere çıkıyor. Hem fiziksel hem de iletişim açısından ön planda olacaksınız. Sosyal yaşantınızda buna bağlı olarak hızlı adımlar atabilirsiniz. Her açıdan önemli ve güzel bir yıl sizi bekliyor olacak Balık burcu.

Balık Burcu 2017 İş Hayatı

Balık burcu, 2017 yılının ilk günlerinden itibaren Jüpiter'in desteğini iş hayatınızda hissetmeye başlayacaksınız. Maddiyata dayalı adımlar atabilirsiniz ve bu tür yaklaşımlarınız insanların size karşı olan bakışını değiştirebilir ancak önceliğiniz kendiniz olacaksınız. Hırs ve azim, 2017 yılında sizi başarıya götürecek olan en büyük etken Balık burcu. Biraz Jüpiter'in yardımı, biraz da şansınız sayesinde imkansız gibi görünen işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, kendinize inanmak ve güvenmek.

Kariyer hayatınıza olan bakış açınız biraz olsun değişim gösterebilir. Olaylara ve gelişmelere daha geniş açıdan bakabilecek, daha olgun yorumlayabileceksiniz. Meslek hayatınızda hiç ummadığınız yerlere gelebilirsiniz. Yeteneklerinizi hafife almamanız gerekiyor. Geride bıraktığımız yıllarda karşınıza çıkmayan birçok fırsatla bu yıl içerisinde karşılaşacaksınız Balık burcu. Bazen acele kararlar almanız gerekecek, bazen de oturup, beklemeniz. Genel olarak hedeflerinize ulaşabileceğiniz iyi bir yıl sizi bekliyor olacak.

Balık burcu, finans eviniz çok güçlü etkileşimler altında. Hemen her konuda üstün olan taraf siz olacaksınız. İş hayatınızda rakibiniz olarak gördüğünüz kişi veya kişileri geride bırakma ihtimaliniz oldukça yüksek. Başarı, beraberinde parayı ve gücü de getirecektir. 2017 yılında paraya daha fazla önem vereceğinizi düşünürsek, öncelikle başarılı olmayı hedeflemeniz gerekiyor. Bazılarınız işini büyütecek, bazılarınız yatırımlara yönelecek ancak ne olursa olsun, istediğiniz finansal güce, istediğiniz zaman sahip olabileceğinizi bilmelisiniz.

2016 yılı çoğunuz için istediğiniz gibi geçmemiş olabilir ancak 2017 yılında durum tam tersi bir hal alabilir. Geçen yıl işleri çok iyi olan Balık burcu insanları bu yıl tökezleyebilir. Geçen yıl işleri kötü olanlar ise, bu yıl harika adımlar atabilir. Bu nedenle, fırsatları değerlendirirken çok fazla acele etmemeye çalışmalısınız. Özellikle Haziran 2017 bu anlamda daha dikkat çekici olacaktır. Finansal rahatlık sizinle olacak Balık burcu. 2017 yılını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

Balık Burcu 2017 Aşk Hayatı

Balık burcu, Satürn aşk hayatınızla ilgili karmaşıklıkları yeni yıl ile beraberinde getiriyor olacak. Romantizm, evlilik ve ilişkiler konusunda kendinizi biraz daha değişmiş hissedeceksiniz. Satürn yıl içerisinde burcunuzla kısa süreliğine etkileşime geçecek ve bu durumun sizin açınızdan oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Aşk açısından sürekli olarak fırsatlar ile karşılaşıyorsunuz. İşinizde, sosyal ortamınızda, alışverişte veya eğitim hayatınızda. Daha önce başınızdan geçen kötü bir ilişkinin izlerini silmekte zorlanıyordunuz. Duygularınızı bir kenara bıraktığınız zamanlar artık geride kaldı Balık burcu.

2017 yılında duygularınızla hareket etmeyi öğreniyorsunuz ancak bu mantığınızı bir kenara bırakacağınız anlamına da gelmiyor. Geçen yıl bir dizi sınavdan geçtiniz. Anlaşmazlıklar ve bundan kaynaklı ayrılıklar aşka olan inancınızı en aza indirmişti. Bir ilişkiye başlıyordunuz ancak gerçekten mutlu olup, olmadığınıza bir türlü karar veremiyordunuz. 2017 yılında daha özgür, daha kararlı ve daha istekli olacaksınız Balık burcu. Sizin bu tür yaklaşımlarınız hem ilişkinize hem de partnerinize pozitif bir şekilde yansıyacaktır. Güç elinizde olacak.

İlişkinize karşı olan tutumunuz daha oturaklı olacağından bazı gerçekleri daha net görebileceksiniz. Artık hiçbir şey tozpembe olmayacak Balık burcu. Hislerinizin veya size karşı olan hislerin gerçekliğinden emin olabileceksiniz ve kararlı olduğunuzda da hiçbir şey sizi engelleyemeyecek. Geride bıraktığımız yıldan bu güne kadar devam eden bir ilişkiniz var ise, 2017 yılında aranızdaki bağın daha kuvvetli olacağını söyleyebiliriz. Başınızdan geçen fırtınalı dönemde birbirinize kenetlenmeyi daha iyi öğrendiniz.

Balık burcu, evlilik hayatınızda artık sıkıntıların ortadan kalkacağını ve düzelmeyecek gibi görünene duygusal kırgınlıkların düzeldiğini göreceksiniz. Bazılarınızın evliliği geçen yıl sonlanmış olabilir. Engellerin sizi yıldırması, hayatınızın bundan sonraki günlerinde de mutlu olamayacağınız anlamına gelmiyor. Boşanmanın eşiğinden dönenler ise 2017 yılında yaralarını eşleriyle birlikte saracak. Sınavlar, zorluklar ve engeller bu yılın ilk aylarında yavaş yavaş ortadan kalkacak.

2016 yılının çoğunu, 2017 yılının da ilk günlerini bekar geçiren Balık burcu insanları için şans, Mart ayından sonra bolca gelecek gibi görünüyor. Hayatınızın hemen her alanında fırsatlar karşınıza çıkacaktır ve yoğun dönemden sizde fazlasıyla keyif alacaksınız. Üzerinizde bitmek tükenmek bilmeyen pozitif enerji hakim olacak. Karşınızdaki kişi ne olduğunu bile anlamadan onu kendinize çekebileceksiniz. Mantıklı, duygusal ve istediğinizde de romantik olacaksınız. Aşk, 2017 yılında size iyi gelecek Balık burcu.

Balık Burcu 2017 Sağlık

Balık burcu, 2017 yılının sağlık açısından geride bıraktığımız yıla benzer bir şekilde geçeceğini ve hatta geride bıraktığımız yıl içerisinde karşılaştığınız olumsuzlukların artık ortadan kalkacağını ve çözüme kavuşacağınız söylemek mümkün. Sizi zorlayan, sürekli olarak iç dünyanıza çekilmenize neden olan stres, 2017 yılında sizden baya uzak kalacak gibi görünüyor. Pozitif anlamda yoğun etkiler altında olacaksınız.

Söz konusu sağlığınız olduğunda, 2017 yılında biraz daha planlı ve programlı hareket etmeniz gerekiyor Balık burcu. Sağlığınızı ikinci ve hatta üçüncü plana atmaktan vazgeçmelisiniz. Hayatınızla ilgili önemli değişiklikler ve istekler içerisinde olacaksınız ancak sağlık olmadan hiçbir şeyin üstesinden gelemeyeceğinizi anlamanız gerekiyor. Siz, yapmanız gerekenleri aksatmadığınız sürece sağlığınız size sıkıntı çıkartmayacaktır.

2017 yılında gezegenleri olumlu etkileri burcunuzla olacak. Ruhsal ve fiziksel açıdan kendinizi yenilenmiş hissedebileceksiniz. Sizi zorlayan sağlık sorunlarınızla ilgili de güzel gelişmeler yaşanacak. Kontrolleriniz yıl içerisinde kesinlikle aksatmamaya çalışın. Kilo konusunda sıkıntı yaşayan Balık burcu insanları, 2017 yılında daha sıkı vücuda sahip olabilirsiniz. Biraz daha çaba göstermeniz gerekiyor. Geride bıraktığımız yıl sergilediğiniz umursamazlıkları unutmaya çalışın. Önünüzde yeni ve uzun bir süreç var.

Fiziksel açıdan zorlanan ve sürekli olarak ağrılarla baş etmek zorunda kalan Balık burcu insanları, ağrılarınız uzun süreli olmayacak. Endişelerinizi artık bir kenara bırakmalı ve silkelenmelisiniz. Doktora görünmekten çekinmeyin ve size sunulan tedavileri yerine getirmeyi ihmal etmeyin. 2017 yılında böbrekleriniz dikkat çekiyor. Böbrekleriniz zorlayacak her türlü etkenden uzak durmalısınız. Doğal yollar ile sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Dikkatli, dengeli, kararlı, istekli ve kontrollü olduğunuz sürece 2017 yılında sağlığınız iyi olacak Balık burcu.

Balık Burcu 2017 Falı. Balık Burcu 2017. 2017 Balık Burcu Fal.