Balık Burcu Aralık 2017

Balık Burcu Aralık 2017

Balık Burcu Aralık 2017 Aşk

Balık burcu, Aralık 2017'de aşk ve ilişki açısından var olan beklentilerinizin iyiden iyiye artacağı bir sürece giriyorsunuz ancak beklentinizin artmasına izin vermemeniz en doğrusu olacaktır. Aşk hayatınızdan ne beklediğinizi kestirmek güç olsa da belirli ölçülerde karşılık bulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Hayatınızın her alanında aşkla burun buruna olacaksınız ancak dikkatli olmalı ve hislerinizin zarar görmemesi için temkinli olmalısınız. Kendinize güveniyor olmanız karşı cinsin dikkatini size yöneltmekte.

Balık Burcu Aralık 2017 İş

Balık burcu, Aralık 2017'de iş ve kariyer hayatınızda yüzünüz gülecek. Şimdiye kadar sergilediğiniz performansın ve ortaya koyduğunuz her türlü çabanın karşılığını beklentinizin çok daha üzerinde alacaksınız. İş hayatınızda yenilik yapmak istiyorsanız aslında biraz daha sabırlı olmalısınız. Söz konusu fırsatlar olduğunda değerlendirmeleri en iyi şekilde yapıyorsunuz. Herkesin iş ve kariyer hayatında olduğu gibi sizinkinde de ufak sorunlar olacak ancak halledeceksiniz. Önünüz açık ve net görünüyor. Durmayın, gözünüze kestirdiğiniz başarıya ulaşın.

Balık Burcu Aralık 2017 Sağlık

Balık burcu, Aralık 2017'de sağlığınız risk oluşturan bazı durumlar meydana gelecek. Bunların en başında soğuk havalar gelmekte. Dışarıda daha fazla vakit harcayacağınız bir döneme giriyorsunuz ve bu da soğuk havalara karşı dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelmekte. Sağlığınızla ilgili bazı olumsuzluklar varsa da doktorunuza görünmelisiniz. Biraz dikkat sayesinde ayı sağlıklı geçirebilirsiniz.

Balık Burcu Aralık 2017. Balık Burcu Aralık 2017 aylık burç yorumu.