Başak Burcu 2017

Burçlar 2017 Falı Başak Burcu

Başak Burcu 2017 Genel Bakış

Başak burcu, geçen yıl burcunuzda bulunan gezegenlerin size sunduklarıyla beraber hem mantıksal konularda hem de duygusal konularda büyük değişim içerisine girdiniz. Karşınıza hiç beklemediğiniz gelişmeler çıktı. Duygularınızın değişime uğramasıyla beraber özgürlük rüzgarlarını fazlasıyla hissetmeye başladınız. Hissetmiş olduğunuz değişim ve yenilenmenin sizi bile şaşırtacak düzeyde olduğunu söylemek gerekiyor. Uranüs sayesinde sizi kısıtlayan her ne varsa hayatınızdan çıkarttınız. Kişisel olarak ön plana çıktınız ve yaratıcılığınızı istediğiniz kadar kullandınız.

2017 yılında da Uranüs'ün size sağlayacak olduklarından fazlasıyla faydalanacaksınız. Olumlu etkilerin hayatınıza daha fazla gireceğini ve bu sayede özellikle iş hayatınızda çok büyük adımlar atacağınızı söylemek gerekiyor. Gerek finansal gerekse de ilerlemeler konusunda başarılı olacaksınız. Geride bıraktığımız yıl sizin için uyanış yılı gibiydi. Kendinize daha fazla güvenmeye başladınız. Finansal olarak kendi özgürlüğünüze sahip oldunuz ve daha önce hiç denemediğiniz işlerde de başarı sağladınız.

2017 yılı içerisinde içinizde hissedeceğiniz heyecan çok yüksek konumlara ulaşacak. Her anlamda sahip olduğunuz kaynaklarınızı doğru kullanmanız gerekiyor. Finansal durumunuzun daha iyiye gitmesini sağlayacak kazanç kapılarını aralamaya başlayacaksınız. Yıl içerisinde mali durumunuzda iniş ve çıkışlar yaşanacak ancak bilinçli davrandığınız sürece sorunlarla pek fazla karşılaşmayacaksınız.

Geçmişte karşınıza çıkan kısıtlamaları artık unutmalısınız. Satürn sizi biraz olsun zorluyordu ancak siz daima çıkar yolu aradınız ve buldunuz. Engellerin aslında sizi sürekli olarak geliştirdiğinin farkında olmalısınız. Yıl içerisinde yapacak olduğunuz yatırımlarda daha dengeli ve planlı olmanız gerekiyor. Kaldırabileceğinizden fazla yükün altına girmek hiç iyi olmayacaktır. Sürpriz gelişmeler sizi bekliyor. Sürprizler karşısında takınacağınız tavır önemli olacak.

Başak burcu, Satürn sayesinde yıl içerisinde yapmak istediklerinizde daha net ve kararlı olacaksınız. Planlama ve harekete geçme konusunda düzen sağlanacak. Eşinizin veya ortağınızın finansal durumundan fayda sağlarken biraz daha dikkatli olabilirsiniz. Sahip olduğunuz gücü, sizi kısıtlayan engelleri ortadan kaldırmak adına kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey özenli olmak.

Satürn'ün etkileri sadece iş hayatınızda değil özel ve ev yaşantınızda da sizi etkiliyor olacak. Daha önceleri aklınızdan dahi geçirmediğiniz başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayatınızla ilgili yenilenmeler yaşanacak. Bazı konularda ümitsizlik içerisinde olacaksınız ancak kısa süre önünüzün açılacak olması sizi daha mutlu edecektir. Zorluk çekmeden çok fazla rahatlığa sahip olamayacağınızı iyi biliyorsunuz. Hayata daha farklı bakacaksınız Başak burcu.

2017 yılının ilk yarısında Jüpiter'in parasal konularda size önemli destekleri olacak. Risk almaya yatkın olacaksınız ancak doğru hamleler sonucunda başarıyı da elde edebilirsiniz. Söz konusu iş hayatınız olduğunda biraz daha aktif olmanız gerekiyor. Neler yapabileceğinizin farkına varın ve artık harekete geçin. Beklemek size bir şey kazandırmayacaktır Başak burcu. Kariyerinizi değiştirebileceğiniz fırsatları mutlaka değerlendirin.

Başak burcu, Haziran 2017'den sonra eğitim ve aile hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. Özellikle iletişimden kaynaklı sorunlarınız ortadan kalkıyor ve yaklaşımlar konusunda daha özgür, daha istekli olacaksınız. Geride bıraktığımız yıl içerisinde düşüncelerinizi karşınızdaki insanlara aktarmakta sıkıntı yaşıyordunuz ancak bu yıl böyle olmayacak.

Neptün, 2017 yılında ilgi alanlarınızın değişmesini sağlayacak. Olaylara karşı olan yaklaşımınız daha doğru ve içten olacak. İçinizdeki merhamet duygusu her geçen gün daha da artacak gibi duruyor. Yıl içerisinde hayal gücünüzü en doğru şekilde kullanabileceksiniz ancak olmayacak hayaller kurmak kırgınlıkları beraberinde getirebilir. Ayağınızı yere daha sağlam basmanız gerekiyor.

2017 yılının tamamında sosyal olarak daha da canlanacaksınız. Hayatınızda yaşanacak olan güzel gelişmeler sonucunda mutluluğa her gün biraz daha yaklaşacaksınız. Motivasyonunuz üst seviyelerde olacak. Doğru planlamalar yaparak arzu ettiğiniz hayata sahip olabilirsiniz.

Başak Burcu 2017 İş Hayatı

Başak burcu, 2016 yılında sahip olduğunuz yeteneklerinizin testlerden geçtiğini söylemek gerekiyor. Yeteneklerinizi daha doğru kullanacaksınız ve bu sayede Ekim ayına kadar olan süreçte finansal olarak derin rahatlama içerisinde gireceksiniz. Sahip olduğunuz bütçeyi arzu ettiğiniz seviyelere ulaştıracaksınız. Tek yapmanız gereken şey, mantıklı davranmak ve akıllıca hareket etmek. Ortaklıkla alakalı işlerden de büyük kazançlar elde edeceksiniz. 2017 yılında yeni projeler üretebilirsiniz.

2017, iş hayatınıza güzel gelişmeler kazandırıyor olacak. Şuan bulunduğunuz mevkiden daha üst mevkiye terfi edebilirsiniz. Üstünüz olan ve iş dünyasında fazlasıyla bilgi ve donanıma sahip olan bir kişiden kariyerinizle alakalı destek alabilirsiniz. Sadece yurtiçi değil yurtdışı kaynaklı işler de yapabilirsiniz. Hırs ve azim, 2017 yılında üst seviyelere ulaşmış olacak. Hırslı yapınız, iş hayatınızda daha sert ve asi olmanıza neden olabilir. Bundan kaynaklı tartışmalardan mutlaka uzak durmanız gerekiyor.

Yılın ortalarına doğru iş hayatınızda sizi zorlayacak iletişimden kaynaklı olumsuzluklar meydana gelecek. Zorlanacak ve ne istediğinizi aktarmakta başarılı olamayacaksınız ancak bu durum çok uzun sürmeyecek. Nerede, ne zaman olursa olsun, iletişim içerisine girdiğinizde en doğru kelimeleri seçmeniz gerekiyor. Yanlış davranışlar, kariyer basamaklarında geriye gitmenize neden olabilir.

Haziran 2017'den sonra iş hayatınızda daha başarılı olacaksınız. Odaklanmanız gereken noktaları fark edecek, gereksiz detaylar üzerinde çok fazla zaman harcamayacaksınız. Terfi alma ihtimaliniz çok yüksek. Şans sizinle olacak ve hedeflerinize ulaşma konusunda pek fazla sıkıntı yaşamayacaksınız. Doğru adımlar, doğru yerlere gelmenizi sağlayacak. Bu yıl içerisinde iş değişikliği yapmak isteyen Başak burcu insanları için de şans görünmekte.

Başak burcu, 2017 yılında mesleki alanda yapacağınız fikir alışverişlerinde daha sağlıklı davranmanız gerekiyor. Paylaşımcı olduğunuz sürece sorumluluklarınızın size yük olmayacağını fark edebilirsiniz. Gelişmeleri kontrolünüz altında tutun. Risk alırken daha dikkatli olun. 2017'de iş hayatınız hız kazanıyor ve hızla başarıya ulaşıyorsunuz.

Başak Burcu 2017 Aşk Hayatı

Başak burcu, 2017'de aşk hayatınız tamamıyla değişim içerisinde olacak diyemeyiz ancak söz konusu aşk hayatınız olduğunda hayal kurmaya yatkın olacak ve duygusal konularda da daha hassas olacaksınız. Aşk hayatınıza tozpembe bakıyordunuz ancak pembesi gidecek, tozu kalacak. 2017 yılında birliktelik içerisine gireceksiniz ancak ne olursa olsun, aşk hayatınızda ve yaklaşımlarınızda daha gerçekçi olmanız gerekiyor. Duygularınıza kapılırsanız, hayal kırıklığı yaşayabilir ve iç dünyanıza kapanabilirsiniz.

Bayan olan Başak burcu insanları duygusal açıdan incinmeye daha açık olacak. Kendinize koruma mekanizması geliştirmeniz gerekiyor. Erkek olan Başak burcu insanları ise biraz daha dikkatli ve oturaklı olmaya başlayacak. Yılın ortalarına kadar aşk hayatınız olağan seyrinde devam edecek. Aşırıya kaçan gelişmeler ve yeniliklerle karşılaşmayacaksınız. Yanlış düşünceler ve derin hayaller kurmadığınız sürece bu normal süreci zarar görmeden atlatabilirsiniz.

2017 yılının ikinci yarısında Venüs burcunuza olumlu etkiler sunuyor olacak. Yılın ilk yarısına oranla çok daha hareketli bir döneme girmiş olacaksınız. Hareketli aşk hayatınız, doğru adımlar attığınız takdirde size mutluluğu getirebilir. Aşka uzak kalamıyor, kolayca kapılabiliyorsunuz. Fırsatların da bol olacağını düşünürsek kafanız bir hayli karışık olabilir. Şartlar nasıl olursa olsun, Haziran 2017'den sonra kuracağınız birliktelikten her türlü keyif alacaksınız.

Hayatınıza giren insanlara kolaylıkla güveniyorsunuz ve bu da zarar görmenize neden oluyor. Bu konuda da biraz daha geri planda kalmalısınız. Göreceğiniz ilgi sizi şımartabilir. Başak burcu, 2017'nin son çeyreğinde duygusal olarak daha yoğun olacaksınız. Tavırlarınız biraz daha yumuşayacak. Partnerinize ve ilişkinize karşı daha tutkulu yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Evli olan Başak burcu insanları için bu gelişme harika olacak. Kısacası, 2017'den keyif alacaksınız.

Başak Burcu 2017 Sağlık

Başak burcu, 2017 yılında sağlığınıza çok fazla zaman ayırmayacaksınız. Sizi uğraştıracak ve çözüm arayışlarına itecek olumsuzluklar meydana gelmeyecek. Geçen yıl olduğu gibi genel olarak sağlıklı bir yıl geçireceksiniz ancak geride bıraktığımız yıl içerisinde sizden kaynaklanan hatalardan dolayı ufak tefek kazalarla karşılaşmak istemiyorsanız artık ruhsal açıdan kendinizi toparlamanız gerekiyor.

2017 yılında yapmanı gerekenleri yaparsanız kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve dolu dolu enerjiye sahip olacaksınız. Sağlık konusunda özenli olmalısınız. Ruhsal anlamda yaşanacak olan iniş ve çıkışlar sizi zorlayacak ancak nasıl önlem alacağınızı sizde iyi biliyorsunuz.

Yılın genelinde yeme ve içme konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Sağlık konusunda endişe yaşıyorsanız, mutlaka kontrollerinizi zamanında yaptırmalısınız. Enerjinizi doğru kullanın. Kendinizi zayıf ve güçsüz hissetmek istemiyorsanız bunu mutlaka yapmanız gerekiyor.

Başak Burcu 2017 Falı. Başak Burcu 2017. 2017 Başak Burcu Fal.