Boğa Burcu 2017

Burçlar 2017 Falı Boğa Burcu

Boğa Burcu 2017 Genel Bakış

Boğa burcu, 2017 yılının gelmesiyle beraber gezegenlerin olumlu etkilerini burcunuz üzerinde yakından hissedeceksiniz. Alacağınız etkiler sayesinde sonlanmalar ve başlangıçlar fazlasıyla yaşanacak gibi duruyor. Bu yılın tamamında ve gelen yıl içerisinde Satürn'ün size sunacaklarına ayak uydurmaya çalışmalısınız. Gelişmeleri ve değişimleri kontrolünüz altına almaya çalışacaksınız ancak bu konuda çok fazla başarılı olacağınızı söyleyemeyiz. 2017 yılı içerisinde karşınıza hiç alışık olmadığınız durumlar çıkacak ve ne kadar önlem almak isterseniz isteyin, başarılı olamayacaksınız.

2017 yılında aceleci davranabilirsiniz. Özellikle anlaşmalar konusunda takınacağınız tavır, olayların kontrolünüz dışında ilerlemesine neden olabilir. Her şeyin istediğiniz gibi olmasını arzu ediyorsunuz ancak bu konuda pek fazla bir şey yapmıyorsunuz Boğa burcu. Değişimleri ön görmeye çalışmak yerine akışına bırakmanız daha doğru olacaktır. Yıl içerisinde aşk hayatınızla ilgili gelişmelerde fazlasıyla gündeme gelecek. Partnerinizin veya kendinizin yüzleşmek istemediği gerçeklerle karşılaşacaksınız. Hayatınızın her alanında karşınıza çıkacak gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

Boğa burcu, 2017 yılı içerisinde aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye başlayacaksınız ve siz gerçekleri görmezden gelmeye çalışsanız bile partnerinizle aranızdaki bağ çok daha sıkı olacak. Aşk hayatınızda ciddiyet istemiyor olabilirsiniz ancak gerçeklerden de kaçamazsınız. Geride bıraktığımız yıl içerisinde karşınıza çıkan etkilerden tecrübeler edinmiş olmanız gerekiyor. 2017 yılında daha kararlı, daha mantıklı ve daha istekli olacaksınız ve bu sayede ne yapmak istediğinize daha net karar verebileceksiniz.

Yıl içerisinde iş hayatınızda ilgili zaman zaman aksaklıklar meydana gelebilir. Kendinizi kısıtlanmış ve engellenmiş hissedeceksiniz. Hayatınızda dağınıklık olmasına izin veremezsiniz. Olumsuzlukları lehinize çevirmeyi başardığınız takdirde iş hayatınızda da yenilenmeler içerisine gireceksiniz. Kariyer yaşantınızda istediğiniz konuma ulaşmış olabilirsiniz ancak mücadeleniz hala bitmedi. Bu yıl içerisinde yerinizi sağlama almanız gerekiyor. Kararlar konusunda asla aceleci olmayın. Herhangi bir hata yaptığınızda öncelikle kendinizi eleştirmeli ve hatalardan ders çıkartmalısınız.

Uranüs, 2017 yılı içerisinde iş hayatınızda daha özgür olmanızı sağlayacak. Yılın ilk aylarında değişimlere istediğiniz gibi yön veremeyeceksiniz ancak ilerleyen aylarda her şey istediğiniz gibi olmaya başlayacak. Yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirecek ve istediğiniz gibi de kullanmaya başlayacaksınız. Hayatınızla ilgili önemli kararlar alırken biraz daha yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Hayatınıza karışılmasına izin vermeyeceksiniz Boğa burcu.

2017 yılında sağlığınızın da gelişim gösterecek olması sizi fazlasıyla mutlu edecektir. Gezegenlerin etkilerinden kaynaklı olacak bu durumlar sayesinde hayatınızın her alanında daha aktif olabileceksiniz. Yaratıcılığınızı ve sahip olduğunuz bilgileri istediğiniz gibi harmanlayacak ve hayatınızın her alanında kullanabileceksiniz. Hiç beklemediğiniz yerlerden, hiç beklemediğiniz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kendinizi istediğiniz gibi ifade edebileceğiniz bir yıl sizi bekliyor olacak. Aşk hayatınıza ve zevklerinize kendinizi fazlasıyla kaptırabilirsiniz. Sanatsal işlerle uğraşan Boğa burcu insanları için güzel dönemin başlarındayız. Duygularınızla sanatı bir arada kullanabilirsiniz.

2017 yılının Haziran ayından sonraki döneminde ortaklık ve ilişkiler konusunda gezegenlerin desteğini alacaksınız. İstemediğiniz şartların içerisinde bulunuyorsanız daha güzel gelişmelerle karşılaşma ihtimaliniz var. Olumsuzlukları lehinize çevireceksiniz Boğa burcu. Mutsuz olmanıza neden olan her ne varsa hayatınızdan çıkartacaksınız. Haziran 2017'den sonraki dönemde iş ve aşk açısından çok güzel fırsatlar var. Bu dönem içerisinde yeni insanlarla tanışacak ve sıkı bir bağ oluşturacaksınız. Hayatınıza girecek olan kişiler iş ve aşk hayatınızla ilgili olabilecek.

Fırsatlar, fırsatları çağıracak Boğa burcu. Karşınıza çıkan fırsatları bu nedenle kaçırmamaya çalışmalısınız. Maddi olanaklarından faydalanacağınız bir kişi olacak. Yükselmek istiyorsanız, desteğe açık olmalısınız. 2017'nin son çeyreğinde ise mantığınızı daha fazla kullanmaya başlayacaksınız. Bu dönem içerisinde kuracağınız birliktelik mantığa dayalı olacaktır. Sabırlı, mantıklı ve duygusal davranmanız gereken bir yıl sizi bekliyor Boğa burcu.

Boğa Burcu 2017 Aşk Hayatı

Boğa burcu, 2017 yılında iş hayatınızla ilgili çok fazla beklentiler içerisine girmemelisiniz. Beklentilerinizi çok yükseklerde tuttuğunuz sürece hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz daha da artabilir. Geçen yıldan devam eden iş konusundaki sorun ve sıkıntılarınızı mutlaka çözüme kavuşturmanız gerekiyor. Yeni yıla temiz bir sayfa açmayı başarırsanız, her şey daha kolay ve net olacaktır.

2017 yılının gelmesiyle beraber ortaklıklara daha yatkın olacaksınız ancak bir karar almanız gerekiyorsa, ertelememeye çalışın. Olumsuzluklar ile karşılaştığınızda bu durumu kendi başınıza çözüme kavuşturmak yerine açığa çıkartmanız daha doğru olacaktır. Haklı olduğunuzu düşünüyorsanız, hakkınızın peşinden koşmalısınız. Yıl içerisinde iş hayatınızda zaman zaman aksaklıklar meydana gelecek ve bundan kaynaklı tartışmalar da gündeme gelebilir. Huzursuz olduğunuz sürece iş hayatınızda istediğiniz adımları atmayacaksınız.

Gizli işler yapma isteğiniz bir hayli fazla. Açığa çıkmaması gereken iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Şartlar nasıl gelişirse gelişsin, beklentilerinize yoğunlaşmanız gerekiyor. Atacağınız her adımı planlı atmalısınız. İş hayatınızda düzen hakim olmalı. Somut olaylar üzerine daha çok yoğunlaşırsanız, daha fazla başarılı olabilirsiniz.

Boğa burcu, 2017 yılında Jüpiter sayesinde iş hayatınızda canlanmalar meydana gelecek. Değişim arıyor ve daha iyi şartlara sahip şirkette kariyer yaşantınızı devam ettirmek istiyorsanız şans sizden yana olacak. Güzel fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Beklemediğiniz anlarda, beklemediğiniz şeyler yaşanacak. 2017 yılına bunları bilerek ve hazır başlamanız daha iyi olacaktır. Yıl içerisinde yurtdışı kaynaklı işler ilginizi çekecek. Çalışma hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz.

2017 yılında her açıdan kendinizi geliştirmeye çalışmalısınız. Mesleki anlamda eksik olduğunuzu düşündüğünüz konularda zorlanmalar meydana gelebilir. Kısıtlanmak istemiyorsanız, yapmanız gerekenleri mutlaka yapmalısınız. Kişisel gelişim, sizi başarıya taşıyacak en büyük etken olacaktır.

Mars, 2017 yılında Boğa burcu ile uyumlu açıda bulunacak. Kararlar aşamasında doğru olanları yapabileceksiniz. İkna ve iletişim yeteneğiniz de hiç olmadığı kadar iyi olacak. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlerde daha fazla başarı görünmekte. Sezgilerinizi kullanarak adım atmaya çalışmalısınız. Hayal gücünüz ve yeteneğiniz bir arada olmalı. Bu yıl eğitim hayatını tamamlayacak olanların iş hayatına hızlı bir şekilde giriş yapma ihtimalleri var. Güzel ve faydalı çıkacağınız bir yıl sizi bekliyor Boğa burcu.

Boğa Burcu 2017 Aşk Hayatı

Boğa burcu, 2017 yılında aşk hayatınızla ilgili kısıtlanmanıza neden olabilecek durumlar içerisinde olacaksınız ve evli olan Boğa burcu insanları bu durumu çok daha derinden hissedecek gibi duruyor. Yaşanan gelişmeler kontrolünüz dışında gerçekleşecek. Gizliliğe yatkın olacaksınız ancak bu davranışın başınıza iş açacak olma ihtimali gözden kaçırmamalısınız. Partnerinizle sıkıntı yaşamak istemiyorsanız biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor.

2017 yılının ilk altı aylık döneminde net olmalı ve partnerinizle aranızdaki buzların daha da sıkı olmaması için uğraş vermelisiniz. Evli veya birlikteliği olan Boğa burcu insanları için Haziran 2016'dan sonra sıkıntılar her geçen gün biraz daha azalmaya başlayacak. Kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz. Baskıların azalması sizi mutlu edecektir. Söz konusu ilişkiniz olduğunda daha gerçekçi olmanız gerekiyor.

Birlikteliği olmayan Boğa burcu insanlarının 2017 yılında tutkulu ve bol heyecanlı bir ilişkiye hazır olmaları gerekiyor. Bu yıl içerisinde aşka olan bakış açınız büyük ölçüde değişmeye başlayacak ve kuracağınız birlikteliğe karşı daha olgun ve ciddi yaklaşacaksınız. Birlikteliğinizde ve duygularınızla istikrarı sağladığınız sürece duygusal açıdan hayal kırıklığı yaşamayacaksınız. Yılın ikinci yarısında şartlar sizin lehinize dönmüş durumda olacak.

Boğa burcu, Venüs 2017 yılında burcunuzla uyumlu açıda olacak ve alacağınız etkiler sonucunda birlikteliğinizin daha zevkli ve eğlenceli olabileceğini söyleyebiliriz. Aşk hayatınızda hiç zorlanmadan yeni kapıları aralayabilirsiniz. Romantizme daha fazla ağırlık vereceğiniz bir yıl ve bu durum hem yeni başlangıçlarda hem de süregelen ilişkinizde sizi daha fazla memnun edecektir. Partnerinizle ortak adımlar atacak olmanız aranızdaki bağların daha da sıkı olmasını sağlayacak.

2017 yılının son çeyreğinde sürekli olarak yolculuk yapmak durumda kalacaksınız ve gittiğiniz yerlerde hayatınıza yeni insanlar girecek. Bu döneme kadar birliktelik kurmayı başaramazsanız eğer bu dönem içerisinde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmede şanslı olabilirsiniz. 2017 yılında aşk, çok büyük etkiyle karşınıza çıkacak. Çekiciliğiniz yılın genelinde üst seviyelerde olacak. Kıskanacak ve kıskanılacaksınız Boğa burcu. 2017'de aşkın tadını çıkartın.

Boğa Burcu 2017 Sağlık

Boğa burcu, 2017'nin ilk günlerinden, son günlerine kadar sağlığınıza mutlaka normalin üzerinde özen göstermeniz gerekiyor. Dikkatsiz ve önemsiz davrandığınız sürece sıkıntıların artarak hayatınıza girme ihtimalini artık anlamanız gerekiyor. Dikkatli davrandığınız sürece, 2017 yılında sağlığınız gayet iyi durumda olacak. İş hayatınızda veya özel yaşantınızda yoğun bir tempo söz konusu. Yorgunluğun artmasını istemiyorsanız, enerjinizi en doğru şekilde kullanmalısınız.

2017 yılında Uranüs'ten kaynaklı olabilecek, ön göremeyeceğiniz sıkıntılar gündeme gelebilir. Kendinizi yıpratmamanız gerekiyor. Süregelen rahatsızlığıyla ilgili sürekli olarak ilaç kullanan Boğa burcu insanlarının bu konuda biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Ne olursa olsun, söz konusu sağlığınız olduğunda 2017 yılında kendinizi yıpratmamaya çalışmalısınız. Sağlık açısından Ocak'tan Nisan ayına kadar olan süreç ön plana çıkıyor.

Boğa Burcu 2017 Falı. Boğa Burcu 2017. 2017 Boğa Burcu Fal.