Akrep Burcu 2016

Burçlar 2016 Falı Akrep Burcu

Sevgili Akrep burcu, 2016 yılı artık zorlanmaların son bulduğu ve hayatınızın her alanında keyif almayı başardığınız bir yıl olacak. Mücadeleler, sorunlar, sıkıntılar ve kısıtlamalar son buluyor. Özellikle iş ve özel hayatınızda istediğiniz her şeye kavuşma ihtimaliniz var. Yılın geneline baktığımız zaman başarı ve şans sizinle olacak Akrep burcu. Her şey istediğiniz gibi giderken sağlığınızdan da sorun yaşamak istemiyorsanız, biraz daha dikkatli ve özenli olmalısınız.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde çok fazla iniş ve çıkışla karşılaştınız. Artık hayatınız bir düzene oturmaya başlayacak. Aşk, iş veya eğitim hayatınızda sizi zorlayacak pek bir şey olmayacak. Bazılarınız geride bıraktığımız yılın etkilerini üzerinden atmayı bir türlü başaramamış olabilirler. Olumsuzluklara takılıp kalmamayı öğrenmeniz gerekiyor. Aksi halde yalnız başınıza kalıp, insanlardan uzaklaşma isteğiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

2016 yılında hayata daha gerçekçi bakmayı başaracaksınız. Düşüncelerinizden ve ideallerinizden bunun gerçekleştiğini göreceksiniz. Size fayda sağlamayacak işlerden de olabildiğince uzak duracak, kendinizi ve geleceğinizi düşünerek hareket edeceksiniz. Bu durum iş hayatınızda biraz daha oturaklı davranmanızı sağlayacak. Riskli işlerden uzak duracaksınız. Bir adım atmadan önce düşüneceksiniz. Sizden bekleneni yaparsanız, 2016 yılında çok önemli işlerin içerisinde olacak ve fazlasıyla kazançlı çıkacaksınız Akrep burcu.

Geçen yıl başlatmış olduğunuz işlerin üzerinden geçmeli ve size sorun çıkartan şartları lehinize çevirmek adına hatalar aramalısınız. Hatalarınızdan ders çıkarttığınız sürece tüm olumsuzlukları da lehinize çevirebilirsiniz. İşlerin istediğiniz gibi ilerlemesi, motivasyonunuzun da artmasını sağlayacak. Projeleriniz, işleriniz hız kazanıyor Akrep burcu. Analizlerinizi doğru yaparsanız, küçük yatırımlar sayesinde büyük işlerin altına imza atabilirsiniz.

Akrep burcu, 2016 yılında her açıdan kendinizi iyi hissedeceksiniz. İçsel sıkıntılarınızı çözümleyecek ve kendinize olan güveninizi de tazeleyeceksiniz. Hayatınızla ilgili önemli değişiklikler yapmayı planlıyorsanız, size bu anlamda fayda sağlayacak kişilerle ya da fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yeteneklerinizin farkına varmalı ve artık doğru anlamda kullanmalısınız. Finansal durumunuz da yıl içerisinde sürekli yükselişte olacak. Bu sayede arzu ettiğiniz, hayalini kurduğunuz yaşama sahip olabileceksiniz.

2016 yılının ortalarına doğru biraz daha fazla çalışacaksınız ancak merak etmeyin, göstermiş olduğunuz her türlü çabanın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Hata yaptığınız zaman önce kendinizi eleştirmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Hata yapmadığınız zaman da kişisel olarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Siz başarılı işler yaparsanız, üstünüz olan kişiler veya çevrenizdeki insanlar sizi gerektiği zaman takdir edecektir.

2016 yılında daha önce başlattığınız ancak yarım kalmış işlerinizi de tamamlama fırsatı yakalayacaksınız. Bu durum yılın ilk yarısında veya ikinci yarısında yaşanabilir. Bu nedenle aceleci davranmamanız gerekiyor. İş hayatınız zaten istediğiniz düzeyde olacak ve pek fazla kafanızı kurcalayacak sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Sorunların azalması, özel hayatınıza ve özellikle aşk hayatınıza biraz daha zaman ayırmanızı sağlayacaktır.

Aşk hayatınızda da sizi tatmin edecek gelişmeler yaşanacak Akrep burcu. Geride bıraktığımız yıl içerisinde çok fazla kararsızlık ve duygusal olarak iniş-çıkışlar yaşadınız. Birlikteliğiniz var ise ve geçen yıl sorunlarla çok fazla karşılaştıysanız, bu yıl aynı sorunlarla tekrar karşılaşmamak adına elinizden geleni yapmalı, biraz daha mantıklı düşünmelisiniz. Ufak tefek sorunları büyüterek aslında size iyi gelen birlikteliğinizde sorunlar çıkartmanız pek anlaşılır bir durum değil.

Bazılarınız bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye başlama imkanı elde edecek. Harekete geçmeden önce duygularınızdan ve düşüncelerinizden emin olmalısınız. Karşınızdaki kişinin de size karşı net olduğunu düşünüyorsanız, harekete geçmeniz daha doğru olacaktır. Aşk açısından çok önemli fırsatlar olacak Akrep burcu. Sosyal hayatınızın getirilerinden faydalanacaksınız. Evi olan Akrepler, eşinizden güzel bir haber alabilir veya daha doğru paylaşımlar yaparak aranızdaki sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

2016 yılında şartlar istediğiniz gibi olacak Akrep burcu ve bu sayede artık kendinizi tamamen yenilenmiş hissedeceksiniz. Kişisel olarak gelişecek, iş, aşk, aile, eğitim ve arkadaşlığınıza gerekli olan önemi vererek doğru paylaşımlar yapacaksınız. Sorunlarınız azalıyor ve artık rahat nefes alabilirsiniz. İletişim konusundaki yeteneğinizi en iyi şekilde kullanarak, çevrenizde bulunan herkesle ilişkinizi iyi seviyelerde tutmalısınız. Genel olarak 2016 yılı sizi olumlu anlamda şaşırtacak ve olumsuzlukların üzerini öretecek.

Akrep Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Akrep burcu, 2016 yılında aşk hayatınız hem sizi hem de çevrenizde bulunan insanları şaşırtacak kadar hareketlenecek. İlişki konusunda hevesli, tutkulu ve istekli olacaksınız. Kendinize olan güveniniz artacak ve bu da yaklaşımlarınıza direkt olarak yansıyacaktır. Arkadaş çevreniz, takıldığınız ve zaman geçirdiğiniz ortamlar aşk açısından önemli bir role sahip olacak. Fırsatlara hazırlıklı olmalısınız Akrep burcu.

2016 yılında sizin mutlu olmanızı sağlayacak gelişmeler yaşanacak. Daha önce kötü sonlanmış ilişkinizin izlerinden kurtulacak, yeni bir aşka yelken açmak için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Mutlu olmamanız için hiçbir engel yok ancak partner seçiminde en doğrusunu yapmalısınız. Hem kendinizin hem de karşınızdaki kişinin duygularından emin olmadan harekete geçmeyin. Aceleci davranmanız, duygusal olarak zarar görmenize neden olabilir.

Aşk hayatınıza önem vereceksiniz Akrep burcu. Bu da demek oluyor ki sorun çıkartan taraf olmayacak, partnerinizin kıymetini bilecek ve yapıcı davranacaksınız. Duygusal yapınız bu yıl biraz daha açığa çıkabilir ancak yeri geldiğinde de mantıklı davranmanız daha iyi olacaktır. Süregelen birlikteliğinizde sorun yaşıyorsanız ve bundan fazlasıyla rahatsızsanız, partnerinizin artık size değer vermediğini ve sevmediğini düşünüyorsanız, sonlandırmanız sizin için iyi olacaktır. Sadece kendi hisleriniz için boş bir ilişkiye devam etmemeniz iyi olabilir.

Akrep burcu, sıkıntılı ilişkinizde kendinizi düşünerek hareket etmeniz daha iyi olacaktır. Zaten istediğiniz şartlara sahip olacaksınız ve sizi aşk konusunda tatmin edecek fırsatlarla fazlasıyla karşılaşacaksınız. Kendinize şans tanırsanız, arzu ettiğiniz aşk hayatına da sahip olabilirsiniz. Yılın ilerleyen dönemlerinde aşk hayatınızda şansınız daha da artacak. Kuracağınız birliktelikte duygusal olarak tatmin sağlayacaksınız.

2016 yılında hislerinizi aktarmakta sorun yaşamayacaksınız. Yakınlaşmak istediğiniz kişiye güven vereceksiniz. Keyifli aşk hayatınız olacak Akrep burcu, aşk hayatınızın size sunacaklarına hazırlıklı olmalı ve tadını çıkartmalısınız. Bazılarınız bu yıl içerisinde daha önce birliktelik yaşadığı kişiyle yeniden karşılaşabilir. Aklınız bir hayli karışacak Akrep burcu. Duygusal açıdan boşluğa düşmenize izin vermeyin.

2016 yılının aşk açısından en keyif verici dönemleri yılın ikinci yarısından itibaren, yaz aylarının gelmesiyle başlayacak. Kendinizi özgür hissedecek ve aşk hayatınızda bir denge kuracaksınız. Kısa sürede başlattığınız bir ilişkinin uzun süreli olma ihtimali var ancak bunun her ilişki için geçerli olmayacağının farkına varmalısınız Akrep burcu. Yaklaşımlarınızı buna göre yaparsanız daha iyi olacaktır. Evli olan Akrep burcu insanları için de önemli gelişmeler yaşanacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde daha çok bireysel olarak hareket ediyor, evliliğe bir türlü adapte olamıyordunuz. Bu durum yıl içerisinde değişecek ve mutlu evlilik yaşantısına sahip olacaksınız.

Akrep Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Akrep burcu, 2016 yılında kariyeriniz ileriye doğru gitmeye başlayacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde ilerlemek istiyor ancak bir türlü sorunlardan kurtulamıyordunuz. Artık sorunlar ortadan kalkıyor ve çalışmalarınızı daha sağlıklı yapabiliyorsunuz. 2016 yılında genel olarak çok hırslı olacak ve girdiğiniz her türlü işten başarıyla ayrılacaksınız. Kararlı yapınız sayesinde ön plana çıkabilirsiniz. Dikkat çekmeyi başaracaksınız Akrep burcu.

İş hayatınızda istikrar olsun isteyeceksiniz ve bu nedenle uzun süreli işlerle daha fazla ilgileneceksiniz. Yeni yatırımlar ya da iş başlangıçları yapmadan önce analizlerinizi en iyi şekilde yapmalısınız. Hiç beklemediğiniz ancak sizi fazlasıyla memnun edecek gelişmeler yıl boyunca karşınıza çıkabilir. Yaratıcılığınızı kullanmanın zamanı geldi. Zaman zaman zorluklar yaşanacak ancak kendinize olan güveniniz sayesinde üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

2016 yılının ilk yarısına kadar yüksek tempoda çalışacaksınız Akrep burcu, bu nedenle enerjinize fazlasıyla ihtiyacınız olacak. İletişim yeteneğiniz iyi seviyelerde ve özellikle üstünüz olan kişilerden destek almayı başaracaksınız. Yıl içerisinde size fayda sağlayacak, tecrübelerinden yararlanacağınız kişilerle katıldığınız toplantılarda veya bulunduğunuz ortamlarda karşılaşabilirsiniz. Sosyal hayatınız bu açıdan size fayda sağlayacaktır.

Akrep burcu, kariyer yaşantınız hız kazanacak ve uzun süredir beklediğiniz terfii alma ihtimaliniz de var. Maaşınız artacak ve finansal açıdan rahat nefes alacaksınız. Olumlu veya olumsuz çok fazla gelişme yaşanacak ancak ne olursa olsun kendinize güvenmelisiniz Akrep burcu. Zaman zaman çalışma arkadaşlarınızla veya üstünüz olan kişilerle anlaşmazlıklar yaşanacak ancak siz her zaman üzerinize düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışın.

2016 yılının ikinci yarısında biraz daha rahat hareket edeceksiniz. İş konusunda üretken olacak, başarılı çalışmalar yapacak ve önemli anlaşmaların altına imza atacaksınız. Aslında bu yılı, büyüme yılı olarak adlandırabiliriz. Kendinize çok fazla güvenmeniz, riskli yatırımlara da ilgi duymanıza neden olacak ancak yeni yatırımlar yapmadan önce iyice düşünmeniz gerekiyor. Analiz yeteneğinize ihtiyacınız olacak Akrep burcu.

İş değişikliği yapmak istiyor veya uzun süredir iş arıyorsanız, aradığınız işi bulma fırsatınız olacak. Eğitim hayatınızı yarım bıraktıysanız, öncelikle onu tamamlayabilir daha sonra iş hayatına atılabilirsiniz. Tecrübesizseniz, tecrübeli kişilerden de yardım alabilirsiniz. Ortak iş yapan Akrep burcu insanları, ortağınızın fantastik denilebilecek girişimlerini de mutlaka takip etmeniz gerekiyor. Finansal açıdan zarara uğramak istemezsiniz. 2016 yılının genelinde gerekli çalışmaları yapar, doğru noktaları hedef alır ve fırsatları değerlendirirseniz, iş hayatınızda daima yükselmeyi başarabilirsiniz Akrep burcu.

Akrep Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Akrep burcu, 2016 yılında sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Dikkatsiz davranışlarınızdan ve tedbirsizliğinizden dolayı yatağa düşme ihtimaliniz var. Değişen hava şartlarına hazırlıklı olmalısınız. Üzerinize düşeni yaparsanız, 2016 yılını sağlık açısından rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. 2016 yılında iş hayatınız hareketleniyor olacak. Bu durum enerjinizin düşmesine neden olabilir. Yorgunluğa bağlı ağrılar çekebilirsiniz. Yıl içerisinde yeteri kadar dinlendiğinizden emin olmalısınız.

Hayatınızın herhangi bölümünde stres yaşamanız, zihinsel olarak da yorgun düşmenize neden olabilir. Sağlığınızı zorlayacak her türlü gelişmelerden olabildiğince uzak durmalısınız. Biraz da kendinizi düşünerek hareket edin. Yıl içerisinde kendinize yeni hobiler edinebilir, var olan hobilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. 2016 yılının ikinci yarısında Jüpiter, sağlığınız konusunda sizi etkiliyor olacak.

Sağlığınız konusunda alacağınız etkiler, süregelen problemlerinizin de çözüme kavuşmasını sağlayabilir. Yıl içerisinde kontrollerinizi yaptırmalısınız. Alternatif tedavi yöntemlerinden de olumlu sonuçlar çıkabilir. Yine 2016 yılının ikinci yarısında fiziksel olarak kendinizi çok yorgun hissedeceksiniz. Size iyi gelecek aktivitelerle ilgilenmeniz gerekiyor. 2016 yılının tamamında dengeli beslenmeli ve mümkün olduğunca az yağlı yiyecekler tüketmelisiniz.

Akrep Burcu 2016 Falı. Akrep Burcu 2016. 2016 Akrep Burcu Fal.