Aslan Burcu 2016

Burçlar 2016 Falı Aslan Burcu

Sevgili Aslan burcu, 2016 yılı geçen yıldan başlayan değişimlerin ve ilginçliklerin devam ettiği yıl olacak. Geçen yıl karşınıza çıkan olumlu veya olumsuz koşullar karşısında nasıl davranacağınızı bir türlü kestiremiyor, tecrübesizliğinizin azizliğine fazlasıyla uğruyordunuz. Ancak bu yıl içerisinde durumlar tamamen değişmeye başlayacak. İletişim açısından, eğitim, iş, özel ve aile hayatınızda şanslı olacaksınız. Yine yıl içerisinde zorluklar yaşanacak ancak artık nasıl üstesinden geleceğinizi iyi biliyorsunuz.

2016 yılında hayatınızın her alanında motivasyonunuzun yüksek olması gerekiyor. Özellikle iş konusunda karşınıza çıkan her türlü sorunu gözünüzde fazla büyütmemeye çalışın. Projelerinizi gözden geçirebilirseniz sizin için daha iyi olacaktır. Fırsatları ve gelişmeleri lehinize çevirmeyi başarırsanız, kariyer çizginizin her geçen gün yukarılara çıkmaya başladığınız gözlemleyebilirsiniz. Projelerinizi rahatlıkla hayata geçirebilecek, hedeflerinize ulaşmakta zorlanmayacaksınız.

Sosyal hayatınızda da güzel gelişmeler meydana gelecek Aslan burcu. Genel olarak iletişim konusunda zorluk yaşamayacaksınız. İnsanların size anlatmak istedikleriniz anlayacak, siz de insanlara anlatmak istediklerinizi daha doğru bir şekilde aktarabileceksiniz. Arkadaşlarınıza önem veriyorsunuz ancak sizden kaynaklı olmayan tartışmaların da gündeme gelme ihtimali var. Kırgınlıklar yaşanmasını istemiyorsanız, zaman zaman alttan alabilirsiniz.

Aslan burcu, 2016 yılında aile hayatınızda ufak çaplı aksilikler yaşanabilir. Kalp kırgınlığı yaşanmaması için sarf edeceğiniz kelimeleri iyi seçmeye çalışın. Ailenizle olan bağlarınızda yapılandırmalar yapabilirsiniz. İletişim yeteneğiniz iyi yönde, ailenizle hangi konuda konuşmak istiyorsanız konuşun başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bazılarınız yıl içerisinde başka bir eve taşınabilir ya da yeni bir ev alabilir.

Geçen yıldan başlayan süreç bu yıl da devam ediyor ancak her şey rayına oturmuş durumda. Kendinizi toparladınız, hayata daha pozitif bakmaya başladınız ve ihtiyaçlarınıza da birer birer ulaştınız. Geçen yıl karşınıza çıkan ancak tecrübesizliğinizden dolayı değerlendiremediğiniz fırsatlarla yıl içerisinde tekrardan karşılaşma imkanı elde edeceksiniz. Bu sefer, size fayda sağlayacak her türlü fırsatı değerlendirmeye çalışın Aslan burcu. Fırsatlar eğitim, iş, aile, aşk, sosyal veya arkadaş hayatınızda karşınıza çıkacaktır.

2016 yılının ilk yarısı genel olarak bu şekilde geçecek Aslan burcu. İstediğiniz şartların yavaş yavaş oluşması, motivasyon ve özgüven açısından yenilenmenizi sağlayacaktır. Yılın ilk yarısında iletişim yeteneğiniz ön plana çıkıyor. Her konuda gösterdiğiniz çabalar karşılık bulacak. Yıl içerisinde artan sorumluluklarınız sizi korkutmasın, doğru noktaya odaklanmayı başarırsanız her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Aslan burcu, 2016 yılının ikinci yarısında sosyal yaşantınız ve bu anlamda da iletişim yeteneğinizi kullanma tarzınız dikkat çekiyor. Arkadaş çevrenizin büyük ölçüde değişme ihtimali var. Takıldığınız ortamlarda da farklılıklar olacak. Yenilenmek isteyeceksiniz Aslan burcu. Yenilenmekten korkmamanız gerekiyor. Her anlamda size fayda sağlayacak gelişmeler içerisindesiniz. Hayatınız iyi anlamda gelişim göstermekte.

İletişim yeteneğinizin yüksek seviyelerde olması, hem iş hem de aşk hayatınıza direkt olarak etkide bulunacak. İstediğiniz kişilerle, istediğiniz düzeyde konuşmalar gerçekleştirebilecek ve istediğiniz kişilerle yakınlaşabileceksiniz. Özellikle aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak Aslan burcu. Sizi mutlu etmeyen birlikteliğiniz değişim gösterecek veya uzun süren yalnızlığınız son bulacak. Çekiciliğiniz yıl içerisinde yükselişte olacak ve çevrenizde bulunan herkesin ilgisini kolaylıkla çekebileceksiniz.

Sosyal çevrenizin getirilerinden de faydalanmaya başlayacaksınız. Yalnızlığınızın artık son bulmasını istiyor ve yeni bir aşka hazır olduğunuzu hissediyorsanız ayağınıza kadar gelen fırsatları geri tepmemeye çalışın. Sizi tatmin edecek gelişmeler sonucunda özgüveniniz artacak, istediğiniz kişiyle doğru anlamda yakınlaşmayı başarabileceksiniz. Hayatınıza girecek kişiler olacak ancak ciddi adımlar atmadan önce biraz daha sabırlı olabilirsiniz.

Aslan burcu, 2016 yılında acele kararlar vermemelisiniz ancak çok da fazla düşünmemeniz gerekiyor. Aksi halde fırsatları elinizden kaçırabilirsiniz. İşinizle ilgili çok önemli kararlar almadan önce her türlü şartları en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Yılın ikinci yarısında sorumluluklarınız biraz daha artacak ve zaman zaman zorlanacaksınız. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın Aslan burcu, şans ve başarı sizden yana olacak.

2016 yılının ilerleyen dönemlerinde çok daha güzel haberler, fırsatlar ve gelişmelerle karşılaşacaksınız. Mutlu olacaksınız Aslan burcu. Dertleriniz, sıkıntılarınız ve sizi kısıtlayan durumlar teker teker çözülmeye başlayacak. Sıkıntıların üzerinde durmamaya çalışın. Yılın genelinde işleriniz açılacak, eğitim hayatınız düzene girecek, aşk hayatınız olumlu anlamda hareketlenmeye başlayacak, arkadaş çevreniz değişim gösterecek ve aile bağlarınız kuvvetlenecek Aslan burcu.

Aslan Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Aslan burcu, 2016 yılı aşk hayatınız söz konusu olduğunda geride bıraktığımız yıla pek benzemeyecek gibi görünüyor. Bazılarınız geçen yıl içerisinde aşk hayatında pek çok sorunla karşılaştı ve bazılarınızın da aşk hayatı fazlasıyla durağandı. Güvenmekte, yakınlaşmakta veya iletişim kurmakta zorlanıyordunuz. Kimi zaman kendinize olan güveninizin de azalmasından dolayı güzel fırsatları elinizin tersiyle itiyordunuz. Şartlar değişmeye başlıyor Aslan burcu.

Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. Heyecanlı ve hareketli yaşantınıza yeniden kavuşacaksınız ancak geçmişte yapmış olduğunuz hatalardan da mutlaka ders çıkartmanız gerekiyor. Yıl içerisinde şans sizden yana olacak. Süregelen birlikteliğiniz konusunda ciddi adımlar atabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ayrıldıysanız ve bundan büyük pişmanlık duyuyorsanız, partnerinizle yeniden barışma ihtimaliniz var. Yalnızsanız ve aşkı arıyorsanız da başarılı olacaksınız. Karşınıza çok fazla fırsat çıkacak Aslan burcu. Kendinizi bu hareketliliğe hazırlamalısınız.

Aslan burcu, bazılarınız hala aşk konusunda olgun düşünemiyor olabilir. Ciddi birliktelik kurmaktan kaçıyor olabilirsiniz ancak karşınızdaki kişinin de düşüncelerine önem vermeli ve olmayacak hayaller kurmasına engel olmalısınız. Kendinizi düşünerek hareket edebilirsiniz ancak bunun için de kalp kırmamaya özen gösterin. 2016 yılı içerisinde duygusal yaklaşımlarınız aslında bir hayli fazlalaşacak, kendinize izin verdiğiniz sürece aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz ilişkiye çok da uzak sayılmazsınız.

Yıl içerisinde süregelen birlikteliğinizde veya evliliğinizde sorunlar yaşanacak ancak bunları gözünüzde fazla büyütmemeye çalışın. Birlikte olduğunuz kişiyle mutluluğu yakalamak ve aşk hayatınızın tatmin edici olmasını istiyorsanız, biraz daha yapıcı olmaya çalışmalısınız. Zaman zaman anlaşılmaz derecede inatçı olabiliyor ya da bencilce davranışlar sergileyebiliyorsunuz. Aşk hayatınızda sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız, biraz daha dikkatli düşünmeli ve dikkatli hareket etmelisiniz.

2016 yılında aşk hayatınızda karşınıza çıkan sorunları sakinlikle karşılamanız gerekiyor. Sakin olmalı ve ani kararlar almamaya çalışmalısınız. Kalbinizin kırılma ihtimali var Aslan burcu. Bu nedenle hayatınıza yeni bir kişi girdiğinde o kişinin hislerinden emin olmadan harekete geçmemeye çalışın. Ufak tefek aksilikler haricinde aşk hayatınız size pek sıkıntı yaratmayacak, bu gelişmeler yılın ilk yarısına kadar devam edecek Aslan burcu.

Yılın ikinci yarısında daha güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak. Sosyal hayatınız daha fazla hareketli olacak ve yeni yeni insanlarla tanışacaksınız. Bu dönem içerisinde kuracağınız birliktelikten keyif alma ihtimaliniz çok fazla. Bazılarınız kaçamak yapmak, gizli ilişkilerin heyecanını yaşamak isteyecek ancak hata yapmamaya çalışın Aslan burcu. Güzel bir şekilde devam eden ilişkinizi riske atmamalı, mutluluğunuzun bozulmasına izin vermemelisiniz.

Aslan burcu, 2016 yılının ilerleyen dönemlerinde canlılığınız artıyor. Aşk hayatına olan bakış açınızda olgunluklar söz konusu. Hislerinizin doğruluğundan emin olabilecek, çekiciliğinizi en iyi şekilde kullanacak ancak gelişigüzel birlikteliklerden de olabildiğince uzak duracaksınız. Söz konusu aşk hayatınız olduğunda ne kadar akıllı davranırsanız, o kadar az zarar görürsünüz Aslan burcu. Kimsenin duygularıyla oynamayın ve kimsenin duygularınızla oynamasına izin vermeyin.

Aslan Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Aslan burcu, 2016 yılı geçen yıldan başlayan kariyer gelişim ve değişimlerinin tamamlandığı yıl olacak. Kendinizi iş konusunda daha özgür ve istekli hissedecek, fırsatları doğru değerlendirecek ve her geçen gün başarıya daha fazla yakınlaşacaksınız. İş konusunda çok fazla çaba gösterdiniz Aslan burcu, artık karşılığını almanın zamanı geldi. Bazılarınız yıl içerisinde daha yüksek mevkilere ulaşmayı başaracak ve maaşını artıracak.

Yetenekleriniz sayesinde her işin üstesinden kolaylıkla gelebiliyorsunuz. Üzerinize düşen işleri doğru şekilde ve zamanında yaptığınız sürece ön planda olacaksınız. Üstünüz olan kişilerin takdirini toplayacak, yeni iş anlaşmaları yapacak ve daha geniş çevreyle çalışma imkanı elde edeceksiniz. Yıl içerisinde sorunlar ve sıkıntılar yaşanacak mı? Evet, ancak üzerinizde ne kadar baskı olursa olsun başarıya ulaşmayı bileceksiniz.

2016 yılında işinizi geliştireceksiniz ancak kişisel gelişiminiz daha da dikkat çekici olacak. Geçen yıl yaşanan maddi sıkıntılarınız bu yıl pek fazla yaşanmayacak Aslan burcu ancak bu durum bazılarınız için değişim gösterebilir. Gelir ve giderler konusunda dengeyi tutturmakta zorlanıyorsanız, maddi olarak da gelişim gösteremez, doğru yatırımlar yapamazsınız. Bu yıl içerisinde ileriye yönelik yatırımlar yapmanız daha faydalı olacaktır.

Aslan burcu, 2016 yılının ilk yarısı tam olarak istediğiniz gibi geçebilir. Yeni iş bağlantıları kurabilir, yeni bir şirkette çalışmaya başlayabilir veya yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Her anlamda şanslı olacaksınız Aslan burcu. Gezegenlerin üzerinizde olumlu etkileri bulunmakta ve bunları en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Projeleriniz en iyi şekilde ilerleyecek, yatırımlarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

2016 yılının ikinci yarısında ve ilerleyen dönemlerinde kendinizi ilgilendiren işlerle daha fazla ilgilenmeye başlayacaksınız. Sorumluluklarınız da artacak ancak hepsinin üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Genel olarak kontrolü elinizde bulundurmaya çalışın. Bazılarınız yılın ilk yarısında olduğu gibi ikinci yarısında da gelir ve giderler konusunda sıkıntılar yaşayacak. Dengeyi kurmanız gerekiyor Aslan burcu.

Aslan Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Aslan burcu, 2016 yılında sağlığınız genel olarak iyi durumda ancak kendinize biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Çalışmalarınız sizi zorlayabilir. Ruhsal ve fiziksel açıdan güçlenmeniz gerekiyor Aslan burcu. Aklınızdaki sorunların daha da büyümesine izin vermemeli ve sorunlar üzerinde çok fazla durmamayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Yıl içerisinde hobilerinizle daha fazla ilgilenebilirseniz, sizin için iyi olacaktır.

2016 yılında formunuzu korumalısınız. Yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin. Her şeyin aşırısı fazladır ve bunu unutmayın. Sağlık açısından iyi durumda olacaksınız. Yıl içerisinde değişen hava koşulları rahatsızlık yaşamanıza neden olabilir ancak çok soğuk havalarda da tedbiri elden bırakmamaya çalışın. İş hayatınızdan ya da özel hayatınızdan kaynaklı stresli dönemleriniz olacak. Ruhsal olarak sıkıntı yaşama ihtimaliniz var. Kendinizi düşünmeniz gerekiyor Aslan burcu.

Süregelen rahatsızlığınız var ise, yıl içerisinde sevindirici haberler alabilirsiniz. Bunun için tedavinize de en iyi şekilde devam etmeniz gerekiyor. Üzerinize düşeni asla ihmal etmeyin Aslan burcu. Rutin olarak kontrollerinizi yaptırmalı, doktorun önerilerine kulak vermelisiniz. Dolaşım sisteminizi ve kalbini yoracak yiyeceklerden uzak durun. Hayatınızın her alanında dengeyi kurun. Sağlığınızı umursamadan davranırsanız, problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Aslan Burcu 2016 Falı. Aslan Burcu 2016. 2016 Aslan Burcu Fal.