Balık Burcu 2016

Burçlar 2016 Falı Balık Burcu

Sevgili Balık burcu, 2016 yılında hayatınız her anlamda hareketlenecek ve bundan da fazlasıyla keyif alacaksınız. Geride bıraktığımız yılın son aylarında bu etkiyi biraz da olsa hissetmeye başlamıştınız ve artık bu yıl içerisinde etkiler daha da artacak. Durağan geçen iki yıllık süreçten sonra kendinizi bu duruma hazır hissedeceksiniz. Keyfiniz yerine gelecek, yılın tamamında kendiniz enerjik hissedecek ve mutlu olacaksınız.

Sizin mutlu olmanız çevrenizde bulunan insanlara da pozitif anlamda yansımalar yapacaktır. Size değer veren insanlar rahatladığınızı gördükçe mutlu olacaktır. Yıl içerisinde aşk, iş, eğitim ve sosyal hayatınız hız kazanıyor olacak. Bu yıl pek sorunla karşılaşmayacak ve karşılaştığınız sorunları da kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacaksınız. Rahatladığınızı hissettikçe kendinize olan güveniniz de artmaya başlayacak.

2016 yılında artık stres yaratan durumlar da ortadan kalkmaya başlayacak. Üzerinizde bulunan gerginliğin en aza indiğini hissedeceksiniz. Zaman zaman insanların sizi anlayamamasından kaynaklı gerginlikler olabilir ancak bunları da kısa sürede çözeceksiniz. Daha ılımlı ve yapıcı olmanız, olumsuz şartların üstesinden gelmenizi sağlayacak. İş hayatınız bu anlamda dikkat çekici oluyor Balık burcu.

Sizinle birlikte çalışan kişiler genel olarak istediğiniz gibi verim sağlayabilecek ancak zaman zaman aksiliklerde meydana gelebilir. Ufak tefek aksilikler iş hayatınızda size zarar vermeyecek Balık burcu, bu nedenle sorunları çok fazla büyütüp, çalışma arkadaşlarınızla aranızda sorun yaşanmasına izin vermeyin. Parasal açıdan da her şey istediğiniz gibi olacak. Kazancınız her geçen gün artacak Balık burcu.

2016 yılında hayal kırıklığı yaşamayacaksınız Balık burcu. Fırsatlar, şanslar ve ilerlemeler istediğiniz gibi olacak. Gelir ve giderler konusunda biraz da olsa dengeli olmalısınız. Genel olarak zaten sıkıntı yaşamayacaksınız. Birikim yapabilir, doğru noktalara odaklanarak kazancınızı artırabilirsiniz. Finansal açıdan var olan beklentilerinizin karşılık bulacağı bir yıldayız. Her türlü çalışmalarınız olumlu sonuçlanacak.

Balık burcu, 2016 yılının ikinci yarısından itibaren şansınız daha da artacak. İşlerinizde hiç sorun yaşamayacaksınız. Beklentileriniz büyük ölçüde karşılık bulacak. İşinizden kaynaklı seyahatler bolca yaşanacak gibi görünüyor. Bazılarınız yıl içerisinde işi gereği ya da keyfi olarak şehir değişikliği yapabilir. Ayrıca bu yıl içerisinde ev ya da araba alma ihtimaliniz var. Fikirlerinizin ve projelerinizin hız kazanması, elinizi fazlasıyla bollaştıracak Balık burcu.

2016 yılında genel olarak iletişim yeteneğiniz iyi seviyelerde olacak. Yeni iş bağlantıları kurarken ya da bir kişiye yakınlaşırken bu yeteneğinizi kullanmalısınız. Karşınıza yeni kişiler çıkacak Balık burcu. Aradığınız arkadaşlıkları ya da ilişkiyi bu yıl bulacaksınız. Karşınızdaki kişiler sizin düşüncelerinizden etkilenecek. Çekiciliğiniz artıyor ve bunu da yeni başlangıçlar açısından değerlendirmelisiniz.

Daha önce birliktelik yaşadığınız kişiyle bu dönem içerisinde karşılaşma ihtimaliniz var Balık burcu. Önceki birlikteliğinizin size zarar verdiğini düşünüyorsanız, bu karşılaşmanın aklınızı karıştırmasına izin vermemeli, halihazırda bulunan fırsatlara yönelmelisiniz. Sizi mutlu edecek, tutkulu ve renkli ilişkiye sahip olabilirsiniz. Sosyal hayatınız size bu konuda fazlasıyla getiriler sunacak. Yine de doğru kişiyle yakınlaştığınızdan emin olmalısınız.

Balık burcu, 2016 yılında bolca boş vaktiniz olacak. İşlerinizin de artık rayına oturması sizi fazlasıyla rahatlatacak. Aşk hayatınızda size sıkıntı çıkartmayacak. Sizinle aynı görüşe sahip, aynı noktalardan zevk aldığınız kişiyle bolca vakit geçireceksiniz. Hobilerinize zaman ayırmakta sıkıntınız olmayacak. Hayatınızdan fazlasıyla keyif alacaksınız Balık burcu. Değişim ve yenilik size iyi gelecek. Geride bıraktığımız yıllar, 2016 yılının gölgesinde kalacak.

2016 yılında yurtdışı seyahatleri gündeme gelecek. Görmek ve gezmek istediğiniz yerlere gideceksiniz. Farklı tecrübeler edineceğiniz, keyif alacağınız bir yıl sizi bekliyor. Bazılarınız bu yıl içerisinde yarım kalan eğitimini tamamlayacak. İdeallerinizden vaz geçmeyecek, hedeflerinize odaklanacak ve hemen hemen hepsini gerçekleştireceksiniz. 2016 yılından fazlasıyla memnun kalacaksınız Balık burcu.

Balık Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Balık burcu, 2016 yılında aşk hayatınızı ilgilendiren güzel gelişmeler ardı arkasına gelmeye başlayacak. İş hayatınıza verdiğiniz önemden dolayı sosyal olarak varlık göstermekte zorlanıyordunuz. Artık iş hayatınızın düzene girmeye başlamasıyla sosyal olarak daha fazla aktif olacaksınız ve bu durum da aşk hayatınızın hareketlenmesini sağlayacak. Bu yıldan her açıdan keyif alacaksınız Balık burcu.

Durağan aşk hayatınızın 2016 yılında hareketlenecek olması sizi biraz yorabilir ancak kendinizi kısa sürede toparlamayı başaracaksınız. Karşınıza çok fazla fırsat çıkacak, seçimler konusunda karar vermekte zorlanacaksınız. Hislerinize güvenmeniz gerekiyor Balık burcu. Duygusal yönünüz açığa çıkacak. Genel olarak öylesine birliktelik kurma taraftarı değilsiniz ancak bolca fırsatlardan dolayı yanlış kararlar verebilirsiniz.

Uzun süredir devam eden birlikteliğinizin bu yıl içerisinde evliliğe dönüşme ihtimali var Balık burcu. Ciddi adımlar atmadan önce bu duruma hazırlıklı olup olmadığınıza karar vermeli, hislerinizden ve karşınızdaki kişinin hislerinden emin olmalısınız. Hareketli aşk hayatınızın size sunacaklarına hazırlıklı olmalısınız Balık burcu. Aşk hayatınız renklenecek, tutkulu ve istekli olacaksınız. Karşınıza çıkan kişileri konuşmalarınız ve davranışlarınızla kolaylıkla etkileyebileceksiniz.

Balık burcu, 2016 yılının ilk yarısında kuracağınız birliktelik, yılın ikinci yarısında daha köklü temeller üzerine oturacak. Birlikte olduğunuz kişiyle ciddi kararlar alabilirsiniz. Zaman zaman anlaşmazlıklar yaşanacak ancak yapıcı yönünüzü açığa çıkartarak, bu sorunların ortadan kalkmasını sağlayacaksınız. Evli olan Balık burcu insanları, eşinizle aranızı düzeltmeye çalışın. Eksik parçaları tamamlamakta sıkıntı yaşamayacaksınız. Bazılarınız güzel haberler alacak.

2016 yılının ilk yarısından sonra aşk hayatınızda kısa süreli duraklama yaşanacak. Kendinizi bu konuda kısıtlanmış hissedecek ve yakınlaşmalar konusunda sorun yaşayacaksınız. Yalnız olan Balık burcu insanları, yılın ikinci yarısında biraz daha geri planda durmalısınız. Sonuçsuz kalacak girişimleriniz, motivasyonunuzun düşmesine neden olabilir. Hayal kırıklığı yaşarsanız, aşk hayatınızdan uzaklaşabilirsiniz.

Yılın son aylarında biraz daha oturaklı olacaksınız ve partnerinizle aranızı daha iyiye getirmek için uğraş vereceksiniz. Birlikteliğinizden keyif alacaksınız. Yalnız olan Balık burcu insanları da bu dönem içerisinde yeni birlikteliğe başlayacak. Kişiselliğiniz ön planda olacak Balık burcu. Daha önce tatmadığınız aşk duyguları tadabilirsiniz. Farklılığın keyfini çıkartın. Daha önceki birlikteliğinizin de olumsuz izlerinden kurtulacaksınız.

Balık Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Balık burcu, 2016 yılında iş hayatınız çok daha iyi konumlara gelecek. Kendinizi çalışmalar konusunda hırslı ve istekli hissedeceksiniz. Karşınıza çok önemli fırsatlar çıkacak ve bunları da en iyi şekilde değerlendirmeyi başaracaksınız. Gelişmelerin istediğiniz gibi olması, geleceğiniz konusunda önemli adımlar atmanızı sağlayacak. Çalışmalarınızın fazlasıyla karşılık bulacağını bilmelisiniz Balık burcu. 2016 yılında şans, bereket ve fırsatlar sizinle olacak.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde başlatmış olduğunuz projeleriniz hız kazanacak. Ulaşmak istediğiniz noktaya ulaşmakta zorluk yaşamayacaksınız. Kazancınızın iki hatta üç katına çıkma ihtimali var. İş hayatınıza istediğiniz gibi yön verebileceksiniz Balık burcu. Pozitif gelişmelerin size sunacaklarına hazırlıklı olmalısınız. Artan sorumluluklarınızdan asla kaçmayacak, üzerinize düşeni en iyi şekilde yapacaksınız.

2016 yılında ulaşacağınız başarılar sadece sizi değil çevrenizde bulunan herkesi memnun edecek. Üzerinizde bulunan olumlu etkiler geride bıraktığımız yıldan itibaren devam etmekte. Kendinize doğru ve geleceği olan hedefler belirleyeceksiniz. Yıl içerisinde çok fazla aksaklık yaşanmayacak Balık burcu. Başarınızın ve iş hayatınızın tadını çıkartacak, arzu ettiğiniz hayata kısa süre içerisinde ulaşacaksınız.

Balık burcu, 2016 yılında ileriye dönük yatırımlar yapacaksınız. Sahip olduğunuz parayı ev ya da araba alarak değerlendireceksiniz. Bu konuda da şanslı olacak ve yatırımlarınızdan kazanç elde edeceksiniz. Kendinize olan güveniniz her geçen gün artacak ve her türlü işin üstesinden gelebileceğinizi hissedecek, buna göre hareket edeceksiniz. Zamanında sizin için hayal olan şeylerin artık çok da uzakta olmadığını görecek, daha hırslı ve istekli çalışacaksınız.

2016 yılında parasal açıdan hiç sıkıntınız olmayacağı gibi aksine bolluk yaşanacak Balık burcu. Kazançlar ve ödemeler konusunda çok rahatlayacaksınız. İş hayatınızda beklenmedik fırsatlar karşınıza bolca çıkacak gibi görünüyor. Şans sizden yana, istediğiniz her şeye sahip olacağınız yıldasınız Balık burcu. Bunun için fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeli ve yapmanız gerekenleri zamanında yapmalısınız.

Yıl içerisinde bazılarınız iş değişikliği yapmak isteyecek ve daha iyi şartlara sahip bir yerde işe başlayacak. İş dünyasında tecrübeli değilseniz, yatırımlar konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Riskli yatırımlar hem paranızın boşa gitmesine neden olacağı gibi hem de güven kaybı yaşamanıza neden olabilir. Mantığınızı doğru kullanmalı, geleceği olmayan işlerden uzak durmalısınız. 2016 yılında planlar, hedefler, kazançlar, fırsatlar ve başarı bolca olacak Balık burcu, keyfini çıkartın.

Balık Burcu Sağlık 2016

Sevgili Balık burcu, 2016 yılında sağlığınız iyi seviyelerde olacak. Söz konusu sağlık olduğunda kendinize gereken önemi veriyor ve tedbiri elden bırakmıyorsunuz. Hayatınızın zaman zaman yoğunlaşacak olması, enerjinizin düşmesine neden olacak ancak kısa süre içerisinde kendinizi toparlamayı başaracaksınız. Ufak tefek rahatsızlıklarla karşılaşma ihtimaliniz var. Bu gibi durumlarda hemen doktorunuza başvurmalı ve gerekli tedavilerinizi yaptırmalısınız. Doktorun söylediklerine de mutlaka uymalısınız.

Yıl içerisinde dikkati elden bırakmadığınız sürece sağlığınız size sıkıntı yaratmayacak Balık burcu. Zihinsel olarak da yorgun olacağınız dönemler olacak ve bu anlamda dinlenmeniz, hobilerinize zaman ayırmanız çok önemli olacak. Tartışmalı ve gergin ortamlardan olabildiğince uzak durmalısınız. Stres size iyi gelmiyor ve sizde bunun farkındasınız. Sinir sisteminize zarar verebilecek her türlü koşuldan uzaklaşmanız gerekiyor.

Balık burcu, süregelen rahatsızlığınızla ilgili yeni çözüm yolları arayabilir, alternatif tedavi yöntemlerini deneyebilirsiniz. Olumlu sonuçlar almanız muhtemel ki gezegenlerde bu anlamda sizi destekliyor olacak. Doktorunuz dinlenmeniz gerektiği söylüyorsa, mutlaka dediğine uymalısınız. Hobilerinize zaman ayırın Balık burcu. Düzenli beslenin, düzenli olarak spor yapın ve en önemlisi uykunuzu bir düzene sokun.

Balık Burcu 2016 Falı. Balık Burcu 2016. 2016 Balık Burcu Fal.