Boğa Burcu 2016

Burçlar 2016 Falı Boğa Burcu

Sevgili Boğa burcu, 2016 yılının ilk dönemleri sizin için zorluk ve kısıtlayıcı şartlar içerisinde geçecek. Yıl içerisinde bunu fazlasıyla hissedeceksiniz ancak özellikle bu durumun iş hayatınızda üstesinden gelebilecek yeteneklere ve hırsa sahipsiniz. Basit ve sizi zorlamayacak işleri gözünüzde büyütmediğiniz sürece sıkıntı yaşamayacaksınız. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman enerjinize fazlasıyla ihtiyacınız olacak. Kendinizi toparlamalı ve yeni yıla hazırlıklı girmelisiniz Boğa burcu.

2016 yılının ilk yarısında beklediğiniz veya düşündüğünüz gelişmelerin karşılık bulamaması motivasyonunuzun ve özgüveninizin düşmesine neden olabilir. Özellikle projelerinizin ümit ettiğiniz kadar hızlanamaması, beklediğiniz kazançların gelmemesi canınızı sıkacak gibi görünüyor. Şartları göz önünde bulundurarak, yılın ilk döneminde sizi daha fazla zorlayacak riskli işlerden de olabildiğince uzak durmanız gerekiyor Boğa burcu.

İş veya özel hayatınızdaki beklentilerinizin, yılın ilk yarısında aşırı olmaması gerekiyor. Sorunlar sizden kaynaklı olmasa bile yaşanacak. Hayal kırıklığı yaşamamanız gerekiyor Boğa burcu. İşlerin neden sıkıntı yarattığını veya neden özel hayatınızda canınızı sıkan gelişmelerin meydana geldiğini doğru analiz etmelisiniz. Bu sayede sorunları kökünden çözme ihtimaliniz doğacaktır. Yıl içerisinde stresli olacaksınız Boğa burcu, bu da sağlığınızın kötüye gitmesine neden olabilir, dikkatli olun.

Süregelen rahatsızlığınız konusunda güzel gelişmeler olacak Boğa burcu ancak iş veya özel hayatınızda karşınıza çıkan sorunların çok fazla büyümesine izin verirseniz, sağlığınızı ikinci plana atarak çok daha fazla zorluk çekebilirsiniz. Zaman zaman kendinizi düşünmeniz gerekiyor. Ruhsal anlamda sıkıntı çekmeniz, hem zihinsel hem de fiziksel olarak sizi fazlasıyla zorlayacaktır. Hastalıklara yakalanma riskiniz yılın ilk döneminde çok daha fazla olacak.

Boğa burcu, 2016 yılının ilk yarısı iniş ve çıkışlar içerisinde geçecek ve bir türlü dengeyi tutturmayı başaramayacaksınız ancak yılın ilerleyen dönemlerinde sıkıntıların gözle görünür bir şekilde azalacağını söyleyebiliriz. Yılın ikinci yarısına daha hazır ve istekli bir şekilde girmeniz gerekiyor. Bu nedenle öncelikle yılın ilk yarısında karşınıza çıkan sorunların daha fazla büyümesine izin vermemeli ve yılın ikinci yarısında karşınıza çıkmaması için yapmış olduğunuz hatalardan da ders çıkartmalısınız.

Kendi işini yapan Boğa burcu insanları, elemanlarınız konusunda biraz daha yapıcı olmaya çalışın. Size fayda sağlamayan çalışanlarınızla birebir konuşmalar gerçekleştirerek, çalışanlarınızın motivasyon açısından yükselmesini sağlayabilirsiniz. Verim almanızı sağlayacak adımlar atmalısınız. Sorunları çok fazla büyütmeniz, çalışanlarınızın da isteksiz olmasına neden olabilir. Aslında yıl içerisinde bu konuda size çok iş düşecek.

Boğa burcu, iş hayatınıza çalışan olarak devam ediyorsanız da sorumluluklarınızın bilincinde olmalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Çalışmalarınızı zamanında ve elinizden geldiğince yapmalısınız. İsteksiz davranışlarınız hem üstünüz olan kişilerin hem de çalışma arkadaşlarınızın dikkatini fazlasıyla çekiyor. Siz ne kadar istekli ve başarılı işler yaparsanız, alacağınız tepkiler azalacağı gibi mevkiinizin yükselme ihtimalini de artırabilirsiniz.

2016 yılında bazılarınızın iş değişikliği gündeme gelecek. Bazılarınızın da iş bulma ihtimali var. Yılın ilerleyen dönemlerinde aslında her şey istediğiniz gibi olacak Boğa burcu. Çabalarınızın karşılık bulacağından ve hakkınız olanı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Size sıkıcı gelen işlerin değişmesi muhtemel. Sıkıldığınız zaman verimli olamıyorsunuz ki bu anlaşılabilir bir şey ancak üstünüz olan kişiler bunu pek önemsemeyecektir, ona göre davranın.

Boğa burcu, 2016 yılının ikinci yarısında artan sorumluluklar gözünüzü korkutmayacak ve başarılı işler içerisinde olacaksınız. Plan ve projeler konusunda da şanslı olacağınızı, işlerin istediğiniz gibi ilerleyeceğini ve geleceğinizi garanti altına almanızı sağlayacak girişimlerinizin olacağını söyleyebiliriz. 2016 yılının ikinci yarısında iş hayatınıza önem verecek, aile ve aşk hayatınızı biraz da olsa ihmal edebileceksiniz.

Aşk hayatınızda ihmalkar olmanız partnerinizle aranızın açılmasına, eşinizle sorunlar yaşamanıza veya yalnızlığınıza son vermek istiyorsanız da bu konuda aksaklıklar yaşamanıza neden olabilir. İş hayatınız iyi yönde ilerlerken, aile ve aşk hayatınızda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, ikisi arasında dengeyi kurmalısınız Boğa burcu. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak dikkat çekeceğiniz bir yıldayız ve partner bulma konusunda fazlasıyla şanslı olacaksınız. Aradığınız aşkı bulma ihtimaliniz çok yüksek Boğa burcu.

2016 yılının son aylarında birlikteliğinizi direkt olarak etkileyecek adımlar atacaksınız. Bazılarınız bu dönem içerisinde evlilik kararı alabilir. Bazılarınız da artık yolunda gitmeyen ve düzelecek gibi durmayan evliliğini veya ilişkisini sonlandırma kararı alabilecek. Kararınız ne yönde olursa olsun aslında kendiniz için bir şeyler yapacak ve bundan da sizi tatmin edecek sonuçlar alabileceksiniz.

Boğa Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Boğa burcu, 2016 yılı aşk açısından çok güzel gelişmeleri ve tutku dolu aşkları beraberinde getirecek. Birlikteliğiniz konusunda zaman zaman sıkıntılar yaşadınız. Bazılarınız geçen yıl uzun süredir devam eden birlikteliğini sonlandırmak zorunda kaldı. Artık sizi kısıtlayan, sorunlar yaşamanıza neden olan sıkıntıların yıl içerisinde pek fazla karşınıza çıkmayacağını söyleyebiliriz. Keyifli ve eğlenceli günler sizi bekliyor Boğa burcu.

Genel olarak ciddiyetten uzak ilişkiler kurmak istemiyorsunuz ancak bazılarınız için bu durum pek geçerli değil. Bu anlamda birliktelik kurduğunuz zaman beklentilerinizin de çok fazla olmamasına dikkat edin. Sizi tatmin etmeyecek sonuçlar alma ihtimaliniz var. Birlikte olduğunuz kişiye karşı ciddiyet taşımıyorsanız, birlikte olduğunuz kişinin de ciddi düşünceler içerisine girmesine izin vermemeniz gerekiyor.

Boğa burcu, 2016 yılında sizi kısıtlayan, mutsuz olmanıza neden olan ilişkinizi sonlandırma fırsatınız olacak. Bu tarz ilişkilerin gereksiz yere devam etmesi sizi fazlasıyla yoracağı gibi özgüven kaybına da neden olabilir. Kendinizi düşünerek adım atarsanız, gerginliklerin azaldığını görecek ve daha doğru yaklaşımlar kurabileceksiniz. 2016 yılında genel olarak aşk hayatınız size fazlasıyla keyif verecek Boğa burcu.

2016 yılının ikinci yarısı aşk açısından size çok fazla şey vaat ediyor. Karşı cinsi etkileme konusunda hiç sıkıntı yaşamayacaksınız. Cazibenizi ve çekiciliğini en iyi şekilde kullanacak ve istediğiniz kişiyle yakınlaşma fırsatı elde edeceksiniz. Bu dönem içerisinde kuracağınız birliktelikte doğru seçimler yaparsanız mutluluk ve heyecanın fazlasıyla olacağını söyleyebiliriz. Partnerinizle aranızda büyük tutkular söz konusu olacak.

Yılın belirli dönemlerinde aşk hayatınızda istediğiniz sonuçları alamadığınız günler olacak ancak bunları pek fazla büyütmeyin. İlişkiniz konusunda yapıcı olmaya çalışın. Sorunları partnerinizi üzerek halletmeyin. İlişkinizi iki kişi yaşıyorsunuz ve dış etkenlerin birlikteliğiniz konusunda size zarar vermesine izin vermeyin. Zorlayıcı ve kırıcı olursanız, süregelen birlikteliğinizin de artık kırılgan olmasına neden olabilir ve hatta sonlandırabilirsiniz.

İlişkinizin size zarar vermediğini ve mutlu olduğunuzu düşünüyorsanız davranışlarınızı ona göre yapmalısınız. Sevdiğiniz ve sevildiğiniz için şanslı olduğunuzu unutmayın. Boğa burcu, 2016 yılının son aylarında ilişkiniz açısından daha duygusal ve akılcı olacaksınız. Bu anlamda partnerinizi fazlasıyla memnun edeceksiniz. Duygularınızı ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Romantik günlerin bolca yaşanacağı bir yıl sizi bekliyor.

Boğa Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Boğa burcu, 2016 yılında iş hayatınız açısından sıkıntılar olduğu kadar çok önemli gelişmeler de olacak. Sıkıntıları doğru değerlendirir ve çok daha fazla büyümesine izin vermezseniz, verimli olacağınız bir yıl içerisinde olmayı da başarırsınız. Sorunları gözünüzde çok fazla büyütür, başarılı olamayacağınıza kendinizi inandırırsanız, hiçbir şey de istediğiniz gibi gitmeyebilir. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmeniz gerekiyor Boğa burcu.

2016 yılının genelinde hem tecrübelerinizi hem de yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Çalışma hayatınıza gereken önemi verecek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için istekli olacaksınız. İletişim yeteneğiniz yıl içerisinde üst seviyelerde olacak ve bu becerinizi doğru kullanmayı başarırsanız, iş anlaşmaları konusunda da şanslı olabilirsiniz. Size parasal anlamda fazlasıyla fayda sağlayacak iş anlaşmaları yapabilirsiniz.

Yıl içerisinde sadece üstleriniz değil müşterilerinizi de memnun edecek yaklaşımlar ve çalışmalar içerisinde olacaksınız. Geleceğinizi düşünerek hareket etmeniz gerekiyor Boğa burcu. Sizi her geçen gün üst seviyelere taşıyacak girişimlerde bulunmalısınız. İsteksiz ve başarısız çalışırsanız, hedeflerinize ulaşmanızı çok fazla zorlaştıracağınız gibi gelirler konusunda da sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hedeflerinizden şaşmamalı ve sizi o noktaya ulaştıracak her türlü sorumlulukları yerine getirmeli ve fırsatları değerlendirmelisiniz.

Boğa burcu, 2016 yılının ikinci yarısında dünya pazarına açılma ihtimaliniz var. Bu anlamda size fayda sağlayacak kişilerle iş yemeklerinde ya da organizasyonlarında bir araya geleceksiniz. Özgüveniniz yükselecek ve başarılı olacağınızdan da emin olacaksınız. Kariyer yaşantınız her geçen gün yükselecek. Form grafiğinizin de artacağını düşünürsek beklediğiniz terfii alabilir ve maaşınızı artırabilirsiniz. Arzu ettiğiniz yaşam standardına ulaşmanız daha da kolaylaşacak.

2016 yılında fırsatlar ve çalışmalar konusunda akılcı olmalısınız. Grup çalışmalarına daha fazla önem verebilir ve iş dağılımı yaparak sorumlulukları en aza indirdiğiniz gibi işleri de kısa sürede bitirebilirsiniz. 2016 yılında ön planda olacak, çalışma ve faydalarınızla dikkat çekeceksiniz Boğa burcu. Hırslı ve istekli olmanız gerekiyor. Motivasyonunuzu toparlamalı ve odaklanmanız gereken işlerinize de bir an önce odaklanmalısınız. Yıl içerisinde finansal durumunuzun düşüşte olduğu dönemler olacak ancak harcamalarınıza dikkat ettiğiniz sürece üstesinden de gelebileceksiniz.

Boğa Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Boğa burcu, 2016 yılında iş hayatınız ve özel hayatınız yoğunlaşacak. Yoğun tempoda çalıştığınız dönemler olacak ve bu da özellikle motivasyon ve enerji kaybına neden olacak. Üzerinizde bulunan stresin daha da artmasına engel olabilirseniz, ruhsal açıdan sıkıntı yaşamanıza da engel olmayı başaracaksınız. Ruhsal sıkıntılar, iç dünyanıza kapanmanıza neden olabilir. Sağlığınızı göz önünde bulundurarak hareket edin ve tedbiri de elden bırakmayın.

Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedeceğiniz dönemler olacak ancak bunların genel olarak zihinsel durumunuzdan kaynaklanabileceğini unutmayın. Rutin olarak sağlık kontrollerinizi yaptırmalı ve vitamin açısında bol yiyecekler ve içecekler tüketmelisiniz. Sağlık konusunda ciddiyetli olmanız gerekiyor Boğa burcu. Özensiz ve dikkatsiz davranırsanız, sağlık problemleriyle karşılaşma ihtimaliniz de o kadar artacaktır.

Boğa burcu, 2016 yılında hobilerinize zaman ayırmayı başarır ve hatta spora başlarsanız, üzerinizde bulunan negatif enerjiyi de en aza indirmeyi sağlarsınız. Spor yapmak, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Süregelen rahatsızlığınız konusunda da dirençli olmanıza yardımcı olacaktır. Süregelen rahatsızlığınız konusunda da alternatif tedavi yöntemlerini deneyebilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

2016 yılının ilk yarısında kendinize gerektiği kadar dikkat ederseniz, yılın ikinci yarısında zaten pek sıkıntı yaşamayacaksınız çünkü gezegenlerin koruması altında olacaksınız. Dikkatinizi toparlamalısınız. Özellikle iş güvenliği açısından risk taşıyan iş yapıyorsanız, dikkatsizliğiniz de istenmeyen zararla karşılaşmanıza neden olabilir. Rahat olmak istiyorsanız, üzerinize düşeni en iyi şekilde yapmalısınız.

Boğa Burcu 2016 Falı. Boğa Burcu 2016. 2016 Boğa Burcu Fal.