Koç Burcu 2016

Burçlar 2016 Falı Koç Burcu

Sevgili Koç burcu, 2016 yılında gezegenlerden kaynaklı iniş çıkışlar, ilerleme ve gerilemeler söz konusu olacak. Kendinizi gereğinden fazla gergin ya da çok umursamaz hissedebileceksiniz. Yılın ilk yarısına kadar neler hissettiğinizi, hangi yönde ilerlemeniz gerektiğini bir türlü kararlaştıramayacaksınız. Sıkıntılar olduğu kadar güzel gelişmeler de meydana gelebilir. Şartları göz önünde bulundurduğumuz da özellikle iş hayatınızda dikkatli olmanız gerekiyor Koç burcu. Gereksiz tartışmaların, çalışmalarınızın önüne geçmesine izin vermeyin.

Aynı olumsuzluklar özel hayatınızda da karşınıza çıkabilir. Birlikteliğiniz konusunda titiz olmanız gerekiyor. Partnerinizi üzebilecek, ilişkinizi zedeleyecek yaklaşımlarınızı bir kenara bırakmalısınız. İnsanların size olan yaklaşımlarını doğru değerlendirememe ihtimaliniz var. Bu nedenle harekete geçmeden önce insanların sizden ne istediğini veya size ne anlatmak istediklerini doğru değerlendirdiğinizden emin olmanız gerekiyor.

2016 yılı şartların kötüye gideceği bir yıl değil ancak dikkatli ve tedbirli olmanızda yarar var, özellikle iş, eğitim, aşk veya aile hayatında ciddi adımlar atmadan önce. Maddi konularda da sıkıntılar yaşanacak ancak istediğiniz zaman eşinizin veya ortağınızın finansal durumundan faydalanma şansınız olacak. Riskli işlerden uzak durmayı başarırsanız, finansal olarak kendinizi de zora sokmazsınız. Gelir ve giderler konusunda bir denge oluşturmalı, gereksiz harcamalar yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Koç burcu, 2016 yılının ilk döneminde alacağınız bu etkiler sizi korkutmasın. Yılı genel olarak değerlendirdiğimiz zaman aslında her şey istediğiniz gibi olabilir, burada önemli olan sizin şartları, olumsuzlukları veya fırsatları nasıl karşılayacağınız. Zorlu durumlardan kaçmak yerine, olumsuzlukları nasıl lehinize çevirebilirsiniz bunları araştırmalısınız. Şartları çok zorlamadığınız sürece yılın ilerleyen dönemlerinde çok daha güzel fırsatlar ve gelişmelerle karşılaşacaksınız.

2016 yılının ilk yarısına kadar birlikteliğiniz ve aile hayatınızda zaman zaman canınızı sıkan gelişmeler gündeme gelecek. Kırıcı olmamaya özen gösterin. Sorunları tek başınıza halletmeye çalışmak yerine size değer veren insanların düşüncelerine ve yardım etme isteklerine olumlu cevap vermeniz gerekiyor. Sorumluluklarınızın artacak olması moralinizi ve yaşam enerjinizi bozmasın. Üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey yok.

Koç burcu, 2016 yılının ilk dönemde sizi zorlayacak ancak yılın ikinci yarısında sizi fazlasıyla mutlu edecek gelişmelerle karşılaşacaksınız. Özellikle Haziran ayından sonra maddi anlamda gelişme kaydedeceksiniz. Finansal durumunuzu her geçen gün yukarılara taşıma ihtimaliniz var. Bu anlamda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeye çalışmalı, kazancınızı artıracak girişimlerde bulunmalı ve riskli işlerden de olabildiğince uzak durmalısınız. Bazılarınızın bu yıl ev ya da araba alma veya sahip olduklarını daha iyisi ile değiştirme ihtimali var.

2016 yılının ikinci yarısında sosyal hayatınız da hareketleniyor Koç burcu. Arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları halledeceksiniz, yanlış anlaşılmalar yaşanmayacak. Kalbinizi kıran kişilerin pişmanlıklarına olumlu cevap vereceksiniz. Aynı durum sizin için de geçerli, kırdığınız kalpleri onarma ihtimaliniz var. Sosyal hayatınız ne kadar az sorunlu olursa, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Enerjiniz artar, yaklaşım ve iletişim konusunda özgüvenli hissedersiniz.

Aşk hayatınızı ilgilendiren gelişmelere hazırlıklı olmalısınız Koç burcu. Süregelen birlikteliğinizde sorunlar yaşanıyorsa artık çözüme kavuşacak. Birlikte olduğunuz kişiyle mutlu edici paylaşımlar yapacaksınız. Birlikteliği olmayan Koç burcu insanları için de hiç azımsanmayacak fırsatlar var. Aklınızı başınızdan alacak kişiyle yılın ikinci yarısında karşılaşma ihtimaliniz var. Ancak aşk hayatınızda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Hislerinizin sizi yanıltmasına izin vermeyin. Hayatınızda önemli değişiklikler olacak ve bunların tamamı sizi memnun edecek. Hayata bakış açınız değişecek, renkli ve eğlenceli yaşantınız olacak.

Koç burcu, 2016 yılının son aylarında bolca seyahat edebilir, özlediğiniz kişilerin yanına gidebilir veya yarım kalmış eğitiminizi tamamlamak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Bazılarınız da iş hayatından kaynaklı yolculuklar yapacak ve yeni iş bağlantıları kurma fırsatı elde edecek. Şartlar sizin lehinize gelişiyor. Sizi fazlasıyla tatmin edecek sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmanız gerekiyor Koç burcu.

Koç Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Koç burcu, 2016 yılı aşk hayatınızda olumlu gelişmeleri beraberinde getirebileceği gibi sorunları da getirebilir. Siz her türlü gelişmelere açık olmalı ve bunların tamamını doğru değerlendirmelisiniz. Sosyal hayatınıza olan ilginiz, aşk hayatınızın da hareketlenmesine neden oluyor. Yeni kişilerle tanışıyor ve istediğiniz gibi yakınlaşabiliyorsunuz ancak bazılarınızın hatalı birliktelik kurma ihtimali var. 2015 yılının sonlarına doğru her şey istediğiniz gibi olmaya başlamıştı. Bazılarınız ciddi adımlar attı, bazılarınız da aşk hayatına bir son verdi.

2016 yılında da güzel gelişmeler olacak Koç burcu. Özellikle yalnızlıktan sıkıldığınızı ve artık aşık olmak istediğiniz düşünüyorsanız, aradığınız partneri bulma ihtimaliniz çok yüksek. Hayatınıza duygu açısından türlü türlü insanlar girebilir, bu açıdan dikkatli olmanız gerekiyor. Karşınızdaki kişinin size ne sebeple yaklaştığını anlamalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Kendinize olan güveniniz yüksek seviyelerde ancak bunun size hata yaptırmasına izin vermeyin.

Yılın genelinde çekici ve etkileyici olacaksınız. İletişim yeteneğinizi de doğru kullanmayı başarırsanız, karşı cins konusundaki yaklaşımlarınızı kimse engelleyemez. Aşk hayatınızı canlandıracak, keyif almanızı ve mutlu olmanızı sağlayacak girişimlerde bulunacaksınız. Duygusal olarak karamsarlık içerisine girebilirsiniz ancak bu sizi pek zorlamayacaktır. Yakınlaşmaya başladığınız kişiyle ilişkinizin devam edip, etmemesi konusunda kararsızlık çekeceksiniz. Doğru olanı yaptığınızdan emin olmalısınız Koç burcu.

Karşı cinsle yakınlaşmadan önce hızlı adımlar atmamaya çalışın. Aşk hayatınızda kontrolü elinizde bulundurmanız sizin yararınıza olacaktır. Koç burcu, 2016 yılının ikinci yarısında süregelen birlikteliğinizden daha fazla keyif almaya başlayacaksınız. Hem partnerinizi hem de kendinizi tatmin edecek yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Keyifli, heyecanlı ve tutkulu günler sizi bekliyor Koç burcu. Tadını çıkartmaya çalışın.

Yılın tamamında dikkat çekici olacaksınız ve bu da karşı cinsin sizinle yakınlaşma isteğini doğrular nitelikte. Birlikteliğiniz olsun ya da olmasın, talipleriniz çok olacak. Sizin bu taliplere cevap verme şekliniz çok önemli. Size yakınlaşma isteğinde olan bir kişiye siz de olumlu cevap verirseniz, partnerinizle aranızın açılmasına, tepkiler ve kıskançlıklar olmasına neden olabilirsiniz. İlişkinizden memnunsanız, sevdiğinizi ve sevildiğinizi düşünüyor, aranızın bozulmasını istemiyorsanız, hayatınıza giren kişilere karşı yaklaşımlarınızı doğru ayarlamalısınız.

Koç burcu, evliyseniz ve eşinizle aranızda bir sorun olduğunu düşünüyor, paylaşımlar konusunda rahat olmadığınızı gözlemliyorsanız haklı olabilirsiniz. Zaman zaman evliliğinizde sıkıntılarla karşılaşacaksınız ancak bu eşinizin veya sizin iş ya da aile hayatınızdan kaynaklanabilir. Sorunlarla tek başınıza mücadele etmek zorunda değilsiniz. Eşinizle oturup konuşmalı ve aranızdaki soğukluğun neden kaynaklandığını bulmalı, devamında da çözümü beraber aramalısınız.

2016 yılının ilerleyen dönemlerinde çok daha olumlu yaklaşımlarınız olacak ve özellikle ilişkiler konusunda kendinizi fazlasıyla cesur hissedeceksiniz. Rahat yaklaşımlarınız, girdiğiniz her ortamda dikkat çekmenizi sağlayacak. Söz konusu aşk hayatınız olduğunda akıllı ve dikkatli olmalısınız Koç burcu. Eğlence niyetiyle birliktelik kuruyorsanız bu pek önemli değil ancak ciddi arayışlar içerisindeyseniz, hem kendinizin hem de karşınızdaki kişinin duygu ve düşüncelerinden emin olmadan harekete geçmemeye çalışın.

Koç Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Koç burcu, 2016 yılında iş hayatınızda derin ve ileriye dönük planlamalar içerisinde olacaksınız. Daha önceden yapmış olduğunuz plan ve projeleri de gözden geçirmeniz gerekiyor. Artık iş hayatınıza gerekli önemi vermenin zamanı geldi. Sıkıntılarınızdan kurtulmak, maddi anlamda rahatlamak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları da doğru değerlendirmeniz gerekiyor. Yıl içerisinde mücadeleler dikkat çekecek, hazırlıklı olmalısınız.

Geçen yıl karşınıza çıkan olumsuzluklar ve ilerleyememeler olgunlaşmanızı sağladı. Artık girişimler ve planlamalar konusunda nasıl hareket edeceğinizi biliyor olmalısınız. Daha önce karşınıza çıkan sıkıntılarla tekrar karşılaşmak istemiyorsanız, daha dikkatli ve planlı olmanız gerekiyor Koç burcu. Bu anlamda yaptığınız iş pek önemli olmayacak, size düşen değişime ve fırsatlara ayak uydurmak olacak.

İş hayatında baya tecrübeli olan Koç burcu insanları artık fırsatları kaçırmıyor. Maddi anlamda rahatlığa ulaştınız ve krizlerin nasıl üstesinden geleceğinizi iyi biliyorsunuz. Çalışmalarınız dikkat çekecek ve arzu ettiğiniz iş potansiyelini yakalayacaksınız. Zorluklar muhakkak yaşanacak ancak tecrübelerinizden faydalanarak, krizleri lehinize çevirmeyi başaracaksınız. Şans sizden yana Koç burcu.

2016 yılında destekleniyor olacaksınız. Doğru değerlendirme ve emin adımlar atmanız durumunda geleceğinizi garanti altına almanızı sağlayacak işlerin içerisine gireceksiniz. İş hayatında tecrübesi bulunmayan Koç burcu insanları, planlamalarınızı öncelikle kısa vadeli yapmalı ve aşırı riskli işlerden de uzak durmaya çalışmalısınız. Hedeflerinizin ilk etapta küçük olması, hedefinize ulaşmanızı kolaylaştırır ve ulaştığınız her hedef özgüveninizi ve tecrübenizi artırır.

Koç burcu, 2016 yılında ortak işlerde ve var olan işinizde sorumluluklarınız artacak. Üzerinize düşeni yapmanız gerekiyor. Yapılacakları ertelemek, iş hayatınıza önem vermemeniz, işlerin çoğalmasına neden olduğu gibi çözümlemeler konusunda da zorlanmanıza neden olabilir. 2016 yılının son aylarında yapacağınız anlaşmalardan önce analizleriniz ve araştırmalarınızı doğru yapmalı, daha sonra harekete geçmelisiniz. İş arıyorsanız veya iş değiştirmek istiyorsanız da arzu ettikleriniz karşılık bulacak. İş hayatınız 2016 yılında iyi seviyelerde olacak Koç burcu. Finansal anlamda da rahatladığınızı hissedeceksiniz.

Koç Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Koç burcu, 2016 yılında hayatınızın hemen her bölümünde hareketlilik söz konusu olacak. Bu durum özellikle enerjiniz konusunda sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Temponun artacak olması ve sizin buna ayak uydurma isteğiniz zaman zaman güçsüz hissetmenize neden olacak. Enerjinizi doğru kullanmanız gerekiyor Koç burcu, aksi halde vücudunuzun direnci düşebilir ve kısa süreli yatakta dinlenmek zorunda kalabilirsiniz.

Bazılarınızın sağlık sorunları daha da ciddi olabilir. Söz konusu sağlık olduğunda diğer konuların sizin için önemini yitirmesi gerekiyor. Sağlığınız için gerekeni yapmalısınız Koç burcu. Rutin olarak kontrollere gitmeli, size sunulan tedavi sürecine muhakkak ayak uydurmalısınız. Dikkatli, özenli ve duyarlı olmanız gerekiyor. Ufak tefek sağlık sorunlarının ilerleyen dönemlerde başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız üzerinize düşeni yapın.

2016 yılında sorunların yoğun olarak karşınıza çıktığı dönemler olacak ve bu da ruhsal anlamda da kendinizi iyi hissetmemenize neden olabilir. Yıl içerisinde yürüyüşler yapmalı veya spora gitmelisiniz. Kitap okumayı da alışkanlık haline getirin. Zihinsel olarak kendinizi iyi hissetmeniz gerekiyor Koç burcu. Tüm bunlar sağlığınız için çok önemli olacak. Üzerinizde bulunan stresi en aza indirmeye çalışın.

Koç burcu, 2016 yılında gerektiği kadar dinlenmeye çalışın. Stres ve yorgunluk hem zihinsel hem de fiziksel açıdan sizi zorlayabilir. Yıl içerisinde sağlık sorunu yaşamak istemiyorsanız düzenli uyumalı, dengeli beslenmeli ve hobilerinize zaman ayırmalısınız. 2016 yılının son aylarında sağlığınız daha iyi seviyelere ulaşacak Koç burcu. Süregelen rahatsızlığınız konusunda da sizi fazlasıyla memnun edecek gelişmeler olacak.

Koç Burcu 2016 Falı. Koç Burcu 2016. 2016 Koç Burcu Fal.