Oğlak Burcu 2016

Burçlar 2016 Falı Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak burcu, 2016 yılı geride bıraktığımız yıl içerisinde yaşanan sorunların, sıkıntıların ve zorlukların yavaş yavaş ortadan kalkmaya başladığı ve devamında güzel gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak. Özellikle iş konusunda beklentilerinizin karşılık bulacağını söyleyebiliriz. Çalışmalarınızı daha doğru yapabilecek, fırsatları doğru değerlendirecek ve çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız Oğlak burcu.

Genel olarak iş hayatınıza gerekli önemi veriyor ve her zaman sorumluluklarınızın bilincinde hareket ediyorsunuz. İş hayatınıza gereken önemi verdiğiniz kadar özel hayatınızla da ilgilenmeniz gerekiyor. Özellikle sosyal hayatınızı ikinci ve hatta üçüncü plana atmaktan vazgeçmelisiniz. Sosyal hayatınızın size sunacaklarından faydalanmanız gerekiyor Oğlak burcu. Sosyal hayatınız sadece arkadaşlık ve ilişki değil iş imkanları da sunabilir.

2016 yılı içerisinde bazı Oğlaklar terfi alabilir ancak bunu da hak etmeniz gerekiyor. Genel olarak işinize önem veren burçsunuz ancak bu bazılarınız için geçerli olmayabilir. Artan sorumluluklarınız gereğinden fazla stresli olmanıza neden olabilir. Stresli olduğunuz zamanlarda üstünüz olan kişilerle ve en önemlisi patronlarınızla tartışmaya girmekten kaçınmanız gerekiyor. Gelişimlerinizi riske atmayın Oğlak burcu. Hatalarınız daha fazla göze çarpabilir.

Yıl içerisinde terfi alamayan Oğlak burcu insanları iş değişikliği kararı alabilir. Değişiklik yapmadan önce başlayacağınız yerin koşulları size uygun mu, rahat edebilir misiniz öncelikle bunları analiz etmeniz gerekiyor. 2016 yılında iş hayatınız çok yoğun olacak. Bazılarınız sıkıntılı süreçlerden geçecek ancak en sonunda rahat bir nefes alacaksınız. Olumsuzlukları da lehinize çevirmek sizin elinizde olacak.

2016 yılında sadece iş hayatınız değil sosyal hayatınız ve arkadaşlıklarınız da etki altında olacak Oğlak burcu. Bazılarınız çevresini değiştirmek isterken, bazılarınız da takıldığı, zaman geçirdiği ortamı değiştirmek isteyecek. Yenilik ihtiyacında olacaksınız. Arkadaşlıklarınızı gözden geçirme ihtimaliniz var ve bu dönem içerisinde size ters gelen davranışlara ve sözlere ani tepkiler verebilirsiniz.

Kafanızın karışık olması, aşk hayatınızda da sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Sadece arkadaşlıklarınızı değil birlikteliğinizi de sorgulamak isteyeceksiniz Oğlak burcu. Olumsuz kararlar sonucunda birlikteliğinizin bitme ihtimali var. Düşünceleriniz ve fikirleriniz olumlu yönde ise, ilişkinize daha ciddi bakacaksınız. Bu yıl içerisinde hayatınıza yeni insanlar girecek ve bazılarıyla duygusal olarak yakınlaşacaksınız.

Hayatınıza giren kişileri etkilemekte zorlanmayacaksınız ancak kafanızın karışık olması, yanlış birliktelikler kurmanıza neden olabilir. Bu durum birlikteliği olan Oğlak burcu insanları için de risk taşımakta. Size yakınlaşmak isteyen bir kişiye sizde ilgi duyabilir ve partnerinizden uzaklaşabilirsiniz. Birlikteliğinizde sorun yaşamak istemiyorsanız, atacağınız adımlarda dikkatli olmalısınız Oğlak burcu.

2016 yılının ilk yarısından sonra sorunlar karşısında daha dik duracaksınız. Karşınıza çıkan her türlü sorunu çözüme ulaştırmakta başarı yakalayacaksınız. Bazılarınız için iş teklifleri gündeme gelirken, bazılarınız da yeni işe başlayacak. Fırsatlar sizin istediğiniz gibi olacak Oğlak burcu. 2016 yılının her anlamda tadını çıkartacaksınız. Girdiğiniz her türlü ortamda dikkatler üzerinizde olacak ve işiniz gereği yeni bağlantılar kurmakta da şanslı olacaksınız.

2016 yılının ikinci yarısından sonra aşk hayatınız da hareketleniyor olacak. İletişim yeteneğinizi daha rahat kullanacaksınız ve bu da karşı cinsin ilgisini fazlasıyla çekecek. Sosyal ortamlarda daha fazla boy gösterecek, çevrenizi genişletecek, hayatınıza yeni insanlar katacak ve istediğiniz kişiyle de yakınlaşma imkanı elde edeceksiniz. Yılın ikinci yarısında bazılarınız ciddi birliktelik arayışında olacak ya da süregelen birlikteliğini taçlandırma kararı alacak. Aşk konusunda her şey istediğiniz gibi olacak Oğlak burcu.

2016 yılının son aylarında şans ve sürpriz gelişmeler çok daha fazla karşınıza çıkacak. Maddi anlamda rahatlayacak, istediğiniz kadar birikim ve doğru yatırımlar yapacaksınız. Kazancınızı çok daha fazla artırma ihtimaliniz var. 2016 yılının tamamında eğitiminizle ilgili güzel gelişmeler yaşanacak Oğlak burcu. Notlarınızı düzeltecek, hayalini kurduğunuz okulda eğitim görmeye başlayacaksınız. Şans sizden yana görülüyor, tadını çıkartın.

Hedeflerinize ulaşmakta zorlanmayacak, idealleriniz doğrultusunda hareket edecek, yeni planlamalar ve projeler ortaya çıkartacaksınız. Üzerinizde çok olumlu etkiler bulunuyor Oğlak burcu. Zaman zaman şartlar istediğiniz gibi olmayabilir ancak bunlar, olumlu şartların gölgesinde kalacak. Çok fazla zorlandığınızı düşünmeyeceksiniz. Gergin olduğunuz zamanlarda, gerginliğinizi en aza indirecek aktivitelere yönelmelisiniz.

Oğlak Burcu 2016 Aşk Hayatı

Oğlak burcu, 2016 yılı aşk hayatınızdaki kararsızlıkların, güvensizliklerin, sorunların, sıkıntıların ve en önemlisi duygusal kırgınlıkların geride kaldığı bir yıl olacak. Karşı cins konusunda şanslı olacaksınız ve arzu ettiğiniz kişilerle yakınlaşma fırsatı elde edeceksiniz. Sizi memnun edecek gelişmelere hazırlıklı olmalısınız Oğlak burcu. Daha önceki birlikteliğinizden kalan izlerinizden de kurtulmanız gerekiyor. Aksi halde karşınıza çıkabilecek fırsatları doğru değerlendiremeyebilirsiniz.

Çekiciliğiniz yıl içerisinde o kadar artacak ki siz de bu duruma şaşıracaksınız. Ancak bu durumda dikkatli olmanız gerekiyor. Şanslı olmanız, yanlış beraberliklerin içerisine girmenize neden olabilir. İlerleyen dönemlerde duygusal açıdan zarar görmek istemiyorsanız, kuracağınız birlikteliğin duygusallık üzerine olmasına özen gösterin. Üzerinizdeki ilgi artacak ve aşkla ilgili unuttuğunuz etkileri yeniden hatırlamaya başlayacaksınız.

2016 yılında hislerinizi daha fazla açığa çıkartma ihtimaliniz var. Bu yıl içerisinde kuracağınız her birliktelikte tutkulu aşka sahip olacaksınız. Aşk hayatınızdan keyif alacak ve mutlu olacaksınız. Süregelen birlikteliğinizde de istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Ayrıldığınız ancak hala sevdiğiniz kişiyle yeniden bir araya gelebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumdan kurtulacaksınız Oğlak burcu.

Oğlak burcu, 2016 yılının belirli dönemlerinde aşk hayatınızda sıkıntılar yaşanacak ancak bunları pek fazla takmamanız gerekiyor. Üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey olmayacak. Huzuru ve mutluluğu çok uzaklarda aramanıza gerek yok. 2016 yılının ikinci yarısında çekiciliğiniz ve etkileriniz daha da artacak gibi görünüyor. Hareketli aşk hayatınız sadece sizi değil çevrenizdeki herkesi şaşırtacak gibi görünüyor Oğlak burcu.

Evli olan Oğlak burcu insanları, evliliğinizde sizi kısıtlayan ya da sürekli kafanızı meşgul eden sorunları istediğiniz gibi çözümleyebilirsiniz. Güzel haberler alma ihtimaliniz de var. 2016 yılında biraz daha yapıcı olmalı ve aşk hayatınıza değer vermelisiniz. Fırsatlar çok olabilir ancak her zaman da aradığınız aşkı bulamayabilirsiniz Oğlak burcu, bu nedenle bir ilişkiye başlamadan önce hem kendinizin hem de karşınızdaki kişinin hislerinden emin olmalısınız.

Oğlak Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Oğlak burcu, 2016 yılında kariyerinizi ilgilendiren konularda ilk olarak biraz daha dikkatli olmalısınız. Yılın ilk zamanlarında şartlar istediğiniz gibi olmayabilir ancak bu olumsuzlukların üstesinden gelmeyi başarır ve özellikle maddi anlamda zarar görmez, işinizi kaybetmezseniz, insanların sizden beklemediği performanslar ortaya koyarak, kariyer yaşantınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Sabırlı ve dikkatli olmalısınız Oğlak burcu.

2016 yılında sorumluluklarınızın artacağını unutmamalı ve çalışmalarınızı buna göre yapmalısınız. Kaldırabileceğinizden fazla sorumluluk yüklenmeniz, başarısız olmanıza neden olabilir. Başarısız olmanız da insanların size olan güvenlerinin azalmasına neden olacaktır. İşlerinizi düzenli yürütmeli ve disiplini asla elden bırakmamalısınız. Planlı hareket etmek daima fayda sağlayacaktır Oğlak burcu, bunu asla unutmayın.

Yıl içerisinde kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz ancak bu konuda da gerçekçi olmanız gerekiyor. Neler başarabileceğinizin farkında olmalısınız. Başarabileceğinizden daha da yüksek hedefler belirlemeniz, hayal kırıklığı yaşamanıza ve özgüveninizin düşmesine neden olabilir. İş hayatınızda güzel gelişmeler ardı ardına gelecek Oğlak burcu ancak bunları en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor.

2016 yılında karşınıza önemli iş fırsatları çıkacak ve sizde hangi yönde ilerlemeniz gerektiğine bir türlü karar veremeyeceksiniz. Analizlerinizi doğru yaparsanız, şuan kazandığınız paranın iki katına ulaşabilirsiniz. Genel olarak maddi açıdan sıkıntı yaşamayacaksınız ancak arzu ettiğiniz hayata sahip olmak için de çok fazla çaba göstermeniz gerekiyor. Çalışmadan büyük hedeflere ulaşmanın imkansız olduğunu sizde biliyorsunuz.

Oğlak burcu, 2016 yılının ikinci yarısında finansal durumunuz daha iyi noktalara ulaşacak. Aldığınız olumlu etkiler daha da artacak ve işlerinizi büyütme imkanı elde edeceksiniz. İş dünyasına yeni girdiyseniz, bu dönem içerisinde karşınıza çıkacak olan tecrübeli kişilerin söylediklerine kulak vermelisiniz. Şartları lehinize çevirmeyi başaracak ve üst seviyelere her geçen gün daha da yakınlaşacaksınız.

Yılın son aylarında zaman zaman maddi açıdan zorlandığınızı hissedeceksiniz ancak tecrübeleriniz sayesinde bu durumu da rahatlıkla atlatabileceksiniz. Yeni iş kaynaklarını bulup, ortaya çıkartmakta usta olacaksınız Oğlak burcu. Çalıştığınız yerde herkesin takdirini ve dikkatini toplayabilirsiniz. Doğru yolda ilerliyorsunuz. Hem uzun hem de kısa vadede önemli kazançlar elde edeceksiniz.

Oğlak Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Oğlak burcu, 2016 yılında Satürn'ün etkisi üzerinizde olacak gibi görünüyor. Aldığınız etki sonucunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Hem iş hem de özel hayatınıza çok fazla önem veriyorsunuz ancak sağlığınızı umursamadan hareket ediyorsunuz. Bu kadar umursamaz davranmanız, yıl içerisinde kısa sürelide olsa sizin yatağa düşmenize neden olabilir Oğlak burcu. Bunu unutmamalı ve buna göre hareket etmelisiniz.

Hırsınızı takdir ediyoruz ancak 2016 yılında kendinizi de düşünmeniz gerekiyor. Sağlığınızı riske atacak her türlü gelişmeden olabildiğince uzak durmalısınız. Siz üzerinize düşeni yaparsanız, sağlığınız konusunda güzel gelişmeler de ardına arkasına gelmeye başlayacak. Özellikle süregelen rahatsızlığı bulunan Oğlak burcu insanları için tedavilerden olumlu sonuçlar alınması muhtemel. Doktorunuzun önerilerine kulak vermeli ve ilaçlarınızı zamanında almalısınız.

Oğlak burcu, 2016 yılında fiziksel olarak kendinizi çok zorlamamanız gerekiyor. Aslında spor yapmanız güçlenmenizi sağlayacağı gibi üzerinizde bulunan negatif enerjinin de en aza inmesine yardımcı olacaktır. 2016 yılında daha dengeli beslenin ve uykunuzu düzene sokun. Yağlı yiyeceklerin kalbinize zarar verebileceğini unutmayın. Kötü alışkanlıklarınızdan da bir an önce kurtulmalısınız. Hobilerinize zaman ayırırsanız, zihinsel olarak da kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu 2016 Falı. Oğlak Burcu 2016. 2016 Oğlak Burcu Fal.