Terazi Burcu 2016

Burçlar 2016 Falı Terazi Burcu

Sevgili Terazi burcu, 2016 yılı beklediğinizden de güzel geçecek. Özellikle iş yaşantınızda sizi memnun edecek gelişmeler ardı ardına gelecek ve daha başarı çalışmalar yürütebileceksiniz. Yıl içerisinde yoğun dönemler olacak ve bu da kendinizi güçsüz hissetmenize neden olabilir. Enerjinizi doğru kullanmanız gerekiyor. Zaman zaman işlerde sorunlar yaşanabilir ancak bunları pek fazla takmamaya çalışın. Her şeyin üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

2016 yılında işlerinize gereken özeni verecek ve sorumluluklarınızın bilincinde hareket edeceksiniz. Geride bıraktığımız yıl içerisinde zaman zaman sadece kendi çıkarlarınızı düşünerek hareket ediyordunuz ve bu da sizin başarısız olmanıza neden oluyordu. Artık bu durum değişecek, işlerinizi ertelemeyecek, çalışmalarınızı zamanında yapacak ve her geçen gün yükseleceksiniz. Üzerinize düşeni yaparsanız, başarı sizin olacak Terazi burcu.

Bu yıl ortak işler konusunda daha fazla çalışma gerçekleştireceksiniz. Aksaklıklar ortadan kalkacak ve birlikte çalıştığınız kişilerle kazancı bol işlere yöneleceksiniz. Doğru analizler sayesinde, doğru işler yapabilir ve hiç beklemediğiniz kadar başarılı olabilirsiniz. Kimi zaman işler istediğiniz gibi ilerlemeyebilir ancak siz bunları pek fazla düşünmeyin. Bütçenizi doğru kullanacaksınız veya bütçeniz yok ise, artan maaşınız sayesinde birikimler yaparak, ileride projelere daha fazla ilgi duyacaksınız.

2016 yılında herhangi bir projeye başlamadan önce doğru değerlendirmeler yaptığınızdan emin olmalısınız. Ailenizin veya ortağınızın kaynağından faydalanırken, kaynakları doğru kullandığınızdan emin olmanız gerekiyor. Riskli işlerden olabildiğince uzak durmalısınız. İşlerinizin istediğiniz yönde gitmesi, pozitif enerjinizin daha da artmasını sağlayacaktır ve bu da hayatınızın her alanında kendinize olan güveninizi fazlalaştırabilir.

2016 yılının ilk yarısına doğru finansal açıdan çok daha iyi konumlarda olacaksınız. Yeteneklerinizi en doğru şekilde kullanmayı başaracak ve yeni kazanç kapıları aralayacaksınız. Beklemediğiniz alanlardan da para kazanma ihtimaliniz var. Alacak ve verecekler konusunda şans sizden yana olacak Terazi burcu. Ödemelerinizi zamanında yapacaksınız. Gelir ve giderler konusunda dengeyi kurmayı başardığınız sürece sıkıntınız olmayacak.

Terazi burcu, 2016 yılının ikici yarısında çok daha faydalı işler yapacaksınız. Şansınız daha da artacak. Daha önce tecrübe edinmediğiniz işlerden de para kazanabileceksiniz. Yılın ikinci yarısında sosyal hayatınızın da hareketleneceğini söyleyebiliriz. Hayatınıza yeni insanlar girecek ve bu kişilerin düşünce bakımında size ayak uyduracağı bir gerçek. Hayatınıza girecek kişiler gerek iş gerekse aşk hayatınızın hareketlenmesini sağlayacak.

Bu dönem içerisinde yalnızlığınıza son verecek ve duygusal açıdan sizi fazlasıyla tatmin edecek bir kişiyle tanışacaksınız. Genel olarak istediğiniz kişiyle, istediğiniz şekilde yakınlaşmayı başarıyorsunuz. Bu dönem içerisinde bir kişiyle yakınlaşmadan önce karşınızdaki kişinin size karşı olan hislerinden emin olmalısınız. Aile bağlarınız da kuvvetlenmeye başlayacak. Bazılarınız bu yıl evlilik kararı alabilir.

Sosyal çevrenize daha fazla zaman ayıracağınız bu dönem de iletişim yeteneğinizi en iyi şekilde kullanmayı başaracaksınız. Girdiğiniz her ortamda ön planda olabilirsiniz. Dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Bazılarınız girişimler konusunda pasif kalıyordu ve bu da fırsatları doğru değerlendirememenize neden oluyordu. Bu durum kendinize olan güveninizde eksiklik olmasından kaynaklanabilir ancak yıl içerisinde daha girişken olacaksınız.

Terazi burcu, 2016 yılının ilerleyen dönemlerinde başlangıçlar ve bitişler yaşanabilir. Bazılarınız yeni bir işe ya da yeni bir aşka yelken açarken, bazılarınız da bu konularda sonlanmalarla karşılaşacak. Her şeyde bir hayır olduğunu unutmamalısınız. Daha iyi imkanlara sahip bir şirkette işe girebilir ya da eğitiminizle ilgili yeni ve faydalı başlangıçlar yapabilirsiniz. Aldığınız kararlar ileride pişman olmanıza neden olmayacak. Kararlar, başlangıçlar ve bitişler konusunda şanslı olacaksınız Terazi burcu.

2016 yılı, istediğiniz noktaya ve hedeflere ulaştığınız yıl olacak. İlişkinizde, evliliğinizde veya arkadaşlığınızda sizi memnun edecek gelişmeler olacak. Her anlamda üst seviyelere ulaşacaksınız. Daha fazla para kazanacak, daha fazla birikim ve yatırım yapacaksınız. 2016 yılında kurduğunuz dengelerin bozulmasına neden olacak çok fazla iniş ve çıkışlar yaşanmayacak. İşiniz ve eğitiminiz konusunda grafiğininiz yukarılara doğru çıkacak.

Terazi Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Terazi burcu, 2016 yılında aşk hayatınız geride bıraktığımız yıldan çok daha iyi geçecek. Özellikle duygusal yönünüzü daha fazla açığa çıkartacaksınız. İlişkinizde ciddiyet arayacaksınız. Bazılarınız için bu durum pek geçerli olmayacak ancak sizin kolaylıkla bağlılık kurabildiğinizi söyleyebiliriz. Bu yıl içerisinde kuracağınız birlikteliğin ciddiyetten çok da uzak olmayacağı açıkça ortada olacak.

2016 yılının genelinde sosyal hayatınız hareketli olacak ve bu da direkt olarak aşk hayatınıza olumlu etkilerde bulunacak. Bu dönem içerisinde karşınıza çıkan bir kişiyle duygusal açıdan tatminkar ilişki kurabilirsiniz. İçinizde açığa çıkmayı bekleyen aşk var. Romantizme yatkın olacaksınız ve birliktelik kuracağınız kişinin duygularıyla hareket ettiğinden emin olmalısınız. Aksi halde yanlış ilişkiler içerisine girebilirsiniz.

Genç yaşlardaysanız ve henüz ciddi birliktelik kurmaya kendinizi hazır hissetmiyorsanız, karşınızdaki kişiyi etkilemek için aşırı bağlayıcı sözler vermemeye özen gösterin. Yaşadığınız ilişki, hayal dünyasındaymış gibi hissetmenize neden olacaktır. Hem süregelen birlikteliğinizde hem de yeni birlikteliğinizde keyifli olacaksınız. Aşk hayatınızda tutku, heyecan, eğlence ve renk hakim olacak. Karşınıza zaman zaman sorunlar çıkabilir ancak bunu da siz istediğiniz zaman rahatlıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Duygularınızla hareket edeceksiniz Terazi burcu.

Terazi burcu, 2016 yılının ilerleyen dönemlerinde aşk hayatınızda daha hevesli olacaksınız. Kendinize olan güveniniz her geçen gün artacak ve karşı cinsi etkileme konusunda fazlasıyla istekli olacaksınız. Çekim gücünüz bir hayli fazla. İstesiniz de istemeseniz de insanları kendinize çekiyorsunuz. Duygularınızı ve düşüncelerinizi doğru bir şekilde aktarmayı başaracaksınız. Süregelen birlikteliğiniz var ise veya bir kişiyle adını koyamadığınız ilişkinizde sorun yaşıyorsanız, biraz uzaklaşmanız ve sakince düşünmeniz daha iyi olacaktır.

Genel olarak özgürlüğünüze önem veriyorsunuz ancak bu konuda aşırıya kaçmamaya çalışın. Bazılarınız bu isteklerinden dolayı partnerine yeteri kadar ilgi gösterememekte. Aslında yaşanan sorunların da bir sebebi sizin özgürlük isteğiniz. Aşırı derecede kısıtlandığınızı düşünüyorsanız, bu durumu partnerinizle konuşabilirsiniz. Hiçbir şey demeden uzaklaşmanız çok mantıksız olacağı gibi partnerinizin de hayal kırıklığı yaşamasına neden olabilir.

Evli olan Terazi burcu insanları, yılın belirli zamanlarında sorumluluklarınızın artmasıyla eşinizle aranızda ufak çaplı tartışmalar yaşanabilir, siz bu durumdan pek memnun olmasanız dahi istemeden kalp kırabilirsiniz. Eşinizin veya kendinizin sorunlarınızla tek başınıza mücadele etmek zorunda değilsiniz, sorunları oturup konuşmalı ve birbirinize destek çıkmalısınız. Genel olarak 2016 yılında aşk hayatınız sizi memnun edecek gelişmelerle dolu olacak. Yalnız olanlar, birlikteliği olanlar veya evli olanlar için her şey yolunda görünüyor.

Terazi Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Terazi burcu, iş hayatınız uzun süredir olumlu gelişmeler altında. Geride bıraktığımız yıl içerisinde yeni başlangıçlar yaptınız ve bazı kararlar aldınız, bu yıl aldığınız kararların arkasından gidecek ve daha sağlam işler yapacaksınız. Hayatınızın en iyi şekilde değişme ihtimali var ve burada en büyük sorumluluk ve isteğin sizde olması kaçınılmaz. İstediğiniz zaman yapamayacağınız bir şey yok ve sizde bunun farkındasınız. Zorlu şartların en büyük etkeni de sizsiniz.

2016 yılında kariyerinize daha fazla önem vereceksiniz. Aşk hayatınızda veya diğer konularda zaten her şey istediğiniz gibi olacak. Bu sayede işinize daha fazla zaman ayıracak ve kendinizi her gün daha fazla geliştirme imkanı elde edeceksiniz. Kariyerinizi düşünerek hareket etmeniz gerekiyor Terazi burcu. Fevri davranışlarınızın, sorumluluklarınızdan kaçmanızın size ne kadar zarar verdiğini biliyorsunuz. İşlerinizi artık geciktirmeyecek, üzerinize düşeni en iyi şekilde yapacak ve üstünüz olan kişilerin takdirini toplayacaksınız.

Yıl içerisinde çabalarınız karşılık bulacak. Hedeflediğiniz noktaya ulaşmakta zorluk yaşamayacaksınız. Planlamalarınızı doğru yapacak ve finansal açıdan sizi güçlendirecek girişimlerde bulunacaksınız. Bazılarınız iş hayatında değişiklik yapıp, daha farklı işlerde kariyerine devam etmek isteyecek. Bu konuda da başarılı olacaksınız Terazi burcu. Girdiğiniz her türlü işten başarıyla ayrılma ihtimaliniz var.

Şartlar sizin lehinize gelişiyor. Fırsatlar da bolca olacak. Başarıya ulaşmak ve iş dünyasında adınızdan söz ettirmek için daha neyi bekliyorsunuz? Sizin ihtiyacınız olan tek şey, istikrarlı çalışmak ve hedefinizden şaşmamak. Yıl içerisinde de bunları karşılayabileceksiniz. 2016 yılındaki süreci doğru değerlendirmeye çalışın Terazi burcu. Değişimler ve yenilikler yaşanacak, ayak uydurmayı başarırsanız her şey sizin istediğiniz gibi gidecek.

2016 yılında işiniz gereği başka bir şehre gitmeniz söz konusu olabilir. Kendi kariyerinize kendiniz yön vereceksiniz. Alacağınız kararların doğruluğundan ve fayda sağlayacağından emin olmanız gerekiyor. Şans zaten sizden yana Terazi burcu. Doğru adımlar, doğru girişimler başarıyı size getirecektir. İş hayatına yeni girdiyseniz ve tecrübeli olmadığınızı düşünüyorsanız, ilk olarak kendinize daha ufak hedefler koymalısınız. Ulaştığınız her hedef, daha büyük hedefler için tecrübe toplamanızı sağlayacaktır.

2016 yılının ilerleyen dönemlerinde zaman zaman sıkıntılar yaşanacak ancak isyan etmeden veya çok köklü kararlar almadan önce biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Bunu başardığınız takdirde zorlukların da üstesinden gelebileceksiniz. Terazi burcu, yaratıcılığınızı en doğru şekilde kullanacak ve başarıya adım adım ulaşacaksınız. Yılın tamamında iyi sayılacak paralar kazanacaksınız. Doğru fırsatlar sayesinde gelirinizi de yükseltmeniz söz konusu olacak. 2016 yılında başarı sizin olacak Terazi burcu.

Terazi Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Terazi burcu, 2016 yılında sağlığınız size sıkıntı yaratmayacak ancak geride bıraktığımız yıl içerisine karşılaştığınız sağlık sorunlarının genellikle sizin tedbirsizliğinizden kaynaklandığını unutmamalısınız. Tedbiri elden bıraktığınız takdirde sağlığınız konusunda problemlerin de gündeme gelme olasılığı bir hayli fazla. Biraz daha kendinizi düşünerek hareket etmelisiniz. Bu yıl kilo probleminizden kurtulacaksınız. Spor yapabilir ya da günlük yürüyüşler yaparak fiziksel olarak da kendinizi güçlendirebilirsiniz.

Geçen yıl gerginliklerden dolayı zihinsel olarak sıkıntılar yaşıyordunuz. Bazılarınız sıkıntıları pek takmadı ve olumsuzlukları en iyi şekilde atlatmayı başardı. Hayatınızda karmaşıklık yaşanmasına izin vermeyin Terazi burcu. Sağlığınıza zarar verebilecek her türlü gelişmelerden de olabildiğince uzak durmaya çalışın. Zaman zaman enerjiniz düşüşte olacak ve mutlaka dinlenmeye zaman ayırmanız gerekiyor.

2016 yılının ilerleyen dönemlerinde Jüpiter sağlığınızı olumlu anlamda etkiliyor olacak ve bu da süregelen rahatsızlığınızda ilerlemeler olmasını sağlayacak. Tedavilerden olumlu sonuçlar alacak ve keyifleneceksiniz. Şartlar tamamen sizin lehinize gelişiyor Terazi burcu. Yıl içerisinde düzenli olarak spor yapmalı ve dengeli beslenmelisiniz. Yağlı yiyeceklerden de uzak durmayı başarırsanız, kilo problemi yaşamayacaksınız Terazi burcu.

Terazi Burcu 2016 Falı. Terazi Burcu 2016. 2016 Terazi Burcu Fal.