Yengeç Burcu 2016

Burçlar 2016 Falı Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç burcu, 2016 yılının gelmesiyle beraber ufak tefek sorunlarda gelmeye başlayacak. Bu sorunların aslında çok da büyütülmemesi gerektiğini kısa süre içerisinde anlayacaksınız. Aslında sizin üstesinden gelemeyeceğiniz herhangi bir sorun yok Yengeç burcu. Sıkıntıların üstesinden gelmek için öncelikle sorunlarla nasıl mücadele etmeniz gerektiğini anlamalısınız. Ailenizle, arkadaşlarınızla, çalışma arkadaşlarınızla ve birlikte olduğunuz kişiyle sebepsiz yere tartışma ihtimaliniz var. Stresli ortamlardan olabildiğince uzak durmaya çalışın.

2016 yılında evinizle ilgili konularla çok fazla uğraş vereceksiniz gibi görünüyor Yengeç burcu. Yeni bir ev alabilir ya da var olan evinizde tadilata gidebilirsiniz. Değişiklik ihtiyacında olacaksınız. Yenilenecek, farklı ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Hayatınızın rutin gidişatından sıkılmış gibi görünüyorsunuz Yengeç burcu. Bazılarınız giyim tarzını da değiştirmeye karar verebilir. Değişim size iyi gelecek.

Yıl içerisinde iletişim yeteneğiniz iyi seviyelere gelecek ancak bunun öncesinde bu konuda sıkıntılarınız olacak Yengeç burcu. Özellikle yılın ilk aylarında anlatmak istediklerinizi anlatmakta sıkıntılar yaşayacaksınız. Zaman zaman da insanların size anlatmak istediklerini anlamakta güçlük çekeceksiniz. Bu gibi durumlarda yanlış anlaşılmalar olmaması için dikkatli dinlemeli ve kullanacağınız kelimeleri özenle seçmelisiniz.

2016 yılında aşk hayatınız da etki altında olacak Yengeç burcu. Önemli yapılanmalar içerisine gireceksiniz. Bazılarınızın aşk hayatında karmaşıklık söz konusu olacak. Bu durum biraz sıkıntı yaşamanıza neden olabilir ancak genel olarak baktığımız zaman aşk hayatınızdan istediğinizi elde edecek gibi görünüyorsunuz. Yıl içerisinde sizden yaş olarak büyük ya da küçük bir kişiyle duygusal olarak yakınlaşmalar söz konusu olabilir.

Söz konusu aşk hayatınız olduğunda daha dikkatli ve özenli olmalısınız Yengeç burcu. Duygusal olarak kolayca kırılan yapınız var. Karşınızdaki kişinin hislerinden emin olmadan harekete geçmeyin. Kendi hisleriniz söz konusu olduğunda zaten emin olmadan yaklaşımlar sergilemezsiniz. Ancak bazılarınız için durum değişecek gibi görünüyor. Aşk hayatınızda da farklılık isteyeceksiniz ve bu durum duygusal ilişkiden uzak birliktelikler kurmanıza neden olabilir.

Evli olan Yengeç burcu insanları, henüz çocuk sahibi olmayı düşünmüyorsanız yıl içerisinde fikriniz değişebilir. Çocuk sahibi olan Yengeç burcu insanları, çocuklarınızı şımartmamaya çalışın. Zaman zaman otoriter davranışlar sergilemeniz, çocuğunuzun gelişimi açısından iyi olacaktır. Eşinizle de aranızı iyi tutacak, ailenizi ilgilendiren sorunlarda ortak hareket etmeyi alışkanlık haline getireceksiniz.

Yengeç burcu, 2016 yılında ailenizden ayrı eve çıkma ihtimaliniz var. Bu durum eğitim hayatınızdan ya da işiniz gereği şehir dışına taşınma nedeninizden kaynaklanabilir. Alışmakta zorlanacaksınız ancak bu durumu da kısa süre içerisinde atlatabilirsiniz. Hayatın size sunduklarına karşı çıkmak yerine en iyi şekilde ayak uydurmaya çalışmalısınız. Aslında 2016 yılında beklentileriniz de karşılık bulacak gibi görünüyor.

2016 yılının ikinci yarısında sosyal hayatınıza biraz daha fazla önem vereceksiniz. Arkadaş çevrenizin değişme ihtimali var. Hayatınıza yeni insanlar girecek ve bunlardan bazılarıyla duygusal olarak yakınlaşacaksınız. Yıl içerisinde aradığınız aşkı bulmanız adına birçok fırsatla karşı karşıya kalacaksınız. Bazılarınız sosyal çevrelerini iş hayatlarında getiriler adına değerlendirmeyi başaracak. Finansal olarak da yükselişte olacaksınız Yengeç burcu.

İş hayatına yeni atılan Yengeç burcu insanları, kısa sürede çok yüksek makamlara ulaşabilirsiniz. Kazancınızın da bir hayli yüksek olma ihtimali var. Şimdiye kadar yapmış olduğunuz birikimleri yatırıma dönüştürmek istiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Yatırım konusunda çok fazla tecrübeli değilseniz, uzman yatırımcıların görüşlerini alabilir, ona göre harekete geçebilirsiniz. İş değişikliği yapmak isteyenler için de önemli fırsatlar söz konusu olacak. Aradığınız şartlara uygun şirketten teklif alabilirsiniz ya da iş başvurunuz kabul görebilir.

2016 yılının sonlarında da güzel gelişmeler yaşanacak gibi görünüyor Yengeç burcu. Hem iş hayatınız hem de özel hayatınız istediğiniz düzeyde olacak. Kariyerinizi doğrudan etkileyebilecek kişilerle tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Çalışmalarınızı daha sağlam yapmalı ve fikirlerinizi doğru değerlendirmelisiniz. Kariyerinizle ilgili yepyeni bir dönem başlıyor Yengeç burcu. Yıl içerisinde zorluklar olacak ancak merak etmeyin, genel olarak bakıldığında her şey istediğiniz gibi olacak.

Yengeç Burcu 2016 Aşk Hayatı

Sevgili Yengeç burcu, 2016 yılı aşk hayatınızda değişimi, yeniliği, mutluluğu, sorunları ve düzeltmeleri de beraberinde getirecek. Aşk hayatınızda hiç sorun yaşamama ihtimaliniz yok ancak karşınıza çıkan sorunları nasıl değerlendirdiğiniz çok daha önemli olacak. Her anlamda çok hareketli bir yıl sizi bekliyor olacak. Zaman zaman aşk açısından yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Bazılarınız yalnız kalma ihtiyacında olacak, bazılarınız da bu durumu en az hasarla atlatacak.

Yılın ilk aylarında duygularınızda sıkıntılar yaşanacak ancak bu süreci atlatmayı başardıktan sonra çok daha güzel ve keyifli günler sizi bekliyor olacak. Yılın ilerleyen dönemlerinde aşk hayatınızda canlanmalar yaşanacak. Şans sizden yana olacak Yengeç burcu. Hayalini kurduğunuz aşk hayatına sahip olma fırsatı yakalayacaksınız. Karşınıza yeni kişiler çıkacak ve bazılarıyla yakınlaşma imkanınız olacak.

2016 yılında aşk hayatınızda heyecan ve tutku fazlasıyla olacak. Kuracağınız birlikteliğin sizi tatmin etme ihtimali çok yüksek. Yeni birlikteliğe başlamadan önce hislerinizden emin olmalısınız. Yılın genelinde cesaretli olacaksınız ve yakınlaşmak istediğiniz kişiye karşı kendinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Süregelen birlikteliğinizde de güzel günler yaşanacak Yengeç burcu. Bazılarınız bu dönem içerisinde partnerini gereğinden fazla kıskanabilir. Kıskançlıklardan doğabilecek sorunların önüne geçmeye çalışın.

Yengeç burcu, 2016 yılının ikinci yarısında ve sonlarında zaman zaman aşk hayatınızda sıkıntılar yaşanacak ancak bunları çok fazla büyütürseniz, kendinizin ve partnerinizin mutsuzluğuna sebep olabilirsiniz. Aşk ve birliktelik konusunda çok fazla fırsatla karşılaşacaksınız ve bu durum süregelen birlikteliği olanlar için sıkıntı anlamına gelmekte. Kafanız karışabilir. İlişkinizin gidişatı sizi memnun ediyorsa, gizli ilişkilerden de olabildiğince uzak durmalısınız.

Bazılarınız bu dönem içerisinde evlilik kararı alabilir. Bu kararı almadan ve partnerinize de bunu söylemeden önce gerçekten buna hazır olup olmadığınızı düşünmeniz gerekiyor. Kimi zaman ciddi birlikteliğin getirdiği kısıtlamadan ve sorumluluktan sıkılacaksınız ve bu da ilişkinizden uzaklaşmanıza neden olabilir. Sizi zorlayan şartları partnerinizle konuşmalı ve izah edici konuşmalar yapmalısınız.

Yengeç burcu, yıl içerisinde eşinizin veya partnerinizin sizi değiştirme çabaları olabilir. Aslında buna sert yaklaşımlar göstermeden önce nedeni sormanız daha iyi olacaktır. İlişkinizde bu tarz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Yaklaşımlarınızı doğru ayarlayabilir, partnerinizle paylaşımlarınızı artırabilir ve karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirseniz, 2016 yılını aşk açısından en iyi şekilde geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu 2016 İş Hayatı

Sevgili Yengeç burcu, 2016 yılında kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler olacak. Yenilenecek ve kariyer açısından yükselişte olacaksınız. Zaman zaman iş hayatınızda istenmeyen durumlar meydana gelecek ancak bunları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturma fırsatı elde edeceksiniz. Ani gelişmeleri ve yenilikleri çekinmeden karşılayabilirseniz, her konuda lehinize olan çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni yıla girmeden önce hedeflerinizi değiştirebilir, planlamalarınızı daha doğru yapabilirsiniz.

2016 yılında yeniliğe daha açık olmalısınız. Yeniliği ve değişimi doğru değerlendirebilirseniz, yıl içerisinde çalışmalarınızda da önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Cesur olmanız gerekiyor Yengeç burcu, bazılarınızın iş hayatında değişiklik yaşanacak ve siz de bu duruma alışmakta zaman zaman zorluk yaşayacaksınız. Değişen iş koşulları, karar ve ilerleme aşamasında daha şanslı olmanızı sağlayacak.

Yıl içerisinde zaman zaman kendinizi düşünerek hareket etmeye başlayacaksınız. Bu iyi gibi görünse bile aslında artan sorumlulukların altından kalkmanızı zorlaştırabilir. Şartlar nasıl olursa olsun, yıl içerisinde üstünüz olan kişilerin ve çalışma arkadaşlarınızın dikkatini fazlasıyla çekeceksiniz. Bazılarınız yıl içerisinde çalışma koşullarını sorgulamaya başlayacak. Başarılı olamadığınızı düşündüğünüz işten ayrılabilirsiniz ancak öncelikle bu ayrılıktan sonra maddi olarak zorlanmayacağınızdan emin olmalısınız.

2016 yılında kariyerinizi ilgilendiren konularda ilerlemeler olacak. Temelinizi sağlam atacaksınız. Projeleriniz hız kazanacak ve istediğiniz ilerlemeyi yapabileceksiniz. Yılın ilk yarısına kadar zorlanmalar çokça görülebilir ancak bunların ilerleyen dönemlerde azalacağını bilmelisiniz. Özellikle 2016 yılının ikinci yarısında şartlar istediğiniz gibi olmaya başlayacak. Daha sağlam adımlar atacak, daha sağlam projeler üretebileceksiniz.

Yılın ikinci yarısında hareketleneceksiniz Yengeç burcu. Bakış açınızda olgunluk olacak ve söz konusu finansal durum ve başarı olduğunda tecrübeler edinmiş olacaksınız. Bu dönem içerisinde fırsatlar daha da artmaya başlayacak. Sizi tatmin edecek sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Başarıya adım adım ulaşmanız, üstünüz olan kişilerden de destek görmenizi sağlayacak. Her koşulda yılın ikinci yarısında kazancınız artıyor olacak Yengeç burcu.

Yılın son aylarında zorlandığınızı hissedeceksiniz. Parasal konularda istediğiniz gelişmelerin gerçekleşememesi sizi zorlayacaktır. Bu nedenle yılın sonlarına yaklaşmadan önce biraz da olsa birikim yapmanız iyi olacaktır Yengeç burcu. Çalışmalarınızı tamamlamaya çalışın. Üzerinize düşeni yaptığınız sürece iş hayatınızda sıkıntılarınız olmayacak Yengeç burcu. Akıllı ve mantıklı davranmanız gerekiyor.

Yengeç Burcu 2016 Sağlık

Sevgili Yengeç burcu, 2016 yılında sağlığınız açısından sizi zorlayacak durumlar meydana gelebilir. Bu nedenle kontrolü elinizde bulundurmalı ve dikkatli davranmalısınız. Sağlığınıza gereken önemi vermeniz gerekiyor. Özellikle iş hayatınızda stres ve yoğunluk olduğunda kendinizi çok daha güçsüz hissedebilirsiniz. İş hayatınızdaki sorunların üzerinizde negatif enerji oluşturmasına ve stres getirmesine izin vermeyin. Sosyal hayatınıza veya hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

Yıl içerisinde sadece stresten kaynaklı sağlık sorunlarınız olmayacak. Nedenini anlamadığınız şekilde sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz ve bu sorunların çok fazla büyümesine izin vermeden gerekli kontrollerinizi yaptırmalısınız. Doktorun önerilerine kulak vermeli ve mutlaka kurallara uymalısınız. Üzerinize düşen neyse onu yapmaya çalışın. Sağlığınız her geçen gün iyiye gidecek Yengeç burcu. Süregelen rahatsızlığınızın da iyiye gitmesi sizi memnun edecektir.

Yengeç burcu, 2016 yılında sağlığınızı ihmal etmeyin. Yağlı yiyeceklerden uzak durmalı, dengeli beslenmeli ve düzenli olarak spor yapmalısınız. Vücudunuzu yoracak yiyecekler tüketmeniz, kalbinizin de yorulmasına neden olabilir. İş ve özel hayatınızda yoğunluk yaşandığı dönemlerde yeterince dinlendiğinizden emin olmalısınız. Vücudunuzun direnci düşerse, sağlık problemleri yaşama ihtimaliniz de o kadar artacaktır.

Yengeç Burcu 2016 Falı. Yengeç Burcu 2016. 2016 Yengeç Burcu Fal.