Günlük Burç Akrep Burcu

2 Eylül 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Bugün kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız kuvvetlenecek. Güne sakin başlayacak ve yapmanız gereken işleri gözden geçireceksiniz. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz veya daha önce girişimde bulunduğunuz konu ile ilgili yeni hayaller kurabilirsiniz. Ayrıca hayal gücü yüksek kişiler ve sanatçılar ile görüşebilirsiniz ve hayal gücü gerektiren çalışmalar yapabilirsiniz. Hırslı ve sabırsız bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Makul olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bu arada yabancılar ile ilişkilerinizde daha dikkatli davranın ve şansınızı iyi değerlendirmeye çalışın.

Akrep Burcu Genel Durum

Aileniz ile ilgili konular gündeminizin ana maddelerinden biri olabilir. Çözmeniz için önünüze getirilen sorunlarla alakalı olarak sezgilerinizi devreye sokabilirsiniz. Size yol göstereceklerdir.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Aileniz ile ilgili konular gündeminizin ana maddelerinden biri olabilir. Çözmeniz için önünüze getirilen sorunlarla alakalı olarak sezgilerinizi devreye sokabilirsiniz. Size yol göstereceklerdir.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Planlarınızı, sırlarınızı ya da kendinizle ilgili bilgileri çok fazla diğerleriyle paylaşmamanız gereken günlerdesiniz. Günlük burç Daha organize hareket etmeniz gereken günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bırakın herkes her şeyi kendi bildiği gibi ve kendi yöntemleriyle(tuvalet temizlemekten oyun kurgulamaya, bahçe bakımından füze ateşleme sistemleri çizimine kadar v.b) yapsın. Sizin öneri ve tavsiyeleriniz şu an kullanılanlardan çok daha verimli veya faydalı olsa bile kimsenin öneri ya da tavsiyeleri kaldıracak psikolojisi olmayabilir. Akşamüstünden itibaren ise, etkiler yumuşayabilir, hatta gece saatlerinde hoş sürprizler veya olası hoş gelişmeler günün güzel kapanması anlamına gelebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Parasal birikimlerinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni girişimleriniz olabilir. Daha uzlaşmacı olduğunuz takdirde başkalarından destek bulmakta zorlanmayacaksınız. Akılcı davranmak size güzel kapılar açabilir. Tartışmak yerine açıklayıcı olmalı, projelerinizi ve vizyonunuzu paylaşmaktan çekinmemelisiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasınız.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Hayatınızda sağ kol niteliğinde bir insan varsa eğer bugün onun size vereceği destek her zamanki boyutta o lmayabilir. Onun sizin için önemini ve faydasını samimiyetle dile get irmeniz aranızdaki gerginliği azaltabilir.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

SİZDEN maddi yardım isteyen yakınlarınıza, bütçenizi aşmayacağınız yardımlar yapın. Dostluğunuzu bozacak olaylar yaşayabilirsiniz.

Günlük burç yorumları. 2 Eylül 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 2 Eylül 2014 Salı günlük burç yorumu.