Günlük Burç Akrep Burcu

25 Ağustos 2016 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilir ve ani tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Aldığınız sorumlulukların baskısı gerilim hissetmenize neden olabilir ve bu arada eski dostlarınız ile aranızdaki ilişkileri sorgulayabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve kendinizi fazla zorlamayın. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Bu arada sağlığınıza özen gösterin ve kendinizi fazla yormayın. Uykunuza ve beslenmenize dikkat edin.

Akrep Burcu Genel Durum

Çevreyle iletişiminizi azaltmak isteyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. En yakın arkadaşınız kendiniz olabilir ve çevrenizde süregiden olayları kendi içinizde derinlemesine incelemek isteyebilirsiniz.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Çalışma koşullarınızı ve iş çevrenizdeki kişilerle olan iletişimlerinizi gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Hoşnut kalmadığınız şartların düzeltilmesi talebiyle ilgili kişilere başvurularda bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Maddi durumunuzu ilgilendiren işleri, planları veya evrakları düzenlemeniz gerekiyor. Günlük burç Vergi, sigorta, kredi ya da diğer resmi finansal başlıkların dikkatle ele alınması gerekiyor olabilir. Gelirlerinizi dengelemeli ve uzun vadeli hedefler koymalısınız. Adım adım kazanabilirsiniz, ama yavaş yavaş unutmayın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Pazartesi günü yazdığım Mars ve Satürn’ün olumsuz kavuşumu bugün gerçekleşiyor. Ancak, günün gezegen görünümleri daha olumlu olduğu için iş de zorlayan ve ev azalarını ön plana çıkartan etkilerini bugün hissetmeyiz diye umuyorum. Öğle saatlerinde ilişkilerimiz, aşk hayatımız, güzellik ve estetik başlıklı konular ya da maddi başlıklı işler açısından olumlu koşullar var. Gece saatlerine kadar maddi başlıklı konularda görüşmeler yapmak, geleceğimizi ilgilendiren planlar, randevular ya da yayınlar veya pazarlama faaliyetleri açısından uygun zaman diliminde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Çalışma hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde büyük meşguliyetler içinde boğulduğunuzu hissedebilirsiniz. Netleşmeyen sorumluluklar keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Hizmet aldığınız kişilerle ilgili konuları ihmal etmemenizde fayda var.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Kısa yollarla ilgili projeler gündeme geliyor. Geri giden Plüton aklınızın karışmasına neden olacaktır. Güneş Başakta ilerlerken, Kuralcı yönleriniz ön plana çıkıyor. Aşk ve duygusal konularda yoğunluk yaşayacaksınız. İlişkinizde kalite arıyorsunuz. Gücünüzü ilişkileriniz de yansıtmak istemeniz, sizi çekici yapıyor.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Destek alış verişleri, ortaklaşa yapılacak işler, maddi beklentiler konularında ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. Bir alacak mevzusunda gecikme olabilir. Hayatınızı kolaylaştırmasını bekledikleriniz ortalıkta görünmeyebilir.

Akrep Burcu Posta Yorumu

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Sizi bu aralar her şey rahatsız ediyor gibi. Evli olan Akrepler eşleri ile bazı sorunlar yaşayabilir. Öfke yerine dinlemeyi tercih edin. Bekarlar ise biraz daha rahat.

Günlük burç yorumları. 25 Ağustos 2016 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 25 Ağustos 2016 Perşembe günlük burç yorumu.