Günlük Burç Akrep Burcu

16 Eylül 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Şimdiye kadar cesaret etmediğiniz konular ve işler ile ilgilenebilir ve atılımda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve dostlarınızın desteğini alacağınız bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çok fazla gayret gösterebilirsiniz. Sabırlı olanlar daha sonra gösterdikleri gayret ve dirayetin karşılığını alacaklar ve ödülünüz büyük olacak. Fakat şimdilik sabırlı olmanız gerekiyor. Büyüklerinizin davranışları üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir. Aslında sizi rahatsız eden olayları tekrar gözden geçirin. Bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, sizi rahatsız eden şeylerin aynı zamanda bir fırsat olduğunu anlayabilirsiniz ve böylece kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz.

Akrep Burcu Genel Durum

Çevreyle iletişiminizi azaltmak isteyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. En yakın arkadaşınız kendiniz olabilir ve çevrenizde süregiden olayları kendi içinizde derinlemesine incelemek isteyebilirsiniz.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Çalışma koşullarınızı ve iş çevrenizdeki kişilerle olan iletişimlerinizi gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Hoşnut kalmadığınız şartların düzeltilmesi talebiyle ilgili kişilere başvurularda bulunabilirsiniz.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda çözüme ulaşma ihtimali var. Günlük burç Ancak, siz bu çözümü daha önceki tarihlerde beklediğiniz için bu sefer isteksiz tavır takınabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere bazı şeyleri anlatabilmek için sesler yükselebilir. Ancak, günün atmosferi birbirini anlamayı, hatta doğru cümleler kurmayı zorlaştırabileceği için, seviyesiz tartışmalardan kaçınmak adına esnek olabilmek ve sakin kalabilmek için uğraş göstermek yerinde olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Para ve yatırımla ilgili işlerinizde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Değişim teması ağırlık kazanıyor. Ortak hesaplarda sınırlara dair konularda daha açık bir iletişim kurmanız faydalı olabilir. Özellikle inatlaşma içine girmemeye dikkat edin. Finans uzmanlarıyla görüşmeleriniz olabilir. Gün içinde bankaya yolunuz düşebilir.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Mars burcunuzda ilerliyor. Sabit düşünüyor ve inatla kendi düşüncelerinizi savunuyorsunuz. Bugün, kararlı davranışlarınızın faydasını göreceksiniz. Sadece; düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmadan önce, karşı tarafın da fikrini almalısınız. Çok bireysel olmayın. Olayların duygusal boyutu kafanızı karıştırabilir.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Bugün sırların paylaşılması, özel bilgilerin ifşa edilmesi için elverişli değil. Biraz ketum kalmak herkesin hayrına. Ağzınızdan laf almaya çalışan niyeti belirsiz kişiler çıkabilir. Üstü kapalı cevaplarla geçiştirmek en iyisi.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

HARCAMALARINIZ siz farkında olmadan artıyor. Hislerinize güvenin ve çaresiz kaldığınızı hissettiğiniz konularda dostlarınızdan yardım alın.

Günlük burç yorumları. 16 Eylül 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 16 Eylül 2014 Salı günlük burç yorumu.