Günlük Burç Akrep Burcu

20 Kasım 2017 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Duygularınız derinleşebilir ve sabah saatlerinde karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Özellikle aile büyükleri, anneniz ve çocukluk döneminde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Bazı korkularınız olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve içinizden yükselen sese kulak verin. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygularınızı denetlemek için gayret gösterin. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye başlıyorsunuz.

Akrep Burcu Genel Durum

İş yerinize canlılık getirecek bir etkinlik sayesinde enerji ve neşe saçacaksınız. Mükemmeliyetçiliğe eğilim gösterecek ve sevgilinizi rahatsız edeceksiniz. Partnerinizi giyim anlayışıyla ilgili düşüncelerinizle kızdıracak, tüm hatalarını açığa çıkaracaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Eğer alışveriş yapmayı planlıyorsanız, harcamalarınızda oldukça cesur davranabilirsiniz. Başkalarından destek bulmakta zorlanmayacaksınız.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Mesleki anlamda kendinize disiplin kazandırma çabası içindesiniz

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim nedeniyle kendi kabuğunuza çekilmenizi ve etliye sütlüye karışmamanızı öneriyoruz. Zira kriz ortamlarına dahil olursanız sonunda kabak siziz başınıza patlayabilir. Bu süreçle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Günlük burç yorumları. 20 Kasım 2017 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 20 Kasım 2017 Pazartesi günlük burç yorumu.