Günlük Burç Akrep Burcu

30 Eylül 2016 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Pek çok işi aynı zamanda yapmanız gerekebilir ve bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz. Veya henüz önemli bir sorumluluk almadıysanız, büyük işlere talip olabilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamasanız iyi olacak. Üzerinizde hissettiğiniz maddi baskılar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Veya yapmak istediğiniz her ne varsa bunları yapmanıza izin vermeyen kişiler ve olaylara karşı öfkeli olabilirsiniz. Geriliminizi çevrenize ve özellikle sevdiğinize yansıtmaktan kaçının. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ancak sorunları büyütmeyin ama küçültmeyin de... Ve çevrenizin saygı duyduğu kişileri de küçümsemeyin.

Akrep Burcu Genel Durum

Uzun zamandır yakalamak istediğiniz kalite konusunda beklediğiniz atılımı yapacaksınız; iş yerinde sizi memnun edecek yeni görevler ve maaşınızda artış olabilir. Her şey yolunda gittikçe kendinizle gurur duyacaksınız. İlişkiniz uyum içinde ve dengeli olacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Öngörüleriniz, pratikliğiniz ve geniş ufkunuz doğru yöntemlere ve planlara yoğunlaşmanıza yardımcı olabilir. Günlük burç Sizi yanıltmaya çalışan kişilere izin vermeyin. Keskin zekanız ve ön görüleriniz bazı kişileri korkutabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlerde Ay yine boşlukta olduğu için kafamızı toplamakta zorlanabilir, halsizlik, endişeler veya kararsızlık türünde ruh halleri ya da belirsizlik içeren durumlar nedeniyle biraz da yavaşlayabiliriz. Ancak, sabah saatlerinde zihnimiz açık, hızlı düşünebilir veya istediğimiz konularda harekete geçebiliriz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Arkadaş çevrelerinizde sabit bir kişilik sergiliyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. .. Bilinçaltı takıntılarınızın sizi olumlu yönlendirmesi, çoğu kez başarınıza doğal bir katkıda bulunabiliyor. Aşırı uçlarda dolaşmadığınız zaman daha verimli olabiliyorsunuz.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Bugün kendinizle baş başa geçireceğiniz zaman yaratmak hiç fena olmaz. Dünyevi koşturmadan sıyrılıp olaylara başka bir pencereden bakmaya ihtiyacınız var. Yaratıcılık gerektiren bir iş yapıyorsanız bu sayede verim alacaksınız.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

İç sesinizi dinlediğinizde dengeye ulaşabileceğiniz, meditasyon çalışmaların sizi zinde hissettirdiği ve bilinçaltı temizliği yapabileceğiniz bir gündesiniz.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Günaha Çağrı... Zaman zaman hata yapıp günah işlediğinizin siz de farkındasınız. Bazen kötülük yaptığınız için kendi kendinizi suçluyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 30 Eylül 2016 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 30 Eylül 2016 Cuma günlük burç yorumu.