Günlük Burç Akrep Burcu

21 Ekim 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yenilikler ve parasal konulara yönelik istekleriniz uyanacak. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar bugün başarılı olacak.  Bu arada aklınızdan geçenleri hemen ortaya koymayın. Dikkatinizi odaklamanız pek kolay olmasa bile çok çeşitli konular hakkında fikirleriniz olabilir. Eski projeleriniz veya daha önce yapmanız gerektiği halde ihmal edilmiş konular tekrar karşınıza çıkabilir. Hemen yaparsanız başarılı olacaksınız. Yoksa karar vermeniz pek kolay olmayabilir.

Akrep Burcu Genel Durum

Yakın akrabalarınızın ziyaretinize gelebileceği bir gündesiniz. Sizi evden alıp eğlenceli sosyal ortamlara götürmeyi de teklif edebilirler. Bahane üretmeden teklifleri kabul edin.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kurumunuzun sahip olduğu taşınmazlarla ilgili bazı yeni planlar gündeme gelebilir ve bunların yürütülmesi için seçilebilirsiniz. Yeni öneriler getirmenizin gerekeceği durumlar olabilir.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişilerin sizden tam olarak ne beklediği konusunda kafa karışıklıklarınız varsa, olaylar netleşmeye başlıyor. Günlük burç Herkes için her şey olmaya çalışıyorsanız bunun mümkün olmadığını görmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Güne gerek iş gerekse sosyal açıdan hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. Önemli işlerinizi günün ilk saatlerinde halletmeye bakın. Gün içinde eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Bazı geçmiş meseleler tekrar açılabilir. Bu yüzden bazı içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Kabullenme teması önem kazanacak.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Çevresel koşullarınızı zorlayarak, hedeflerinize ulaşmaya alışmışsınız. Savunduğunuz konulardan taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. Mesleki ilişkileriniz başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınız bir kez daha vurgulayacaksınız.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Kural koyan ve uygulanmasını bekleyen kişilere karşı isyankar tavırlarınız gerilim yaratabilir. Tepki göstermeden önce benim de sualsiz uygulanmasını beklediğim kurallarım var mı diye bir düşünün. Anlayış göstermelisiniz.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

YENİ arkadaşlıkların size ummadığınız kadar faydası olacak. Dışarıda hayatın akışı içinde, sosyal olmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

Günlük burç yorumları. 21 Ekim 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 21 Ekim 2014 Salı günlük burç yorumu.