Günlük Burç Akrep Burcu

29 Kasım 2014 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Güne keyifli başlayacaksınız. Duygularınız yükseliyor ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. Meydana gelen olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve siz de bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. Önemsediğiniz kişiler ve olaylar ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yükseliyor ve zor işler ile başa çıkabilirsiniz. Sorumluluk almak, sizi korkutabilir fakat artık önemsenmek ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz.
 

Akrep Burcu Genel Durum

Aileniz ile ilgili konular gündeminizin ana maddelerinden biri olabilir. Çözmeniz için önünüze getirilen sorunlarla alakalı olarak sezgilerinizi devreye sokabilirsiniz. Size yol göstereceklerdir.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Aileniz ile ilgili konular gündeminizin ana maddelerinden biri olabilir. Çözmeniz için önünüze getirilen sorunlarla alakalı olarak sezgilerinizi devreye sokabilirsiniz. Size yol göstereceklerdir.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı plan, karar veya düzenlemeleriniz esnasında dikkatli olmanızda fayda var. Günlük burç Zira, sadece kendinizi değil, diğerlerini de düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenler hepimizi değişiklik yapmaya veya gerçekleri görmeye zorluyor. Mevcut sistemde, modelde veya rutinde ilerlemek isteyenlerimizin tökezleme ihtimali çok fazlayken, değişim arayan değişikliği zorlayanlar yüksek kazanımlı başarılara doğru ilerleyeceklerdir. Ortaya çıkan gerçekler, bilgiler, yapılan yanlışlar veya gelinen nokta bazı şeyleri görmemize ve gözlerimizin açılmasına neden olabilir. Değişiklikten korkmamak, tam tersi çok şey ummak yerinde olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Ev ve aileye dair konularda bazı gelişmeler yaşanabilir. Ailenizle olan iletişiminizde daha sakin ve sağduyulu olmanız gerekebilir. Özellikle babanız veya ailenizin yaşça büyük erkekleriyle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Öte yandan evinizle ilgili bazı tamirat veya yenileme işlerini halletmek açısından uygun bir gündesiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Arkadaşlarınızın yaratıcı yönleri hoşunuza gidiyor ve onlarla kombinasyon işler yapma düşüncesi içindesiniz. Şiddet eğilimlisi değilsiniz fakat bugün, çevrenizde gelişen bazı olaylara tepki gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizinle aynı düşünce içinde olmamaları canınızın sıkılmasına neden olacaktır

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Aklınıza gelen güzel fikirleri kısa süre içinde uygulamaya dökebileceksiniz. Bunun size sağlayabileceği yarar-zarar hesabını yapabileceksiniz.

Günlük burç yorumları. 29 Kasım 2014 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 29 Kasım 2014 Cumartesi günlük burç yorumu.