Günlük Burç Akrep Burcu

1 Temmuz 2015 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Büyüklerinizle ilişkilerinizin önem kazandığı bir zamandasınız. Otoriter kişiler ve devlet kurumları ile zıtlaşmaya girmeseniz iyi olur. Aynı düşünceleri paylaşmasanız da iyimser ve saygılı tavrınız ilişkilerinizde ortaya çıkan gerginliğini aşmanıza yardımcı olacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar ve duyduklarınız kafanızı karıştırabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Tartışmalardan uzak durun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırın.
 

Akrep Burcu Genel Durum

Bugün, hiç hesapta olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlar, iletişimleriniz veya kısa bir seyahatiniz esnasında karşınıza çıkabilirler. Para girişi ile ilgili konular gündeme gelebilirler.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

İletişim konusunda bazı ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. İleriki günlerde tepkilerinizi kontrol altına alın. Bu şekilde olumlu bir iletişim kuracaksınız. Planlar daha hızlı yürütülecektir.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Araştırmalarınızdan elde ettiğiniz sonuçları yararınıza ve verimli şekilde kullanabileceğiniz günler. Günlük burç Ancak, bu durum olayları manipüle edeceğiniz ya da olduğundan daha iyi göstereceğiniz anlamına değil, gerçekçi olacağınız ve olayları olduğu gibi değerlendireceğiniz anlamına geliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. İlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. İlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Sabah saatlerinde yönünüzü bulmakta zorlanabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden aksamalar olabilir. Öğleden sonra sorumluluklarınızda artış yaşanabilir. İşlerinizde yaşayacağınız farkındalık sizi daha iyi yerlere taşıyacaktır. Üstlerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Olası tartışmaları, sakince karşılamalısınız.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Ailenizin hoşnut olacağı işleri yapmaktan zevk alacağınız bir gün. Bugün, onlarla ortak çalışmalar içinde olmanız sizi de mutlu edecek. Fakat çevrenizi de, ihmal etmemelisiniz. Duygularınızı güzel sözlerle süslemek isteyebilirsiniz. Anlamlı olayları paylaşmak için her türlü şartların uygun olduğu bir gün. Küçük detayların canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Bugünlerde mesleki açıdan atacağınız adımlar, iş başvuruları, zaten üzerinde çalıştığınız bir işin beğeniye sunulması gibi şeyler açısından fırsatlara açıksınız. İlerleme ve yaptıklarınızla dikkat çekme dönemindesiniz.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Aşktan yorulmuş bir haliniz var. Karşı cinsten sizin için doğru olanı ile bir türlü karşılaşamadığınızı düşünüyorsunuz, haksız da sayılmazsınız.

Günlük burç yorumları. 1 Temmuz 2015 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 1 Temmuz 2015 Çarşamba günlük burç yorumu.