Günlük Burç Akrep Burcu

31 Ekim 2014 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Duygularınızı denetlemeniz bugün zor olabilir. Özellikle geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Bunun sonucunda dikkatiniz kolay dağılabilir. Özellikle dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar size eskiden yaşamış olduğunuz olayları hatırlatabilir ve unuttuğunuz kişiler ve konular tekrar gündeme gelebilir. Davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz pek kolay olmasa bile değiştirmeniz gerektiğini bugün hissedeceksiniz ve size yardımcı olabilecek kişiler ile görüşeceksiniz.
 

Akrep Burcu Genel Durum

Gözünüzü geleceğe çevirip büyük düşüncelere dalabilirsiniz. Yaşamınızda gelecekte gelmeyi istediğiniz noktaya odaklanabilir, yol haritanızı bir kere daha gözden geçirebilirsiniz. Başarıdan şüphe duymayın ama planlarda şansa da fazla yer vermeyin.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Mevcut faaliyetleriniz üzerinde düşünürken, bunlar üzerinde yapılacak ufak tefek oynamalar ile yurtdışındaki kişilere ulaşabileceğinizi görebilirsiniz. İşinizi yurtdışına yayma fırsatını verecek olan bu fikirleri aktarmak için görüşme talepleriniz olabilir.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Bir yerlerde çabalarınızın ve çalışmalarınızın farkında olan ve iyiliğiniz için çalışan kişiler var. Çok yakında bu kişilerin kim olduğunu fark edebilirsiniz. Günlük burç Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün eve ve aileye dair pek çok gelişme yaşanabilir. Anneniz ve babanız arasında fikir ayrılığı yaşanma ihtimali oldukça yüksek gözüküyor. Öte yandan yaşayacağınız bazı karşılaşmalar veya ani gelişen olaylar eski defterlerin açılmasına sebep olabilir. Ancak bu durum düşüncelerinize yeni bir yön çizmenizi sağlayacak.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların bir müddet daha devam etme olasılığına rağmen, sınırlarınızı zorlamaktan hoşlanıyorsunuz.. Karşı cinsle ilişkilerinizde çok şüphecisiniz. Geçmişte yaşadığınız olumsuzlukları unutmalısınız. Bazı konularda ki güvensizliğiniz sizi durgunlaştırıyor. Gerçeklerle yüzleşmeye başladınız artık.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Ev ve aile ortamınızda öz güven ve parlayan egolar nedeniyle gergin anlar yaşanabilir. Her şey kurallı ve sizin planınız dahilinde yürümek zorunda değil. Aksamalar dünyanın sonu değil. Biraz esnek olmakta fayda var.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

İş temponuz oldukça yoğun olacak. Başınızı kaşıyacak vakti bile zor bulabilirsiniz. Gün sonlarında iş hayatınızda sizi mutlu edecek bir gelişme olacak. Partneriniz de en az sizin kadar sevinecek.

Günlük burç yorumları. 31 Ekim 2014 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 31 Ekim 2014 Cuma günlük burç yorumu.