Günlük Burç Akrep Burcu

26 Temmuz 2014 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işlere odaklanacaksınız. Daha önce ihmal ettiğiniz veya unuttuğunuz konular ve kişiler ile ilgilenebilirsiniz. Bu arada bakış açınızı değiştirmenize neden olan kişi ve olayları gözden geçirmeniz mümkün. Aslında karşılaştığınız olaylar alıştığınız sistemi değiştirmeniz için sizi zorluyor ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Birbirinden farklı kişileri ve konuları bir araya getirmeniz mümkün. Bildiğiniz geleneklerden daha farklı yaşam felsefesine sahip olan kişilerden etkilenebilirsiniz. Rahatsızlık duysanız bile yapıcı bir tavır içinde olacaksınız ve fikirleriniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Sevdiklerinizin desteğini alabilirsiniz. 

Akrep Burcu Genel Durum

Bugün, hiç hesapta olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlar, iletişimleriniz veya kısa bir seyahatiniz esnasında karşınıza çıkabilirler. Para girişi ile ilgili konular gündeme gelebilirler.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

İletişim konusunda bazı ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. İleriki günlerde tepkilerinizi kontrol altına alın. Bu şekilde olumlu bir iletişim kuracaksınız. Planlar daha hızlı yürütülecektir.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Alışılmadık kişiler veya olaylar dikkatinizi çekebilir. Günlük burç yorumları Bazı konularda yolunuzu çizmiş olsanız bile, bazı kişilerin fikirleri veya dikkat çektiği noktalar, harekete geçmeden önce ihtiyaç duyabileceğiniz türden. Sizden çok fazla talebi olan kişilerden uzak durun. Sizi çok fazla memnun etmeyen ya da tatminkar bulmadığınız ortamlara girmek yerine, birlikte olmaktan keyif aldığınız kişilere zaman ayırmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, kişisel, ticari, profesyonel veya duygusal içerikli harika fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri pratiğe dökmeniz durumunda hayranlık kazanacağınız veya takdir görebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi neler yapabileceğiniz üzerine konuşmaya harcamak yerine, neler yapabileceğinizi göstermeye harcamanız daha doğru olacaktır. Yapma ve ortaya koyma zamanı! Ancak, aceleci veya tahammülsüz olabiliriz. Karar alırken dikkatli tartmak gerekebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Hayal gücünüz kuvvetleniyor. Kendinizi geliştirebileceğiniz çalışmalarınızda üretkenliğiniz artacak. Karar verirken keşfetme arzunuz sizi yönlendirebilir. Radikal adımlar atmadan önce fikir almak iyi olabilir. İlişkilerinizde sevecenliğinizi korumakla beraber kendinize biraz daha özgürlük tanımaktan geri durmayacaksınız.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Samimiyet temelinde kurduğunuz ilişkileriniz nedeniyle iş arkadaşlarınız arasında bir denge unsuru olmayı başarıyor ve doğal olarak yönlendirici bir kişilik konumuna oturuyorsunuz. Bugün, diğerlerinden farklı yorum getirdiğiniz konu ile ilgili olarak arkadaşlarınızla daha yakın kontaklar içinde olun ve onları ön plana çıkarın.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Aldığınız bir eğitim veya gireceğiniz sınav niteliğinde bir değerlendirme toplantısı varsa, aklınıza ilk gelen cevabı vermek yerine biraz düşünme payı bırakın kendinize. Üzerinde düşünülüp çalışılmış gayretler puan alacak.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

BİRİKMİŞ faturalara yenileri eklenip karşınıza çıkınca yüzünüz asalabilir. Buna rağmen pratik zekanızla bir çözüm buluyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 26 Temmuz 2014 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 26 Temmuz 2014 Cumartesi günlük burç yorumu.