Günlük Burç Akrep Burcu

13 Kasım 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Bugün yapmanız gereken işlerin ağırlığını hissederek güne başlayabilirsiniz. Aslında ciddi işler yapmak için kuvvetli arzularınız olabilir fakat alacağınız sorumlulukların baskısını hissedebilirsiniz. Büyük istekleriniz ve yeni idealleriniz olabilir fakat aynı zamanda korkularınız da uyanabilir. Ancak içinde bulunduğunuz durumu değiştirmek ve daha farklı yaşamak için derin arzularınız olacak. Büyüklerinizin sizi engellediğini düşünebilirsiniz. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Böylece baskı hissettiğiniz durum fırsata dönüşebilir.

Akrep Burcu Genel Durum

Birçok problemle karşılaşacaksınız, ancak güven duyacağınız bir yardımcınız da olacak. Bir kaçamak yaşamaktan kaçının, özellikle de düzgün bir ilişkiniz varsa. Partneriniz bunu fark edebilir ve aynı şeyi size yapabilir; sonra bu durumdan şikayetçi bile olamazsınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bu iyimser gün sizi iş ve çalışma görevlerinizden uzaklaştıracak. Eğer yapabilirseniz gevşeyip gerçeklik duygunuzu kaybetmemeye çalışın. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Ailenizle ilişkilerinizde bazı gerginlikler ön plana çıkabilir. Günlük burç Onlardan gizlemiş olduğunuz konular ummadığınız kişilerin iletişim aracılığı ile ortaya dökülmüş olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün yazılı ve sözlü iletişim önem kazanabilir. Aldığınız kararları yazılı hale dökmek önemli olabilir. Gün içinde kardeşlerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Kulağınıza gelen söylentilerin fazla üzerinde durmamaya çalışın. Ticari konular önem kazanabilir. Zihinsel konularda dikkatli olmanız gereken zamanlar var.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Önceden karar verilen çalışmalar ön planda. Ancak bazı şeylere ara vermek için nedenlerin olabilir.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Maddi konular günün hakim konusu. İş yerinden beklentileriniz artarken kazançlarınız da yükselecek.

Günlük burç yorumları. 13 Kasım 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 13 Kasım 2018 Salı günlük burç yorumu.