Günlük Burç Akrep Burcu

22 Temmuz 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükseliyor ve sorunlar ile başa çıkacak gücünüz artıyor. Bugün hukuk ve adaleti temsil eden kişiler ile görüşebilirsiniz. Ayrıca önemsediğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeler sırasında daha farklı davranabilirsiniz. Ciddiye aldığınız önemli kişiler sizi destekleyecek. Bu arada eski sorunlar gündeme gelebilir veya hızlı çözüm bekleyen işler ile uğraşmanız gerekebilir. Evrakların düzenlenmesi veya yer değişiklikleri yapabilirsiniz. Ancak ev veya ofis ile ilgili değişiklikler sırasında çıkabilecek karışıklıkları fazla büyütmeyin. Hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Genel Durum

Takımınızdan birinin tembelliği sizi sinirlendirecek ve ona bir ders vermek ve hatta daha katı bir tedbir almaktan çekinmeyeceksiniz. Venüs, tüm burçların en olumlusu yapıyor. Eğer bir ilişkiniz varsa sorunlarınızı çözebileceksiniz; bekarsanız da yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar iş ilişkilerinin fazlasıyla ilerleyeceğini gösteriyor. Yeni sözleşmelere başlamak için inanılmaz fırsatlar oluşacak. Mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Herkes kendisini olmadığı birisi gibi görüyor veya olduğundan çok yetenekli ya da özel birisiymiş gibi anlatıyor olabilir. Günlük burç Bugün yapılan hatalar, gaflar veya yanlışlar ak ve kara koyun arasındaki farkı anlamanızı sağlayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gündem yavaş yavaş farklılaşmaya başlıyor veya farklı olaylar meydana geliyor. Bazı planlarda değişiklikler yapılması gerekebilir. Bilmek istemeyeceğimiz şeyleri öğrenebilir veya duyabiliriz. Bu hafta, öğrendiğimiz şeylere vereceğimiz tepkiler ve bu bilgilerle nasıl ilerleyeceğimiz önem taşıyor. Bilgilerin doğruluğundan emin olmamız ve gerçekçi planlar yapmamız gerek. Günün genel hatlarıyla, gergin veya tartışmaları, kavgaları, ani hareketlere bağlı ufak tefek sakarlıkları ya da kazaları desteleyen atmosferine rağmen, sevgi temalı ilişkilerimiz veya aşk hayatımız açısından olumlu gelişmelere açık günlerdeyiz. Yeni aşklar, bayram dolayısıyla artan sevgi paylaşımları veya ilişkilerde sürprizler ön plana çıkmaya başlıyor. Maddi anlamda da bazı başlıklar daha fazla ilgi çekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Günün ilk yarısında duygusal hassasiyet daha ön planda olabilir. Öğleden sonra ise size kazanç getirebilecek olanaklar üzerinde durabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Burcunuzda seyahat eden Ay, ikili ilişkilerde önemli bir dönemece girmenize neden olur.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Bugün egolarınıza çok fazla önem verip diğer insanları kırabilirsiniz. Gününüz bir hayli heyecanlı geçecek. Ama bir takım tanımadığınız kişilerle kültürel diyaloglara girmeyiniz. Canınızı sıkacaklar.

Günlük burç yorumları. 22 Temmuz 2018 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 22 Temmuz 2018 Pazar günlük burç yorumu.