Günlük Burç Akrep Burcu

24 Mayıs 2016 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Duygularınız yoğun ve karamsar olabilir. Fakat olaylar yalnızca sizin bakış açınızdan karamsar görünüyor. Eğer bakış açınızı değiştirirseniz durumun gerçekte daha farklı olduğunu göreceksiniz. Kendinizi hem enerjik hissedecek, hem de isteklerinizi ortaya koymayı başaracaksınız. Fantastik hikayeleri konu alan filmler izlemek ve geleceğe yönelik hayaller kurmak hoşunuza gidecek. Akşam saatlerinde hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenebilirsiniz ve sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik iş yapan kişiler ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek.
 

Akrep Burcu Genel Durum

Maddi konular, bugün de zihninizi en çok meşgul eden şeylerin başında gelebilirler. Parayla ilgili olarak kendinizi güvenli hissedebilir, çevrenizdeki kişilerin maddi sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Önemsiz gibi görünen bir gelişme yoluyla kaynak yaratmaya yarayacak ciddi bir fikir üretebilirsiniz. Bu fikir doğrultusunda hızlı çalışmalar içerisine girmeniz mümkündür.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Maddi başlıklı konularda sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Günlük burç Elinize geçecek veya elinizden çıkacak paralar olabilir. Ödemeler yapabilir veya borçları tahsil edebilirsiniz. Başkalarıyla ortak kaynak kullanımı gerektiren işler, yatırımlar, hayatınızdaki değişikliklere bağlı yüksek harcamalar(ev araba alım satımı, çocuklarla ilgili giderler, taşınma masrafları v.b) ya da paylaşılması gereken giderler gündemde olabilir. Hafta ortası civarında, aşırı harcamalar yapma ve lükse kaçma eğiliminiz artabilir. Dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda geleceğinizi ilgilendiren bazı konularda sınırlanmışlık hissi artabilir veya gecikme erteleme ya da sonlanma türünde olaylar yaşanabilir.

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün yakın çevrenizdeki kişilerle iletişiminiz artabilir. Yaşanan olaylara karşı tepkisiz kalmakta zorlanabilirsiniz. Eğitsel konularla ilgilenebilirsiniz. Gün içinde hareketli zamanlar yaşanabilir. Kardeşlerinizle ilgili konularda sizi etkileyen durumlar olabilir. Ticari konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Başkalarıyla fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Kendinize göre büyük çabalar sonucu gerçekleştirdiğiniz organizasyonu sahiplenmek, etrafınızdaki bazı yakın arkadaşlarınızın gizli tepkilerini çekiyor. Karşılıklı görüşmelerde imalı sözcüklerden kaçınmalısınız. Çünkü, gerçekten araya mesafeler girebilir. Ayrıca, ayni yerde farklı spekülasyona neden olacak dedikodu mahiyetinde konuşmalardan uzak kalın.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Bugün yapacağınız konuşmalar, iletişim halinde olarak yapacağınız işler söz konusu olduğunda, temkinli davranmak, lafın nerelere varabileceğini önceden kestirmek, kırıcı ifadelerden olabildiğince kaçınmak önemli olacak.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

YAŞAM felsefenizi destekleyici derin düşüncelere sahipsiniz. Bugün yaşadıklarınızı ileri zaman dilimlerinde anımsayabilirsiniz.

Günlük burç yorumları. 24 Mayıs 2016 Salı Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 24 Mayıs 2016 Salı günlük burç yorumu.