Günlük Burç Akrep Burcu

14 Şubat 2016 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Heyecanlı ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Ancak sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Dikkatinizi dağıtan durumlar olabilir ve bazı karışıklıkları çözmeniz gerekebilir. Özellikle dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Duyduklarınızın doğruluğunu araştırmalısınız. Ayrıca yeni bir girişimde bulunmadan önce konu hakkında araştırmanız gerekebilir. Aceleci davranmayın ve duygularınızı denetleyin. Uzaklarda bulunan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yolculuk hazırlıkları yapabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Akrep Burcu Genel Durum

İkili ilişkileriniz bugün önem kazanacaktır. İletişimlerde son derece dikkatli olacak ve duygularınıza kapılmayacaksınız. Bu nedenle, ciddi konuları konuşmak için uygun bir gün geçirebilirsiniz.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kişilik özelliklerinizi güçlü biçimde ortaya koyabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kararlı, analizci ve derinleri görebilen bir kişi olarak bir süredir bekleyen bazı konular için yapılması gereken hamleleri bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Partnerinizin hazırlayacağı romantik planlar, bu Sevgililer Günü’nde onun size verdiği değeri görmenize neden olabilir. Günlük burç Fakat partneriniz bugünü geçiştirmeye çalışırsa da bu durum sizin kendinizi önemsiz ve yalnız hissetmenize neden olabilir. Ya da onun size, sizin ona verdiğiniz kadar değer vermediğini düşünebilirsiniz, ki bu da pek doğru olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu yıl Sevgililer Günü, Pazar gününe geliyor; yani Boğa burcunda gerçekleşiyor. Boğa burcu lüksü, yeme içmeyi ve yaşamın güzelliklerini simgelediği için bu Sevgililer Günü’nde özen gösterilmeyen hediyeler veya iyi planlanmayan durumlar, ilişkilerde yanlış anlaşılmalara ve bir tarafın kendini önemsiz ve değersiz hissetmesine neden olabilir. Fakat yaratıcılığımızın yüksek olduğu bir gün olacağı için aslında romantik jestler yapmak çok zor olmayacak. Ve belki de uzun süredir geçirmediğimiz kadar güzel ve romantik bir Sevgililer Günü geçireceğiz. Fakat Ay’ın olumsuz açıları sebebiyle bazen gerginlikler, ufak kazalar ve sakarlıklar veya fevri tepkiler de yaşanabilir. Bu güzel günün akışını bozmamak için ona gerekli önemi vermek, iyi planları yapmak ve ani tepkilerden kaçınmak iyi olabilir. Sevgi ile ve sevdiklerinizle kalın… Niobe Aslı Temel Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Günün ilk yarısında, çaba içerisindesiniz. Öğleden sonra ilişkilerinizde daha anlayışlı olmaya bakın.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Bugün size hizmet sunmasını beklediğiniz, sizin adınıza bir şeyleri yapacağının, tamamlayacağının sözünü vermiş olan insanlarla bazı anlaşmazlıklar yaşanması söz konusu olabilir. Desteği partnerinizden almak daha verimli olacak.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Kolay pes etmek kanınızda olmasa da bugünlerde fazla yorgun ruh haliniz sizi pes etmeye zorluyor. İlişkilerinizi ve işlerinizi kuvvetlendirmelisiniz.

Günlük burç yorumları. 14 Şubat 2016 Pazar Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 14 Şubat 2016 Pazar günlük burç yorumu.