Günlük Burç Akrep Burcu

30 Eylül 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Pek çok işi aynı zamanda yapmanız gerekebilir ve bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz. Veya henüz önemli bir sorumluluk almadıysanız, büyük işlere talip olabilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamasanız iyi olacak. Üzerinizde hissettiğiniz maddi baskılar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Veya yapmak istediğiniz her ne varsa bunları yapmanıza izin vermeyen kişiler ve olaylara karşı öfkeli olabilirsiniz. Geriliminizi çevrenize ve özellikle sevdiğinize yansıtmaktan kaçının. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ancak sorunları büyütmeyin ama küçültmeyin de... Ve çevrenizin saygı duyduğu kişileri de küçümsemeyin.

Akrep Burcu Genel Durum

Bugün, yalnız kalmayı arzulayabilirsiniz. İç dünyanızın derinliklerinde bir şeyler sizi kendine çekebilir. Bunun ne olduğunu görmek için kendi içinize yönelebilir ve orada bir gezinti yapabilirsiniz.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Aileniz ile ilgili konular gündeminizin ana maddelerinden biri olabilir. Çözmeniz için önünüze getirilen sorunlarla alakalı olarak sezgilerinizi devreye sokabilirsiniz. Size yol göstereceklerdir.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişileri ya da kendinizi değişime zorlama eğilimini bir kenara bırakmanızda fayda var. Günlük burç Kendi özelinize odaklanmanız gereken bir dönemdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Nazik yaklaşımlar içine girebileceğimiz, daha diplomatik davranabileceğimiz, üretkenliğimizin ve yaratıcılığımızın artacağı birkaç günlük süreçteyiz. Doğru değerlendirmemizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Parasal birikimlerinize dair olumlu gelişmeler gözüküyor. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak yeni girişimleriniz olabilir. Size faydası dokunacak bazı eğitimlere katılabilir veya teknik donanımlarınızı güncelleyebilirsiniz. Uyumlu ve ılımlı davrandığınız sürece destek bulmanız çok kolay olacak.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Karşıt ilişkilerinizde güven ararken, siz karşınızdaki kişiye bu duyguları eksik veriyorsunuz.. Zaman içinde değişen koşulların sizi değiştirmesine izin vermeli ve olayları, mantık yönünden yola çıkarak değerlendirmelisiniz.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Eğer ticaretle uğraşıyorsunuz bugünlerde işinizi büyütmek ve geliştirmek için bazı ek harcamalar yapmanız gerekebilir. Bu durum size yeni maddi kapılar açacak. Yeni kazanç kaynakları için yol gösterecek . Fırsatı kaçırmayın.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Bir süredir düşünüp ve söylemek istediğiniz şeyleri bugünde söyleme fırsatı yakalayamayacaksınız. Her zamanki gibi tedirgin tavırlarınız devam edecek. İstediklerinizi ertelemeniz zaman kazandıracak.

Günlük burç yorumları. 30 Eylül 2014 Salı Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 30 Eylül 2014 Salı günlük burç yorumu.