Günlük Burç Akrep Burcu

21 Eylül 2017 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Duygusal açıdan dalgalandığınız bir gün. Sevdiğinizin ilgisi ve sıcak davranışları sizi rahatlatacak. Kalabalık ortamlara girebilir ve değişik organizasyonlara katılabilirsiniz. Ancak şimdiye kadar önemsemediğiniz bazı detaylar dikkatinizi çekecek ve değer yargılarınızın değişmeye başladığını hissedeceksiniz. Bu arada daha önce değer verdiğiniz şeyler gözünüzden düşebilir fakat sizi destekleyen kişilere karşı daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Özellikle saygın büyüklerinize karşı daha anlayışlı ve saygı davranmaya özen göstermelisiniz.

Akrep Burcu Genel Durum

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Yıldızlar kabuğunuzdan çıkmanızı ve iş arkadaşlarınızla yeni planları masaya yatırmanızı öneriyor. Her zaman olduğunuzdan daha snob davranacak ve gerçek karakterinizi sergilemek için çok moda yerlere gitmek isteyeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün gelecek ümitlerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için kendinizi daha fazla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Ticari konularda gelişmeler olabilir. Akşam saatlerinde koşullar biraz sıkıntılı olabilir.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Karmaşık duygulardan arınıp dikkatini işlere yöneltmek isteyebilirsin. Sevgilinden ayrı bir gün geçirebilirsin.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Baskıcı duyguları sevmediğiniz halde, fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koymaktan korkmuyorsunuz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişiler size karşı muhalif düşünceler içinde olabilirler. sizde farklı duygular yaratabilir.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Başak burcunda meydana gelen Yeni Ay, örgütler, dernekler, arkadaşlıklar alanınızı etkiliyor.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Sizler uzun zamandır çalışmaktan başka hiçbir şeye vakit ayıramadınız ve sosyal olmak sizin de hakkınız. Arkadaşlarınızla gezmeye gitmelisiniz.

Günlük burç yorumları. 21 Eylül 2017 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 21 Eylül 2017 Perşembe günlük burç yorumu.