Burçlar

Akrep Burcu

25 Nisan 2014 Cuma - Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Büyük organizasyonlar, sanatsal faaliyetler ve mistik konular ilginizi çekecek. Yabancılar ile ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz organizasyonlara katılabilirsiniz. Eviniz veya iş yerinizde bakım, onarım, tadilat ve tamirat işleri yapabilirsiniz. Fakat ustalar ve size yardımcı olan kişiler ile iletişimlerinizde ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yakınlarınız, çocuklar, kardeşleriniz ve arkadaşlarınız ile tartışmaktan kaçının. Bazı karışıklıklar olmuş olabilir ancak bu durum fikirlerinizi değiştirebilir ve eski fikirlerinizi değiştirmeyi başarabilirsiniz, sorunları çözmeniz kolay olacak.
 

Akrep Burcu Genel Durum

Ev yaşamı ve aile ilişkilerinin öne çıkacağı bir gündesiniz. Akraba ziyaretleri gündeme gelebilir. Misafirler için uzun hazırlıklara girişmeniz günün konuları arasında yer alabilir.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ev yaşamı ve aile ilişkilerinin öne çıkacağı bir gündesiniz. Akraba ziyaretleri gündeme gelebilir. Misafirler için uzun hazırlıklara girişmeniz günün konuları arasında yer alabilir.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Yaratıcı planlar yapabilir, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz veya çok mutlu olmanıza yardım edebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Bugün heyecanlı ve bir o kadar duygusal olabilirsiniz. Konuşmalarınız ve enerjinizle dikkatleri üstünüzde topluyorsunuz. Yaratıcılığınızın artıyor. Sanatsal çalışmalarınız ses getirebilir. Yalnız gün içinde dikkatiniz biraz dağınık olabilir. Bu yüzden gerek iş gerekse özel konularda iyi düşünmeden adım atmayın. Riskli konularda dikkatli olun.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

İçinizdeki dürtüler sizi yanlış yönlendiriyor. İsteklerinizdeki artış, geçici duygulara neden olabilir. Yönetici burcunuz Mars Terazi burcunda geri gitmesine rağmen; ruhunuzu olumlu etkiliyor. Partnerinizin isteklerine karşı kısıtlamalar getirmeniz mümkün. Bugün özellikle kendinize özgün davranışlar içinde olacaksınız..

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Aşk ve romantizm konuluları bugün size çok iyi gelecek. Sanatsal faaliyetler, yeteneklerinizi sergileyeceğiniz işler ve düzenleyeceğiniz organizasyonlar, keyif adına yaptığınız uğraşlar ve hobiler için de çok elverişli bir gün olacak.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

MADDESEL konularda kafanız oldukça hızlı çalışıyor. Güç nerdeyse siz oradasınız. Bugün biraz hareketli olmanızda yarar var.