Günlük Burç Akrep Burcu

17 Ocak 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Yoğun duygular ve farklı heyecanlar hissederek güne başlayacaksınız. İşleri zorlaştıran durumlar olsa bile iyimser bir hal içinde olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Zorluklar olsa bile iyimser ve saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve olaylara iyimser açıdan bakabilirsiniz. Öğlene doğru duygularınız dalgalanacak ve alacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Sezgilerinize güvenin. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Kafanız karışabilir fakat sezgilerinizin peşinden giderseniz, sorunları aşabilirsiniz.

Akrep Burcu Genel Durum

Çabalarınıza rağmen gelirinizin biraz düşmesine üzüleceksiniz ve bunun sebebini araştırıp, çözüm getirmeye çalışacaksınız. Sevdiğiniz bir kişiye yardımcı olmaktan kaçınacaksınız; inatçılıklarından dolayı alınacak ve sorunlarını kendi başlarına çözmeleri için onları yalnız bırakmak isteyeceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bu iyimser gün sizi iş ve çalışma görevlerinizden uzaklaştıracak. Eğer yapabilirseniz gevşeyip gerçeklik duygunuzu kaybetmemeye çalışın. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Belli konularda, alışık olduğunuz yollar ve yöntemlerle ilerlemek isteseniz de, bu yöntemlerde geçmişte bazı sorunlar yaşadıysanız taktik, yöntem veya stratejileriniz üzerinde tekrar düşünmenizde fayda var. Günlük burç Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ciddi konuşmaların yapılabileceği, önemli anlaşmaların şekillenmesi için kafa yorulabilecek bir haftaya giriyoruz. Zihnimizi ciddi konulara yoğunlaştırmamız gerekebilir. Merkür ve Satürn arasında oluşan olumsuz açı, önümüzdeki bir hafta boyunca iletişim problemlerine, ifade zorluklarına veya ikili ilişkilerde birbirimizi yanlış anlamamıza neden olabilir. İletişim kurmakta zorlanabilir, gereksiz endişelere kapılabiliriz. Farklı fikirlerin çatışması, dar görüşlü düşünceler ya da akla düşebilecek kötü fikirler veya kötü düşünen kişiler söz konusu olabilir. Bu süreçte, doğru anlaşıldığımızdan emin olmadan belli diyalogları sonlandırmamamız yararımıza olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün yazışmalarınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken gündesiniz. İletişim bugün sizin için önemli olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda çözülmeler olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda bitişler olabilir. İşlerinizde yakın çevrenizdekilerden destek alabilirsiniz. Sürüncemede kalan konuların sonuçlanması zor olabilir.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Gelip geçici davranış biçimlerinden çok, kalıcı duygular içinde olmak istiyor fakat bir türlü olayların sonunu getiremiyorsunuz. Bugün, partnerinizin desteği ile yeni oluşumlara kendinizi güçlü ve hazır hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Kardeş ve yakın akrabalarla yeni bir düzen kurmak zorundasınız.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Başarı... Bugünlerde her istediğinizi forma sokabildiğiniz için başarıya çok yakınsınız. Her istediğinizin olması sizi bile çok şaşırtıyor. Ailenizi özlüyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 17 Ocak 2018 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 17 Ocak 2018 Çarşamba günlük burç yorumu.