Günlük Burç Akrep Burcu

30 Ağustos 2014 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Pek çok işi aynı zamanda yapmanız gerekebilir ve bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz. Veya henüz önemli bir sorumluluk almadıysanız, büyük işlere talip olabilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamasanız iyi olacak. Üzerinizde hissettiğiniz maddi baskılar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Veya yapmak istediğiniz her ne varsa bunları yapmanıza izin vermeyen kişiler ve olaylara karşı öfkeli olabilirsiniz. Geriliminizi çevrenize ve özellikle sevdiğinize yansıtmaktan kaçının. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ancak sorunları büyütmeyin ama küçültmeyin de... Ve çevrenizin saygı duyduğu kişileri de küçümsemeyin.

Akrep Burcu Genel Durum

Bugün oldukça hareketli olmayı isteyebilirsiniz ancak yakın çevreniz için gerçekleştireceğiniz bazı işler, bu isteğinizi kendi belirlediğiniz şekillerde yerine getirmenizi engelleyebilir. Sabırlı olun ve çevrenin beklentilerini karşılayın. İsteklerinizi ikinci sıraya alın.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bazı meslektaşlarınız sizinle yüz yüze görüşmeler yapmak isteyebilirler. Kendi alanlarında veya ortak çalıştığınız bir konu üzerinde konuşmak, değerlendirmeler yapmak ya da yeni bir strateji belirlemek konusunda yardımcı olmak günün konusu olabilir.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişilere yardım etme ve jest yapma arzunuzun önüne geçmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Günlük burç Ancak, biraz geri çekilip durum değerlendirmesi yaptığınızda, şu ana kadar ne kadar çok şey verdiğinizi görüp şaşırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün kendinizi akışa bırakmanız gereken koşullar var. İçinde bulunduğunuz durumları kontrol etmek yerine karşınızdakini anlamaya öncelik vermelisiniz. Karşılaştığınız durumların olgunlaşma sürecinizin bir parçası olduğunu unutmayın. Üstünüzdeki gereksiz duygusal yüklerden kurtulmanızı sağlayacak enerjileri iyi değerlendirin.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

İş ve çevre konularında eskiye duyacağınız özlemler size hata yaptırmasın. Geçmiş sorumluluklarınız artık orada kaldı. Kendinizle ilgili yeni bir yapılanmaya ihtiyacınız var. Bugün sosyal yanınız çok güçlü. Çevrenizdekilerle bütünleşmek adına yaptığınız çalışmalar sayesinde önemli atamalar yapacaksınız. Önemli kişilerden destek alacasınız.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Siz bir şeyler için çabaladıkça birileri sanki işlerinizi özellikle karıştırıyor ve hedefinizi tutturmanıza engel oluyor bugünlerde. Ortak çalışmalarınız, ön planda yer almanız gereken işlerdeki duruşunuzu daha netleştirin.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

HER şeye herkese bir kulp takıyorsunuz. Biraz öz eleştiri yapmak sizi kendinize getirecektir. Yakınlarınızla pozitif şekilde iletişim kurun.

Günlük burç yorumları. 30 Ağustos 2014 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 30 Ağustos 2014 Cumartesi günlük burç yorumu.