Günlük Burç Akrep Burcu

21 Ekim 2016 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yenilikler ve parasal konulara yönelik istekleriniz uyanacak. Sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar bugün başarılı olacak. Bu arada aklınızdan geçenleri hemen ortaya koymayın. Dikkatinizi odaklamanız pek kolay olmasa bile çok çeşitli konular hakkında fikirleriniz olabilir. Eski projeleriniz veya daha önce yapmanız gerektiği halde ihmal edilmiş konular tekrar karşınıza çıkabilir. Hemen yaparsanız başarılı olacaksınız. Yoksa karar vermeniz pek kolay olmayabilir.

Akrep Burcu Genel Durum

Düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan birini kızdırabilirsiniz. Sıradan akşamlara benzemeyen bir akşam geçireceksiniz; rutininiz değişecek. Şefkat görecek ve romantizm yaşayacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün, özellikle de gerçek becerileriniz ve dolayısıyla da başarı ihtimaliniz ile ilgili olarak muhtemelen pek net bir fikre sahip olamayacaksınız. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Günlük burç Bazı anlaşmaları dikkatle gözden geçirmeniz gerekiyor. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren değişiklikler yapabilirsiniz. Bu değişiklikler arkadaşlarınızın veya aile üyelerinin size karşı bazı tavırlarını da etkileyebilir. Rekabetçi yönünüzü test edebileceğiniz işlerle uğraşabilirsiniz, ama alçakgönüllülüğü elden bırakmayın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmiş çalışmalarımızın sonuçlarını görebileceğimiz, uzaklardan gelen ani haberlerin, beklenmedik gelişmelerin veya tam tersi sürprizlerin gündeme gelebileceği bir gün. Seyahatler, öğretici ve keyifli aktiviteler, ziyaretler ufuk açıcı olabilir. İşlerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Mars Pluton görünümü bir yandan ısrarcı, saplantılı, yobaz veya dediğim dedik kişileri ön plana çıkartırken, bir yandan da değişimi körüklüyor. İnsanlığın karanlık tarafıyla yüzleşmemizi sağlıyor. Çok istediğimiz amaçlar için hırsla çalışabilir ve sürekliliği olan sonuçlar elde edebiliriz. Dayanıklılık yüksek.Bu görünüm aynı zamanda cinsel duygularda artış ve şehvet anlamına da gelir. Bazı kişiler bazı kişileri saplantı haline getirebilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklı konularda problemler, utangaçlık, özgüven kaybı veya ilişkilerde problemler ön plana çıkabilir. Ortaya çıkan gücü yapıcı kullanmalı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Burçlar Falınız: Bugün üzerinde kafa yorduğunuz konularda olayları daha rahat görebileceksiniz. Yeni konulara ilgi duyabilir, bunlar için araştırma yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek ve düşüncelerinizi onlara açmak iyi gelebilir. Gün içinde sorumlu olduğumuz konularda ivme kazandırmak isteyebilirsiniz. Acele davranmayın.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Varsayımlarınızı farklı bir şekilde kabul ettirmesini biliyorsunuz. Bugün; istediğiniz şartları gündeme getirmekten korkmuyor, hatta biraz da cesur davranıyorsunuz. Zamanın sizin için önemli olduğunu karşınızdaki kişilere kabul ettirecek ve işlerinize hız kazandıracaksınız

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Bugün seyahat veya hobi amaçlı bir eğitim söz konusu olduğunda, gayet keyifli, verimli ve tatminkar bir gün geçirme şansınız olabilir. Yeni fikirlere açık ve esnek olabilmek çok daha fazla huzur verecek bugün size.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Yolculuğa çıkma planı yapan ve bunu iliklerine kadar isteyen bir burcun mensubusunuz. Yeni bir hukuki sürecine başlayabilirsiniz. Özel bir sertifika programı için de uygun bir zamandasınız.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ancak yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Artık olaylara daha özgür ve mantıkla bir açıdan bakıyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 21 Ekim 2016 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 21 Ekim 2016 Cuma günlük burç yorumu.