Günlük Burç Akrep Burcu

19 Aralık 2014 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Akrep Burcu

Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İsteklerinizi gözden geçirecek ve kendinizi yenilemek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bu arada gelişmeler sizin beklediğiniz gibi olacak ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik açığa çıkan inancınızı bozmayın. Mistik kişiler ve sanatçılar ile birlikte olmak sizi heyecanlandıracak. Ayrıca ideallerinizi gözden geçireceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için hevesli olacaksınız. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik yapacağınız çalışmalar keyfinizi yerine getirecek.

Akrep Burcu Genel Durum

Özel hayatınızdaki insanlar bazı konuları tartışmak isteyebilirler. Dikkatiniz dağılırsa iletişim kuramayabilirsiniz. Söylenenlere odaklanarak kendilerine yardımcı olmaya gayret edin.


Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızı her şeyin üzerine koymaya eğilim gösterebilirsiniz. Başarı hayalleriniz ağır basabilir. Daha enerjik ve istekli çalışabilir, özel hayat kavramını bir süre unutabilirsiniz.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konuları ele alırken hararetle tartışmak yerine, daha kibar bir yol tercih ederseniz daha fazla sonuç alabilirsiniz. Günlük burç Aydınlatıcı ve zarif olmanız durumunda her şey kendiliğinden yoluna girecektir. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Yeni başlangıçlar konusunda destekleyici güzel enerjiler var. Sağlık ve görünüşle ilgili hassas olduğunuz alanlarda somut adımlar atabilirsiniz. Özellikle bu dönemde olumsuz alışkanlıklarınızı bırakmak veya diyete başlamanız daha kolay olacak. Görünüşünüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu yönde harcamalarınız olacak.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Ay'ın burcunuzda ilerliyor. Ortak dostlarınızla birlikte çalışmalar için uygun bir gün. Maddi konumlarının size yeni bir çalışma alanına yönelmenize neden olacak. Bugün sevdiklerinizle sohbetler yapabilir ve aranızda birlik ve beraberliği güçlendirebilirsiniz. Çevresel paylaşımlarınız mükemmel gelişiyor.. Zarif davranışlarınızla ilişkilerinizde hoş anlar sizi bekliyor.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Bugün güç, kararlılık, sabır gerektiren işlere girişmek için elverişli bir gün. Öneminizi hatırlayın. Size ait istekler ve hedefler de en az sizin kadar önemli. Onlara hakettiği değeri verin. Destek almanız zor olmayacak.

Akrep Burcu Posta Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Başarıyı, parayı, lüksü belkide hiç şu anki kadar istememiştiniz. Hem şükür hem de isyan modundasınız. Pirince giderken bulgurda da olmayın.

Günlük burç yorumları. 19 Aralık 2014 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç. Akrep burcu 19 Aralık 2014 Cuma günlük burç yorumu.