Burçlar

Balık Burcu

16 Nisan 2014 Çarşamba - Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Balık Burcu

Bugün duygularınız derinleşecek ve hem kendinizi, hem de içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönem... Ancak makul ve kararlı bir tavır içinde olabilirsiniz. Eskiden yaşadığınız olayları hatırlayıp tecrübeye dönüştürebilir ve planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik idealleriniz değişebilir ve buna bağlı olarak davranışlarınızda da bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dışarı çıkmak ve sevdikleriniz ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Eski dostlarınızı arayabilirsiniz veya sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.
 

Balık Burcu Genel Durum

Karmaşık bir düşünce yapısına sahip olabilirsiniz. Çevrenizdeki basit olayları kendi içinizde karmaşıklaştırmadan sakince tartın. Felsefi değerlendirmeleri gerçekten de detaylı ve kökü derine inen konularda yapın.


Balık Burcu Kariyer Durumu

Bir mesleki eğitim programından haberdar olabilirsiniz. Başvuru yapabilirsiniz veya şirketinizin sizin bu programa katılmanızı istediğini öğrenebilirsiniz. Eğitim için yurtdışına gitmeniz de gündeme gelebilir.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Sizden daha yüksek bir pozisyondaki kişilerin ya da güçlü eli olan iş birliklerinizin veya ortaklarınızın maddi durumunu ilgilenirden konulardaki gelişmeler sizi de etkileyebilir. Ya da bazı ödemeler, krediler veya vergiler türünde konular sizi sıkıştırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Sınırları aşma ve yolculuk temaları öne çıkıyor. Ancak yolculuk planlarınızda bazı aksaklıklar ortaya çıkabilir. Bu durum hemen sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Yolculuk fikrinizin temeline odaklanın. Amacınız size konan sınırları aşmak ise elinize uygun fırsatlar çıkacak. Size ilham verecek kişilerle tanışabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Bugün çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Maddi konular sizin için her zaman çok önemli sizde biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Finansal konulardaki akıcı enerji sizi sıkabilir. Sanki maddi değerler elde tutulamayacak kadar hareketli ve bu yüzden de istikrar ve parasal denge yaratmak zormuş gibi. Kalıplardan sıyrılıp daha geniş düşünmeye ihtiyacınız var.

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

YATIRIM konusunda kafanız iyi çalışıyor. İmkanlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Beklediğiniz maddi kazançlar geliyor.