Günlük Burç Balık Burcu

23 Mayıs 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Balık Burcu

Gün içinde gelişen olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Fakat mantıklı davranmak yerine içinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz. Gün içinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve anneniz ile ilişkilerinizi, geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Ve hatta düşünceleriniz değişebilir ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Bu arada fikirlerinizi herkese anlatmasanız iyi olacak. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde olmak yerine duyduklarınızın doğruluğunu araştırın ve sonra tepki gösterin. Yanlış anlamalar olabilir.
Â

Balık Burcu Genel Durum

Bir üstünüz size karşı belirsiz tavırlar sergileyecek; bu da sizi rahatsız edecek ve ona karşı olan hislerinizi netleştirecek. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayriihtiyari, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı iş ya da ilişkilerin onarılması mı yoksa bitirilmesi mi gerektiği üzerine düşünebileceğiniz günlerdesiniz. Günlük burç Hassas veya pratik yaklaşımlarla olayları çözebilirsiniz, büyümesine izin vermeyin. Sezgileriniz sizi yanıltmayacak. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. İlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Gün içinde, ikili ilişkilerinizde, denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Eşinizle ilgili, konular gündeminizi meşgul edebilir. Sezgisel algılamanız güçlü olabilir. Detay gerektiren konularda sezgileriniz yol gösterebilir. Hobilerinizle uğraşmak, size iyi gelecektir. Zevk aldığınız şeyler için, harcama yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Kişisel meselelerine odaklanmak için ideal bir gün. Eşinin ailesinin özel meselelere karışması sabrını zorlayabilir.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Balık Burcu Sözcü Yorumu

Bugün ideallerinizi tekrar gözden geçirin. Çoğu zaman evdeki hesap çarşıya uymayabiliyor.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Söylentilere kulak asmıyor ve bildiğinizi okuyorsunuz. Özgür ruhlu kişiliğiniz sizi özenilen bir insan haline getiriyor. Herkes sizi seviyor ama aynı anda kıskanıyor.

Günlük burç yorumları. 23 Mayıs 2018 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç. Balık burcu 23 Mayıs 2018 Çarşamba günlük burç yorumu.