Günlük Burç Balık Burcu

22 Temmuz 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Balık Burcu

Sezgileriniz yükseliyor ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırıyor. Bazı gelişmeler moralinizi yükseltecek ve kendinize olan güveniniz artacak. Daha önce yapmanız gerektiği halde bir türlü gerçekleştiremediğiniz istekleriniz ile ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Eviniz veya iş yerinizde bazı değişiklikler ve yeni düzenlemeler yapmanız mümkün. Projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Yakınlarınızın ve sevdiğinizin desteğini alacağınız bir dönemdesiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Â

Balık Burcu Genel Durum

Biri bir patronunuzla ilgili bir sır verecek, ağzınızı sıkı tutun, aksi takdirde işinizden olabilirsiniz. Gerçekten ilişkinizi düzeltmeye ve belirli prensipler koymaya çalışmanız gerekiyor. Birbirinize olan hisleriniz hala yoğun olsa da, partneriniz size olan inancını kaybetmiş gibi görünüyor.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. İş arayan birçok genç geçici de olsa tatminkâr ve iyi maaş veren birer iş bulacaklar.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Hadsiz cümleler kuran veya ölçüsüz istekleri olan kişilere politik davranmakta zorlanabilirsiniz. Günlük burç Haftanın ilk yarısında bazı kişilere yardım edebilirsiniz. Ancak, bu kişilerin sizden fayda sağlamaya çalışıp çalışmadığı konusunda kafanız karışık olabilir. Kendinizi korumak kaydıyla, şüpheleri bir kenara bırakmalısınız. Fazla detaycı düşünüyor olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde enerjik ve girişkeniz, ama gergin etkiler de mevcut. Tartışmalı ortamlardan, öfkeli kişilerden uzak durmalı, otorite konumundaki kişilerle(eş, baba, yönetici, öğretmen, patron v.b) uyumu yakalayabilmek için ekstra çaba göstermeliyiz. Akşam saatlerinde daha planlı ve kararlıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Günün ilk yarısında uzaklarla alakalı işler, yolculuklar olabilir. Öğleden sonra saatlerinde daha verimli olabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Balık Burcu Vatan Yorumu

Balık Burcu Sözcü Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, sizi ani bir seyahate çıkarabilir. Uzaklarla olan ilişkilerinizde hızlı gelişmelere açıksınız.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Her konuya hakim olup, kendinizi hükümdar ilan ediyorsunuz. İçiniz kıpır kıpır olsa da dış görüntünüzde çok sakin resim vermektesiniz. Aile ocağınızı tüttürmek için kendinizi onlara adamış konumunuz var.

Günlük burç yorumları. 22 Temmuz 2018 Pazar Balık Burcu Günlük Burç. Balık burcu 22 Temmuz 2018 Pazar günlük burç yorumu.