Günlük Burç Balık Burcu

20 Kasım 2017 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Balık Burcu

Saygın çevrelerin ve saygı duyduğunuz büyüklerinizin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. İdeallerinizin değiştiğini anlayacaksınız ve geleceğe yönelik yeni ideallerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranacaksınız. Bu arada ciddi ve önemsediğiniz kişilerin arasında birleştirici bir rol üstlenebilirsiniz ve başarılı olabilirsiniz. Aynı zamanda sizi zorlayan durumlar olsa bile iyimser ve anlayışlı bir tavır içinde olacaksınız. Olaylara daha yapıcı bir yönden bakabilirsiniz ve böylece fırsatları iyi değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Otoriteyi temsil eden kişiler sizi destekleyecek. Kariyer yapmak isteyenler için uygun fırsatlar çıkabilir.
Â

Balık Burcu Genel Durum

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Son zamanlarda sevdiklerinize karşı duyduğunuz üzüntülerin sebebini anlatma ve açılma ihtiyacı duyacaksınız.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar bir süre önce başladığınız bir anlaşmayı sonuçlandırmak ve yeni anlaşmalar yapmak için sizi destekleyecek. Bu da borçlandığınız parayı kurtarmanıza olanak verecek. Kartlarınızı doğru kullanın. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Hafta sonu olmasına karşın sorumlu olabileceğiniz durumlar olabilir. Bugün kendinizi daha fazla ortaya koyabileceğiniz olanaklar var.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Balık Burcu Vatan Yorumu

Sevdiklerinize her konuda destek vermekten yanasınız. Ailenizin kadınlarıyla ilgili duygusal olaylar gündeme gelecektir. Karşılıklı güven duygularının önemli aşamalara neden olmasıyla, bir çok paylaşımlarınız söz konusu olacak.

Balık Burcu Sözcü Yorumu

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim sizi manipülatif duygusal ilişkilere sürükleyebilir.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Günlük burç yorumları. 20 Kasım 2017 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç. Balık burcu 20 Kasım 2017 Pazartesi günlük burç yorumu.