Günlük Burç Balık Burcu

28 Temmuz 2014 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Balık Burcu

Güne keyifli başlayacaksınız ve çeşitli programlar yapacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir veya çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Hatta seyahate çıkabilir ve uzaklarda yaşayan yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Aile büyüklerinin ziyaretine gidebilirsiniz veya önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ilişkilerinizi daha  sıcak hale getirebilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacağınız bir dönemdesiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanların hayal gücü ve sezgileri şaşırtıcı olabilir.

Balık Burcu Genel Durum

Bugün, normale oranla oldukça farklı olacağınız bir gün olabilir. Çok değişik hareket şekilleri benimseyip çevrenizi büyük ölçüde şaşırtabilirsiniz. Bu, ilişkilere olumlu yenilikler de getirebilir.


Balık Burcu Kariyer Durumu

Bugün eğilimleriniz sıkça değişebilir. Bu nedenle, uzun vadeyle ilgili düşünceleri başka güne bırakın. Kendi içinizde bugün alacağınız kararları yarın terk etmeniz şaşırtıcı olmayacaktır.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bir süredir iniş çıkışlı ruh halinizi kontrol altına alamıyorsanız, bu durumun sürmesine yol açabilecek olayları tekrar etmemenizde fayda var. Günlük burç yorumları Aksi takdirde, duygularınızı ve tepkilerinizi kontrol etmeniz zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflere ulaşmanın veya belli amaçları gerçekleştirmenin birden fazla yolu olabilir. Tek yol, bildiğimiz veya alışık olduğumuz yol değildir. Dolayısıyla, kendinizi köşeye sıkışmış ve ilerleme imkanınız yokmuş gibi hissediyorsanız, amaçlarınıza ulaşmanın diğer yöntemleri üzerine düşünmelisiniz. En imkanlı görünenden en imkansız görünenine kadar türlü seçeneğin yaratacağı mükemmel sonuçları görüp çok şaşırabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:İş ve çalışma konuları gündeminizin üst sıralarında yer alabilir. Bugün tartışmaları hızla büyütecek enerjiler var. Bu yüzden olgun yaştaki iş arkadaşlarınızla iletişiminizde esnek ve özenli olmanızda fayda var. Yeni görevlere talip olmadan önce biraz daha düşünmeniz iyi olabilir. Kendinizi bu kadar yormayın.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Önünüzde sizi zorlayacak günler var. Fakat, her zaman ki gibi panikleyerek de olsa olayların planlı bir şekilde gitmeniz sayesinde, başarılı olacaksınız. İşinizle ilgili konuşurken temkinli olun. Başarınızla ilgili ciddi çalışmalar içine girebilirsiniz. Bazen, her şeyden uzaklaşıp, inziva hayatını özlüyorsunuz. Bu duygularınız sizi sosyal hayattan uzaklaştırıyor.

Balık Burcu Vatan Yorumu

İkili ilişkilerde zorlanma, aşk hayatınızda çekişmeli durumlar kıskançlık ve şüphe nedeniyle gelişen tartışmalar günün en yorucu durumları. İnce işlerle uğraşacağınıza kendinizi yapılacak tamamlanacak şeylere verin.

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

UZAKTAN sizi takip eden birinin size olan duygularını açıklamasına şaşıracaksınız. Beklemediğiniz bu açıklamalar sizi ürkütebilir de.

Günlük burç yorumları. 28 Temmuz 2014 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç. Balık burcu 28 Temmuz 2014 Pazartesi günlük burç yorumu.