Günlük Burç Balık Burcu

22 Aralık 2014 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Balık Burcu

Balık Burcu Genel Durum

Boş olduğunuz vakitlerde kendinizi arkadaşlarınızın yanına atabilirsiniz. Sosyal yönünüzün güçleneceği bugün, sohbetleriniz de renklenecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla değerli paylaşımlarınız olabilir.


Balık Burcu Kariyer Durumu

Boş olduğunuz vakitlerde kendinizi arkadaşlarınızın yanına atabilirsiniz. Sosyal yönünüzün güçleneceği bugün, sohbetleriniz de renklenecektir. Yakın çevrenizdeki insanlarla değerli paylaşımlarınız olabilir.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Oğlak burcunda oluşacak yeni ay, önümüzdeki iki haftalık süreçte arkadaş çevrenizi yenilemeniz, yeni çevrelere girmeniz veya yeni arkadaşlıklar kurmanız için size olanaklar sunabilir ya da mevcut arkadaşlıklarınızda yeni bir süreç başlayabilir. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Günlük burç Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Hem iş hem de sosyal açıdan güzel bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yapmanın yanı sıra yardım amaçlı bazı projelerde çalışmanız da mümkün gözüküyor. İşe dair destekler ve paralar konularında olumlu haberler alabilirsiniz. İşe dair uzun vadeli planlarınızı hayata geçirmek için uygun enerjiler var.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. İdeallerinizden taviz vermeyen bir yapıya sahip olmanız karşın, bugün, size farklı fikirlerini kabul ettirmeyen çalışan çevrenize savaş vermek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Yeniay ile birlikte yeni bir sosyal çevre , yeni arkadaşlıklar gündeminizde olacak. Var olanlarıyla da aslında birbirinize nasıl faydalı olabileceğiniz konusunu masaya yatırma fırsatı bulabilirsiniz. Güçleri birleştirme zamanı.

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Tutumlu olmanız sevdiklerinizle aranızda sorun haline gelebilir. Hayatın müşterek olduğunu unutmayın. Para her zaman kazanılır.

Günlük burç yorumları. 22 Aralık 2014 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç. Balık burcu 22 Aralık 2014 Pazartesi günlük burç yorumu.