Günlük Burç Balık Burcu

7 Mayıs 2016 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Balık Burcu

Kendinizi farklı hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi fazla zorlamayacaksınız. Sabırlı ve anlayışlı bir tavır içinde olabilirsiniz. Ayrıca akılcı ve kararlı tutumunuz ile çevrenizi etkileyebilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile iletişiminiz olumlu yönde gelişiyor ve fikirlerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Kuşkucu bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve hayal gücünüzü yaratıcı yönde kullanın.

Balık Burcu Genel Durum

Hareketli bir programınız olabilir ve buna hazırlanabilirsiniz. Gerçekten de insanları etkilemeniz mümkündür; etkileyici özelliklerinizi daha güçlü şekilde göstermek için enerji toplayın.


Balık Burcu Kariyer Durumu

İşlerin yolunda gideceği sakin bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı sonuçlar sanki kendi kendilerine sonuçlanmış gibi görünebilirler. Birileri size gizlice destek verebilir.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bugünlerde, fikirlerinizi paylaşarak geliştirme şansı bulabilirsiniz. Günlük burç Hafta sonuna yaklaştıkça fikirlerinizi nasıl uygulanır kılacağınız belirginleşmeye başlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabahın erken saatlerinde normal akışın dışında gelişmeler veya değişiklikler söz konusu olabilir. Ardından Ay, akşam saatlerine kadar boşlukta. Dolayısıyla, işler istenen hızda ilerlemeyebilir, belirsizlikler, halsizlikler veya isteksizlikler söz konusu olabilir. Yanlış yapmamak için, işlerimizi hallederken daha dikkatli olmamızda fayda vardır. Ancak, unutmayalım Jüpiter’in destekleyici ve fırsatları önümüze taşıyan enerjisinin devrede olduğu günlerdeyiz. Sadece, Merkür gerilemesinin, iletişim, teknolojik araçlardaki sorunlar ve elektrikle ilgili problemleri önümüze taşıyan etkileri geçtiğimiz haftadan beri ve 22 Mayıs’a kadar devrede unutmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün ilgilendiğiniz konularla ilgili eğitim almaya başlayabilirsiniz. Yeni sorumluluklar almak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba sarf edebilirsiniz. İlişkilerinize daha olumlu bakabilirsiniz. Düşünsel olarak kendinizi parlatacağınız bir gündesiniz. Sevdiklerinize zaman ayırın.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile, aşktan kopmanız kolay olmayacak. Bu dönem; çok fazla efor sarf etmeden, cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak istemeniz, onları mutlu edecek. Bu karizmatik dostlarınızın size iyilik yapma şansını onlara vermelisiniz.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Yeniayla birlikte yakın çevrenizi ilgilendiren yeni gelişmeler, yeni bir eğitim, kısa bir seyahat, iletişim, el ve zihin becerisi gerektiren işler, ticari girişimler, fikirsel sunum ve değişimler gündeme gelebilir.

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Hoş görü ilkesini en iyi yorumlayanlarsınız. Çükü sizde öylesiniz. Bugün size sıkıntı veren ve küsen dostlarınızı afetmeye hazırlanıyorsunuz. Çevrenizden baskı görmeden böyle bir şeye kalkışmanız taktir konusu.

Günlük burç yorumları. 7 Mayıs 2016 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç. Balık burcu 7 Mayıs 2016 Cumartesi günlük burç yorumu.