Günlük Burç Balık Burcu

30 Haziran 2016 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Balık Burcu

Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamadığını düşünüp kendi içinize kapanabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi anlatma zorluğu yaşıyor olmanız mümkün ancak sorunları büyütmeyin ve olayları değerlendirirken çok ince detaylara takılı kalmayın. Bu arada ayrıntıların önemli olduğu işler yapanlar için güzel bir gün. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar için verimli bir gün. Ancak olaylara karamsar açıdan bakmasanız iyi olacak. Özellikle geçmişte kalmış ve unutulmuş olayları hatırlayabilirsiniz ve bazı detayları hatırlamak sizi rahatsız edebilir. İsteklerinizi belirlemek için acele etmeyin.
 

Balık Burcu Genel Durum

Belirli bir insan topluluğunu hedef kitle seçmiş bir sosyal organizasyon bünyesinde, bu kitlenin refahına yönelik çalışmalarınız olabilir. Etkin bir görev alarak bazı işleri koordine etmeniz gerekebilir.


Balık Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki sorumlulukları birinci sıraya yerleştireceğiniz bir gündesiniz. Elinizdeki işi sonraya bırakmamak için mesaiden sonra da ofiste kalıp çalışmaya bir süre daha devam edebilirsiniz.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bugünlerde yatıcılığınız yazma yeteneğinizi ortaya çıkartabilir. Günlük burç Bugünden itibaren çıkılan yolculuklarda veya seyahatlerde yaşanan aksilikler geride kalmaya başlıyor. Çıkacağınız yolculuklardan isteneni almanız kolaylaşabilir. Samimi görüşmeler veya konuşmalar yapmak için de olumlu bir kaç haftanın içerisindesiniz.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, zihnimiz açık ve hızlı çalışıyor. İletişim araçlarını en iyi şekilde kullanabilir, birbirimizle doğru iletişim kurabiliriz. Koşuşturmalarımız artabilir. 11.00 ve 13.00 arası boşluktaki Ay ise, isteksizlik, belirsizlik veya kararsızlık yaratabilir. Öğle sonrası saatlerde, daha rahat hareket etmek mümkündür.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda yapacağınız sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilere ani tepki vermemeye çalışın. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz. Gün içinde derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Bazı konuları akışına bırakmalısınız.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Siz dengenizin bozulmasından yana değilsiniz. Maddi konularda Mars

Balık Burcu Vatan Yorumu

Anne-babalar çocuğunuzla baş başa sohbetler etmek için ve birlikte keyifli vakit geçirmek için güzel bir gün. Bu ortamı yaratacak planlar yapın mutlaka. Sohbet konularını siz açın. Sonrası kendiliğinden akıp gelecektir.

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Farklı duygular ve değişik istekler içine girebilir, kolay öfkelenebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor.

Günlük burç yorumları. 30 Haziran 2016 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç. Balık burcu 30 Haziran 2016 Perşembe günlük burç yorumu.