Günlük Burç Balık Burcu

21 Ekim 2014 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Balık Burcu

Bugün güçlü kişiler ile karşılaşacaksınız ve heyecanlanacaksınız. Gerilim hissettiğiniz konuyla ilgili duygularınız devam etse bile bugün daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde bulunacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili gelişmeler istediğiniz gibi olmayabilir. Bakış açınızı değiştirin ve ideallerinizi gözden geçirin. Güce sahip olan kişiler ve etkileyici ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Beslenme ve sağlık konularını araştırabilirsiniz. Toprak, emlak, alım satım ve yatırım konuları ile ilgilenebilir, arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz.
 

Balık Burcu Genel Durum

Zihninizin derinliklerinde bazı kavramların kıpırdanıp, sizi, kendi iç dünyanızı derinlemesine incelemeye itebileceği bir gündesiniz. Şu andaki duygularınızın kaynaklarını görme şansınız olabilir.


Balık Burcu Kariyer Durumu

Zihninizin derinliklerinde bazı kavramların kıpırdanıp, sizi, kendi iç dünyanızı derinlemesine incelemeye itebileceği bir gündesiniz. Şu andaki duygularınızın kaynaklarını görme şansınız olabilir.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Belli özelliklerinizi geliştirmek için ya da maddi konularda yapılan veya yaptığınız teklifler olumlu yankı bulmadıysa, konu ve nedenleri hakkında detaylı şekilde araştırmalar yapmanızda fayda var. Günlük burç Yanlış anlaşılmalara veya olayları yanlış yorumlamaya açık bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Hukuki işleriniz ve anlaşmalardan yana hareketli bir gün gözüküyor. Dengeleri gözetmek, eldeki işleri tamamlamak açısından yoğun bir uğraş içine girebilirsiniz. Ancak rakipleriniz pek boş durmayabilir. Detayların önemli olduğu işlerinizi mutlaka kontrol edin. Anlaşmalar ve sözleşmelerinizi tamamlamaya gayret edin.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Ele aldığınız konuların sonuçlarını görmeden içiniz rahat etmiyor. Bugün duygusal yönlerinizin sizi olumlu etkilediğiniz görecek ve mutlu olduğunuz anları sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Derin araştırmalar içinde olmanız rağmen, günlük işlerinizi aksatmak istemiyorsunuz. Beyinsel gücünüzün yüksek olduğu bir gün.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Eşinize karşı biraz daha hoşgörülü olmaya çalışın. Eksik yaptığı ya da söz verdiği halde yerine getirmediği şeyler yüzünden onu katı biçimde yargılamaya kalkmayın. Bugün onu anlama ve anlayış gösterme zamanındasınız.

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

ÇARE aramak yerine hayıflanıyorsunuz. Olayları takıntı haline getiriyorsunuz. Bugün şikayet etmek yerine çözümler üretin başaracaksınız.

Günlük burç yorumları. 21 Ekim 2014 Salı Balık Burcu Günlük Burç. Balık burcu 21 Ekim 2014 Salı günlük burç yorumu.