Günlük Burç İkizler Burcu

30 Temmuz 2014 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç İkizler Burcu

Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve dikkatinizi evinize ve yakınlarınıza yöneltebilirsiniz. Ailenin saygı duyduğu kişiler ile görüşebilir, seyahat programları yapabilirsiniz. Yabancılar ve birbirinden çok farklı kişilerin bir araya geldiği organizasyonlar içinde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Bu arada bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü harekete geçirebilir. Farklı kültürlerin yaşam tarzını konu alan filmler ve kitaplar ilginizi çekebilir ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen ayrıntılar ile ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu Genel Durum

Aklınıza takılan bazı konuları insanlarla tartışmak isteyebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Geniş bakış açınız sayesinde olayları çok daha isabetli nitelendirebilirsiniz.


İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün, aradığınız bir hizmet veya destek elemanını bulabilirsiniz. Başvuranlarla yapacağınız görüşmeler sonunda birden fazla adayınız olduğunu görmeniz mümkündür.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişilerin önerilerine açık olmanız keyifli maceraları beraberinde getirebilir. Günlük burç yorumları Duygusal yanılsamalara açık bir gün. Bonkörlüğünüzden veya zarafetinizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Katılımınızın neye fayda sağlayacağını öğrenmeden, maddi ya da manevi veya fikir bazında yardımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı iniş çıkışlı durumlar, beklenmedik gelişmeler veya bazı değişiklikler sizi, rutin anlaşmalardan, bazı kişilerden veya düzenlemelerden bağımsız özgür bir konuma taşıyabilir. Ancak, siz yine de, olası bu tür rahatsız edici görünen olaylar yaşanmaması için tedbir almalı veya olan biten değişiklikleri kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Nedensiz yaprak kımıldamadığına göre, ortaya çıkan gelişmeleri dikkatle ele almak veya incelemek daha doğru olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Evde değişiklikler ve aileye dair konular öne çıkabilir. Biraz yalnız kalıp düşüncelerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Geleceğe dair konularda sağlamlık ve güven arayışınız hem kendinize hem de ailenize karşı daha eleştirel yaklaşmanıza sebep olabilir. Ancak sağduyulu ve mantıklı düşüncelerin çözüm olacağını unutmayın.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Yeni bir kişi, yeni bir iş veya çalıştığınız alanda farklı bir tarz, tüm ilginizin o tarafa odaklanmasını sağlıyor. Birkaç gündür bu tür duygular içinde koşturup duruyorsunuz. Sizin performans gösterebilmeniz için böyle heyecanlar gerekiyor. Tüm yönleri ile ilginizi çeken bir olgu karşısında, partnerinize karşı olan ilginizin azaldığını görmemek mümkün değil.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Yabancı insanlar ve de yabancı ortamlar yerine kendinizi güvende hissettiğiniz mekanları ve yanındayken kendinizi gibi olmayı becerebildiğiniz insanlarla paylaşılan zamanı tercih edin. Az kişi ile bir davet verebilirsiniz evde.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Şüphe... Partneriniz sizi seviyor ancak yakın arkadaşlarınıza karşı aynı hissi koruyamıyor, sürekli arkanızdan iş çevirdiklerini düşünüyorsunuz. Meraklı olmayın.

Günlük burç yorumları. 30 Temmuz 2014 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç. İkizler burcu 30 Temmuz 2014 Çarşamba günlük burç yorumu.