Günlük Burç İkizler Burcu

23 Kasım 2014 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç İkizler Burcu

Güne farklı bir enerji ile başlayacaksınız. İçinizden yükselen isteklerin zorlayıcı etkisi ile sabırsızlık hissedebilirsiniz fakat gerilim yaratan olaylardan uzaklaşıp dikkatinizi kendinize yöneltmeyi başaracaksınız. Özellikle yaratıcı çalışmalar yapanlar için verimli bir gün. Yapabileceğinizden daha büyük istekler içinde bulunmayın ve kendinizi çok fazla zorlamayın. Bu arada sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının. İsteklerinizi denetlemenizin zor olduğu bir dönemdesiniz. Ancak kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçınmanız gerekiyor. Özellikle erkek arkadaş ve akrabalarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeseniz iyi olacak.

İkizler Burcu Genel Durum

Bugün kendinize vakit ayırmak, biraz eğlenmek veya dinlenmek isteyebilirsiniz. Ancak; beklentiler de yoğunlaşabilir. Önceliği sizden istenenlere verirseniz bunları hızlıca tamamlama şansınız olabilir.


İkizler Burcu Kariyer Durumu

İş ilişkileriniz üzerinde olumlu etkiler yaratabilecek olan bugün, bazı sorunları çözmenizi sağlayabilir. Açık iletişim sayesinde sıkıntıların dile getirilip bir çıkış yolu bulunması olasıdır. Derin bir iletişim kurun.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri açısından yeni tekliflerin, yeni başlangıçların veya olanakların yüzünü gösterebileceği on günlük süreçtesiniz. Günlük burç Ancak, belli teklif, davet veya başlangıçları aktive etmeden önce Neptün’ün yanıltıcı etkilerinin farkında olarak karşı karşıya olduğunuz konuları dikkatle ele almanız yerinde olur. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Ortak çalışmalar gereken bir takım çalışmalar içinde olacağınız bir gün içindesiniz.. Bazı olaylara radikal bir çözümle yaklaşmanız, partenerinizin özgürlüğünü zedeleyebilir.Akşam saatlerinde eğlenceli ortamlarda bulunacak ve hoşlanacağınız saatler geçireceksiniz. Çevrenizde yaşadığınız değişimler konusunda bir çok aktivite ilginizi çekecektir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Maddi anlamda önlemler almanız gerekiyor. Ekstra masraflar önümüzdeki süreçte başınızı ağrıtıp, size büyük pişmanlıklar yaşatabilir dikkat edin.

Günlük burç yorumları. 23 Kasım 2014 Pazar İkizler Burcu Günlük Burç. İkizler burcu 23 Kasım 2014 Pazar günlük burç yorumu.