Günlük Burç İkizler Burcu

28 Ağustos 2014 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç İkizler Burcu

Bugün alacağınız haberler kafanızı karıştırabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce iyi araştırın. Yanlış anlamalar olabilir. Bu arada komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Tamirat ve onarım gerektiren durumlar olabilir. Ustalar, yanınızda çalışan kişiler veya iş arkadaşlarınız ile tartışmaktan kaçının. Bu arada sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek. Böylece kafanızı karıştıran konulardan uzaklaşabilirsiniz ve tartışmalardan uzak durabilirsiniz. Bu arada daha önce ihmal ettiğiniz işlerinizi dostlarınızın yardımı ile yapmanız mümkün.

İkizler Burcu Genel Durum

Bugün içinize çekilme eğiliminde olsanız da, çevreden alacağınız davetleri kabul edin. Tanışma şansınız olan kişiler, yaşamınızda önemli değişiklikleri gündeme getirmeye başlayabilirler.


İkizler Burcu Kariyer Durumu

Zihninizde tartıp durduğunuz konuları artık iş çevrenizdeki kişilere açın ve değerlendirmeleriniz birlikte yapın. Ele aldığınız planlarınıza, ileriki günlerde önemli eklemeler yapabilirler.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konulara kendinizi fazla kaptırabilir ve akla yatkın olmayan konuların peşinden gidebilirsiniz. Günlük burç yorumları Ya da çok mantıklı görünmeyen beklentileriniz söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Toprak ve emlak konularında yeni fırsatlar çıkabilir. Bu alanlardaki planlarınızı hayata geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz. Geleceğe dair endişeleriniz artabilir. Ancak bu duygulara kendinizi kaptırmak yerine daha planlı ve kararlı davranmanız gerekiyor. Bu sayede koşullarınızı iyileştirebileceksiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Ay Başak burcunda ilerlerken, birliktelikleriniz hakkında duygusal gelişimler göstereceksiniz. Karşı tarafın denge konusunda yapacağı hataları, kısa sürede bertaraf etmeniz mümkün. İhtimallerden yola çıkarak, asıl ulaşmak istediğiniz sonuca geleceksiniz. Ortaklıklar konusunda zorlanmanız işe yarayacak.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Evde bazı işler ne kadar gönüllü olmasanız da sizd en beklenecek. Yapacağınız konuşmalar aile içi gerginlikleri azaltmaya yarasın. İnsanların birbirini kabullenmesini amaçlayın. Kusurların yüze vurulması buna hizmet etmeyecek.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

YÜZÜNÜZDE tebessümler belirecek. Bu sizi rahatlatacak ama beklediğiniz sevgi sözcüklerini duymak için biraz da siz yapıcı olmalısınız.

Günlük burç yorumları. 28 Ağustos 2014 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç. İkizler burcu 28 Ağustos 2014 Perşembe günlük burç yorumu.