Günlük Burç İkizler Burcu

5 Eylül 2015 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç İkizler Burcu

Kendinizi rahat hissedeceksiniz ve güne keyifli başlayacaksınız. Sizin rahatlığınız çevrenize yansıyabilir ve arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçlenebilir. Özellikle öğle saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve projeerinizi arkadaşlarınız ile paylaşacaksınız. Bugün eviniz ile ilgilenebilir veya iş yerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu arada anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir veya çocukluk günlerinizde yaşadığınız olayları hatırlayabilir, annenizi, teyzenizi ve saygı duyulan büyüklerinizi arayabilirsiniz. Ayrıca yeğenleriniz, çocuklar ve gençler ile kuracağınız iletişim size yeni fikirler verebilir. Yakınlarınıza ve çocuklara yardımcı olmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.

İkizler Burcu Genel Durum

Çevrenizdeki kişileri inceleyeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Davranışları sorgulayabilir ve bunların arkasındaki düşüncelerin ne olduğunu görmeye çalışabilirsiniz. Fazla derine inmeyin.


İkizler Burcu Kariyer Durumu

Eğer maddi konularda hamleler planlayacak veya kararlar alacaksanız, çok dikkatli olmanız gerekecektir. Detaylara dikkat edin ve idealist girişimlerden kaçının.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Günlük burç Olayların kontrol dışına çıkmasına izin vermemelisiniz. Eğer gerçekçi olabilir veya gerçeklere bağlı kalabilirseniz belli olayları engellemeniz daha kolay olabilir. Eleştiri ve şikayetleri bir kenara bırakıp olumlu düşünmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsız, keyifsiz veya uykusuz olabiliriz veya yanılgılar, unutkanlıklar, dalgınlıklar ya da yanıltıcı kişiler gündemde olabilir. Öğle civarı, anlaşmazlıklar ve hafif bir gerilim var, ama öğle sonrası saatlerde iş bitiriciyiz, aklımız hızlı çalışıyor ve kendimizi en iyi şekilde ifade ediyoruz. İlerleme sağlamak istediğimiz işlerde gelişmeler olabilir. Doğru zamanda doğru yerde olabilir veya doğru kişilerle iletişime geçebiliriz. Girişimlerimizin başarıya ulaşmasını sağlayacak adımlar atabilir, ticari anlamda kazançlı olaylar yaşayabiliriz. Bir diğer önemli konu ise, ikili ilişkilerde oluşan coşkulu ve romantik hava. Sosyal açıdan keyifli aktivitelere katılabilir, tutkulu ilişkiler yaşayabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya mevcut ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir ve aşk hayatımızı canlandırabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün burcunuzda ilerleyen Ay bir dizi haber ve değişiklik getirmekte. Ailevi konularla da yakından ilgili olabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, ilişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda iş bölümü açısından görüşlerinizi dile getirmelisiniz. Sanki her şeyin dışındaymış gibi uzaktan seyirci şeklinde duran sevdiklerinize ufak bir hatırlatma yapmakta fayda var.

İkizler Burcu Posta Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

YAKINLARI arasında mahkeme ile sıkıntısı olanlar biraz keyifsiz haberler alabilirsiniz. Şaşkınlıklar yaşayabilirsiniz ama dik durun.

Günlük burç yorumları. 5 Eylül 2015 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç. İkizler burcu 5 Eylül 2015 Cumartesi günlük burç yorumu.