Günlük Burç İkizler Burcu

21 Eylül 2017 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç İkizler Burcu

Duygusal karmaşa içinde olabilir ve isteklerinizi sert bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Sevdiklerinizin sizi anlamasını bekliyor ve anlaşılmadığınızı görünce öfkeleniyorsunuz. Beklentilerinizi ortaya koymak için biraz daha sabırlı ve sakin olmanız gerekiyor. Sevdiğinizi ve kendinizi fazla zorlamayın. Olayları akışına bırakın ve sağlığınıza özen gösterin. Enerji fazlanızı boşaltmak için gayret göstermelisiniz. Seyahatler ve sportif faaliyetler sizi rahatlatacak. Bugün alacağınız davetlere gidebilir ve gerilimden uzaklaşabilirsiniz.
Â

İkizler Burcu Genel Durum

İşler planlandığı gibi yürümezse sabırlı olun ve bir engelle karşılaştığınızda daha anlayışlı olun. Her zaman imkansızı isteme inadınız yüzünden sevgilinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sezgileri destekliyor ve kazanç artırmak için doğru yolları öneriyor. Bu fırsatı uzun zamandır yapmak istediğiniz projeleri ön plana getirerek değerlendirin. Çalışanlar bugün iş arkadaşları ve patronlarıyla tehlikeli çatışmalara girmemek için kendilerini kontrol etmeyi başarmak zorunda kalacaklar.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün kendinizi ailevi konular içinde bulabilirsiniz. Ev hayatınızdaki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Geçmişe yönelik olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Zihninizdeki konular sizi meşgul edebilir. Emlak konularında sorumluluklar gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Çevrene verdiğin izlenim çok daha farklı olacak. Konuşkanlığın yerine söz dinler olman dikkat çekebilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Çevrenizin etkisi altında çok fazla kaldığınız için, küçük yanılmalar her zaman mümkün. İkili ilişkilerinizi yanlış temeller üzerinde geliştiriyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerle işbirliklerine gireceksiniz. Aşırılığa kaçmayın.

İkizler Burcu Sözcü Yorumu

Başak burcunda meydana gelen Yeni Ay, ev ve köklerinizde derinden bir temizlik yapmanıza işaret ediyor.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Hayatınızda düzenlemeler yapmak niyetindesiniz. Evdeki eşyalarınızın yerini değiştirmek isteyeceksiniz. Aslında zihniniz çok karmaşık. Önce buradan başlayın.

Günlük burç yorumları. 21 Eylül 2017 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç. İkizler burcu 21 Eylül 2017 Perşembe günlük burç yorumu.