Günlük Burç Koç Burcu

24 Kasım 2014 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Koç Burcu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkiler duygularınızı derinleştirebilir. Bu arada karamsar bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Beklentileriniz artabilir ve kendinizi tahammülsüz ve sabırsız hissedebilirsiniz. Ancak eski günlerinizi hatırlayacak ve alışkanlıklarınızın değişmiş olduğunun farkına varacaksınız. Kendinizden memnun olabilirsiniz ve böylece gelişmeleri izleyebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.
 

Koç Burcu Genel Durum

Sükunet isteğiniz bugün de devam edebilir. Çevrenizdeki hareketlilikten uzak durmak isteyebilirsiniz. İnsanlar size ulaşmakta zorlanırlarsa bazı sorular sorabilirler, onlara sakin tepkiler verin.


Koç Burcu Kariyer Durumu

Sükunet isteğiniz bugün de devam edebilir. Çevrenizdeki hareketlilikten uzak durmak isteyebilirsiniz. İnsanlar size ulaşmakta zorlanırlarsa bazı sorular sorabilirler, onlara sakin tepkiler verin.

Koç Burcu Hurriyet Yorumu

Çok fazla yararınıza olmayan ya da hoşunuza gitmeyen koşullar üzerinde anlaşma sağladığınız durumlar olduysa, geri dönüp olayları tekrar değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Günlük burç Tüm burçlar için gün geneli: Kendimize hak gördüğümüz şeylerle karşımızdaki kişilerin kendilerini haklı veya kendilerine hak gördüğü şeyler aynı olmayabilir. Dolayısıyla, sert ve kesin konuşup köprüleri atmak yerine, karşı tarafı da anlamaya çalışıp, zarif ve politik konuşarak uzlaşı ortamı oluşturmak, ileride uygun koşullar oluştuğunda istediğimizi alabilmemize olanak sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Öğrenme ve anlama isteğiniz artıyor. Yeniliklere açıksınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz konularla daha ilgili olacaksınız. Yurtdışıyla bağlantılı işleriniz için olumlu enerjiler var. Sosyal ortamınız genişleyebilir, yabancı uyruklu kişilerle tanışabilirsiniz. Yayıncılık ve medyaya dair çalışmalarınızda daha üretken olacaksınız.

Koç Burcu Sabah Yorumu

Arkadaşlarınızla işbirliği içinde olmanız, sizi oldukça mutlu edecek.Bugün, katılacağınız toplantılarda, mantıklı ve sistemli düşüncelerin hakim olduğu bir paylaşım içinde olacaksınız. Sevdiklerinizle aranızda sıcak ilişkilerin gelişebileceği bir günde olmanız, sizi istediğiniz gibi mutlu edecek. Ani masraflar karşısında dikkatli olmalısınız.

Koç Burcu Vatan Yorumu

Koç Burcu Posta Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Takvim Yorumu

Bugün canınız çok sıkılıyor. Çalışma azminizdeki düşüş başarınızı çok etkileyecek. Kendinize çekidüzen vermezseniz işler daha da kötüye gidebilir.

Günlük burç yorumları. 24 Kasım 2014 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç. Koç burcu 24 Kasım 2014 Pazartesi günlük burç yorumu.