Günlük Burç Koç Burcu

6 Temmuz 2015 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Koç Burcu

İstekleriniz giderek yükseliyor ve zaman zaman tahammülsüz bir tavır içine girebilirsiniz. Ancak moralinizin yükseldiği bir dönemde olduğunuz için anlayışlı davranabilir ve geriliminizi sevdiklerinize yansıtmamaya özen gösterebilirsiniz. Enerji fazlanızı seyahat ederek ve fizik güç gerektiren çalışmalar yaparak boşaltabilirsiniz. Ayrıca ev, toprak veya yatırım araçlarıyla ilgilenebilir ve kazanç sağlayacağınız girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz mümkün. Sadece hırslı ve sabırsız bir tavır içine girmekten kaçınmalısınız. Olabileceklerden fazlasını istemeyin ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almaktan kaçının. Sağlığınıza özen gösterin.
 

Koç Burcu Genel Durum

Bugün normale oranla çok daha sessiz ve hareketsiz olabilirsiniz. Tüm boş vakitlerinizi tam anlamıyla dinlenmeye ayırmanız şaşırtıcı olmayacaktır. Çevrenizde hareket istememeniz mümkündür.


Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün normale oranla çok daha sessiz ve hareketsiz olabilirsiniz. Tüm boş vakitlerinizi tam anlamıyla dinlenmeye ayırmanız şaşırtıcı olmayacaktır. Çevrenizde hareket istememeniz mümkündür.

Koç Burcu Hurriyet Yorumu

Belli kalıpların dışına çıkabileceğiniz veya belli alanlarda rutini yıkabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Günlük burç Diğerlerinin önerilerini bir yere kadar dinleyip, çelişkili durumlara yeni yaklaşımlar getirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz. Başkalarıyla daha fazla paylaşım içinde olacağınız zamanlardasınız. Gün içinde yeteneklerinizi kullanmak isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi uyum içinde hissedebilirsiniz. İlerlemenizi sağlayacak akıcı temalar söz konusu.

Koç Burcu Sabah Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda baskıcı davranışlar sergilediğiniz için, iş arkadaşlarınızın tepkisini alabilirsiniz. Maddesel konularda beklediğiniz avantajları kullanmak için bir çok fırsat kendiliğinden gelişecek. Gücünüzün farkındasınız. Yollarla ilgili beklediğiniz gelişmeler gündemde olacak. Samimi olmalı ve ön yargılı davranmamalısınız.

Koç Burcu Vatan Yorumu

Hayır demekte zorlandığınız ve kararlarınızda, hareketlerinizde baskı unsuru olan kişiler sizi biraz zorlayabilirler bugün. Bu tip baskılara isyan etmek yerine anlayış ve hoşgörü ile davranın. İsyan baskıyı artırabilir.

Koç Burcu Posta Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Takvim Yorumu

Kartınız imparatoriçe.... Burçlar kuşağının açısal evindesiniz. Çevrenize temsil ettiğiniz en önemli olay enerji ve huzur vermektir. Bunun için tam anlamı ile sivri uçtasınız.

Günlük burç yorumları. 6 Temmuz 2015 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç. Koç burcu 6 Temmuz 2015 Pazartesi günlük burç yorumu.