Günlük Burç Koç Burcu

22 Temmuz 2014 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Koç Burcu

Beklentilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve nedenini anlayamadığınız bazı rahatsızlıklar hissedebilirsiniz. Fakat bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve kendinizi dinlemekten vaz geçip yapmanız gereken işler ile ilgileneceksiniz. Sürprizler pek hoşunuza gitmeyebilir ve alışkanlıklarınızı sürdürmek için büyük bir gayret içinde olabilirsiniz. Ancak ortaya çıkan olaylar tarzınızı değiştirmeniz için zorluyor. Aslında isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bu arada karşılaştığınız kişiler ile tartışmayın ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Koç Burcu Genel Durum

Yakın ilişkileriniz günün ana konusu olacaktır. Sevdiğiniz insanlarla uyumlu iletişimler kurabilir, olayları ve çeşitli sorunları sakince tartışarak çözümler üretebilir, özel hayatınızda huzur ortamı yaratabilirsiniz.


Koç Burcu Kariyer Durumu

Bir anlaşma veya sözleşme ile ilgili olarak rekabet şartları içerisinde kalabilirsiniz. Önemli bir kurumla anlaşma imzalama fırsatını başka kişilere kaptırmamak için bazı hızlı hamlelerde bulunmanız gerekebilir.

Koç Burcu Hurriyet Yorumu

Emlak, iş veya aile başlıklarındaki konularda yaşanabilecek tartışmalar ön planda. Günlük burç yorumları Bu esnada sizin olayların dışında kalmanız daha iyi olur. Zira, insanlar nedenleri dinlemek yerine tepki göstermeyi tercih edeceğe benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Eğitim ve araştırma gerektiren çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz. Bu tarz çalışmalarınızdan elde ettiğiniz fikirleri ve bilgileri çevrenizle paylaşma yönünde güçlü bir eğiliminiz olacak. Duygusal bağlarınızın bulunduğu yakın akrabalar veya aile fertlerinizle ilgili haberler gözüküyor. Yazışmalarınızda dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin.

Koç Burcu Sabah Yorumu

Bugün, bilinç altınız oldukça yoğun. Enerjinizi paslaşarak, gerekli bağlantıları kurmalı ve arkadaşlarınızla kombinasyon işler yapmalısınız Çocuklarınızla birlikte yapacağınız küçük tatil size iyi gelecektir. Para harcama konusunda aşırılığa kaçtığınız malum. Fakat aileniz için masraf yapmak size ayrı bir zevk veriyor.

Koç Burcu Vatan Yorumu

Evde sesinizi yükseltmenin zararını görebileceğiniz bir gündesiniz. Sözler hem yanlış anlatmaya hem de anlaşılmaya vesile olabilen etkiler yapacak. Özellikle ailevi meseleleri tartışmaya açmak için uygun bir gün değil.

Koç Burcu Posta Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Koç Burcu Takvim Yorumu

Herhangi bir konuda sorumluluk alabilirsiniz. Bu konuda yeteri kadar hassasiyet göstermeniz, alacağınız sonucu etkileyecektir. Moraliniz üst sınırda.

Günlük burç yorumları. 22 Temmuz 2014 Salı Koç Burcu Günlük Burç. Koç burcu 22 Temmuz 2014 Salı günlük burç yorumu.