Günlük Burç Koç Burcu

16 Ocak 2017 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Koç Burcu

Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınız derinleşebilir. Alıngan ve kuruntulu bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Özellikle öğle saatlerinde eski isteklerinizi hatırlayabilir ve karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Fakat zihinsel faaliyetiniz yükseliyor ve aklınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Bugün duygular yerine mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olabilirsiniz. Enerji fazlanızı seyahat ederek veya spor yaparak boşaltabilirsiniz. Bu arada fizik güç gerektiren işler yapabilirsiniz ancak kendinizi çok fazla yormaktan kaçının. Sağlığınıza özen gösterin.

Koç Burcu Genel Durum

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Duygusal durumunuzu tekrar harekete geçirecek ve huzuru bulacaksınız. Eski bir sevgilinizden haber alacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Riskli bir işiniz varsa dikkat edin. Yıldızlar pek olumlu sayılmazlar ve büyük bir mali kayıp yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Hurriyet Yorumu

Kişisel farkındalığınızı arttıracak, bilgi kazanmanızı sağlayacak, ama bu esnada bütçenize çok fazla zarar vermeyecek şeyler planlamalısınız. Günlük burç Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Çalışma hayatınızdaki koşullar sizi daha fazla meşgul edebilir. Sorumluluklarınızın artacağı bir gündesiniz. İş hayatınızda yeniden harekete geçirmek istediğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bugün aniden karışacak durumlar söz konusu. Etrafınızdaki kişilere karşı sakin kalmanızda fayda var. Güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Rahatlamak kolay olmayabilir.

Koç Burcu Sabah Yorumu

Eğlenceli tavırlarınla çevrendekilerin dikkatini çekiyorsun. Bugün kalabalıklara karışıp yeni kişilerle tanışabilirsin.

Koç Burcu Vatan Yorumu

Çevrenizde bulunan abartılı insanlardan uzak kalın. Boş konuşmalardan siz de rahatsız oluyor ve konsantrasyonunuzun dağıldığını hissediyorsunuz Oysa ilgi duyduğunuz konuda kendinize yetecek bilgi ve tecrübeye sahipsiniz.

Koç Burcu Sözcü Yorumu

Pazartesi gününde beden sağlığınıza ve gündelik işlerinize odaklı yaşayacaksınız. Ufak tefek sorunlara şifa arayabileceğiniz, varsa evcil hayvanlarınızla haşır neşir olabileceğiniz, çalışanlarınızın haklarını ve huzurunu düşünüp gözetebileceğiniz bir gün olacaktır.

Koç Burcu Takvim Yorumu

Bugün bekar olanlar karşı cinsin aklını başından alacak kadar cazibeli görünüyor. Sevdiğiniz insan bunun değerini bilmeli. İş hayatınızda dikkatsiz davranmamalısınız.

Günlük burç yorumları. 16 Ocak 2017 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç. Koç burcu 16 Ocak 2017 Pazartesi günlük burç yorumu.