Günlük Burç Kova Burcu

31 Temmuz 2015 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Kova Burcu

Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. İlginç konular ile ilgilenebilir, teknoloji ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bugün çevre gezilerine çıkabilir ve kendinizi özgür hissedeceğiniz yerlerin arayışı içine girebilirsiniz. Açık hava ve özellikle esintili yerlerde dolaşmak, ilginç yerler keşfetmek, keyfinizi yerine getirecek. Yeni ortamlar, özgür kişiler ve değişik tasarlanmış mekanlar ilginizi çekebilir. Ayrıca kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak, yaratıcı potansiyelinizi uyandıracak. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret göstereceksiniz.

Kova Burcu Genel Durum

Yakın çevrenizdeki kişilerin tümü bugün olumlu gelişmeler yaşıyormuş gibi görünebilir. Sevinçlerini sizinle paylaşmak isteyenlerle telefonda oldukça fazla görüşebilirsiniz.


Kova Burcu Kariyer Durumu

Bir grup çalışması içine girmeniz gündeme gelse de, size yüklenen sorumluluklar diğer kişilere göre daha ağır olabilir. Bu duruma sessiz kalmayın ve dengeli bir işbölümü yapılmasını talep edin.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Özel hayatınızı ilgilendiren konularda hassasiyetlerin oluşabileceği beş günlük süreçtesiniz. Günlük burç Geçmişe bağlı konular nedeniyle ilişkilerinize zarar vermemeye çalışmanızda fayda var. Bazı kararlar almanız gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı rekabete, güç mücadelelerine ve fikir çatışmalarına açık olabilir. Kova burcunda meydana gelen dolunay olumsuz açılar altında oluşmuyor, hepimiz kendi burcumuza göre belli konularda sonuç elde edebileceğimiz bir süreçteyiz(burca göre detayları burç yorumlarında bulabilirsiniz). Toplum içerisindeki yerimizi sorgulayabilir, topluma bir faydamız var mı yoksa akışa göre mi ilerliyoruz sorularının yanıtlarını bulabiliriz. Yardımlaşma aktivitelerinde bulunan kişiler çabalarının boşa gitmediğini görebilirler. Bazı arkadaşlık ilişkileri dönüm noktasında. Duygusal hassasiyet yüksek. Dolunay özgürleşme arzusunu arttırabilir, yeni şeyler denemek veya mevcut iş ve ilişkilerimize daha yenilikçi yaklaşımlar getirmek isteyebiliriz. Fikirler, ideolojiler, toplumsal olaylar, hümanist yaklaşımlar veya toplum olarak yardımlaşmayı gerektirecek gelişmeler ön plana çıkabilir. Hava, elektrik, elektronik, fizik, bilişim, uzay ve teknolojiyle ilgili konularda haberler, buluşlar ve gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda değişiklikler yapacağınız zamanlar olabilir. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde tamamlanma yaşayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir. Gün içinde çatışmalardan uzak durun.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu günde, akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Bu kez dolunay burcunuzda gerçekleşecek ve daha önce kendinizle ilgili yaptığınız atılımların sonuçlarını alma, niyet ettiğiniz şeylere yönelik adımlar atma tesiri oluşturacak. Önemli başlangıçlar için itici güç olabilir.

Kova Burcu Posta Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Takvim Yorumu

Ziyaret etmeniz gereken insanları ihmal etmeyin. Buna denge getirmediğiniz sürece uzun süredir dost olduğunuz insanların tepkisini alabilirsiniz.

Günlük burç yorumları. 31 Temmuz 2015 Cuma Kova Burcu Günlük Burç. Kova burcu 31 Temmuz 2015 Cuma günlük burç yorumu.