Günlük Burç Kova Burcu

22 Temmuz 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Kova Burcu

Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Harekete geçmeniz gereken konular ile ilgili karamsar bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Üzerinizde hissettiğiniz baskı veya bazı olayların sizi engellediği duygusundan uzaklaşmanız gerekiyor. Özellikle sorumluluk gerektiren işler, aile büyükleri ve önemsediğiniz kişilerin sorunları sizi etkileyebilir ve harekete geçmenizi zorlaştırabilir. Ancak yaşam enerjiniz ve isteğiniz kuvvetli olduğu için sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Bu arada önemsediğiniz kişileri fazla zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de zorlamasanız iyi olacak.

Kova Burcu Genel Durum

Paranızı riskli yatırımlara harcamayın. O zaman her şey daha sorunsuz ilerleyecek. Aynı şeyleri tekrar ederek sevgilinizin sinirini bozmayın; ona karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün tüm gereksiz tartışmaları görmezden duymazdan gelmek zorunda kalacaksınız. Başarı şansı olan bir strateji geliştirebilmek için karmaşık ekonomik durumları netleştirmeye çalışın. Yıldızlar bugün üçüncü dekantta doğanlara her tür aktiviteyi büyük bir şevkle planlamalarını salık veriyor. Bazı tuzaklar olabilir ve kayba uğrama riski almamak daha iyi olur.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Ekonomik, duygusal veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde yeni irşimlerde bulunmak veya yeni ilişkiler kurmak eğilimindeyseniz, yakında, bu kararınızın ne kadar yerinde olduğunu anlamanızı sağlayacak işaretler yüzünü gösterebilir. Günlük burç Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gündem yavaş yavaş farklılaşmaya başlıyor veya farklı olaylar meydana geliyor. Bazı planlarda değişiklikler yapılması gerekebilir. Bilmek istemeyeceğimiz şeyleri öğrenebilir veya duyabiliriz. Bu hafta, öğrendiğimiz şeylere vereceğimiz tepkiler ve bu bilgilerle nasıl ilerleyeceğimiz önem taşıyor. Bilgilerin doğruluğundan emin olmamız ve gerçekçi planlar yapmamız gerek. Günün genel hatlarıyla, gergin veya tartışmaları, kavgaları, ani hareketlere bağlı ufak tefek sakarlıkları ya da kazaları desteleyen atmosferine rağmen, sevgi temalı ilişkilerimiz veya aşk hayatımız açısından olumlu gelişmelere açık günlerdeyiz. Yeni aşklar, bayram dolayısıyla artan sevgi paylaşımları veya ilişkilerde sürprizler ön plana çıkmaya başlıyor. Maddi anlamda da bazı başlıklar daha fazla ilgi çekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Günün ilk yarısında gereksiz gerginliklerden uzak kalmaya bakmalısınız. Öğleden sonra arkadaşlarla, gruplarla bir araya gelmek sevindirici olabilir.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Kova Burcu Vatan Yorumu

Kova Burcu Sözcü Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, haftanın, ilk iş günü kariyerinizde önemli gelişmelere ışık tutacak.

Kova Burcu Takvim Yorumu

Bilinç altınıza yerleştirerek unutmak istemediğiniz olayları düşünüyorsunuz. Ama ev ortamınızda çok fazla düzensiz davranıyor bireylerinizi kızdırıyorsunuz. Değişim yapmanız şart.

Günlük burç yorumları. 22 Temmuz 2018 Pazar Kova Burcu Günlük Burç. Kova burcu 22 Temmuz 2018 Pazar günlük burç yorumu.