Günlük Burç Kova Burcu

22 Ağustos 2014 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Kova Burcu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve üzerinizde baskı duygusu oluşturan her ne var ise bugünlük bunlardan uzaklaşacaksınız. Bu arada sevdiklerinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmak için gayret göstermelisiniz. Önemsediğiniz kişiler ile ilgili duygularınız değişebilir. Ancak eski dostlarınızı ihmal etmeseniz iyi olacak. Tabii bu arada sevdiğinize karşı daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Sevdiğinizin yaşadığı olaylardan etkilenmiş olabilirsiniz. Veya beklentileriniz ile karşılaştığınız davranışlar farklı olabilir ve olaylara çok detaylı bakabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve farkına vardığınız ayrıntılara takılı kalmayın.

Kova Burcu Genel Durum

Sessizlik ve sükunet isteyeceğiniz bir gündesiniz. Arkanıza yaslanıp dinlenmek isteseniz de bazı düşünceler zihninizi kurcalayabilir. Kendinizi, bunları zihninizde tartarken bulabilirsiniz.


Kova Burcu Kariyer Durumu

Beklentilerinizle ilgili olarak iyimser süreçler hayal edebilirsiniz. Gelişmeleri doğru değerlendirmelisiniz ki sonuçlar hakkında da doğru değerlendirmelerde bulunabilesiniz.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Açık konuşmalı ve size daha fazla sorumluluk ya da yük yükleme peşinde olan kişilere izin vermemelisiniz. Günlük burç yorumları Kendi yorumunuzu kendiniz yapın. Diğerleriyle ilişkilerinizi yönetme biçiminizde oluşacak bir değişiklik daha iyi günlerin işareti olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Sağlık konularında dalgalanma gözüküyor. Gün içinde tekrarlayan bazı şikayetleriniz için doktor kontrolüne gidebilirsiniz. Aldığınız hizmetlerle ilgili ufak aksilikler olabilir. Daha anlayışlı olmaya çalışın. Çalışma düzeninizi gözden geçirmeniz gerekebilir. İşe dair yeni sorumluluklar almakta aceleci davranmayın.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Planlı bir şekilde davrandığınız zaman , olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. Bugün, olaylara belli bir felsefeyle yaklaşarak, enerjinizi istediğiniz gibi dengeleyeceksiniz. Mars tepe evinizde sizi önemli konular üzerinde yoğunlaşmanızı sağlayacak. Başlatacağınız çalışmalara bireysel yapmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Yarım işleri toparlamak, dolapları, yaşadığınız mekanı, işiniz ile ilgili alanları toplamak, fazlalıklardan kurtulmak için iyi bir gün. Hatırası var veya ya bir gün lazım olursa diye elinizde tuttuğunuz şeylerden kurtulun.

Kova Burcu Posta Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Takvim Yorumu

HAYATI bugün biraz da kendiniz için yaşayın. Bıkkınlık hissi enerjinizi düşürebilir. Kendinizle başbaşa kalmak size ilaç gibi gelecektir.

Günlük burç yorumları. 22 Ağustos 2014 Cuma Kova Burcu Günlük Burç. Kova burcu 22 Ağustos 2014 Cuma günlük burç yorumu.