Günlük Burç Kova Burcu

3 Eylül 2014 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Kova Burcu

Uzaklarda bulunan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Bu arada harcamalarınız artmış olabilir veya hesapta olmayan ihtiyaçlar çıkabilir. Bütçenizi dikkatli yapın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi fazla zorlamayın. Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Kendinizi çok fazla yormayın. Aslında seyahat etmek size iyi gelecek ve rahatladığınızı hissedeceksiniz. Farklı ortamlar ve hareket halinde olmak sizi gerilimden uzaklaştıracak. Yolculuk sırasında karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Genel Durum

Maddi konularla ilgili bazı düşünceler içerisine girebilirsiniz. Aklınız, özellikle belli bir konuya takılıyor olabilir. Eşiniz veya yakın aile çevrenizden başka bir kişinin bu konuya sizi tatmin edecek bir çözüm getirmesi mümkün olabilir.


Kova Burcu Kariyer Durumu

Ortak kaynaklarla ilgili gelişmeler ve bir takım hamleleriniz, yeni bir projenin finansman kaynağını yaratama şansı getirebilir. Bu hamleleri yapmadan önce finans konusunda uzman kişilerle görüşmeler ayarlamanız mümkündür.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Dönüm noktasında olabilirsiniz. Günlük burç Doğru zamanda doğru yerdesiniz. Bu andan itibaren sizi sadece kendiniz tutabilir. Harekete geçme zamanı! Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut ilişki içinde olduğumuz kişi veya çevrelerin ne yaptığımızı, niye yaptığımızı, ne yapacağımızı, nereye gittiğimizi ya da ne zaman geleceğimizi v.b bilmek isteyeceği ve bunun için bizi zorlayacağı gündeyiz. Genel olarak bu tür konularda konuşmayı sevmesek de, bu sefer çevremizdeki kişiler bizi konuşturma konusunda ısrarcı olabilirler. Genel anlamda kendimizi ifade edebileceğimiz, özellikle akşam saatlerinden itibaren alışveriş, sevgi temalı ilişkiler, evi güzelleştirmek, dekorasyon yapmak v.b türünde başlıklar günü keyiflendirebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Geleceğe dair iyimser bir yaklaşım içindesiniz. Olumlu ruh haliniz işinize ve arkadaş çevrenize de yansıyacak. Gönüllü çalışmalara katılabilir, bazı yardım kuruluşlarına bağışta bulunabilirsiniz. Çalışmalarınızın kapsamını derinleştirebilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirme imkanı yakalayacaksınız.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Yay'da ilerlerken, aynı görüşe sahip kişilerle yolculuk yapabilir ve birlikte eğlenme planları içinde olabilirsiniz. Bugün inatla kendi düşüncelerinizi savunuyor ve taviz vermek istemiyorsunuz.. Karizmatik bir yapıya sahip olduğunuz için, çevreniz tarafından sıkı bir göz hapsindesiniz.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Günün stresli ve gergin enerjisini dağıtacak akşam planları yapın bugün. Arkadaşlarınızla, sizi canlandıracak, enerjinizi yükseltecek insanlarla bir araya gelmek size iyi gelecektir. Maceracı ve sohbeti bol insanları tercih edin.

Kova Burcu Posta Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Takvim Yorumu

SEVDİĞİNİZ bir komşunuzun üzüntüsü sizi de etkiliyebilir. Onlara kötü gün dostu olabileceğinizi gösterip güvenlerini kazanıyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 3 Eylül 2014 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç. Kova burcu 3 Eylül 2014 Çarşamba günlük burç yorumu.