Günlük Burç Kova Burcu

13 Kasım 2018 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Kova Burcu

Çocukluk günlerinizi hatırlayabilir, büyük anne, büyük baba, eski dostlar ve özellikle arkadaşlarınız ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir. Bu arada çözüm bekleyen konular tekrar gündeme gelebilir. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve kafanız karışabilir. Eskiden yaşadığınız günleri hatırlayabilirsiniz. Ancak önem verdiğiniz konular değişiyor ve yakınlarınızın sizin beklediğiniz gibi davranmadığını düşünebilirsiniz. Tartışmalardan kaçının ve olaylara daha geniş açıdan bakın. Daha özgür ve evrensel bir bakış açısı ile düşünmeyi başarabilirseniz, sorunları çözebilirsiniz. Eski kararlarınız ve düşünceleriniz değişiyor.
Â

Kova Burcu Genel Durum

Çok zor, incelikle yapılması gereken görevleriniz olacak. Dikkatinizi dağıtmamaya ve sınırlarınızı aşmamaya çalışın. Yapacağınız bir telefon görüşmesi geçmişinize ait hatıralarınızı canlandıracak. Nostaljik bir dönemden geçecek ve hayatınızın uzun bir dönemini dolduran eski bir aşkınızı düşüneceksiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek. Harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Yıldızlar özellikle sanat ve iletişim alanlarında kendi işine sahip olanlar için olumlu olacak.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

İletişimlerinizde bugün karşınızdaki insanı cezalandırmak veya ona hesap sormak gibi yorucu konular sizi biraz zorlayabilir. Günlük burç Gizli kalmış bazı konuları bugün konuşmak zorunda kalabilirsiniz.

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün bilemediğiniz konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Elinizdeki bazı işlerde güç kaybedeceğiniz zamanlar var. İçinize kapanabilirsiniz. Kendinizi yalnız kalmış hissedebilirsiniz. Sabırlı olmaya özen göstermelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha iyi organize olmaya ihtiyacınız var. Korkularınıza yenilmeyin.

Kova Burcu Sabah Yorumu

'Öyle hissettim, öyle yaptım' cümlesini kullanacağın güne hoş geldin. İhtiyaçtan ziyade isteklerine odaklanacaksın.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Kova Burcu Sözcü Yorumu

Kova Burcu Takvim Yorumu

Son günlerde yaşadığınız olumsuzluklar sizi biraz zora sokuyor olsa da sorunlarınızı mantığınızla çözebilirsiniz. Çevrenize güleryüz gösterin.

Günlük burç yorumları. 13 Kasım 2018 Salı Kova Burcu Günlük Burç. Kova burcu 13 Kasım 2018 Salı günlük burç yorumu.