Günlük Burç Kova Burcu

28 Eylül 2016 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Kova Burcu

Hareketli ve ilginç bir gün geçirebilirsiniz. Büyük kalabalıklar, farklı çevreler ve değişik kültürler ile karşılaşabilirsiniz. Küçük detayları gözünüzde büyütmeyin ve duygularınızı denetleyin. Özellikle saygın ve tanınmış kişiler ile ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Duygular yerine mantığınız ile hareket ederseniz, başarılı olacaksınız. Bu arada sezgilerinize güvenin. Hayal gücü gerektiren alanlarda başarılı çalışmalar yapmanız mümkün. Fakat ayrıntıların içinde kaybolmayın. Dikkatinizi yapmanız gereken işe odaklarsanız, duygularınızı denetleyebilirsiniz.

Kova Burcu Genel Durum

Kova Burcu Kariyer Durumu

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Büyük resme odaklanabilir ve kişisel evraklarınızı ve maddi durumunuzu yaşam tarzınıza göre geliştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Günlük burç Maddi konularda özgün fikirleriniz olabilir, ama sağlıkla ilgili başlıklarda da alışılmadık methodlara da ilgi duyabilirsiniz. Sağlığınızı riske atabilecek yollardan kaçınmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün endişe duyduğunuz konuları net görmekte zorlanabilirsiniz. Sizi yoran koşullar oluşacaktır. Ortaklı para konularında karar almak için uygun bir günde değilsiniz. Banka işlerinizi toparlamak için fırsatlar var. Maddi anlamda bağlayıcı koşullar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma içinde olabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Dengelenmiş kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla kendinizi bulunduğunuz ortama saygılı bir şekilde sunuyorsunuz. Fakat, bu arada ortaklık ilişkilerinizde inatçı tavrınızı da fark ettirmeden dikte ediyorsunuz. Bugün, bilgilerinizi paylaşma konusunda daha keskin davranacak ve olaylara kesin bir yol haritası ile yaklaşacaksınız.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Ortak bir şeyin paylaşımı söz konusu ise eşit dağıtmakta zorlanabilirsiniz. Hesap öderken bir taraftan diğerine hak geçmesi söz konusu olabilir. Para üstü alırken de dikkatli olup eğer büyük tutarlar mevcutsa mutlaka sayın.

Kova Burcu Sözcü Yorumu

Hayatınızın krizli alanlarını toparlamak için kafa yoracağınız bir gün deneyimliyorsunuz. Cinsel motivasyonunuzun yüksek olmasından dolayı bu tarz kaçamaklara yönelebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Yorumu

İkili ilişkilerinizde maddi kaygılarınız ön plana çıkıyor. Hiç istemediğiniz halde sevdiklerinizle tartışmak zorunda kalıyorsunuz. Bugün, iş ortamınızın daha canlı ve samimi olması için girişimde bulunacak, olumlu sonuç alacaksınız.

Günlük burç yorumları. 28 Eylül 2016 Çarşamba Kova Burcu Günlük Burç. Kova burcu 28 Eylül 2016 Çarşamba günlük burç yorumu.