Günlük Burç Kova Burcu

2 Ağustos 2014 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Kova Burcu

Büyükleriniz ile ilgilenmeniz gerekebilir ve aynı zamanda içinizden yükselen kuvvetli duygular ile başa çıkmanız gerekebilir. İtiraz ettiğiniz her ne var ise, gözden geçireceksiniz. Bu arada fazla derinleşmeyin ve ayrıntıların içine dalmayın. Çünkü bazı detaylar dikkatinizi çekebilir ve şimdiye kadar önemsemediğiniz veya küçümsediğiniz konular sizin için önemli olabilir. Aslında küçük detayları görmeniz çok iyi fakat takılı kalmak pek iyi bir durum değil. Yabancıların ve sizden daha farklı kültüre sahip olan ve yaşam tarzı sizden başka olan kişilerin davranışlarından hoşlanmayabilirsiniz. Fakat saygıda kusur etmeseniz iyi olacak.
 

Kova Burcu Genel Durum

Duygularınız bugün güç kazanabilirler. Bu nedenle, yakın çevrenize daha duygusal ve sıcak biçimde yaklaşabilirsiniz. Yaratacağınız samimi hava, ilişkilerinizi daha da kuvvetlendirmenize yarayabilir.


Kova Burcu Kariyer Durumu

İş ortamında bir süreliğine fazla iletişimci olmamaya karar verebilirsiniz. Kendinizi dış dünyadan soyutlayıp yalnız başınıza iş görerek gerçekten de daha verimli olmanız mümkündür.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Hedeflerinizi yüksek tutmalı zaman ve enerjinizi o yönde kullanmalısınız. Günlük burç yorumları Bugünlerde başardıklarınız kısa ve uzun vadede hayatınızı kolaylaştırabilir. Bir iş birliği, ortaklık ya da ilişki fırsatların önünü açabilir ve hayran sayınızı arttırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere haddini bildirmemek ya da kendileri veya ilgisiz fikirleriyle ilgili düşüncelerinizi beyan etmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün. Birkaç gün sonra, hala fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak, zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil! Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün iş, anlaşmalar ve tanınma konuları öne çıkıyor. Mesleki tanınırlığınızı arttıracak görev ve projeler gündeme gelebilir. Ancak bu durum biraz kıskançlığa yol açabilir. Sorumluklarınız artabilir. Üstlerinizle olan iletişiminde sağduyulu ve sakin bir tavır sergilemenizde fayda var. Resmi evraklar veya resmi kurumlardaki işleriniz umduğunuzdan uzun sürebilir.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Bir konuda yapacağınız sübjektif değerlendirmelerinizle çevrenizi etkileyeceksiniz. Hareketli ve yerinde duramayan kişiliğiniz; işinizle ilgili baş eğmek zorunda kaldığınız konularda sizi gergin yapıyor. Bir çok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı ve çevrenize de sorumluluk yüklemeyi öğrenmelisiniz. Kariyerinizi sağlamlaştıracak projeler içindesiniz.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Size göre otorite konumunda olan kişilerle çatışmanın zararını görebileceğiniz günlerdesiniz. İş ortamında, iş arkadaşlarınızla olabilecek olan anlaşma zlıklar için uzlaşma yolunu tercih edin ki konu üstlere çıkmasın.

Kova Burcu Posta Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Takvim Yorumu

MADDİ konular biraz yüzünüzün asılmasına neden olabilir. Borçlu olan Kovalar borcunuzu yeni borçlara girerek ödemeye çalışmayın.

Günlük burç yorumları. 2 Ağustos 2014 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç. Kova burcu 2 Ağustos 2014 Cumartesi günlük burç yorumu.