Günlük Burç Oğlak Burcu

8 Temmuz 2015 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Oğlak Burcu

Kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz ve karmaşık duygular ile güne başlayabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve sorunların üzerine gitmekten kaçının. Parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir veya beklentileriniz ile meydana gelen olaylar farklı olabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ani değişikliklerden etkilenebilirsiniz ve siz de hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı arzu edebilirsiniz. Çevrenizin çılgınlık olarak niteleyebileceği özgür bir tavır sergilemek isteseniz bile sabırlı ve gerçekçi davranmayı başaracaksınız. Böylece daha makul olabilirsiniz ve içinizden yükselen kuvvetli arzular ile başa çıkabilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin ve kendinizi fazla zorlamayın.

Oğlak Burcu Genel Durum

Sosyal ortamlara dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyalleşmek size büyük keyif verecektir ancak büyük harcamalar da yaptırabilir. Bütçenizi göz önünde tutun ve tutumlu olmaya özen gösterin.


Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir kredi veya borç ile ilgili belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Süreci baştan gözden geçirip belirsizliğe neden olan noktayı bulmanız mümkündür. Bundan sonra çözüm kolay gelecektir.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Bugünlerde sizi provoke eden, sinirlerinizi bozan ve tartışmaların içerisine çekmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.Ne olursa olsun sakinliğinizi korumalı ve ani tepkiler vermekten sakınmalısınız. Günlük burç Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Başarı için çaba sarf edeceğiniz zamanlardasınız. İş hayatınızda alacağınız desteklerle istediğiniz adımları atabilirsiniz. Öğleden sonra iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda alternatif planlar yapmalısınız.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Aşk ve ilişiklerinizi kontrollü yaşamak için göstereceğiniz çabalar olumlu sonuçlar verecek. Birçok sosyal çalışmada yönetici kişiliğiniz ön planda olacak.. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz. Aşk ve mantık kol kola gezecekler. Sosyal ilişkileriniz yoğunluk kazanmaya devam ederken karşılaşacağınız cazip kişiler ilginizi çekecektir.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Bugün kişisel çıkarları ve bunların çatışmalarını ilgilendiren konularda tartışmalı ortamlardan kaçının. Bu tarz çekişmelerin kimseye faydası yok. Amaç fayda sağlamak olduğunda sizinki dahil tüm çıkarlar ikinci planda kalmalı.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

İlişkinizde veya aile içerisinde fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Biraz gergin geçebilir gününüz. Ama zaman geçtikçe her şey yoluna girecek.

Günlük burç yorumları. 8 Temmuz 2015 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç. Oğlak burcu 8 Temmuz 2015 Çarşamba günlük burç yorumu.