Günlük Burç Oğlak Burcu

27 Ağustos 2014 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Oğlak Burcu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçlü olacak. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacağınız bir gün. Akılcı tavrınız ve yapıcı tutumunuz ile büyüklerinizi ve önemli kişileri etkileyebilirsiniz ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Gün içinde alacağınız teklifler sizi harekete geçirecek. Ayrıca çeşitli davetler alabilirsiniz ve arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. Karşılaştığınız kişilerin ilgisi ve iltifatları, kendinize olan güveninizi yükseltecek.

Oğlak Burcu Genel Durum

Aşk yaşamınızın bugün gündemin ana maddelerinden olması, duygu dünyanızdaki hareketlenmeyi devam ettirecek. Olumlu hisler ve iyimserlik içinde bir gün geçirebilirsiniz.


Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bugün aklınıza sıra dışı bir fikir gelebilir ama bunu kendiniz en baştan göz ardı etme düşüncesinde olabilirsiniz. Siz fikrinizi söyleyin, kabul veya reddi diğer kişilere bırakın.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Herkesin biraz gergin olabileceği bir iki günlük süreçteyiz. Günlük burç yorumları Dolayısıyla yardım amaçlı dahi olsa başkalarının işlerine karışmamakta veya çok fazla inatlaşmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslında aklımız hızlı çalışmasına rağmen Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı her ilişkide anlaşmayı zorlaştırıp, rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün zekanızı ve becerilerinizi ortaya koymak açısından çok güzel fırsatlar gözüküyor. Özellikle reklam ve medyayla ilgili işlerinizde öne çıkabilirsiniz. Araştırma ve akademik uğraşlarınızda oldukça üretken olabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşma noktasında biraz temkinli olmanız yararlı olabilir. Tavsiyeleri dikkate alın.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Partnerinizle karşılıklı duygular içinde olmanız sizin için oldukça önemli. Bugün yaşadıklarınızı ileri zaman dilimlerinde anımsayabilirsiniz. Her olayın arkasında gizlenen ince mesajları, algılama gücünüzde bulabileceksiniz. Siz, ne istediğiniz bilen ender kişilerden birisiniz. İyi bir dinlenmeye ihtiyacınız var.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Bugün duygusal durumunuz çevrenizdeki insanların ruh hallerinden fazlasıyla etkilenecek. Yaşadıklarını anlatan, dertlerine ortak arayan, akıl fikir arayan kişilerin durumunu dinleyin ancak fazla içselleştirmemeye gayret edin.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

DUYGUSAL bir gün geçireceksiniz. Gün içinde eskilere dalabilirsiniz ama bunu fazla uzatmayın ve dışarıya fazla yansıtmayın.

Günlük burç yorumları. 27 Ağustos 2014 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç. Oğlak burcu 27 Ağustos 2014 Çarşamba günlük burç yorumu.