Günlük Burç Oğlak Burcu

20 Kasım 2017 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Oğlak Burcu

Duygularınız derinleşebilir ve sevgiye olan ihtiyacınız artmış olabilir. Ancak sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. İdeallerinizi gözden geçireceksiniz ve geleceğe yönelik hayalleriniz değişmiş olabilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz. Ancak moralinizi bozan bazı konularda bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Olaylara karamsar açıdan bakmayın ve detaylara takılı kalmayın. Daha önce değer verdiğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve gözünüzde değeri düşebilir. Sorunları büyütmeseniz iyi olacak.Â

Oğlak Burcu Genel Durum

Görüşlerinizi ifade edemeyeceksiniz ve bu da sizi olmanızı istenilenin tam tersi yapacak. Geleceğinizle ilgili iyi haberler sizi çok mutlu edecek. Birlikte alacağınız yeni bir şey için tarih belirleyebilecek ve karar verebileceksiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Hafta sonunda kendi iç dünyanıza yönelmek için fırsatlar var. Ancak önyargılarınızın kurbanı olmamalısınız.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakları farkındasınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyeceksiniz. Olumlu düşünmeniz sayesinde başarılı oluyorsunuz. Yakın çevrenizle fikir birliği içindesiniz.

Oğlak Burcu Sözcü Yorumu

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim nedeniyle bir anda hükümdar tavırlar sergileyip karşınızdakileri canından bezdirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Günlük burç yorumları. 20 Kasım 2017 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç. Oğlak burcu 20 Kasım 2017 Pazartesi günlük burç yorumu.