Günlük Burç Oğlak Burcu

29 Ağustos 2015 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Oğlak Burcu

Duygusal gerilim hissedebilirsiniz ve sabahın erken saatlerinde bilinçaltınızın derinlerinden yükselen arzular duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Fakat bu haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi yapmanız gereken önemsediğiniz işlere yönleteceksiniz. Böylece duygusal halinizi denetleyebilir, sabırlı ve kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Sizin disiplinli ve kararlı tutumunuz çevrenizdeki önemli kişileri ve özellikle büyüklerinizi etkileyecek ve onların desteğini alacaksınız. Erkek arkadaş ve akrabalarınız, çevrenizde bulunan güçlü ve dirayetli kişilerin sizi desteklediğini hissetmek, enerjinizi ve kararlılığınızı yükseltecek.
 

Oğlak Burcu Genel Durum

Kardeşleriniz ve kendinize kardeşiniz kadar yakın gördüğünüz kişilerle iletişiminiz yoğunlaşacaktır. Kendileriyle bir öğle yemeği ve akşam gezisi gündeme gelebilir.


Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Kardeşleriniz ve kendinize kardeşiniz kadar yakın gördüğünüz kişilerle iletişiminiz yoğunlaşacaktır. Kendileriyle bir öğle yemeği ve akşam gezisi gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

İş birliği içerisinde olduğunuz, birlikte çalıştığınız kişiler veya yakınlarınız görev ve sorumluluklarını tamamen unutabilirler veya kontrollerini kaybedebilirler. Günlük burç Oldukça hassas ve kırılgan bir hafta sonunda olduğumuz düşünülürse, bu hatalarını hatırlatmak için başka bir günü seçmeniz daha doğru olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir. Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında. Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta! Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün gerçekleşen dolunay, yakın çevrenize ve kardeşlerle ilgili konulara hassasiyet getirmekte. Hareket ve ziyaret de var.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Bugün, oldukça hareketlisiniz. Ccedil;evrenizde birçok zincirleme işin üstesinden gelebilecek çalışmalar içindesiniz. Kendinize güveniyor ve gereğinden fazla yoruluyorsunuz. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Hava şartlarından kaynaklanan strese dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde dinlenmeye çalışın.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Bugün müsrifçe hareket etme ihtimaliniz yüksek. Normal şartlarda almayı düşünmeyeceğiniz ya da alınmaz diye düşüneceğiniz şeyler birden cazip gelebilir. Cüzdanınızı kontrol altında tutacağınız şekilde hareket etmekte fayda var.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Kendinizi bugün biraz yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığınızda ufak tefek bir problemler geçirebilirsiniz. Ciddi bir durum olmamakla birlikte doktora gitmenizde fayda görünüyor. Aşk hayatınızda hoş sürprizler olacak.

Günlük burç yorumları. 29 Ağustos 2015 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç. Oğlak burcu 29 Ağustos 2015 Cumartesi günlük burç yorumu.