Günlük Burç Oğlak Burcu

18 Aralık 2014 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Oğlak Burcu

Güne heyecanlı başlayacak ve olaylara çok farklı açılardan bakacaksınız. Güçlü kişilerle iş yaparken tedbirli olun. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi derinden etkileyebilir ve kendinizi yenilemek ve gücünüzü göstermek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Aniden ortaya çıkan durumlar karşısında duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Aslında sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran olaylar ile karşılaşmanız mümkün. Ancak eski günleri ve geçmişte yaşadığınız tecrübeleri hatırlayabilirsiniz ve sabırlı davranmayı başarabilirsiniz.

Oğlak Burcu Genel Durum

Evinizi daha güzelleştirmek için çeşitli uygulamalar yaptırmak fikrine sahip olabilirsiniz. Bunun yanında, daha hoşunuza giden bir konuta taşınmayı da ev ortamını paylaştığınız kişilerle görüşebilirsiniz.


Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki insanların niyetlerini iyi anlayabileceğiniz, bu sayede kendileriyle daha iyi bir bağlantı kurabileceğiniz bir gündesiniz. Bu durum, ortak kararlar almak veya işbirliği yapmak konusunda yararlı olabilir.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Hayatınızı kendi isteklerinize ve ideallerinize uygun şekillendirmek üzere olduğunuz günlerdesiniz sevgili Oğlak’lar. Günlük burç Bu anlamda ilk önce, artık sizin için zararlı olan veya faydası kalmamış ilişkileri veya işleri ya da o şeyler her ne ise, o şeyleri hayatınızdan çıkartarak başlayabilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Gerek üstlerinizle gerekse iş arkadaşlarınızla olan iletişiminiz önem kazanıyor. Yanlış anlaşılmalara sebep olacak gergin enerjiler var. Konuşmaların tartışmalara dönüşme ihtimali çok yüksek gözüküyor. Sabırlı ve dikkatli olmalısınız. Gün içinde anneye dair gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlgi ve desteğe ihtiyacı olabilir.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Maddesel konularda kendinize yeten bir tablo içindesiniz. Bugün, finansal değerlerinize temkinli yaklaşacaksınız. Yaşantınıza girmek isteyen kişileri seçme konusunda oldukça titizsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayanların sizi eleştirmesine izin vermediğiniz sürece problem olmayacağını bilmelisiniz.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Önümüzdeki günler kendinizi ifade beceriniz artacak. Yaptıklarınızı, hedeflerinizi her zamankinden daha net aktarma ve bu nedenle de anlaşılma şansı bulacaksınız. Bu artıyı işinize ve iş konulu hedeflerinize yansıtın.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Dua... Aile içinde birçok kişinin gönlünü hoş ederek bol bol dua aldınız. Maddi konularda ki kaygılarınız akşam saatlerinde biraz daha şekillenecek. Bunu yenin.

Günlük burç yorumları. 18 Aralık 2014 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç. Oğlak burcu 18 Aralık 2014 Perşembe günlük burç yorumu.