Günlük Burç Oğlak Burcu

22 Temmuz 2014 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Oğlak Burcu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için hem kendinizi, hem de çevrenizi zorlamanız mümkün. Aceleci davranmayın ve olayları akışına bırakın. Özellikle kararsızlık hissettiğiniz konu ile ilgili aceleci davranmayın. Ekip çalışmaları ve organizasyonlar ile ilgili bazı karışıklıklar çıkabilir. Eğlence sektörü ile ilgili çalışmalar yapanlar için hem hareketli, hem de ortaya çıkan aksaklıkları çözümlemek için daha fazla dikkatli olmanız gerekiyor. Küçük sorunlar için büyük emek harcayabilirsiniz. Bu arada kararlarınızı hemen değiştirmeyin.

Oğlak Burcu Genel Durum

Özgüveninizi aşırıya kaçırmayın. Her ne kadar şans bugün yanınızda olacaksa da, kendinizi fazla riske atmayın. Cesur hamleler yapma kararı verip planlarda ani değişikliklere gitmeyin. Önceden belirlenmiş programınızı takip ederek daha başarılı olacaksınız.


Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bir müşteri veya danışanınıza verdiğiniz hizmet sayesinde kariyerinizde yeni bir sayfa açacak bir gelişmeyle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Görevlerinizi iyi şekilde yerine getirmenin büyük getirileriyle artık karşılaşmaya başlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Belli bir iş birliğini, danışmanlık hizmetini veya anlaşmayı gerçekten istiyorsanız, daha ılımlı olmalı, politik davranmalı ve kelimelerinizi dikkatli seçmelisiniz. Günlük burç yorumları Sakinlik ön planda olmazsa sorun çıkabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün üretim, çalışma ve hizmet konularıyla uğraşacaksınız. Sorumluluklarınız artabilir. Aynı anda birkaç işle birden ilgilenmeniz gerekebilir. Neyse ki enerjiniz yüksek olduğu için yetişmeniz mümkün olacak. Ancak bu yorucu tempo günün sonunda sizi bitkin düşürebilir. Gün içinde vitamin takviyesi yapmanız faydalı olabilir.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Merkür, Venüs karşıt evinizde ilerliyor. İlişkilerinizde üstün nitelikli kişilerle birlikte olmaktan ve gurur verici davranışlara maruz kalmaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün kariyerinize uygun kişilerle birlikte olacak ve fikirlerinizde çevrenizde takdir göreceksiniz. Ortak çalışma gerektiren işlerde dikkatli olmalısınız.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Bugünlerde ne deseniz lafı ağzınıza tıkayan nitelikte insanlarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. İş birliği yapsanız kazanç elde edeceğiniz kişileri kırmamaya özen gösterin. Tartışmalarda konu lehinize dönmeyecek.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Akraba ilişkilerinde sorun yaşayan Oğlaklar, sizi ilgilendirmeyen konular gündeme gelirse bunu koz olarak kullanıp saldırıya geçmeyin..

Günlük burç yorumları. 22 Temmuz 2014 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç. Oğlak burcu 22 Temmuz 2014 Salı günlük burç yorumu.