Günlük Burç Yay Burcu

24 Kasım 2014 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yay Burcu

Güne keyifli başlayacak ve öğlene doğru karşılaşacağınız bir olay duygularınızı harekete geçirecek. Sürprizler ve aniden gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir. Farklı felsefeleri araştırabilir, hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Sevdiğinizle birlikte dost davetlerine gidebilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de sevdiklerinizi etkileyeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir ve ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz.

Yay Burcu Genel Durum

Akrabalarınızla yapacağınız bazı görüşmeler, size şaşırtıcı haberler getirebilir. Beklenmedik gelişmelerin yaşandığını öğrenebilir, olumlu olaylardan memnuniyet duyabilirsiniz. Ailecek yapılacak bir kutlama planlanabilir.


Yay Burcu Kariyer Durumu

Akrabalarınızla yapacağınız bazı görüşmeler, size şaşırtıcı haberler getirebilir. Beklenmedik gelişmelerin yaşandığını öğrenebilir, olumlu olaylardan memnuniyet duyabilirsiniz. Ailecek yapılacak bir kutlama planlanabilir.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda gereğinden fazla ısrarcı oluyor ya da inat ediyor olabilirsiniz. Günlük burç Ancak, ait olduğunuz topluluklar düşünüldüğünde(veya konunun muhatabı olan) aslında mevcut sorunları çözmeye en uzak yol bu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kendimize hak gördüğümüz şeylerle karşımızdaki kişilerin kendilerini haklı veya kendilerine hak gördüğü şeyler aynı olmayabilir. Dolayısıyla, sert ve kesin konuşup köprüleri atmak yerine, karşı tarafı da anlamaya çalışıp, zarif ve politik konuşarak uzlaşı ortamı oluşturmak, ileride uygun koşullar oluştuğunda istediğimizi alabilmemize olanak sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Enerjiniz ve moraliniz yükseliyor. Değişiklik ihtiyacı duyabilirsiniz. Sağlığınızın ve görünüşünüzün yanı sıra ilişkileriniz açısından da tazelenme vurgusu öne çıkıyor. İkili ilişkilerinize canlılık katacak bir süreç içine girebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili farkındalığınız artacak. Bedeniniz ve görünüşünüzle ilgili yeni adımlar atabileceksiniz.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Bugün burcunuzda ilerleyen Venüs ve Ay, tüm romantik ve duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Özgürlük duygularınızın belirgin olmasına rağmen, alışkanlıklarınızdan da vazgeçemiyorsunuz. Güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla birlikte, organize çalışmalar içinde bulunacak, grup çalışmalarınızdan kazançlı çıkacaksınız.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Yay Burcu Posta Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Son günlerde kendinizi oldukça huzursuz hissediyorsunuz. Bazen çevrenizdekilerin içini daraltıyorsunuz. Bu sebepsiz alınganlıklarınıza bir son vermelisiniz.

Günlük burç yorumları. 24 Kasım 2014 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç. Yay burcu 24 Kasım 2014 Pazartesi günlük burç yorumu.