Burçlar

Yay Burcu

21 Nisan 2014 Pazartesi - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yay Burcu

Bugün önceden planlanmış bir davete gidebilirsiniz. Eski dostlarınızla karşılaşmak duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Endişelerinizi ve karamsar duygularınızı sevdiğinize ve dostlarınıza yansıtmaktan kaçının. Sevdiğinizin davranışlarını izleyebilir ve meydana gelen değişikliğin nedenlerini çözmeye çalışabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar ve olaylar karşısında duygularınız karışabilir fakat mantığınız ile hareket ederseniz, sorunları çözebilirsiniz. Bu arada sevdiğinizin sizi anlamadığını düşüneceksiniz ancak o da ihmal edildiğini düşünebilir. Arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırın ve duygularınızı anlatmayı deneyin.

Yay Burcu Genel Durum

Yakın çevrenizin yaptığı eğlence programlarına dahil olarak oldukça dinleneceğiniz ve zihninizi toplayacağınız zamanlar geçirebilirsiniz. İnsanların sizi davet ettiği aktiviteler, belki de ihtiyaç duyduğunuz şeyler olabilirler.


Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün, ileriki günlerde sizi bekleyen işleriniz ve bunların detayları üzerinde düşünmeniz mümkündür. Görev duygunuz, iş hayatını sıkıcı detaylarıyla düşünmek konusunda şikayetçi olmamanızı sağlayacaktır.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Karışık durumlar veya sonlandırılması zor tartışmalar söz konusu olabilir. Gelişen olaylar çözüm beklediği için kendinizi ve kontrolden çıkmış diğer kişileri toparlamanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani, beklenmedik ve şaşırtıcı gelişmelere açık günlerdeyiz. Tedbir olarak, öfkemizi kontrol etmeli, riskli kişi, ortam ve durumlardan uzak durmalı, ufak tefek kazalara dikkat etmeli ve ani tepkiler vermekten kaçınmalıyız. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Maddi konular gündeminizin en üst sırasında yer alıyor. Gelirler ve harcamalar konusundaki planlarınıza son şeklini verebilirsiniz. Çevrenizden alabileceğiniz desteklerle ilgili geniş kapsamlı bir araştırmada yapabilirsiniz. Bu konuda sorumluluk taşıyan gelişmeler de söz konusu olabilir. İş ve çalışma konularında yoğunluk gözüküyor.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Kişisel özgürlüğünüzün elinizden alınmasına karşısınız. Bugün, derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda hiç kimseye taviz vermek istemiyor olmanız, karşınızdaki kişilerle ikilem yaşamanıza neden olabiliyor. Ret etme konusunda daha cesur davrandığınız zaman, yaşamınız kolaylaşacak.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Paranızın hesabını yapmak zorunda kalacağınız durumlar söz konusu olabilir. “Neden tasarruf etmek zorundayım” diye isyan etmeye gerek yok. Eğer yetmiyor-sa kaynağı değiştirin ya da yetti-ği kadarına göre planlar yapın.

Yay Burcu Posta Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Mühür... Bekar olan Yaylar bugün yalnız oldukları melankolisine iyice kapılıp evlenme hayalleri kurabilirler. Bu hayallerini gerçekleştirmeleri son derece olası.