Günlük Burç Yay Burcu

17 Eylül 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yay Burcu

Biraz sakin olun ve daha da önemlisi makul olmak için gayret gösterin. İstekleriniz çok yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için hem sevdiğinizi, hem de çevrenizi zorlayabilirsiniz. Fakat daha önemlisi kendinizi çok fazla zorlamasanız iyi olacak. Olayları akışına bırakın. Aslında sözleriniz ve çözümleriniz ile çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Özellikle fikirlerinizi ve tekliflerinizi ilginç bir biçimde sunabilir, ikna edici olabilirsiniz. Fakat isteklerinizin arttığı bir dönem ve beklentilerinizin gerilimini sevdiklerinize yansıtabilirsiniz. İlişkilerinize özen gösterin ve sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının.

Yay Burcu Genel Durum

Bugün, normalde ön plana çıkarmayı tercih etmediğiniz duygularınız yoğunlaşıp duygusal bir bakış açısı benimsemenize yol açabilirler. Önemli kararlar verecekseniz mantığınıza ağırlık verin.


Yay Burcu Kariyer Durumu

Yakın iş arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişkilerin sizin için çok önemli olacağı bir gündesiniz. İş yaşamınızdaki mevcut sorunlar üzerine konuşmak isteyebilir ve bazı konularda ortak hareket etmeye karar verebilirsiniz.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Eğer bilinir veya tanınır olmak istiyorsanız bütün becerilerinizi ortaya koymalısınız. Günlük burç En detaycı veya yetkili mercii bile çalışmalarınızı ayakta alkışlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yapmak istediğiniz çok fazla şey olmasına ya da uzun vadeli hedeflerinizin çokluğuna rağmen rutin olarak yapılması gereken işler tüm bunlar için zaman bırakmıyor olabilir veya bu yönlü isteklerinizi karşınızdaki kişilere anlatma çabanız başarısızlıkla sonuçlanabilir. Ancak, yine de önünüzde bir fırsat ya da olanak doğduysa reddetmek yerine, hazır olana kadar ertelemenin bir yolunu bulmanızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Banka ve yatırım konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları daha dengeli ve istikrarlı hale getirmeye çabası öne çıkıyor. Kendinizi evhama kaptırmadığınız sürece çalışmalarınızdan olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ortak para hesapları gibi konularda değişim vurgusu artıyor.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Bugün, kişisel özelliklerinizi vurgulayan tavırlarınızı denetlemek zorundasınız. Özgürlükçü ve değişken yapınızı olumlu kullandığınız zaman, çevrenizle anlaşmanız daha da kolaylaşıyor. Sınırlarınızı belirlemek için kendinizi zorlamanız gereken bir gün. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Bir arkadaşınızın dedikodusu sizin yanınızda yapılabilir. Sizin de böyle bir duruma alet olmanız beklenebilir. Negatif içerikli görüşme ve toplantılara katılmayın. Benzer bir şeye maruz kalırsanız fazla didiklememeye çalışın.

Yay Burcu Posta Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Alfa... Kabullenilmesi güç planlar yapıyorsunuz ve her zaman bir adım öndesiniz. Farklı hayatınız çevreniz tarafından kıskanılıyor.

Günlük burç yorumları. 17 Eylül 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç. Yay burcu 17 Eylül 2014 Çarşamba günlük burç yorumu.