Günlük Burç Yay Burcu

27 Temmuz 2017 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yay Burcu

Duygularınız değişiyor ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Bazı karışıklıklar olabilir veya kayıp ve endişeleriniz olabilir fakat nedenini anlamadığınız bir iyimserlik içinde olabilirsiniz. Aslında iyimser duygularınıza tutunun ve her ne olursa olsun her şeyin geçici olduğunu bilerek davranın. İyimser duygularınızın yükselmesiyle birlikte şansınızın da yükseldiğini anlayacaksınız. Hoş fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz. Ailenin saygı duyulan kişileri ile görüşebilirsiniz ve onların hayata bakış açısından etkilenebilirsiniz. Yabancı ülkeler ve farklı çevreler ile ilişkilerinizi güçlendirebilir, seyahat programları yapabilirsiniz.
Â

Yay Burcu Genel Durum

Bir iş arkadaşınızın şikayetlerini dinleyecek haliniz olmayacak ve farklı konulardan konuşarak onun dikkatini dağıtmaya çalışacaksınız. Aynı şeyleri tekrar ederek sevgilinizin sinirini bozmayın; ona karşı daha uyumlu ve hoşgörülü olmaya çalışın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş günü kusursuz geçecek; sayenizde üzerinde çalıştığınız projeler zorlu aksaklıklardan kurtulacak. Başarı ve terfi size elinizle tutabileceğiniz kadar yakın. Eğer multimedya ile ilgiliyseniz yıldızlar sizin yanınızda olacak ve potansiyelinizi en iyi hale getirmenize yardımcı olacaklar; böylece kar fırsatlarınız da artacak.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizden destek almak sizi rahatlatabilir. Aldığınız sorumlulukların üstesinden gelebileceksiniz. İşlerinize yön kazandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Sanatsal aktiviteler yapabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Eğer şu an mevcut bir ilişkin varsa, ona karşı sorgulamaya gidebilirsin. Hislerin seni farklı yönlere götürebilir.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Bugün, sadece sorumluluklarınızla ilgilenin. Hayal gücünüz oldukça yoğun ve rüyalardan çok etkileniyorsunuz. Biraz düşünürseniz, gündüz saatlerinde kafanızı meşgul ettiğiniz konuları ne yapsanız silemediğinizi göreceksiniz.

Yay Burcu Sözcü Yorumu

Aslan burcundaki güçlü enerjinin etkisini tüm gün üzerinizde hissedersiniz.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Yalan... Etrafınızdaki insanlardan her daim zarar gördüğünüzün farkında olmanıza rağmen umursamıyorsunuz. İlişkiler konusunda daha dikkatli davranın.

Günlük burç yorumları. 27 Temmuz 2017 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç. Yay burcu 27 Temmuz 2017 Perşembe günlük burç yorumu.