Günlük Burç Yay Burcu

22 Haziran 2017 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yay Burcu

Sabah uyandığınızda kendinizi farklı hissedebilir ve görmüş olduğunuz rüyayı hatırlamasanız bile endişeli olabilirsiniz. Fakat haliniz uzun sürmeyecek ve dikkatinizi farklı konulara yönelteceksiniz. Özellikle yeni teknolojiyle ilgilenebilir, bilgisayar, televizyon ve iletişim cihazlarıyla ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bugün Yaz Gündönümü ve siz de geçiş anının değişimini hissedebilirsiniz. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve sezgilerinize şu aralar fazla güvenmeyin. Özgür duygular ve heyecan uyandıran yenilikler ile ilgilenmek halinizi değiştirecek. Dedikodular ve duyduğunuz haberler ile fazla ilgilenmeyin. Yanlış anlamalar olabilir.
Â

Yay Burcu Genel Durum

İyi yatırım yapmak sayesinde kazancınızı artırabileceksiniz; bu da kendinize bir şey almanıza imkan sağlayacak. Gezegenlerin konumu, olmasını çok istediğiniz bir şeyin iptaline sebep olabilir; bunu kişisel almayın; çünkü akşam ona kavuşabilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş ve çalışma sözleşmelerinde aşırı kendine güven göstermekten kaçının çünkü bu yanlış bir hamleye neden olabilir. Daha ihtiyatlı olmalısınız. Yükseleni Boğa burcu olanlar biraz asabi olacak ve iş arkadaşları ve ortaklarıyla anlaşmazlıklar yaşama riskine girecekler. Yıldızlar sakin olmanızı tavsiye ediyor!

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: İkili ilişkileriniz bugün ön plana çıkabilir. Bugün karşınızdakinin isteklerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Bu durum sizi sıkıntıya sokabilir. Uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Tolerans göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konulara bitişler olabilir. Ortaklaşa işlere daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Ay karşıt burcunda hareket ediyor. Günü kendinle ilgili ihmal ettiğin konulara eğilerek geçirebilir, düzenini değiştirebilirsin.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Bugün, tam istediğiniz gibi hareketli ve insanlarla bir arada keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu arada yeni kişilerle tanışma fırsatınız olabilir. Eşinizin size karşı olan düşkünlüğünden kaynaklanan uyarılarına kulak verin.

Yay Burcu Sözcü Yorumu

Partnerinizle gergin bir gün geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Ailenizdeki insanlara ve dostlarınıza çok önem veriyorsunuz. Dürüstlüğünüzle dikkat çekiyorsunuz. Herkes sizi sığınacak bir liman gibi görmeye başladı. Ancak farkında olmadan yakınlarınızdan birini kırabilirsiniz. Fakat gönül almayı iyi biliyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 22 Haziran 2017 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç. Yay burcu 22 Haziran 2017 Perşembe günlük burç yorumu.