Günlük Burç Yay Burcu

1 Ağustos 2014 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yay Burcu

Karmaşık duygular ile güne başlayabilirsiniz. Fakat gün içinde sürpriz karşılaşmalar olabilir veya beklemediğiniz davetler alabilirsiniz ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkabilir ve ilginç yerler keşfedebilirsiniz. Açık hava, değişik ortamlar, ilginç tasarımlar ve özgür kişiler ile karşılaşmak sizi de özgürleştiriyor ve böylece kendinizi daha farklı hissediyorsunuz. Bu arada yenilikler ve ilginç çözümler dikkatinizi çekecek. Daha önce ilgilenmediğiniz konulara ilgi duyabilir ve yeni hobiler edinebilirsiniz. Ayrıca farklı kültürleri araştırabilir ve seyahat programları yapabilirsiniz.

Yay Burcu Genel Durum

Aileniz veya dahil olduğunuz sosyal bir topluluk içerisinde isminizi öne çıkaracak bir gelişme yaşanabilir. Ön plana geçmeniz, sürpriz bir tanışma yaşamanızı da sağlayabilir. Tanışacağınız kişinin, yaşamınızda bir boşluğu doldurması mümkündür.


Yay Burcu Kariyer Durumu

Faaliyet planları ile ilgili olarak kafanız karışabilir. Gün içerisinde, üst pozisyonda bulunan kişilerle, aklınıza yatmayan noktaları tartışmanız mümkündür. Bunu kendinizi kaybetmeden, çekincelerinizi sakince ve eksiksiz sıralayarak yapmaya özen gösterin.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Söylenenlerin duygusal boyutu görünenden fazla olabilir, dolayısıyla dikkatli dinlemenizde fayda var. Günlük burç yorumları Büyük çaplı işleriniz dikkat çekebilir, ama aynı ölçüde streste yaratacaktır. Olayları zorlama ihtiyacınızı belli bir sınırda tutmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün içinde hepimiz kendi yıldız haritalarımıza göre küçüklü büyüklü farklı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Bu fırsatlar bazılarımız açısından son haftalarda çözmeye çalıştıkları önemli konularla ilgili olabilecekken, bazılarımızın çok uzun yıllardır beklediği çok önemli konuların çözümünü içeriyor olabilir. Dolayısıyla, gözümüzün ve kulağımızın açık olması gereken günlerdeyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:İşe dair sorumluklar ve tanınma konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Toplum önüne çıkabileceğiniz yeni görevler üstlenmeniz mümkün. Sorumluluklarınız artacak. Öte yandan üstlerinizle olan iletişiminizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Eleştirilerinizi, yapıcı önerilerinizle birlikte dile getirmeye dikkat edin.

Yay Burcu Sabah Yorumu

İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Fakat, düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda karasızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara hemen uyum sağlıyorsunuz. Bugün, toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Kişisel egolarınızın tatmin sağlayacağı özel günlerden birini yaşıyorsunuz.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Yaptıklarınızı, ortaya çıkardığınız işleri, becerilerinizi diğer insanlarla paylaşmanın faydasını göreceğiniz bir gündesiniz. Karşılık beklemeden bu paylaşımı yapın. Mutlaka kıymeti bilinecek ve yeni kapılar açacaktır.

Yay Burcu Posta Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Yorumu

BUGÜN neyle, kimle karşılaşırsanız karşılaşın asla önemsememezlik yapmayın. Bir fırsatı istemeden kaçırabilirsiniz. Uyanık ve cesur olun.

Günlük burç yorumları. 1 Ağustos 2014 Cuma Yay Burcu Günlük Burç. Yay burcu 1 Ağustos 2014 Cuma günlük burç yorumu.