Günlük Burç Yay Burcu

17 Aralık 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yay Burcu

Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili bazı karışıklıklar çıkmış olabilir veya gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Fakat bugün bunlar ile ilgilenmeyecek ve dikkatinizi yaratıcılık gerektiren konulara yönelteceksiniz. Ayrıca yaratıcı çalışmalar yapan kişiler ile iletişim kurabilir ve farklı duygular içine girebilirsiniz. Sürprizler ve ani değişiklikler sizi heyecanlandıracak. Böylece isteksiz haliniz değişecek ve hareketli bir gün geçireceksiniz.

Yay Burcu Genel Durum

Yaşama daha olumlu bakacağınız ve güzelliklerden daha büyük keyif alacağınız bir gündesiniz. Çocuklarla iletişim, size oldukça eğlenceli zaman geçirtebilir.


Yay Burcu Kariyer Durumu

Yakın iş arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişkilerin sizin için çok önemli olacağı bir gündesiniz. İş yaşamınızdaki mevcut sorunlar üzerine konuşmak isteyebilir ve bazı konularda ortak hareket etmeye karar verebilirsiniz.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Önünüzde tamamen yeni bir sayfa açılmak üzere. Günlük burç Yakın dönemde yaşadığınız olaylar size bu konularda ipuçları verebilir. Eğer, ilerlemek ve belli konularda güç kazanmak istiyorsanız bazı konuları zorlamayı bırakmalısınız. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Hareketli bir gün geçireceksiniz. İşten gelen paralar ve destekler konuları öne çıkıyor. Bu alanlarda ara sıra bazı sürtüşmeli durumlar ortaya çıkabilir. Görüşmeleriniz sırasında ısrar veya inatlaşma içine girme eğiliminde olabilirsiniz. Çözüm odaklı düşünerek hareket etmenizin işleriniz açısından daha iyi sonuçlar vereceğini unutmayın.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Terazi'de ilerlerken, sosyal yaşantınızda farklı fikirlerin çeliştiği ortamlarda olacak ve bundan büyük bir keyif alacaksınız. Jüpiter'in konumu rutin çalışmalarınızın genişlemesine neden olacak. Keyifli yaşamanın püf noktalarını keşfetmeniz sonucunda hayatınızın farklı yönleri ortaya çıkacak.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Genel harcamalarınızda bir artış olabilir önümüzdeki günlerde. Ancak bunun yanında para konusunda yeni fikirler üretme şansınız da artacak. Aklınıza gelecek olan yatırım fikirlerine rağbet edin. Arkadaş desteği gelebilir.

Yay Burcu Posta Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Ummadığınız anda başlayacak yeni bir arkadaşlık hayatınıza renk katacak. Kısa zamanda mesafe kazanacağınız gibi fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Günlük burç yorumları. 17 Aralık 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç. Yay burcu 17 Aralık 2014 Çarşamba günlük burç yorumu.