Günlük Burç Yay Burcu

23 Temmuz 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yay Burcu

Farklı çevreler ve saygın çevreler sizi destekleyecek. Eski projelerinizin üzerinde çalışırken ilginç değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca yeni projeler yapabilir ve yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Fakat enerjiniz yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Yapıcı ve çözümleyici tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de güçlü kişileri etkileyebilirsiniz. Ayrıca seyahatler enerjinizi yükseltecek. Seyahate çıkmayanlar ise hareketli bir gün geçirecekler.
 

Yay Burcu Genel Durum

Akrabalarınızla yapacağınız bazı görüşmeler, size şaşırtıcı haberler getirebilir. Beklenmedik gelişmelerin yaşandığını öğrenebilir, olumlu olaylardan memnuniyet duyabilirsiniz. Ailecek yapılacak bir kutlama planlanabilir.


Yay Burcu Kariyer Durumu

Akrabalarınızla yapacağınız bazı görüşmeler, size şaşırtıcı haberler getirebilir. Beklenmedik gelişmelerin yaşandığını öğrenebilir, olumlu olaylardan memnuniyet duyabilirsiniz. Ailecek yapılacak bir kutlama planlanabilir.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişiler işlerinize engel olmak, size rahatsızlık vermek veya sizi yavaşlatmak için ellerinden geleni yapıyor olabilirler. Günlük burç yorumları Bu kişilere tepki vermemeniz yararınıza olur. Tüm burçlar için gün geneli: Sabırsız veya fazlasıyla sabrı tükenmiş ya da öfkeli kişilerle diyaloga girerken dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kişiler konuşmaktan sıkılmış, harekete geçme arzusunda veya saldırgan tavırlar geliştirme aşamasında olabilirler. Dolayısıyla birkaç gün için daha rahatlatıcı aktivitelerle vakit geçirmekte, riskli kişi yer ve hareketlerden uzak durmakta, ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün rakipler ve anlaşmalar konuları öne çıkıyor. Rakipleriniz emek verdiğiniz projelerinizle ilgili süreçleri bozmaya veya kusur bulmaya çalışabilir. Projelerinizde bir yandan daha titiz olmalı diğer yandan işlerinizi uzatmadan bitirmeye bakın. Çalışma ortamınızda uyumu ve dengeleri gözetmeniz ayrıca faydalı olabilir.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Düşüncelerinizde farklı değişimler yaşarken birçok konuda birden fazla alternatif içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu tür durumlarda duygusallığınızı bir kenara bırakarak daha somut çözümlere yönelmelisiniz. Seçimlerinizi yaparken göz önüne almanız gereken kıstas, "kendi huzurunuzu ve kazancınızı" düşünmek olmalıdır.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Eşinizle aranızda üzeri örtülmüş ve sırf keyifler kaçmasın diye yok sayılmış eski bir sorun tekrar gündeme gelebilir bugün. Daha sağlam ve pürüzsüz bir ilişki için öncelikle biraz çalkantıyı göze almanız gerekebilir.

Yay Burcu Posta Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Takvim Yorumu

İŞLER her zaman istediğiniz gibi gitmeyebilir. Hemen tepki vermektense beklemek size daha iyi gelecektir. Rakiplerinize dikkat edin.

Günlük burç yorumları. 23 Temmuz 2014 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç. Yay burcu 23 Temmuz 2014 Çarşamba günlük burç yorumu.