Günlük Burç Yengeç Burcu

22 Temmuz 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Güne keyifli başlayacak ve daha önce yarım bıraktığınız işleri tamamlamak için çalışacaksınız. Bu arada eski projeleriniz ile ilgili araştırmalar yapabilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Atılımda bulunmak isteyenler arkadaşlarını ve özellikle konu ile ilgili eski dostlarını arayabilir ve onların yardımını alabilirler. Günün ilerleyen saatlerinde önem verdiğiniz konulara dikkatinizi yönelteceksiniz ve önemli kişiler ile görüşeceksiniz. Kamu kuruluşları ve devleti temsil eden kişiler ile yapacağınız görüşmeler sizin istediğiniz yönde olacak ve moraliniz yükselecek.

Yengeç Burcu Genel Durum

Jüpiter’in varlığı, daha fazla kazanacağınız ve daha büyüleyici hale gelerek, yeni ortakları memnun edeceğiniz anlamına geliyor. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Belli bir işin, planın, iş birliğinin, ilişkinin veya anlaşmanın sınırlarını ve son noktasını netleştirmek zorunda kalabilirsiniz. Günlük burç Yanıltıcı durumlar olayların gerçekçi şekilde ele almanızı veya gerçekleri görmenizi etkileyebilir. Dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gündem yavaş yavaş farklılaşmaya başlıyor veya farklı olaylar meydana geliyor. Bazı planlarda değişiklikler yapılması gerekebilir. Bilmek istemeyeceğimiz şeyleri öğrenebilir veya duyabiliriz. Bu hafta, öğrendiğimiz şeylere vereceğimiz tepkiler ve bu bilgilerle nasıl ilerleyeceğimiz önem taşıyor. Bilgilerin doğruluğundan emin olmamız ve gerçekçi planlar yapmamız gerek. Günün genel hatlarıyla, gergin veya tartışmaları, kavgaları, ani hareketlere bağlı ufak tefek sakarlıkları ya da kazaları desteleyen atmosferine rağmen, sevgi temalı ilişkilerimiz veya aşk hayatımız açısından olumlu gelişmelere açık günlerdeyiz. Yeni aşklar, bayram dolayısıyla artan sevgi paylaşımları veya ilişkilerde sürprizler ön plana çıkmaya başlıyor. Maddi anlamda da bazı başlıklar daha fazla ilgi çekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Günün ilk yarısında çocuklarla ilgili işler dikkat çekebilir, öğleden sonra ise işleriniz artmakta. Daha çalışkan olabileceğiniz bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Sözcü Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, çocuk, aşk, yaratıcılık, hobi ve eğlence hayatınıza ışık tutacak.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Yargı... Resmi işleriniz uzayabilir ve bu konuda çözüm arayışı içinde bulunabilirsiniz. Şanslı bir gün değil.

Günlük burç yorumları. 22 Temmuz 2018 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 22 Temmuz 2018 Pazar günlük burç yorumu.