Günlük Burç Yengeç Burcu

21 Eylül 2017 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Yakın arkadaşlarınız ve komşularınızla aranızda gerilim olabilir. Fikirlerinizde çok ısrarcı olmayıp gereksiz tartışmalardan uzak durursanız iyi olacak. Bugün eğlenceli ortamlarda dolaşabilir, çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Güçlü kişiler ile birlikte olmak, enerjinizi yükseltiyor fakat güç mücadelesi yapmaktan kaçınmanız gerekiyor. Aslında sabırlı ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz ve şimdilik olayların gelişmesini izleyebilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve koşullarınızı değiştirmek için uygun fırsatlar çıkabilir.

Yengeç Burcu Genel Durum

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Sevgiliniz yaptığınız hatalardan bahsedecek ve bu da sizi dengesiz yapacak. Agresif olmamaya çalışın, iyi halinize yeniden kavuşacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün dikkat dağınıklığı, beklenmedik bir aksaklık ve seyahat sırasında unutkanlık yaşayacaksınız. Bu yüzden evraklarınıza ve hazırlıklarınıza daha fazla dikkat edin. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde yoğun bir hareketlilik içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde üstlerinizle ilgili konulara özen gösterin. İdealize ettiğiniz konularda farklı yönler ortaya çıkabilir. Teknik konularda eğitimler söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ailenizle birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Kalbi boş bir Yengeç'sen, esprili tavrınla dikkatini çektiğin birinin tanışmak için can attığına şahit olabilirsin.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Sosyal ilişkilerinizin sizde yarattığı güven duygusu içinde hareket etmeyi seviyorsunuz. Bugün dostlarınızı bir araya getirebilirsiniz. Uygun çalışmalar içinde olacağınız arkadaşlarınızla ilginç fikirler geliştireceksiniz.

Yengeç Burcu Sözcü Yorumu

27 derece Başak burcunda meydana gelen Yeni Ay, yönetici gezegeniniz de olduğunda yaşam yolculuğunuzda size yeni rota çizdiren ilişkiler başlatır.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Bugünlerde çok yorgunsunuz ve kafanız karışık. İşinizin sizden beklentileri oldukça farklı. Bu beklentilere yetişeyim derken yorulacaksınız.

Günlük burç yorumları. 21 Eylül 2017 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 21 Eylül 2017 Perşembe günlük burç yorumu.