Burçlar

Yengeç Burcu

18 Nisan 2014 Cuma - Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Meydana gelen olaylardan kolay etkileneceğiniz bir gün. Alacağınız ani bir haberle duygularınız dalgalanacak. Fakat daha yapıcı bir tavır içine girdiğiniz için fazla takılı kalmayacaksınız ve dikkatinizi yapmak istediğiniz işlere odaklayacaksınız. Bugün kendinize bakım uygulayabilir, güzelleşmek ve hoş görünmek için dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Enerjiniz ve isteklerinizle birlikte yükselen hırsınızı denetlemeniz gerekiyor. Yükselen arzularınızı denetlemeyi başarabilirseniz, hem isteklerinizi gerçekleştirecek, hem de gücünüzü sergileyebilecek duruma geleceksiniz.
 

Yengeç Burcu Genel Durum

Duyarlılığınızın arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu titreşimlerin olacağı sıcak bir aile ortamı size bugün çok iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız kısa bir gezi de sizi oldukça dinlendirebilir.


Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Duyarlılığınızın arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu titreşimlerin olacağı sıcak bir aile ortamı size bugün çok iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız kısa bir gezi de sizi oldukça dinlendirebilir.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda veya işlerde partnerinizin veya iş birliği içinde olduğunuz kişilerin daha fazla katılımı olmasını istiyor olabilirsiniz. Bunu sağlamak için yaratıcılığınızı kullanın. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Bugün iş ve çalışma konularınıza odaklısınız. Çalışma ortamınız ve arkadaşlarınızla olan iletişimiz çok keyifli ve eğlenceli olacak. Hiç yorgunluk hissetmeden zor görevlerin üstesinden geleceksiniz. Zihinsel anlamda oldukça üretken olacaksınız. Sağlık konularında da sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz. Güzel haberleri bahane edip diyetinizi hemen bozmayın.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Etrafınızdaki kişileri yönlendirme konusunda önemli aşamalar kaydediyor ve bundan büyük keyif alıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, ilişkilerinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz. Ani değişimlere hazır olmalı, çevrenizin caydırıcı davranışlarına aldırmamalısınız.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Bugün işle ilgili faaliyetleriniz yoğun olacak. Çok fazla şeyle uğraşmanız ve zekâ ve dikkat gerektiren işlere yoğunlaşmanız gerekebilir. Size verilen göreve odakla-nıp strateji belirleyerek o doğrultuda hareket etmeye gayret edin.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

ORİJİNAL fikirlerinizi çevrenizin desteğiyle ortaya çıkarabilir ve yaratıcılığınızı güçlendirebilirsiniz. Dış etkenler enerjinizi etkiliyor.