Günlük Burç Yengeç Burcu

5 Eylül 2015 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Duygularınızın değiştiğini hissedeceksiniz ve ne kadar sabırlı olduğunuzu anlayacak ve kendinizi takdir edeceksiniz. Öğlene doğru dikkatinizi yapmanız gereken işlere yöneltebilirsiniz ve enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için kararlı ve istekli olacaksınız. Böylece yapmanız gereken işleri kolay yapacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız artacak. Geleceğe yönelik yeni hayalleriniz ve idealleriniz olabilir. Mistik konular, hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalara ilgi duyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Genel Durum

Alışveriş yapma isteği duyabilir ve ani dürtülerle para harcayabilirsiniz. İstediğiniz her şeye sahip olma arzunuzu biraz engelleyin. Beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara alabileceğiniz zamanı beklemelisiniz.


Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Maddi zevkler ön plana çıkabilir. Özellikle iş ortamınızı tepeden tırnağa değiştirme fikrine kapılabilirsiniz. Bunu şimdilik bir kenara bırakın ve iş faaliyetleri için harcanması gereken kaynakların nasıl kullanılacağına odaklanın.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Tam istediğiniz türden gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burç Doğru kişilerle karşılaşabilir, doğru zamanda doğru yerde olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Zorluklar geride kalıyor ve belli alanlarda ilerlemenizi sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Gereksiz zaman alan kişilere izin vermemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde genel hatlarıyla oldukça olumlu gelişmelere açık ve akışkan atmosferi hissedemeyebiliriz, hatta tam tersi, engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskılar söz konusu olabilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde koşullar rahatlıyor ve kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gece saatleri civarındaysa, abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma v.b türünde her tür aşırılığa açığız. Ancak, tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim Niobe’ce! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Sabah saatleri iletişim yönünden hareketli bir gündeminiz olabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Olası sözleşmeleri öğle saatine denk getirmeyin. İlerleyen zamanlarda gelirlerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda otorite figürlerinden yardım alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Bugün, ilginizi kişisel ilişkilerinize yönelteceksiniz. Kapasitenizin üstünde talepleriniz olacak. Şartlar ne olursa olsun, taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. İsteklerinizde sabırlı bir tutum izleyerek, hedeflerinize ulaşmayı planlıyor, sizden beklenmeyen bir performans ortaya koyuyorsunuz. Bugün kendinizi iyi hissedebileceğiniz yerleri tercih edeceksiniz.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Günün ilk yarısında gireceğiniz sosyal ortamlarda istediğiniz yakınlığı ve anlayışı bulmakta zorlanabilirsiniz. Sesinizi duyan, söylediklerinize rağbet eden birilerini bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu sizi karamsarlığa itmesin.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

İnsanların sizin Hakkınızdaki düşüncelerini Haddinden fazla Önemsiyorsunuz böyle Yapmasanız özgüveniniz açısından daha iyi olur.

Günlük burç yorumları. 5 Eylül 2015 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 5 Eylül 2015 Cumartesi günlük burç yorumu.