Günlük Burç Yengeç Burcu

3 Eylül 2014 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Bugün farklı duygular içine girebilirsiniz. Yapılması gereken işleri sabah yapın ve sonraya bırakmayın. Hayal gücünüzün yükseldiği bir dönemdesiniz ve dikkatinizi odaklamanız zor olabilir. Öğlene doğru haliniz değişecek. Duygusal gerilim ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve marjinal kişiler ile karşılaşmaktan rahatsızlık duyabilirsiniz. Fakat sabırlı ve dirayetli davranmayı başaracaksınız. Enerjinizi yapıcı yönde kullanabilir ve kararlarınızı sürdürmeyi başarabilirsiniz. Böylece sizi rahatsız eden olaylar ve kişiler ile ilgili düşünceleriniz de değişebilir.
 

Yengeç Burcu Genel Durum

Duyarlılığınızın arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu titreşimlerin olacağı sıcak bir aile ortamı size bugün çok iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız kısa bir gezi de sizi oldukça dinlendirebilir.


Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Duyarlılığınızın arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu titreşimlerin olacağı sıcak bir aile ortamı size bugün çok iyi gelebilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacağınız kısa bir gezi de sizi oldukça dinlendirebilir.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Diğerlerinin kafasından geçenleri veya planlarını öğrenmek istiyorsunuz, ama bu konuyu açmak tartışma yaratabilir. Günlük burç Ailenizin, aile ilişkilerinin veya evle ilgili konuların ön plana çıkmaya başladığı gün ve haftalardasınız. İletişimsel iş ve ilişkiler başarı vaat ediyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bırakın herkes her şeyi kendi bildiği gibi ve kendi yöntemleriyle(tuvalet temizlemekten oyun kurgulamaya, bahçe bakımından füze ateşleme sistemleri çizimine kadar v.b) yapsın. Sizin öneri ve tavsiyeleriniz şu an kullanılanlardan çok daha verimli veya faydalı olsa bile kimsenin öneri ya da tavsiyeleri kaldıracak psikolojisi olmayabilir. Akşamüstünden itibaren ise, etkiler yumuşayabilir, hatta gece saatlerinde hoş sürprizler veya olası hoş gelişmeler günün güzel kapanması anlamına gelebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:İşe dair önemli projelerinizi hayata geçirme açısından önemli bir sürecin içindesiniz. Somutlaştırma, yeni girişimlerde bulunma çabanız öne çıkıyor. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminizi arttırmanız yararlı olabilir. Detayların önemli olduğu işler ve yoğun çalışma temposu sizi yoracak. Önlem almaya bakın.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Bugün kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. . Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Bugün size kendinizi zayıf ve yetersiz hissettirmeye çalış an kişilere rağbet etmeyin. Gerçek anlamda bir ast üst ilişkisi içinde değilseniz, kimsenin sizi komuta etmesine izin vermeyin. Kendi kararlarınızı uygulayın.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

TANIŞACAĞINIZ yeni insanlarla yapacağınız keyifli sohbetler hoşunuza gidecek. Güneş gibi parladığınız bu günlerde bol bol dua edin.

Günlük burç yorumları. 3 Eylül 2014 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 3 Eylül 2014 Çarşamba günlük burç yorumu.