Günlük Burç Yengeç Burcu

23 Mayıs 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Gördüğünüz rüyalar ilham verici olabilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. İdealleriniz ve istekleriniz değişiyor. Elbette başa çıkmanız pek kolay değil. Fakat şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ve karşılaştığınız iyimser kişiler ve aile büyüklerinin önerileri sayesinde bakış açınızı değiştirebilirsiniz ve daha iyimser bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Radikal değişiklikler zamanı... Evlilik, ortaklık ve benzeri konulara yönelik daha olumlu bir bakış açısını uyandıran değişikler olabilir. Sorunları büyütmeyin ve güç mücadelesi yapmak yerine gelişmeleri bekleyin. Ani değişiklikler olabilir...
Â

Yengeç Burcu Genel Durum

Beklediğinizden farklı çıkacak bir çevreden rahatsızlık duyacaksınız. Hoşnutsuzluğunuzu göstereceğiniz durumlar olacak, hatta bir kavga bile muhtemel. Yeni tanıştığınız bir kişi gönlünüzü fethedecek, fakat bunun karşılıklı olmadığından endişe duyacaksınız ve arkadaşlarınızı üzmemek için ondan uzak durmaya çalışacaksınız.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Maddi getirisi olabilecek işlere odaklanmalı, getirisiz olanları elimine etmelisiniz. İnandığınız şeyler için öneriler getirebilir veya destekleyici olabilirsiniz. Günlük burç Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, uzun vadeli düşünmeyi kolaylaştırıyor ve bu anlamda daha faydalı adımlar atmamıza yardım ediyor olacak birkaç gün için. Yapacağımız planlarda garantiyi ön plana alabilir, tedbirli ilerlemek isteyebiliriz. Resmi işlerle uğraşmak, matematiksel ya da bilimsel konulara eğilmek, işlerde disiplini ön plana çıkartmak eğilimlerinin artacağı beş günün içindeyiz. Daha aklı selim düşünebilir, ciddi ve olgun görüntümüzle girişeceğimiz işlerde istediğimiz sonuçları alabilir veya işleri kolayca tamamlayabiliriz. İlişkilerimizi doğru kullanacağımız günler. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: İş ortamınızda gerginlikler olabilir. Yapıcı olmanızda yarar vardır. Geleceğiniz ile ilgili konularda, plan yaparken endişeli olabilirsiniz. İç dünyanıza dönebilirsiniz. Duygularınızı, kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Empati yeteneğinizi kullanarak, bu duygulardan kurtulmaya gayret edin. Kardeşlerinizle birlikte olmak, beraber program yapmak size iyi gelebilir.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Yoğun ve hareketli geçecek bir güne hazır mısın? Gün içerisinde oradan oraya koşuşturacaksın.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Sözcü Yorumu

Bugün ağzınızdan çıkan kelimelere çok dikkat edin. Karşınızdakinin kalbini kırabilir ya da gereksiz yere alıngan bir tavır sergileyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Bugünlerde kendinizi altına girmesi güç yükler altına soktunuz ama her işinizi de yoluna koymayı başardınız. Kendinize küçük bir ödül vermelisiniz. Bol bol dinlenin.

Günlük burç yorumları. 23 Mayıs 2018 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 23 Mayıs 2018 Çarşamba günlük burç yorumu.