Burçlar

Yengeç Burcu

25 Nisan 2014 Cuma - Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar ilginizi çekecek. Özellikle sanatsal faaliyetler, sanatçılar ve mistik konular ile ilgilenebilirsiniz ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.  Bugün eski dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçirebilirsiniz. İdealleriniz ve hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek ve böylece karamsar duygulardan uzaklaşacaksınız. Bu arada küçük detaylar ve şimdiye kadar ilginizi çekmeyen ayrıntılar dikkatinizi çekiyor.
 

Yengeç Burcu Genel Durum

Eşiniz, partneriniz, bir arkadaşınız veya bir grup ile ortak kullandığınız para üzerinde bazı tasarruflarda bulunmayı düşünebilirsiniz. Planlarınızı gerçekleştirmeden önce bu kişilerin de fikirlerini almayı unutmayın.


Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Eşiniz, partneriniz, bir arkadaşınız veya bir grup ile ortak kullandığınız para üzerinde bazı tasarruflarda bulunmayı düşünebilirsiniz. Planlarınızı gerçekleştirmeden önce bu kişilerin de fikirlerini almayı unutmayın.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Önemli ilerlemeler sağlayabileceğiniz alanlarda çaba gösteriyorsunuz. Eğer bazı endişeleriniz varsa bardağın yanlış tarafına odaklandığınız içindir. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Duygusal anlamda akıcı bir yoğunluk içinde olacaksınız. Ufkunuzu açacak sizi geliştirecek konuların ve kişilerin peşinden gitmeye çok hazırsınız. Dünyayı tanıma ve anlama isteği duyabilirsiniz. Yalnız buna nerden başlamanız gerektiğini bulamamış olmanız da yüksek bir ihtimal. Belki önce bir kütüphaneye uğramalısınız.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Bugün, işinizle ilgili yeni yapılanmalar söz konusu olacak, özellikle ısrarcı davranmalısınız. Değişkenlik size zaman kaybettirebilir. Partnerinizin tutum ve davranışlarınızda kusur aramak onu üzebilir, fakat siz bildiğiniz konularda taviz vermekten yana değilsiniz. Kısa süren küçük yolculuklar gündeminizi kapsayacaktır.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Seyahatler ve standart koşturmanın dışına yapacağınız ufak kaçamaklar için elverişli bir gün olacak. Yeni mekânlar, yeni insan-lar, hayatınıza çok şey katıp san-ki ilk andan itibaren sizi yakından tanıyor gibi içinize işleyebilir.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

DUYGU derinliğine sahip bir kişi olarak bir çok ayrıntıya takılıp kalabilirsiniz. Gizli tavırların size kazandıracağı hiçbir şey yok.