Günlük Burç Yengeç Burcu

25 Eylül 2016 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Dedikodular yıpratıcı olabilir. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilir ve ani tepkiler gösterebilirsiniz. Güçlü ve zengin kişiler ve üst düzey yöneticiler ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz fakat öğlene doğru gerilim hissedebilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve tarzınızı değiştirmek için gayret gösterin. Başkalarını değiştirmek için zorlamak yerine dikkatinizi kendinize yöneltin ve kendi değişiminizi gerçekleştirin.

Yengeç Burcu Genel Durum

Hareketli ve son derece sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Bireysel olmayın ve grupların içine girin. Sosyal bir grupta lider pozisyonuna getirilebilirsiniz. Ancak bu durumda da amacı unutmayın ve uzlaşmacı olun.


Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Seyahatlerde artış yaşanabilecek 6 aylık süreçtesiniz. Günlük burç Seyahatler esnasında yaşadıklarınız ve yaşayacaklarınız hayatınızda önemli değişikliklere sahip olabilir. Seyahat esnasında tanışılan kişiler, okunulan kitaplar veya görülen yerler v.b. Bu esnada güvelikle ilgili başlıklar önem taşıyor unutmamakta fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürprizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.
Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir.
Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.
Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Bugün Ay burcunuzda ilerlerken kişisel konularda daha hassas olabilirsiniz. Evlilikte ve ilişkilerinizde daha fazla güven arıyor olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Mesleki hırslarınız size başarı getirecek.. Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve sadece, özel duygularınızın yönlendireceği bir gün yaşayacaksınız. Değişik ve orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Dengelerinizi korumaya çalışın.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Maddi konulara girmediğiniz sürece yeteneklerinizi ve bilginizi ortaya koyabileceğiniz verimli bir gündesiniz. Görüşlerinizi sizinle aynısına sahip olmasalar bile saygı duyan kişilerle paylaşın. Yeni tanışmış olsanız bile.

Yengeç Burcu Sözcü Yorumu

Kişisel imajınızda, hedeflerinizde ve odak noktası olarak belirlediğiniz konularda atılım yapabilirsiniz. Tüm bu başlangıçların teması, aile veya kendi organizasyonunu kurmak üzerine odaklanacaktır.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Seyahatlere açıksınız. Uzun süredir görmediğiniz kimseleri ziyaret edebilirsiniz bugün. Yoğun tempoda geçecek güne planınızda olmayan iş görüşmelerini bile sıkıştırılabilirsiniz. Bu arada yaratıcı enerjinizi keşfetmeyi başaramazsanız başkaları size ne söylerse söylesin yardımcı olamazlar. Güçlü hayal gücünüz sizi sanata yönlendiriyor.

Günlük burç yorumları. 25 Eylül 2016 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 25 Eylül 2016 Pazar günlük burç yorumu.