Günlük Burç Yengeç Burcu

28 Haziran 2016 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve hayal gücünüz harekete geçebilir. Sezgilerinize güvenin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Anneniz, eviniz ve çocukluk günlerinde yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak alacağınız davetler ve karşılaştığınız kişiler sizi harekete geçirecek. Ayrıca hareket halinde olmak, keyfinizi yerine getirecek. Seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz. Hem bilinçaltı yolculuklar, hem de bilinç düzeyinde yaşadığınız olaylar isteklerinizin değişmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Olayları ve kendinizi fazla zorlamayın.

Yengeç Burcu Genel Durum

Bugün, ev hayatınıza ve aile içi ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Ailenizle birlikte vakit geçirmek, akrabalara ziyarete gitmek veya evinizle ilgilenmek size oldukça iyi gelebilir. Yaşamın aydınlık tarafına yönelin.


Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Yakın iş çevrenizle aranızdaki uyum ve sıcaklık, iş hayatıyla bağlantılı sosyal ortamlarda da hissedilir olabilir. Bu yumuşak etkilerden fayda sağlamak için kendinizi ve becerilerinizi ön plana çıkarmalısınız.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Bugünlerde, tutarsız veya saygısız kişilerle muhatap olabilirsiniz, ama siz ağırlığınızı korumalısınız. Günlük burç Aşk hayatınız, sevgi temalı ilişkileriniz, çocuklarınızı ilgilendiren konular veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanan sorunlar sonlanabilir ve olumlu gelişmeler yaşanabilir. Temmuz ayına aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından canlandırıcı etkilerle başlıyorsunuz. 3 Temmuz ve devamındaki süreçte yeni şeyler öğrenmek isteyebilir veya eğitim hayatınızı ön plana alabilirsiniz. Sevgili arkadaşlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın gezegen hareketlerinin bizi nasıl etkileyeceğine dair yazımı da hurriyet sosyalde yazarlar bölümündeki köşemde bulabilirsiniz. Hepinize mutlu günler, sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız, onların fikirlerini de almak zorundasınız. Bugün bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman yapmak istediklerinizi yaşama geçiremiyorsunuz. Önce işlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi planlamalı ve daha sonra da duygusal yaşantınıza renk katacak işlerle uğraşmalısınız.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

İşinizi yönetmek ve bunu yaparken ilişkilerinizi zedelememek bugün her zamankinden uğraştırıcı olacak. Kararlarınızı sorgulayan, bunlara karşılık vermeye ve sizi durdurmaya çalışan kişiler olabilir çevrenizde. Amacınıza odaklanın.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Çevrenizdeki insanları mutlu etmeye çalışmak yerine gerekirse sizi mutlu etmeye çalışacak paylaşımcı dostlar edinmeye bakın kendinize.

Günlük burç yorumları. 28 Haziran 2016 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 28 Haziran 2016 Salı günlük burç yorumu.