Günlük Burç Yengeç Burcu

20 Kasım 2017 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik duygusal bir karmaşa içinde olabilirsiniz ve sabah gördüğünüz rüyaların etkisinde kalabilirsiniz. Aslında gördüğünüz rüyaları önemseyebilirsiniz. Hatta çözemediğiniz bazı problemleri rüyanızda görmüş olarak uyanabilirsiniz. Hemen yazın ve daha sonra tekrar üzerinde düşünün. Sezgilerinizin ve hayal gücünüzün yükseldiği bir dönemdesiniz. Geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz. Bu arada sevdikleriniz ile ilgili endişelerinizi yansıtmasanız iyi olacak. Eski dostlarınızdan alacağınız bazı haberler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir.

Yengeç Burcu Genel Durum

Çok titiz davranacak, etrafınızdakileri dikkatle gözlemleyeceksiniz, fakat bunu yaparken iş arkadaşlarınızı rahatsız edecek yollara da başvuracaksınız. Kendinizi benmerkezci tavrınıza o kadar çok kaptırmışsınız ki, ilişkinizi sınarayak, giderek boş ve inisiyatiften yoksun hale getirdiğinizi fark etmiyorsunuz.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün dikkat dağınıklığı, beklenmedik bir aksaklık ve seyahat sırasında unutkanlık yaşayacaksınız. Bu yüzden evraklarınıza ve hazırlıklarınıza daha fazla dikkat edin. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Bugün oldukça çalışkan ve heveslisiniz. Eğer bir plan dahilinde hareket ederseniz çok şey yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

İçsel disiplininizi güçlü tutmayı başaracağımız bu günde, olayları sakin bir şekilde izleyeceksiniz, Seyirci kalmayı başarabilir ve kendinizi denetleyebilirseniz, olayların seyri istediğiniz boyuta gelecektir. Sabırlı olun.

Yengeç Burcu Sözcü Yorumu

Mars ile Plüton arasındaki zorlu etkileşim eşinizle zorlu bir iletişim sürecine girebileceğinizi gösterir.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Günlük burç yorumları. 20 Kasım 2017 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 20 Kasım 2017 Pazartesi günlük burç yorumu.