Günlük Burç Yengeç Burcu

4 Ağustos 2015 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Bugün kendinizi daha iyi ve güçlü hissedeceksiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve hayal gücünüz uyanıyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Ayrıca hayal gücünüzü uyandıracak filmler izleyebilir, dolaştığınız yerler ile ilgili hayaller kurabilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, hareketli ve eğlenceli ortamlarda bulunmaktan keyif alabilirsiniz. Değişime zorlayan olaylar karşısında direnç göstermek yerine yeni stratejiler yapabilirsiniz. Bu arada radikal değişiklikler yapmanız mümkün.

Yengeç Burcu Genel Durum

Hareketli ve son derece sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Bireysel olmayın ve grupların içine girin. Sosyal bir grupta lider pozisyonuna getirilebilirsiniz. Ancak bu durumda da amacı unutmayın ve uzlaşmacı olun.


Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Tek bir kişi için ağır olan sorumluluklar yüklenmiş olabilirsiniz. Kendinizi daha fazla zorlamayın ve çalışma grubu talebinizi ilgili yerlere iletin. İnsanlar size yardım edebilecekken yalnız iş görmekte ısrar etmeyin.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Beklenmedik gelişmeler çeşitli planlarınız, ilişkileriniz veya iş birlikleriniz üzerinde etkili olabilir. Günlük burç Artık çok da faydalı olmayan iş, ilişki, yöntem, eşya, alışkanlık v.b türünde şeyleri geride bırakmak gerekiyor olabilir. Daha önceden kestirilemeyen gelişmeler nelerin geride bırakılması gerektiğini anlamanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:İş hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız işlerinizde yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Toparlamak istediğiniz işleriniz için vakit yaratabileceksiniz. Gün içinde hedeflerinize ulaşmak için başkalarından yardım alabilirsiniz. İşlerinizi paylaştırmak isteyebilirsiniz. Annenizi gün içinde ihmal etmeyin.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

İkili ilişkilerinize ayırdığınız zaman, güncel çalışmalarınız aksatabiliyorsunuz. Ani verdiğiniz kararlarla, engellerden kısa sürede kurtuluyorsunuz. Bazı olayları yeniden düşünmelisiniz. Ouml;n sezileriniz oldukça güçlü. Yönetici ruhunuzu bir türlü tatmin edemiyorsunuz. bu gün. Sosyal yaşamınızda istediğiniz performansı başkalarından fikirlerinden etkilenmeden yapmak istiyorsunuz.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Günün erken saatleri önemli iş görüşmeleri ve mesleki girişimler,sunum ve resmi başvurular, yönetimden talepte bulunmak için pek elverişli değil. Özellikle maddi unsurlara dayanacak iş görüşmeleri için akşam saatleri daha uygun.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Yıkılan Kule... Girdiğiniz her ortama kolayca uyum sağlıyorsunuz. Ancak hep bir aceleniz varmış gibi gereksiz koşuşturmacalar yaratıyorsunuz.

Günlük burç yorumları. 4 Ağustos 2015 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 4 Ağustos 2015 Salı günlük burç yorumu.