Günlük Burç Yengeç Burcu

22 Eylül 2014 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yengeç Burcu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Aslında yaşantınızda köklü değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ve önemsediğiniz kişiler ve durumlar nedeniyle sabırlı olmanız gerekebilir. Aslında fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bu arada gizli niyetleriniz olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için stratejinizi gözden geçirebilirsiniz. Güçlü kişiler ile işbirliği yaparken tedbirli olmalısınız.
 

Yengeç Burcu Genel Durum

Hareketli ve son derece sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Bireysel olmayın ve grupların içine girin. Sosyal bir grupta lider pozisyonuna getirilebilirsiniz. Ancak bu durumda da amacı unutmayın ve uzlaşmacı olun.


Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Tek bir kişi için ağır olan sorumluluklar yüklenmiş olabilirsiniz. Kendinizi daha fazla zorlamayın ve çalışma grubu talebinizi ilgili yerlere iletin. İnsanlar size yardım edebilecekken yalnız iş görmekte ısrar etmeyin.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı planlarınız veya kurulmuş düzenler istediğiniz düşündüğünüz veya işlemesi gerektiği şekilde ilerlemiyor olabilir. Günlük burç Vaat ettiği şeyi yerine getirebilecek olan iş, plan, araç veya düzenlemelere enerjinizi yönetmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Falınız:Hareketli ve yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan paylaşımlarınızda dikkat ve anlayış göstermeniz gereken durumlar içine girebilirsiniz. Ticari konularda başta rakamlar olmak üzere detaylar önem kazanacak. Anlaşma ve sözleşmelere dair işlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Düşüncelerinizde karamsar olmanız için hiçbir nedeniniz yok. Bugün, değişik fikirler içinde bocalıyorsunuz. Aklınıza koyduğunuz her şeyi yaşama geçirmek için gerekli tüm alt yapıya sahipsiniz. Geleneksel olmanızdan dolayı, yenilikler konusunda tereddüt ediyorsunuz. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkarmak için kolları sıvamalısınız.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yeni bir iş üstlendiniz ya da yeni bir günlük plan oluşturacaksanız zamanı iyi ayarlamayı ihmal etmeyin. Doğru işlere enerji sarf ettiğinizden emin olun. Bugünlerde ufak bir mekan temizliği günlük enerjinizi yükseltebilir.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

BAŞKALARININ yaşamını merak edebilirsiniz. İnsanları iyi seçmeli ve güvenebileceğiniz kişilerle çalışmalısınız.

Günlük burç yorumları. 22 Eylül 2014 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç. Yengeç burcu 22 Eylül 2014 Pazartesi günlük burç yorumu.