İkizler Burcu 2017

Burçlar 2017 Falı İkizler Burcu

İkizler Burcu 2017 Genel Bakış

İkizler burcu, 2017 yılı hayatınıza gelişmeleri ve değişimleri beraberinde getirecek. Daha önceleri karşılaşmadığınız ve sizi bir hayli şaşırtacak durumlar meydana gelebilir. Uranüs'ün bu yıl içerisinde yaratıcılığını en üst seviyelere çıkartacak olmasını ve potansiyelinizi artıracağını aklınızın bir köşesinde tutmalısınız. Sahip olduğunuz enerji, geride bıraktığımız yıla göre çok daha fazla. Daha önceleri teşebbüs edemediğiniz girişimler içerisinde olacaksınız. Olağan seyrinde giden hayatınızla ilgili gelişmeler yaşanacak ve değişimin yaşanması için elinizden geleni yapacaksınız.

2017 yılında arayışta olduğunuz ve sürekli olarak ihtiyaç duyduğunuz değişim ve yenilikle karşılaşma ihtimaliniz oldukça fazla. Bu konuda çekinceleriniz olmayacak ve cesaretiniz sayesinde elde etmek istediğiniz hemen her şeyi elde edebileceksiniz. Uranüs'ün etkisiyle daha soğukkanlı olacaksınız. Geçen yıl istemeden de olsa kabul ettiğiniz ve yürütmekte zorunlu olduğunuz şartlara karşı başkaldırabilirsiniz. Etkiler olumlu gibi görünse de özellikle iş hayatınızda üstünüz olan kişilere karşı daha sert tutum içerisine girebilirsiniz.

İkizler burcu insanlarının bazıları bu yıl içerisinde Uranüs'ün etkisini daha yoğun hissedecek ve asi davranışlar sonucunda işinden ve hatta kurulu olan ev düzeninden uzak kalmak zorunda olacaklar. Özgürlüğünüzü kısıtlayan her ne varsa isyan ediyor olacaksınız. Cesaretinizi kutluyoruz ancak davranışlar konusunda abartılı olmamanız çok daha iyi olacaktır. Aşk, iş ve ev hayatınızda daha bağımsız olacaksınız ancak bu durum 2017 yılının ilk yarısından sonra değişim gösterecek.

2017 yılının Haziran ayından sonraki döneminde şansınız biraz daha açık olacağını söyleyebiliriz. Daha önceleri yapamadığınız ya da girişimde bulup, başarısız olduğunuz her ne varsa bu yıl, sonuca gidebilirsiniz. Sonuçlar sizi memnun edecek düzeyde olacak. Başarılı olacağınıza inanmalı ve bir an önce kendinizi toparlamalısınız. Fırsatları değerlendirmek, hayatınızın daha iyi seviyelere ulaşması açısından çok daha önemli olacak. Atacağınız her adımın bir öncekinden daha olumlu olacağını unutmamalısınız.

İkizler burcu, 2017 yılında ne yapmak istiyorsanız yapacaksınız ve kimse size engel olamayacak, tavrınızdan dolayı da engel olmaya çalışmayacaktır. Çevrenizdeki insanlar sizi rahat bırakmış durumda ancak gerçekten yapmak istediklerinizle ilgili harekete geçerken kendi kendinizi engellediğinizi hiç düşündünüz mü? Bu yıl içerisinde çok önemli çabalarınız olacak ve yılın geneline baktığımızda sarf etmiş olduğunuz çabaların karşılığını alacağınız aşikar.

Sahip olduğunuz yeteneklerinizi artık kullanmanız gerekiyor. Doğru kullanımlar sonucunda yeteneklerinizin maddi anlamda size güç kazandıracağını söylemek gerekir. Yıl içerisinde cesaretiniz tam durumda olacak ve tüm bunların yanına Satürn'ün de etkilerini eklediğimiz zaman çok daha faydalı bir yıl geçirebilirsiniz. Sorumluluklar konusunda daha bilinçli olacaksınız. Satürn, bazı konularda harekete geçmenizi engelleyecek ancak siz asla beklemeye gelemezsiniz.

Harekete geçmek mi yoksa durmak mı istiyorsunuz? Üzerinizde sizi yıldıracak baskılar olacak zaman zaman. Başarılı olmak için zorlanıyor olacaksınız. Mücadeleden başarıyla ayrılmak sizin elinizde. Savaş ortamında hissedeceksiniz ancak içerisinde olduğunuz savaş güç ile çözülecek bir şey değil. Daha stratejik davranmalı ve radikal kararlar almalısınız. Pes etmek size yakışmaz İkizler burcu. 2017 yılında harekete geçin ve hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermeyin.

İkizler Burcu 2017 İş Hayatı

İkizler burcu, 2017 yılında Uranüs'ün burcunuzda olacağını düşünürsek, iş hayatınızda artık ipleri elinize almak isteyeceğinizi ve daha fazla özgürlük arayışında olacağınızı anlamak çok da zor olmaz. Bu yıl içerisinde geri dönüşü olmayan kararlar alacaksınız ve bu noktada fazlasıyla dikkatli olmanız gerekiyor. Bulunduğunuz konum sizi memnun ve tatmin etmiyor olabilir ancak değişim yaparken, sahip olduklarınızı da yitirebilirsiniz. Dikkatli olun.

2017 yılında kendi işinizi yapma fırsatınız olacak. Doğru adımlar ile fırsatların daha somut bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Şansınız yaver gidecek ve gelişmeleri istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Geride bıraktığımız yılda karşınıza çıkan sürpriz gelişmeleri bu yıl sürpriz olarak adlandırmak doğru olmayacaktır. Hemen her şey farklı olacak ve sizin de bu duruma en iyi şekilde hazırlanmanız gerekiyor.

Söz konusu iş hayatınız olduğunda yenilik ve değişim istiyorsunuz. Sizin bu ihtiyacınızı karşılayacak girişimlerde bulunmanız gerekiyor İkizler burcu. Yeni planlamalar yapabilir ya da yeni projeler üretebilirsiniz. Adım atmaktan çekinmeyin ve sizinle birlikte çalışan kişileri de en üst seviyede motive etmeye çalışın. İş hayatınızda zorlandığınız zamanlar olacak mutlaka. Gerginliklerin üst seviyelere çıktığı dönemlerde biraz daha sakin kalmaya çalışmalısınız. Dayanma gücünüz sınanacak. Bazılarınız bu duruma direnç gösteremeyecek ve ani kararlar alarak iş değişikliği yapacak. Ocak ayından Haziran ayına kadar olan dönem bu anlamda çok dikkat çekici olacak.

2017 yılında maddiyata daha fazla önem vereceksiniz İkizler burcu. Bu durumda en fazla ihtiyaç duyacağınız şey yetenekleriniz olacak. Yeni yıla girmeden önce bazı kararlar almalısınız. Karşınıza fırsatlar çıkacak ancak iş konusunda size en uygun olanı seçmeniz gerekiyor. Kariyer hayatınızı baştan aşağı değiştirme ihtimaliniz var. Hırsınız ve isteğiniz sayesinde her şey biraz daha kolay olmaya başlayacak. Ne olursa olsun, sabretmeniz gerekiyor. Üstünüz olan kişilerle aranızın açılmasına ve gerginliklerin ortaya çıkmasına izin vermemelisiniz.

İkizler burcu, 2017 yılının ikinci yarısında işle ilgili konularda biraz daha mücadeleci olmanız gerekecek. Kariyeriniz daha öncelikli olacak ve sorumluluklarınız her geçen gün biraz daha artmaya başlayacak. Sorumluluklar ile kendi başınıza mücadele etmeniz, yakın zaman içerisinde pes etmenize neden olabilir. Daha önce de söylediğimiz gibi, mutlaka stratejik davranmanız gerekiyor. Hırs, riski de beraberinde getirecek ancak üstesinden gelebileceğinize inanmalısınız.

Eylül 2017'den sonra kendi başınıza kararlar almaya başlayacak ve sorumluluk üsteleneceksiniz. Başarılı olacağınız ortada ve bu durum üstünüz olan kişilerin sizi takdir etmesini sağlayacak. Karar alma noktasında en doğru seçimleri yapmalısınız. Yıl içerisinde duygusal olarak yıpranacağınız dönemler olacak, böyle zamanlarda kafanızı dağıtmaya ve yeniden odaklanmaya ihtiyacınız var. Merak etmeyin İkizler burcu, 2017 falınızda iş hayatınız oldukça iyi görünüyor.

İkizler Burcu 2017 Aşk Hayatı

İkizler burcu, 2017 yılında aşk hayatınızda bir hayli hareketlilik söz konusu olacak ve ikili ilişkilerde alışık olmadığınız davranışlar sergileme ihtimaliniz var. Zaman zaman iletişimden kaynaklı iniş ve çıkışlar yaşanacak. Yeni yılın gelmesiyle beraber aşka olan bakış açınızda farklılıklar gözlenecek. Daha önceleri yaptığınız doğruları veya hataları, 2017 yılında tekrar etmeyeceksiniz. Yeni bir süreç başlıyor. Uranüs sayesinde aşk hayatınızda düzen sağlanacak ve belki de yıllardır aradığınız aşkı bu yıl bulabileceksiniz.

Düzene oturmuş ilişkinizde zaman zaman sorunlar meydana gelebilir ancak tüm bunların sorumlusu siz olmayacaksınız İkizler burcu. Sorunların artmasıyla beraber terk edilebilir, terk edebilirsiniz. Yılın ilk yarısında duygusal olarak biraz olsun geri plana çekilmiş olacaksınız. Mantığınızı kullanacak ve yaklaşımlarınızda daha gerçekçi olacaksınız. 2017 yılında duygu ve mantık arasında dengeyi kurmaya çalışın. Teraziyi dengede tutmayı başarırsanız her şey çok daha kolay olacaktır.

2017 yılında birlikte olduğunuz kişiyle daha fazla paylaşım içerisinde girmeniz gerekiyor. Partneriniz, çaba gösterdiğinizi görmeli, ancak bu şekilde istediğiniz gibi devam eden ilişkinizde sorunlarla karşılaşmazsınız. Birlikteliği olmayan İkizler burcu için hoşlarına gidecek güzellikler meydana gelecek. Bu dönem içerisinde arkadaşınız olan bir kişiyle beklenmedik aşk durumları gündeme gelebilir.

İş veya özel hayatınızdan kaynaklanacak durumlar, aşk hayatınıza karşı olan bakışınızı değiştirebilir. İş ve aşk hayatınız arasında da mutlaka dengeyi kurmanız gerekiyor. Bir tarafa daha fazla önem verdiğinizde daha fazla sorunla karşılaşıyorsunuz. Denge, 2017 yılında çok daha önemli olacak İkizler burcu.

İkizler burcu, 2017 yılının ikinci yarısında aşk hayatınızda sizi fazlasıyla memnun edecek ve sevindirecek gelişmeler yaşanmaya başlayacak. Venüs, yılın ikinci yarısında burcunuzla daha uyumlu açı içerisinde olacak. Özellikle Temmuz ve Ağustos ayı aşkın büyüyerek geleceği dönem olacak. Yaşanacak gelişmeler yüzünüzü güldürecek ve sizi hiç olmadığınız kadar keyiflendirecek. 2017'nin ikinci yarısında kuracağınız birliktelik keyif verici olacak.

2017 yılının son çeyreğinde aşk hayatınızda aksaklıklar yaşanabilir. Karşılıksız sevgi ya da devam eden birlikteliğinizde ayrılıklar yaşanabilir. Siz partnerinize, partnerinizde size karşı olmadık sözler söyleyebilir. Karşılıklı oturmalı ve sorunlar için çözüm arayışına girmelisiniz. Kırıp, dökmek iyi fikir gibi durmuyor. Bilinçli olmalısınız İkizler burcu.

İkizler Burcu 2017 Sağlık

İkizler burcu, 2017 yılının ilk yarısında sağlığınıza olumlu etkilerde bulunacak olan Jüpiter'e teşekkür etmeniz gerekiyor. Kendinizi daha zinde ve enerjik hissedeceksiniz. Harekete geçmek ve mücadele etmek için neye ihtiyacınız varsa sahip olacaksınız. Süregelen sağlık sorunlarınızla ilgili de güzel gelişmeler yaşanacak ancak biraz daha tedbirli ve önlemli olmanız gerekiyor. Şartlara ayak uydurmayı başardığınız sürece pek fazla sıkıntı yaşamayacaksınız.

2017 yılının ortalarına doğru kendinizi biraz daha yorgun ve artık mücadele edemez durumda hissedeceksiniz. Geri plana çekilmeli ve fiziksel olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. Stresiniz her geçen gün biraz daha artacaktır. Hem fiziksel hem de ruhsal açıdan kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak aktivitelere yönelmeniz gerekiyor. 2017'nin ilk yarısında Ocak, Şubat ve Nisan, ikinci yarısında ise Ağustos ve Eylül ayları sağlık açısından dikkat çekici olacak.

İkizler Burcu 2017 Falı. İkizler Burcu 2017. 2017 İkizler Burcu Fal.