İkizler Burcu 2018

Burçlar 2018 Falı İkizler Burcu

İkizler Burcu 2018 Genel Bakış

İkizler burcu, 2018 yılı geldi sizin için hayatınızın her alanında var olan sorun ve sıkıntılar bitti diyebiliriz. Aslında sadece sorun ve sıkıntılarla mücadele etmediniz. Sizi mutlu edecek şartlara sahip olmak için de ortaya bir çaba koymanız gerekliydi. Kendinize zaman ayıramadığınız, zorlandığınız ve yeni şartlara ayak uydurmakta bocaladığınız uzunca bir süreç geride kaldı. Artık yüzünüz gülecek, yeni alıştığınız şartların tadını çıkartacak ve mutluluğa uzanacaksınız. 2018 yılında fazla gelişme olmayacak ancak olanların da öz olacağını söyleyebiliriz.

2018 yılının ilk zamanlarında risk almaya, ortaya net bir cesaret koymaya hazır olmalısınız. Üzerine gitmediğiniz çoğu şeyin istediğiniz gibi sonuçlanmayacağını siz de çok iyi biliyorsunuz. Arzuladığınız özgürlük ihtiyacınız ve rahatlama için de bu şartlar geçerli olacak. Artık daha fazla ön plana çıkacaksınız ve bu bazı şeylerin daha zor olacağı anlamına geliyor. Özellikle iş ve eğitim hayatınız da zorlayıcı bir süreç olacak.

İkizler burcu, 2018 yılında Uranüs'ten alacağınız bir çok olumlu etki var ancak bunların yanında olumsuz etkileri de olacak maalesef. Olumlu etkileri arasında, kendinize olan güveninizin yenilenecek olması ise en dikkat çekici olanı. Olumsuz etkisi ise, artık karşınızdaki kişilerin ne istediklerini pek fazla önemsemeyecek olmanız. Bu açıdan da aşk hayatınız daha fazla dikkat çekiyor Boğa burcu. Aşk hayatınızda daha fazla sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, partneriniz olan kişinin de düşüncelerine değer vermeyi öğrenmelisiniz.

Söz konusu aşk hayatınız olduğunda zaman zaman kafanızın karışma ihtimali var. Yenilenmek, değişime ayak uydurmak isterken düzgün giden bazı şeyleri bozma ihtimaliniz var. Her zaman, her yıl olduğu gibi 2018 yılında da içinizdeki yaramaz çocuğu açığa çıkartacaksınız. Peki, bu çocuğa birlikte olduğunuz kişi nasıl yaklaşacaktır? Sizin de bir fikrinizin olmaması gayet normal İkizler burcu. İçinizdeki yaramaz çocuğu faydalı kullanabilirsiniz.

İkizler burcu, aile ve ev hayatınızla ilgili geride bıraktığımız sene içerisinde güzel gelişmeler yaşandı. Aile bağlarınız eskisinden daha da güçlü ve özellikle aranızdaki küskünlük yaşadığınız bir kişiyle durumları düzeltmeniz oldukça önemli. 2018 yılında evinizle ilgili önemli bir değişiklik görünüyor İkizler burcu. Belki başka bir şehre belki de başka bir semte taşınabilirsiniz. Aradığınız düzen aile ve ev hayatınızda sizinle olacak.

2018 yılında iş ve meslek hayatınızda yüksek tempoyla çalışacaksınız ve bu da üzerinizde baskı oluşmasına neden olacak. Hal böyle olunca zaman zaman üzerinizde bulunan gerginliği aşk veya aile hayatınıza yansıtabilirsiniz. Uranüs ve Satürn çoğu şeyi sizin için kolaylaştıracağı gibi bazı şeyleri de sizin için zor duruma sokabilir. Özellikle eğitim hayatına devam eden İkizler burcu insanlarının çok daha fazla dikkatli olması gerekiyor.

Ucunu kaçırdığınız bir şeyi kısa süre içerisinde toparlamak isteseniz de zaman zaman başarılı olamayabilirsiniz. Bu nedenle sosyal hayatınızla eğitim hayatınızı bir dengede tutmalısınız. Otoriter olmanızın gerektiği zamanlar da gelecek. Her türlü koşula hazırlıklı olmalısınız. 2018 yılında iletişimden kaynaklı zorlanmalar yaşanabilir. İletişim ise sizin en fazla ihtiyaç duyduğunuz özelliğiniz.

İkizler burcu, 2018 yılında atacak olduğunuz adımların, hayatınızın hangi alanında olursa olsun sizin için faydalı olabileceğini söyleyebiliriz ancak tüm bunların gerçekleşmesini hemen beklememelisiniz. Özellikle iş hayatınızda bazı şeylerin değişmesini istiyorsanız daha fazla garanti olanın peşinden gitmeli, risklerden uzak kalmalı ve istekli olmalısınız. Üstünüz olan kişiler de sizden bunu bekliyor.

2018 yılında maddiyatla ilgili konularda bazen istediklerinizi elde edemeyeceğiniz zamanlar olacak ve bu da elinizi kolunuzu bağlayabilir. Bu baskıyı birlikte olduğunuz kişiye, aşk hayatınıza yansıtmamaya çalışın. Zorlu durumu partneriniz olan kişiyle rahatlıkla paylaşabilirsiniz ancak kesinlikle kendinizi baskı altına hissetmemeniz gerekiyor. Genel olarak 2018 yılından faydalı çıkan siz olacaksınız.

İkizler Burcu 2018 İş Hayatı

İkizler burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda ayak uydurmakta zorlanacağınız herhangi bir değişim içerisine girmeyeceksiniz. Şartlar, geride bıraktığımız yıldan çok daha güzel olacak. Özellikle iş hayatınızda üstünüz olan kişilerle aranızdaki bağı sıkılaştıracak olmanız, yerinizin sağlama alınacağı anlamına geliyor. Kimlerle iş yapacağınızı veya işleri nasıl bağlayacağınızı çok iyi biliyorsunuz ki bu da aranılan insan olmanızı sağlıyor.

2018 yılında şu an ki kariyerinizi daha üst noktaya taşımayı düşünüyor ve arzu ediyorsanız, doğrusunu yapıyorsunuz ancak bazı şeyler için geç kaldığınızı düşünüyor, yerinizde saymayı düşünüyorsanız da hata yapıyorsunuz. Daha kat edeceğiniz, ilerleyeceğiniz çok uzun bir yol var İkizler burcu. 2018 yılının ortalarına doğru yeni düşünce ve araştırmalar içerisine gireceksiniz. Başarıyı yakalama ihtimaliniz bir hayli yüksek.

Yıl içerisinde iş ve kariyer hayatınızla ilgili herhangi bir şeyi elde etmek istediğinizde mutlaka adım adım gitmelisiniz. Birden 3-4 basamak birden çıkmanın zor, 3-4 basamak inmenin ise ne kadar kolay olduğunu iyi biliyorsunuz. Basamakları teker teker çıkmanız hiç önemli değil İkizler burcu, yeter ki kariyer hayatınız zarar görmesin ve siz de meslek hayatınıza rahatlıkla devam edebilin. Yıl içerisinde sorumluluklarınız artacak, hazırlıklı olmalısınız.

2018 yılında kontrol de sizin elinizde olacak. Borçlarınızı kapatacak, yeni işler için birikim yapmaya başlayacaksınız. Geçmişe yapmış olduğunuz hatalardan ders çıkartacağınız bir yılda olduğumuz için de tekrardan borç yapmamaya çalışacaksınız. İtibarınızı koruma altına almaya mümkün olduğunca çalışın. Son olarak, her ne olursa olsun birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızın bozulmasına kesinlikle izin vermemelisiniz.

İkizler Burcu 2018 Aşk Hayatı

İkizler burcu, 2018 yılı aşk ve ilişki açısından aslında size pek farklı gelmeyecek çünkü söz konusu aşk olduğunda özellikle de orta yaşlarda iseniz yaşamadığınız pek fazla bir şey yoktur. 2018 yılında yaşanacak olan değişimler genellikle genç yaşlarda olan İkizler burcu insanları için farklı olabilecek. Aslında içerisinde bulunacağınız duruma ayak uydururken hiç zorluk çekmeyeceğiniz için farkına varamayacağınız çok fazla şey yaşanacak.

Birlikteliğinizle ilgili karşılaşacak olduğunuz gelişmeler neticesinde artık daha fazla hareketli olacaksınız. Partnerinizin sizden istediklerini gözünüzde büyütmemelisiniz. Yaşantınızın bu bölümünde yaşadığınız herhangi bir sorun hayatınızın diğer bölümlerine de olumsuzlukla yansımakta. Bu süreçte ilişkinizdeki gelişmeleri yakından kontrol etmelisiniz. Ciddi birliktelik değilse, başlangıç ve bitişlere çok fazla takılmayın.

2018 yılının ikinci yarısında kuracak olduğunuz birlikteliğin sadece size farklı geleceğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz ancak bu durum normal. Size farklı gelmeyen bir ilişki içerisine girseniz de bazı insanlara farklı gelecektir. Burada önemli olan tek şey insanların ne dediğini çok fazla önemsememeniz olacaktır. Evli olmayan ancak evlenmek için zaman kollayan İkizler burcu insanları beklemeye devam ederse daha iyi olacaktır.

Sosyal hayatınız hareketlenecek İkizler burcu. Bunun ne demek olduğunuz yalnız olanlar çok daha iyi biliyor. Yalnız olmayan kişiler ise partnerleriyle yeni paylaşımda bulunacakları için oldukça şanslı. Yeni dostluklar kuracak, farklı deneyimler elde edeceksiniz. Yalnız olan İkizler burcu insanları ise, bu yeni arkadaşlıklarda aşkı arayacak. Peki, bulacak mısınız? Evet, ama hata yapma lüksünüz olmayacak. Bu nedenle fazlasıyla dikkatli olmalısınız.

İkizler Burcu 2018 Sağlık

İkizler burcu, 2018 yılında sağlıklı bir süreç içeresine giriyorsunuz. Sizin sağlığınızla ilgili dikkat etmeniz gereken tek nokta, stres. Şimdiye kadar başına sağlıkla ilgili ne geldiyse bunun stresten kaynaklandığını görmüş olmanız gerekiyor. Enerjiniz, her zaman olduğu gibi gayet iyi durumda. Bu konuda pek fazla eksiklik yaşamayacaksınız. Yıl içerisinde kilo almaya müsait olacaksınız. Fiziksel olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız.

Her sene olduğu gibi 2018 yılında da ufak tefek rahatsızlıklarınız olacak ancak büyütülecek cinsten değil. Basık ortamların yıl içerisine başınızı ağrıtma ihtimali var. Daha çok açık havada kalmaya çalışın ancak mevsim geçişlerinde bu konuda da dikkatli olmanız gerekmekte. Süregelen bir sorununuz varsa doktorunuzun önerilerini mutlaka dikkate alın. Enerjinizi doğru kullanabilirseniz, 2018 yılında pek sorun yaşanmayacak İkizler burcu.

İkizler Burcu 2018 Falı. İkizler Burcu 2018. 2018 İkizler Burcu Fal.