Koç Burcu 2018

Burçlar 2018 Falı Koç Burcu

Koç Burcu 2018 Genel Bakış

Koç burcu, 2018 yılını hayatınızın değişim göstereceği, kişisel olarak daha farklı bir karakter ortaya koyacağınız ve en önemlisi de artık halledilemez gibi gördüğünüz sorun ve sıkıntıların ortadan kalkacağı yıl olarak görmelisiniz. 2018 yılının ilk zamanlarından itibaren üzerinizde hissettiğiniz bu değişim rüzgarlarına karşı gelirseniz zorlanır, rüzgarı arkanıza alırsanız da mükemmel bir süreç geçirebilirsiniz.

2018 yılında hayatınızın her alanında yaşantınızı bir düzen içerisine sokacaksınız. Satürn, bu konuda ki en büyük yardımcınız olacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde karşılaştıklarınız hiç kolay şeyler değildi. Haklı olarak ne yapacağınıza karar veremiyordunuz. Hayatın gerçeklerini acı da olsa artık görebildiğinize göre artık her konuda daha temkinli davranabiliyorsunuz. Yılın ilk zamanlarında yapmanız gereken tek şey arkadaş çevrenizi toparlamak olmalı.

Sosyal yaşantınızda sizden uzaklaşan veya sizin uzaklaştığınız çok fazla insan oldu. Sebepleri farklılık gösterebilirken haklı olduğunuz veya haksız olduğunuz konularda mutlaka olmuştur. Şimdi, sizden beklenen olgunluğu ortaya koymalı ve hatalarını kabul etmelisiniz. Aksi halde, sosyal hayatınızda yalnız başınıza kalma ihtimaliniz var. İnsanları kırmak, son seçeneğiniz olmalı ve hatta mümkünse seçeneğiniz arasında dahi bulundurmamalısınız Koç burcu.

Koç burcu, 2018 yılında elinizden geldiği kadar yapıcı olmaya çalışın. Karakteristik olarak değişim içerisinde olacağınız bu süreçte hayatınıza yeni insanlar girecek. Geçen yıldan var olan hata yapma korkularınız artık ortadan kalkıyor. Çevrenizde bulunan ve niyeti iyi olmayan kişilerin artık üzerinizde baskı oluşturmasına, sizi diledikleri gibi yönlendirmelerine izin vermeyeceksiniz. Engellemeler ortadan kalkıyor ve bu 2018 yılında sizi mutlu edecek en büyük etkiler arasında yer alıyor.

Koç burcu, 2018 yılının ikinci altı aylık sürecinde özellikle iş ve kariyer hayatınızda istenmeyen durumlar içerisine girebilirsiniz ancak bunun en büyük nedeni de çelişki yaşayacak olmanız. Karşınıza çıkan belki faydalı belki de zorlayıcı durumları ön göremediğiniz için düzeni kurmakta biraz olsun zorlanacaksınız ancak merak etmeyin her şey rayına oturacak. Siz, biraz daha sabırlı olmaya çalışın.

2018 yılında hayatınızın her bölümünde daha da tecrübeli olacağınız için geçmişte yaşadıklarınıza benzer olumsuzluklarla karşılaştığınızda artık derin yaralar almayacaksınız ki bu da aşk hayatınızda daha fazla ön plana çıkıyor. Duygularınız kesik kesik gelişiyorken, 2018 yılında artık gözleriniz açılacak. Kontrol arzusu içerisinde olacaksınız ancak bunu da yara almamak adına istiyorsunuz.

Genel olarak 2018 yılında fazlasıyla ilginç durumlarla karşılaşacaksınız. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler kendilerini siz hiçbir şey yapmadan açığa çıkartacak. Fark ettiğiniz anda bağları kopartmak için pek beklememelisiniz. Ancak aranızda ne yaşanırsa yaşansın bunu bir savaşa döndürmemeniz gerekiyor. Özellikle eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, sizinle aynı görüşe sahip kişilerle arkadaşlık kurmaya çalışın.

Eğitim yaşantınızın sadece arkadaşlıklardan veya derslerden ibaret olmadığının siz de farkındasınız lakin ikisi arasında dengeyi kuramazsanız dersler sıkıcı gelebilir veya sosyal hayatınıza daha fazla zaman ayırarak eğitim hayatınızdan uzaklaşabilirsiniz. Güçlü etkiler aldığınız için bu alanda da dengeyi kurmakta zorlanacaksınız ancak istediğiniz sürece başarılı olacağınızı söyleyebiliriz. Son olarak, önünüz de sizi bekleyen önemli bir sınav var. Hazırlıklı olun.

Koç Burcu 2018 İş Hayatı

Koç burcu, 2018 yılında iş hayatınızda alacağınız etkileri doğru yönetebilir ve umursamaz davranışlarınızı yılın genelinde bir kenara bırakabilirseniz başarılı bir yıl geçirebilirsiniz ancak aksine yapacağınız davranışların iş hayatınızı zora sokacağını da mutlaka aklınızın bir köşesinde bulundurmalısınız. 2018 yılında çok fazla yola gideceksiniz ve bunların çoğu kariyer hayatınızı doğrudan etkileyecek.

Hayatınızın diğer alanlarına vermiş olduğunuz değerden dolayı ister istemez iş ve kariyer hayatınızda geri planda kalabiliyorsunuz ki bu da sizinle aynı konumda olan çalışma arkadaşlarınızın veya rakibiniz olarak gördüğünüz kişilerin hiçbir şey yapmadan sizden bir adım öne geçecekleri anlamına gelmekte. Başta da söylediğimiz gibi en azından altı aylık süreçte zorlanmak istemiyorsanız, iş hayatınıza normalden daha fazla önem verin.

Koç burcu, iş ve kariyer hayatınıza başlayalı uzunca bir süre olmadıysa fırsatları değerlendirirken veya size daha fazla para kazandıracağını düşündüğünüz işle ilgili herhangi bir adım atarken mutlaka dikkatli olmanız gerekiyor. Aceleci davranışlar, elinizde olan paranın da gitmesine neden olabilir. Ayrıca, 2018 yılının ortalarına doğru yeni bir iş teklifi alacaksınız. Kararsız kalacaksınız ki aslında bu da normal.

Mars, 2018 yılının ikinci yarısında iş ve kariyer evinizde olacak. Bu konumdan dolayı mesleğinizi ve sorumluluklarınızı yerine getirirken soğukkanlı olacaksınız. İletişim yeteneğiniz gayet iyi durumda ve yılın genelinde de öyle olacak. Kendinize olan güveninizin artması, iş toplantılarında ve yemeklerinde konuşmalarınızla ön plana çıkacağınız anlamına gelmekte. Ticaretle uğraşan Koçlar ise, iş büyütmek için doğru zamanı kollamalı.

Koç Burcu 2018 Aşk Hayatı

Koç burcu, 2018 yılında aşk ve ilişki hayatınızda alacak olduğunuz etkilere ayak uydurmak sizin adınıza fazlasıyla zorlayıcı olacaktır. Aşk hayatınızın gidişatı aslında alışık olduğunuz gibi ilerleyebilir lakin özellikle 2018 yılının ilk çeyreğinde birlikteliğinizi veya yakınlaşmalarınızı bekleyen fırtınalı bir süreç var. Uzun süredir birliktelik içerisinde olan Koç burcu insanlarının boş yere tartışmalara girmemesi gerekiyor.

Sebepsiz yere kalp kırmaya devam ettiğiniz ve ilişkinizin yöneten tarafı olmak için baskı uyguladığınız sürece partneriniz olan kişinin sizden uzaklaşmasına engel olamayacaksınız. Davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz. Gezegenlerin yılın ilk aylarında ilişkiniz açısından sizi zorlayacak olmasına hazırlık yapmalısınız. Bazılarınız bu süreçten sonra aşk hayatlarında daha farklı pencereden bakmaya başlayabilir.

2018 yılında aşk hayatınızda ki dengelerin alt üst olacağını bilmelisiniz. Yakınlaşmalarda veya yürüttüğünüz ciddi birliktelikte hislerinizin gerçek olduğunu, güvendiğinizi ve güvenilir olduğunuzu hemen her zaman kanıtlama ihtiyacında olacaksınız. Bu durumunun sizin üzerinizde anlamsız bir baskı yarattığı bir gerçek. Böyle bir durum içerisine girdiğiniz için de haklılık payınız var. Zorlu süreçten sonra 2018 yılında aşk hayatınıza karşı olan bakış açınız değişim gösterecek.

Koç burcu, 2018 yılının ikinci altı aylık sürecinde Venüs'ten alacağınız olumlu etkiler sayesinde gerek birlikteliğinizde gerekse de yeni biriyle yakınlaşırken üzerinizdeki baskının azaldığını ve artık özgürce davranabildiğinizi göreceksiniz. Ani gelişen durumlar karşısında endişelenmenize gerek yok. Olayları dilediğiniz gibi kontrol edebileceksiniz ancak söz konusu aşk hayatı olduğunda kendinizi buna kaptırmamız gerekiyor.

Koç Burcu 2018 Sağlık

Koç burcu, 2018 yılında sağlığınızın yıl içerisindeki konumu göz ardı edilmeyecek durumda. Bu da demek oluyor ki ister istemez sağlığınızla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Bazı Koç burcu kadınları bu süreçte anne olmaya kendilerini hazır hissedecek. Buraya kadar herhangi bir sorun yok ancak hamile kaldıktan sonra mutlaka zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız. Sadece hamile anne adayı olan Koç kadınları değil tüm Koç burcu kadınları kilo almaya müsait olacak.

2018 yılının tamamında zihinsel olarak kendinizi zorlamaya müsait olacaksınız. Güçsüz kaldığınızı hissettiğiniz zamanlarda gerek işinizden gerekse de sosyal hayatınızdan biraz uzaklaşabilir, kendinizi toparlamak adına dinlenmeye vakit ayırabilirsiniz. Yılın tamamında asla sağlığınızı göz ardı etmeyin Koç burcu. Aksi halde o hareketli hayatınıza kendinizi toparlayana kadar ara vermek zorunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu 2018 Falı. Koç Burcu 2018. 2018 Koç Burcu Fal.