Kova Burcu 2017

Burçlar 2017 Falı Kova Burcu

Kova Burcu 2017 Genel Bakış

Kova burcu, geride bıraktığımız yıl içerisinde zaman zaman önemli konularda kendinizi yalnız ve desteksiz hissettiniz. Çabalamak ve sorumluluklarla baş etmek zorundaydınız ancak genel olarak yorumlandığında iyi bir yılı geride bıraktınız. Bireysel olarak destek arayışındaydınız ancak gezegenlerden aldığınız etkiler hiçte küçümsenecek gibi değildi. 2017 yılında hayata karşı daha ciddi bakış açısına sahip olacaksınız. Size yük olan ve engelleyen sorunlardan kurtulmanız da iyi olacak. Hem maddi hem de manevi açıdan iyi bir yıl sizi bekliyor olacak.

Geçen yıl uzunca bir süre ailenizi ihmal ettiniz ancak bu yıl durumlar değişiklik gösterecek. Manevi açıdan daha iyi olacağınız için ailenize biraz daha fazla zaman ayıracaksınız, tıpkı geçen yılın sonlarında olduğu gibi. Geride dönüp baktığınızda hatalarınızı sizde fark edebiliyorsunuz. 2017 yılında aynı hataları tekrarlamanız doğru olmayacaktır. Sorunlar gündeme gelecek ancak üstesinden gelmeyi öğrenmelisiniz.

Kova burcu, 2017 yılında içinizde bitmek tükenmek bilmeyen bir enerji olacak. Doğru kullandığınız sürece sorumlulukları ve yükümlülükleri en iyi şekilde yerine getirebileceksiniz. Yıl içerisinde kariyer yaşantınızla ilgili çok önemli adımlar atacaksınız. Hayalinize ulaşmak, sandığınız kadar zor değil Kova burcu. Kariyer hayatınızla beraber sağlığınıza da gereken önemi vereceksiniz.

Manevi açıdan etki altında olacağınız için sizden beklenmeyecek kadar pozitif olabilirsiniz ancak bu duruma hem siz hem de çevrenizde bulunan insanlar kolaylıkla alışacak ve memnun da kalacaktır. Geride bıraktığımız iki yıllık süreçte tam anlamıyla uykudaydınız. 2017 yılını uyanış olarak görebilirsiniz. Önünüzde uzun ve başlangıç olarak adlandırabileceğiniz bir yıl var. Değişiklikler önemli ve faydalı olacak.

2016 yılında nasılsa, 2017 yılında da sosyal hayatınıza olan ilginiz aynı düzeyde devam ediyor olacak. Arkadaşlıklar bu yıl dikkat çekici. Katıldığınız her ortamdan keyif almayı biliyor ve keyif de veriyorsunuz. Yaratıcı karaktere sahipsiniz ve doğru kullandığınız zaman tüm gözleri üzerinize çekebiliyorsunuz. 2017 yılında eğlence ve iletişim açısından zirve yapacağınız dönem Nisan ayıyla birlikte başlayacak.

Kova Burcu 2017 İş Hayatı

Kova burcu, 2017 yılında kariyer yaşantınıza ve finansal durumunuza gereken önemi veriyor olacaksınız ancak bu durumun çok fazla olmayacağını söylemek gerekiyor. Yapmanız gerekenleri biliyor ve ona göre davranıyorsunuz. Daha fazlasını istiyorsunuz ancak harekete de geçmiyorsunuz. Çabalamadığınız sürece ihtiyacınız olanlara ve hedeflediğiniz noktaya ulaşmayı başaramayacağınızın sizde bilincinde olmalısınız.

Genel olarak iş hayatınızı zorlayacak etkiler almıyorsunuz ancak önceliklerinizi mutlaka belirlemeniz gerekiyor. Meslek hayatlarında zirve yapan Kova burcunu insanlarının çok fazla çabalamaları gerekmiyor ancak yolun başında olan Kova için işler hiçte kolay olmayacak.

Kova burcu, 2017 yılının ikinci yarısında finansal gezegeniniz burcunuzla olumlu etkileşim içerisinde olacak ve bu sayede maddi açıdan kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz. Maddi konularda bir takım fırsatlar karşınıza çıkacak ve başarıya ulaşmak istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatları mutlaka değerlendirmeye çalışmalısınız. Bazı fırsatlar, karşınıza bir defa çıkabilir.

Ağustos 2017'den itibaren şansınız biraz daha artacak gibi duruyor. Sezgilerinizi kullanmakta başarılı olacaksınız. Yatırım konusunda önemli düşünceler içerisindesiniz ancak emin olmadan harekete geçtiğiniz takdirde kayıplar yaşanabilir. Ufak ve telafisi kolay yatırımlara yönelmek, başlangıç için daha doğru olacaktır.

Çalıştığı işten memnun olmayan ya da iş arayan Kova burcu insanları için de güzel gelişmeler yaşanacak. Hayalinizi gerçekleştirmek adına adımlar atacaksınız. Bu gelişmelerin yılın başlarında karşınıza çıkmayacak olması iyi görünmüyor olabilir ancak yılsonuna daha hazır olacaksınız. Mesleki seviyeniz her geçen gün daha da yükseliyor olacak Kova burcu. 2017 yılı orta seviyelerde geçecek.

Kova Burcu 2017 Aşk Hayatı

Kova burcu, 2017 yılında burcunuzun alacağı etkilerle beraber aşk ve sosyal hayatınızda köklü değişimler yaşanacağını beklememelisiniz. Geride bıraktığımız yılda nasılsa, bu yıl da aynı olacak. Birlikteliği olan Kovalar ilişkilerinde çok fazla sorun ve sıkıntıyla karşılaşmayacak. Birlikteliği olmayan Kovalar ise, aşk hayatlarında çok fazla karmaşıklıkla karşılaşmayacak. Bazılarınızın uzun süredir devam eden yalnızlığı bir süre daha devam edebilir.

Özgürsünüz Kova burcu, 2017 yılında bunun tadını çıkartmalısınız ve istediğiniz zaman bunu hayatınızın her alanında pozitif açıdan kullanmanız kaçınılmaz. İstediğiniz gibi yaşamak ve içinizden geldiğini gibi hareket etmek istiyorsunuz. 2017 yılında aşk hayatınızda ciddiyetten ve ciddi kararlar almaktan biraz olsun uzaklaşacaksınız. Karşınıza fırsatlar mutlaka çıkacaktır ancak hızlı başlangıç ve bitişlerin duygusal açıdan sizi yorabileceğini unutmayın.

Evliliğe olan eğiliminiz bir hayli düşük ve bunun asıl nedeni tabi ki de özgürlük ihtiyacınız. Aşık olduğunuz zaman ve gerçekten istediğinizde özgürlüğünüzden biraz olsun vazgeçebileceğinizi sizde biliyorsunuz. 2017 yılında özgürlüğünüzden biraz olsun vazgeçmeye hazır olmalısınız. Gönül ilişkisine kapılma ihtimaliniz, geride bıraktığımız yıla göre çok daha yüksek. Aşk hayatınızda aktif bir yıl sizi bekliyor.

Kova burcu, 2017 yılında sürekli olarak seyahat edeceksiniz ve bu sırada yeni insanlarla tanışacak, yeni yakınlaşmalar içerisinde olacaksınız. Eğlence ve aşkı dolu dolu bir arada yaşama ihtimaliniz var. Bazı Kova burcu insanı kısa süreli olmayacak şekilde yabancı uyruklu bir kişiyle birliktelik yaşayabilir. 2017 yılında fırsatlar hiç beklemediğiniz yerlerden karşınıza çıkacak. Aşk ve arkadaşlık, Mart ayından itibaren çok daha önemli olacak.

Evlilikle ilgili adımlarınızı Haziran 2017'den sonra atabilirsiniz. Önemli kararlar almayı düşünüyorsanız, hayatınızla ilgili değişimler yapmanız gerekebilir. Venüs, bu yıl içerisinde hemen her şeye hız kazandıracak. 2017 yılında hıza ve baş döndürecek etkileyiciliğe hazır olmalısınız.

Kova Burcu 2017 Sağlık

Kova burcu, 2016 yılını sağlık açısından iyi geçirdiniz ve sizi uğraştıracak sorun ve sıkıntılarınız pek fazla olmadı. 2017 yılında da aynı durum devam ediyor olacak. Satürn'ün harekete geçmesiyle beraber zaman zaman stresli ve agresif olacaksınız ancak kendinizi yatıştırmayı başarabilirsiniz. Üzerinize yoğun bir enerji var ve doğru kullanmanız gerekiyor.

Sağlığınızı göz önünde bulundurur ve dikkatli davranırsanız, yıl içerisinde sizi zorlayacak durumlarla karşılaşmazsınız. Süregelen sağlık sorununuzla ilgili de güzel gelişmeler yaşanacak Kova burcu. Enerjinize çok fazla ihtiyacınız var. Göz ardı ettiğiniz bazı sorunların ilerleyen günlerde başınıza iş açma olasılıkları çok fazla.

Neyse ki 2017 yılının ikinci yarısında sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Beslenmeniz daha dengeli ve düzenli olacak. Her yeni güne daha iyi başlayacaksınız. Merkür'ün etkisinden dolayı 2017 yılında sinir sisteminiz ve ciğerleriniz bir hayli hassas olacak. Biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Enerjinizi doğru kullanmadığınız sürece kendinize ceza vermiş olacaksınız Kova burcu. 2017'de sağlığınız iyi ancak önem istiyor olacak.

Kova Burcu 2017 Falı. Kova Burcu 2017. 2017 Kova Burcu Fal.