Kova Burcu Aralık 2017

Kova Burcu Aralık 2017

Kova Burcu Aralık 2017 Aşk

Kova burcu, Aralık 2017'nin gelmesiyle beraber aşk ve ilişki hayatınızda biraz olsun yavaşlama içerisine gireceksiniz ve bu da partneriniz olan kişiyle beklenmeyen durumlar içerisine girebileceğiniz anlamına geliyor. Hisleriniz bu dönemde değişebilir ancak yönlendirmekte başarılı da olabilir. Önemli olan Aralık ayında aşk hayatınızla ilgili olarak sizin ne yapacağınız. Yakınlaşmalar söz konusu olduğunda ise hislerinizi biraz koruma altına almalısınız. Ciddi karar almaya da yatkınsınız, biraz dikkat.

Kova Burcu Aralık 2017 İş

Kova burcu, Aralık 2017'de iş hayatınızda atacak olduğunuz adımlar sayesinde şuan var olan sorun ve sıkıntıların yavaş yavaş ortadan kalkmasını sağlayacaksınız. Geçen dönem içerisinde olumlu gelişmelerden daha çok olumsuz gelişmelerle karşılaşmış olsanız dahi gayet iyi bir süreç geçirdiniz. Aralık 2017'de iş temponuz her geçen gün biraz daha artacak. Her şeyin hemen olmasını isterken enerjinizi gereğinden fazla harcıyorsunuz. Biraz daha tasarruflu olmanın kimseye bir zararı olmayacaktır. Eksikliklerinizin farkına varacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Kova Burcu Aralık 2017 Sağlık

Kova burcu, Aralık 2017'nin hemen hemen tamamında hayatınızın her alanında fazlasıyla aktif olacaksınız ve bu da enerjinizi sonuna kadar kullanabileceğiniz anlamına geliyor. İstediklerinizi elde edemediğiniz zamanlarda kendinizi strese sokuyor ve zihinsel açıdan zarar veriyorsunuz. Sağlığınız sizin için önemli olmalı Kova burcu. Gözden kaçırdıklarınız ve umursamadıklarınız aslında fazlasıyla önemli olabilir.

Kova Burcu Aralık 2017. Kova Burcu Aralık 2017 aylık burç yorumu.