Terazi Burcu 2018

Burçlar 2018 Falı Terazi Burcu

Terazi Burcu 2018 Genel Bakış

Terazi burcu, 2018 yılı artık önemsiz konular üzerinde çok fazla zaman harcamayacağınız ve rahatlık içerisine gireceğiniz yıl olarak dikkat çekmekte. Gerekmediği sürece çabalamak zorunda kalmayacaksınız. Tüm olumsuzlukların sebebi ise gezegenlerin burcunuza gönderdiği olumsuz etkilerdi. 2018 yılında ise gezegenlerden alacağınız etkiler tam tersine olacak. Tüm yüklerinizden yavaş yavaş kurtuluyorsunuz.

2018 yılında uzun süredir planladığınız ancak bir türlü başlangıç için fırsat bulamadığınız çalışmalarınızla ilgili de adım atabilirsiniz. İstekli, hırslı, azimli olacaksınız ve en önemlisi de artık sorumluluklarınızın daha fazla bilincine varıyorsunuz. Geçmişte kalan ve mutlaka unutmanızın gerektiği olumsuzlukları da artık kafanızdan çıkartmalısınız. Hayalinize ulaşmak aslında çok da zor olmayacak Terazi burcu.

Gerek maddi gerekse manevi açıdan karşınıza çıkacak olan tüm gelişmeleri lehinize çevirme şansınız olacak. Hayatınızın bazı bölümlerinde değişiklik yapmak istiyorsanız merak etmeyin, istediğiniz bulacaksınız. Yılın ilk dönemlerinde kendinize yeni bir yol haritası çizeceksiniz ancak bu konuda ki düşünceleriniz geride bıraktığımız yıldan gelmekte. Özellikle kariyer yaşantınızda her şey daha iyiye gidiyor.

Terazi burcu, 2018 yılında geride kalan yıl içerisinde sizi hem ailevi hem de aşk hayatınızda zorlayan etkilerden kurtulacağınız için üzerinizde bulunan stresi de en aza indireceksiniz. Davranışlarınızdaki olumsuzluk öyle anlamsızdı ki size değer veren ya da uzaktan tanıyan kişiler dahi gergin olduğunuzu, size yakışmayan davranışlar sergilediğinizi rahatlıkla görebiliyordu. Olumsuzlukları hayatınızdan çıkarttığınızda çok daha iyi birisi oluyorsunuz.

Sizin karakteristik özellikleriniz arasında iyi huylu, anlayışlı, entelektüel ve sakin olmak vardır Terazi burcu. Peki, 2017'ye dönüp baktığınızda bu özelliklerinizden çok uzakta davranışlar sergilediğiniz görebiliyor musunuz? İşte, değer verdiğiniz insanların ve en önemlisi de partneriniz olan kişinin sizden şikayet etmesinin en büyük nedeni bu Terazi burcu.

2018 yılında artık her şeyi geride bırakacaksınız. Kendinizi toparlayabildiğiniz için sizden uzaklaşan partnerinizi ve dostlarınızı tekrardan kendinize çekebileceksiniz. Birlikte olduğunuz kişi size saygısından dolayı sesini çıkartmıyor, siz de bu saygıya layık olmalısınız ki olacaksınız da. Son olarak, eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, her şey dilediğiniz gibi olacak. Kafanızda kurduğunuz türlü felaket senaryolarını unutun.

Terazi Burcu 2018 İş Hayatı

Terazi burcu, 2018 yılında iş ve kariyer yaşantınızda artık rahatlamış olacaksınız. Özellikle geride bıraktığımız yıl içerisinde iş ve kariyer yaşantınızla fazlasıyla uğraş vermek zorunda kaldınız. Bunun nedeni ise, halihazırda yapmanız gereken işleri kısa sürede tamamlamak ve sonrasında da rahatlamak istemenizdi. İstediğiniz oldu gibi görünüyor Terazi burcu. 2018 yılının ilk altı ayında işle ilgili en ufak bir sıkıntınız dahi olmayacak.

İşlerinizi zamanında yapmış olmanız her şeyin daha da kolay olmasını sağlıyor. Önünüzü daha rahat görebiliyor ve diğer çalışmalar konusunda da kendinize zaman ayırabiliyorsunuz. Planlamalarınız ve hedefleriniz kusursuz bir şekilde ilerliyor. Şu an yapmakta olduğunuzun daha fazlasını istediğinizi biliyoruz ve bu konuda da zaten haklısınız. Çabalarınızın sonuçsuz kalmayacağı bir süreç var önünüzde.

2018 yılının ilk yarısında finansal açıdan da pek eksiklik yaşamayacaksınız. Maddiyatı ilgilendiren konularda dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Her şey yolunda ilerliyor olsa da sizin karşınıza çıkan fırsatları da mutlaka değerlendirmeye almanız şart. Önünüzde güzel bir süreç var Terazi burcu. Şartları değerlendirmeye alırken doğru adım attığınızdan emin olmalısınız. Zaten halihazırda devam eden işinizde başarılısınız.

Terazi burcu, 2018 yılının ikinci yarısında çalıştığınız işte bazı aksaklıklar yaşanabilir. Bunun nedeni ise iş hayatınızdaki rahatlığınızın yeni sorumluluklar karşısında da devam edecek olması. Yeni sorumluluklar, yeni mücadeleler gerektirir Terazi burcu. Mesleki açıdan da kendinizi geliştirmeye devam ediyorsunuz. Açıkçası, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızla ilgili pek sorun yaşanmayacak Terazi burcu. Hemen her şey dilediğiniz gibi olacak.

Terazi Burcu 2018 Aşk Hayatı

Terazi burcu, 2018 yılında burcunuz aşk ve ilişki konusunda artık beklediğiniz düzelmeleri size getirecek gelişmeler içeriyor. Özellikle geride bıraktığımız yılda birlikte olduğunuz kişiye büyük haksızlıklar yaptığınızın siz de farkında olmalısınız. Tüm bunların geride kalması için elinizden geleni yaptınız ancak gezegenlerden almış olduğunuz olumsuz etkiler buna izin vermiyordu. 2018 yılında şanslı olacaksınız.

Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki sorunları teker teker çözüme kavuşturacaksınız. Durup düşündüğünüzde birlikteliğinizle ilgili aslında hiçbir sorun olmadığını tüm sorun ve sıkıntıların sizden kaynaklandığının farkında mısınız? Mutlu ve huzurlu devam eden ilişkinizde karmaşıklık yaşanmasına müsaade etmemelisiniz. Yanlış anlamayla ilgili fazlasıyla eğilim gösteriyorsunuz. Siz, aşk hayatınızda kendi kendinizi yoruyorsunuz.

Özgürlüğünü elinde bulunduran, yalnız olan Terazi burcu insanları, 2018 yılında hala özgür olmaya devam edeceğinize ve yalnız olacağınıza inanıyorsanız hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Karşınıza aklınızı başınızdan alacak bir kişi çıkacak. Terazi burcu, 2018 yılının özellikle Mayıs ve Ağustos ayları içerisinde kuracak olduğunuz birlikteliğin uzun yıllar devam etme ihtimali diğer aylara göre çok daha yüksek olacak.

Terazi burcu, 2018 yılında aşk ve ilişki hayatınızda karşılaşacak olduklarınız sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Geçmiş yaşadığınız hayal kırıklıklarını göz önünde bulundurduğunuzda şu an sahip olduğunuz birlikteliğin aslında ne kadar kıymetli olduğunun farkına varmalısınız. Aşk ve ilişki hayatınızda huzuru ve mutluluğu artık bulduğunuzu düşündüğümüz için hala bazı şeylerden şikayet ediyor olmanız da anlamsız.

Terazi Burcu 2018 Sağlık

Terazi burcu, 2018 yılında sağlığınız açısından da rahat olacaksınız. Genel olarak zaten hayatınızın hiçbir alanında zorlukla karşılaşmayacaksınız ancak kendi kendinizi zorluk içerisine sokabilirsiniz. Kendi dikkatsizlikleriniz sonucunda karşılaştığınız sağlık sorunlarınız dışında herhangi bir sorun yok Terazi burcu. Ayrıca 2018 yılının tamamında üzerinizdeki enerji zirve yapmış durumda olacak.

Spor yapıyorsanız ve hobilerinizle ilgilenirken dikkatli olmalısınız. Üzerinizdeki enerjiniz yoğun olması sonucunda istenmeyen olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Süregelen sağlık sorununuz varsa da en kısa zamanda tekrardan bir doktora görünmenizde yarar var. 2018 yılının ilk yarısında sağlık açısından gayet iyi durumda olacağınız görünmekte. Ayrıca kilo probleminiz varsa da bazı düzenlemeler yapmak için müsait durumdasınız.

Terazi Burcu 2018 Falı. Terazi Burcu 2018. 2018 Terazi Burcu Fal.