Yay Burcu 2017

Burçlar 2017 Falı Yay Burcu

Yay Burcu 2017 Genel Bakış

Yay burcu, geride kalan iki yıllık süreçte hayatınız alt üst durumdaydı. Sürekli olarak sorun ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kaldınız. Tam alıştım dediğiniz şartlar bir anda değişti. Belirsizlik içerisinde geçen günleriniz oldu. Kişisel olarak istediğiniz şartlara sahip değildiniz. Yıl içerisinde kendinizi biraz daha toparlamaya başlayacaksınız. Hayatınızın ve yaşantınızın düzene girecek olması çok önemli. Yıl içerisinde burcun bazı insanları Satürn'ün etkisiyle beraber kazançlarını artırmalarını sağlayacak gelişmelerle karşılaşacak. Bu uzun süreçte elde edeceğiniz tecrübeler çok önemli olacak. Değişim ve yenilik söz konusu olduğunda korkularınızı bir kenara bırakmanız gerekiyor. Satürn, burcunuzla etkileşim içerisinde ve bunun da bir sebebi var Yay burcu. 2017 yılında geçen her günde bunu biraz daha fark edeceksiniz.

2017 yılı içerisinde Satürn sayesinde hayata karşı daha gerçekçi yaklaşımlar içerisinde olacaksınız. Olaylara bakış açınız daha objektif olacak. Özellikle birliktelikler açısından yaklaşımlarınızı tümüyle değiştirme ihtimaliniz var. İnsanları kırmak istemiyor, onların üzülmesine dayanamıyorsunuz ve bu durum sizin yumuşak, aşılması kolay yönünüz. Sizin bu tür yaklaşımlarınızı kullanmak isteyen kişi veya kişiler olabilir Yay burcu. Kesinlikle kendinizden taviz vermemelisiniz. Üzülmek, kırılmak istemiyorsanız net olmanız gerekiyor.

Yıl içerisinde hayatınızın her alanında karşınıza çıkabilecek gelişmelerle kısa sürede uyumu yakalamış olacaksınız. Geride bıraktığımız yıl içerisinde hayır demekten korkuyordunuz ancak bu yıl içerisinde daha farklı olacaksınız. Karakteristik olarak zayıf gibi görünen yönlerinizi geliştirmeyi öğreneceksiniz. Her geçen gün güçlenecek olmanız, yıkılmaz bir insan olmanızı sağlayacak. İnsanlar sizi istedikleri gibi yönlendiremeyecek Yay burcu.

Sizi engelleyen, kısıtlayan ve dolayısıyla mutsuz olmanıza neden olan her ne varsa ortadan kaldırmak adına harekete geçmeniz gerekiyor. Tembelliğin lüzumu yok Yay burcu. 2017 yılında biraz daha istekli ve arzulu olmanız gerekiyor. Satürn size bu konuda destek çıkacak ve bu sayede kendinize çeki düzen verebileceksiniz. Satürn, isteseniz de istemeseniz de sizi değiştirecek. İstekli olmanız sadece olayların daha kolay olmasına yardımcı olacaktır. 2017 yılında kendinizi hazırlamanız gerekiyor.

Yay burcu, 2017 yılı içerisinde zaman zaman çelişkili durumlar içerisinde olacaksınız. Hiç beklemediğiniz anlarda, hiç beklemediğiniz olayların içerisinde kendinizi bulacağınız için disiplini elden bırakabilirsiniz. Neyse ki düzensizlik uzun sürmeyecek. Yılın genelinde alacağınız etkiler sayesinde kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Gerekli olan durumlarda başkaldırmayı da öğreneceksiniz. Duygularınız ve karakteriniz sarsıntı içerisinde olacak. Uyanışa geçiyorsunuz.

2017 yılında kontrolü elinizde bulundurmayı tecrübe edeceksiniz. Zaman zaman kontrolü kaybedeceksiniz ancak çıkartacağınız dersler önemli. Arkadaşlık ve sevgili işlerinde üzüleceğiniz kadar mutlu da olacaksınız. Gelişmeler sizi mutlu ettiği kadar canınızı sıkabilir de. Biraz çaba ve uğraş sayesinde her şey istediğiniz gibi olacak. İlginç bir süreç sizi bekliyor. Farklı insanlar hayatınıza girecek ve yeni karakterler tanımış olacaksınız. Kontrol edebileceğiniz şeyleri kontrol etmeye çalışın, kontrol edemeyeceğiniz durumlar üzerine fazla düşünmeyin.

Haziran 2017'den sonra hayatınıza giren ilginç gelişmeler biraz daha azalmış olacak. İlişki ve evlilikler açısından şans sizinle olacak. Aşk arayışta olan Yay burcu insanları, hiç beklemediği bir kişiden bu yönde girişim fark edebilir. Söz konusu iş hayatınız olduğunda da size fayda sağlayacak kişilerle bir arada olmalısınız. Sizinle aynı hedefe sahip, aynı düşüncede olduğunuz kişilerle adım atmanız çok önemli. Destek arayışında olduğunuz zamanlarda da istediklerinizi bulacaksınız.

Plüton, yıl içerisinde ve özellikle yılın ikinci yarısında burcunuzla daha fazla etkileşim içerisinde olacak. Ev ve aile konularında bağlılıkları sorgulamaya başlayacaksınız. Bazılarınızın hayatında bitişler ya da ayrılıklar yaşanabilir. Tatsız durumları gözünüzde çok fazla büyütmemeye çalışın. Güç sizin elinizde ancak bazılarınız nasıl kullanacağı henüz bilmiyor. 2017 genel olarak iyi geçecek Yay burcu.

Yay Burcu 2017 İş Hayatı

Yay burcu, 2017 yılında Satürn iş ve işle ilgili konularda direkt olarak sizi etkiliyor olacak. Söz konusu iş hayatınız olduğunda biraz olsun umursamaz davranışlar içerisinde bulunabiliyorsunuz ancak 2017'de daha ciddi bakış açısına sahip olacak ve daha sağlam adımlar atabileceksiniz. Yeni sorumluluklar üstleneceksiniz ve bu bazılarınıza ağır gelebilir. Gözünüzün korkmaması gerekiyor. İş hayatınıza odaklanın ve başarılı uzun süreçte arayın. Acele davranmak, başarısız olmanıza ve gözden düşmenize neden olabilir.

2017 yılında hataya yer yok Yay burcu. Yapmanız gerekenlere odaklanmalı ve çalışmalar konusunda bir düzen oturtmalısınız. Aceleci olmanın size fayda sağlamayacağını belirttik. Mutlaka sabretmeyi ve doğru zamanı yakalamayı öğrenmeniz gerekiyor. Özellikle ortak işler ve ailenin maddi durumu söz konusu olduğunda kariyerinizle ilgili güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Yıl içerisinde karşınıza güzel iş fırsatları çıkacak. Alacağınız iş tekliflerini en ince ayrıntısına kadar gözden geçirmelisiniz.

Yay burcu, 2017 yılında kariyeriniz çok önemli etkiler altında. Sürekli olarak başarı basamaklarını hızla çıkacaksınız. Yıl içerisinde başarınızın maaş artışıyla ödüllendirilme ihtimali var. Tüm bunların gerçekleşmesini arzu ediyorsanız, baskılarla baş etmeyi öğrenmelisiniz. İş hayatınızda ciddi olmalı, soğukkanlılığınızı korumalı ve yeteneklerinizi gözler önüne sermelisiniz. Her geçen gün finansal açıdan da güçleniyor olacaksınız. Maddi olanaklar, özgüveninizin artmasını da sağlayacak.

Mars, yıl içerisinde hedefleriniz konusunda sizi destekliyor olacak. Özellikle yılın son çeyreğinde kendinizin bile hayal edemediği kadar hızla hedefinize gidebilirsiniz. Yaratıcılığınız üst seviyelerde olacak. İletişim yeteneğinizi de istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı işler size fayda sağlayacak. Ticaretle uğraşıyorsanız iş alanınız fazlasıyla büyüyebilir. Her şey istediğiniz gibi olacak Yay burcu ancak 2017'de sabırlı olmalısınız.

Yay Burcu 2017 Aşk Hayatı

Yay burcu, 2017 yılında aşk hayatınızın inanılması güç etkiler alacağını söylemeli ve sürekli olarak rüzgarlarla uğraşacağınızı da bilmelisiniz. Fırtına içerisinde olacaksınız. Birlikteliği olan ya da evli olan Yay burcu insanlarını zor günler bekliyor. Geride bıraktığımız yılın son günlerinden itibaren bu durumu hissetmeye başlamış olmalısınız. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızın her geçen gün açıldığını sizde fark etmiş olmalısınız. İşte bunun tek nedeni gezegenlerin aşk açısından burcunuzu fırtınaya sürüklüyor olması.

2017 yılı içerisinde aşk hayatınızla ilgili önemli karalar alacaksınız. Bazılarınızın dengesi bozulacak, bazılarınız da aksine dengeleri daha da güçlendirecek, yükselen burcunuzun bu durumda etkisi oldukça fazla. Yıl içerisinde daha sağlam durmaya çalışmalısınız. Süregelen birlikteliğinizin sizi yıprattığını düşünüyorsanız ve artık son bulmasını istiyorsanız, istediklerinizi elde edebilirsiniz Yay burcu. 2017 yılında hayatınıza yeni insanlar girecek. Aşk hayatınızla ilgili hiç alışık olmadığınız kararlar alabilirsiniz. Bakış açınız her geçen gün biraz daha değişiyor olacak.

Aşk gezegeni Venüs, 2017 yılında burcunuzla ilk üç aydan sonra uyumlu açılarda olacak. Venüs sayesinde aşk hayatınız daha renkli olmaya başlayacak. İstediğiniz kişiyle yakınlık kurabilirsiniz. Aşkı arzu edecek ve karşınızdaki kişinin hislerini daha net hissedeceksiniz. Aşk yerine macera arayışında olacak Yay burcu insanları da olacak. Karmaşıklığa izin vermemeniz gerekiyor. Yoğun olan aşk hayatınızı daha da yoğunlaştırmamalısınız.

2017 yılının son çeyreğinde kişiliğinizi daha net bir şekilde ortaya koyacaksınız. İsteklerinize ve dilediklerinize sahip olabileceksiniz. Ani gelişmeler sizi biraz olsun endişelendirecek ancak ayak uydurmakta pek fazla zorluk çekmeyeceksiniz. Bu dönem içerisinde birlikte olduğunuz kişiyle aranızın açılmasına izin vermemeniz gerekiyor. Partnerinize gereken önemi verdiğiniz sürece aşk hayatınız oldukça iyi olacak Yay burcu.

Yay Burcu 2017 Sağlık

Yay burcu, 2017 yılında sağlığınızı göz ardı etmemeniz gerekiyor. Satürn, hayatınızın hemen her alanında sizi zorluyor ve bu da sağlık açısından tehlikede olduğunuz anlamına geliyor. Enerjiniz yıl içerisinde sürekli olarak düşüşte olacak. Bedensel olarak zayıfladığınız zamanlarda mücadeleyi kısa sürelide olsa bırakmalı ve köşenize çekilmelisiniz. Güçsüz olduğunuz zamanlarda güçlendirici vitaminler kullanmak iyi olacaktır.

2017 yılında süregelen rahatsızlığınız ile giriyorsanız, yıl içerisinde başlatacağınız tedaviler sorunların daha fazla büyümesine engel olacaktır. Sağlığınıza tamamen kavuşmak istiyorsanız çok fazla çaba harcamanız gerekiyor. Söz konusu sağlığınız olduğunda, 2017 yılında asla ihmalkar davranmamanız gerekiyor.

Yay Burcu 2017 Falı. Yay Burcu 2017. 2017 Yay Burcu Fal.