Yengeç Burcu Aralık 2017

Yengeç Burcu Aralık 2017

Yengeç Burcu Aralık 2017 Aşk

Yengeç burcu, Aralık 2017'de yani yılın son ayında aşk ve duygusal konularda yara almaya müsait olacaksınız. Bu da demek oluyor ki yeni başlangıçlar peşinde koşarken elinizden geldiğince dikkatli olmalısınız. Kafanız karışacak, hangi yöne adım atacağınıza bir türlü karar veremeyeceksiniz. Bu tarz sıkıntıların büyümesine izin vermezseniz Aralık ayında zarar görmeyeceksiniz ancak aksine davranışlar sergilerseniz aşk hayatınız içerisinden çıkılmaz bir hal alabilir. Birlikteliğiniz varsa da devamlılığı konusunda herhangi bir sorun yok.

Yengeç Burcu Aralık 2017 İş

Yengeç burcu, Aralık 2017'de iş ve mesleki konularda geride kalan dönemin aksine daha istekli olacaksınız. Sizi daha üst noktaya ulaştıracak olan bağlantıları direkt olarak kuramayacak olsanız da arayışlarınız sonuçsuz kalmayacak. Şimdiye kadar üzerinde çalıştığınız işlerin hala daha istediğiniz noktaya gelmemiş olması sizin olumsuz düşüncelere kapılmanıza neden olmasın. Siz, herhangi bir işi başarmak istediğinizde kimse sizin karşınızda duramıyor. Odaklanmayla ilgili var olan sorunlarınızı da halledebilirseniz her şey daha güzel olacaktır.

Yengeç Burcu Aralık 2017 Sağlık

Yengeç burcu, Aralık 2017'de sağlığınızla ilgili biraz uğraş vermek zorunda kalacaksınız. Ayaklarınız yere sağlam basmalı. Dikkatli olmalısınız. Ufak tefek kazalara açık olacağınız bir süreç sizi bekliyor. Bu süreçten yara almadan çıkmalısınız. Ağrılarınız olduğunda hemen ilaç kullanmak yerine dayanabildiğiniz kadar dayanmalı ve mutlaka dinlenmeye zaman ayırmalısınız. Kış aylarında olduğumuz için de soğuk havalara karşı dikkatli olmalısınız.

Yengeç Burcu Aralık 2017. Yengeç Burcu Aralık 2017 aylık burç yorumu.