Akrep Burcu 2023 Burç Yorumu

Paylaş
Takip et
Akrep Burcu 2023 Burç Yorumu

Akrep burcu 2023 yıllık burç yorumu. 2023 yılında aşk, para, sağlık ve iş hayatında Akrep burcunu neler bekliyor? 2023 yılı Akrep burcu için hangi konularda daha iyi geçecek? Hepsi Akrep burcu 2023 yıllık burç yorumunuzda.

AKREP BURCU 2023 GENEL BAKIŞ

Akrep burcu, 2023 yılında anahtar kelimeleriniz aile, ortak işler ve miras konuları olacak. Yeni yılın gelişiyle beraber yeni projeler üzerinde yoğunlaşacak ve istediklerinizi kısa zaman içerisinde gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

Aile ilişkilerinizin güçlenmesi için gerekli olan adımları daha rahat atabileceksiniz. Mirasla ilgili konularda da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Beklenmedik kazançları, yeni yatırımlar için araç olarak kullanma ihtimaliniz var.

İŞ, KARİYER VE PARA OLANAKLARI

Yeni yılın başlarından itibaren para konusunda geçişler yaşanabilir. Karşınıza çok fazla fırsat çıkacak ve nasıl değerlendireceğinize en iyi şekilde karar vermeye çalışmalısınız. Satürn'ün balık burcuna, Plüton'un kova burcuna geçişi, sosyal hayatınızdaki arkadaşlarınızla iş yapma fikrine sıcak bakacağınıza işaret etmekte.

AŞK, EVLİLİK VE İLİŞKİLER

Mayıs 2023'e kadar aşk hayatınızda çok fazla hareketlilik yaşanmayacak Akrep burcu. Mayıs ayından sonra ise, aşk hayatınızdaki hareketlilik sizi dahi şaşırtabilir. Evlilik kararı almaya en yatkın olacağınız dönem, Mayıs sonrası.

Mayıs 2023 öncesinde evlilik kararı alanları ise, adaptasyon sorunu beklemekte. Bu sancılı dönem, temmuz ayından sonra son bulacak. Evli olan Akrepler için ise, çocuklarla ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

SAĞLIK

2023 yılında baş, göz ve omuz bölgesine fazlasıyla dikkat etmelisiniz. Özellikle baş ve omuz bölgesinde yaşanacak ağrılar yaşam kalitenizi biraz olsun düşürebilir. Rahim bölgesi için de mutlaka gerekli kontrolleri yaptırmalısınız.

2023 TUTULMALARI NELER GETİRİYOR?

20 Nisan 2023 yılında yaşanacak olan tutulma, ilgi alanlarınızın değişmesine, sağlığa ve sosyal sorumluluğa işaret etmekte. Sosyal hayatınızın büyük ölçüde değişiklik gösterme ihtimali var.

Mayıs 2023'de yaşanacak olan tutulma, evli olanlar için sancılı sürecin son bulmasına ve hatta ayrılık kararı alanların yeniden birleşmesine işaret etmekte. 20 Nisan'dan 5 Mayıs'a kadar olan süreçte ilişkiler konusunda daha özenli olmalısınız.

14 Ekim tutulması, dış görünüşünüzde değişikliğe yönelmenize ve kişisel gelişiminize özen göstermenize işaret ediyor. Bu süreç içerisinde yeni eğitimler almaya hevesli olacaksınız. Konfor alanınızdan uzaklaşmak gözünüzü korkutmayacağı gibi buna hevesli olacaksınız.

İlginizi çekebilir:
Akrep Burcu Günlük Yorumu