Akrep Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu

Akrep Burcu Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumu. Bu ay Akrep burcunda yaşanacak gelişmeleri öğrenebilir, iş, aşk, ve sağlık konularıyla ilgili aylık yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Akrep Burcu Mayıs 2019 İş

Akrep burcu Mayıs 2019'da iş açısından zirve yapabilirsiniz. Bu açıdan güzel bir ay sizi bekliyor olacak. Bazı Akrep burcu insanları bu dönem içerisinde iş değişikliği ya da işyeri tadilatına yönelebilir. Değişimler ve yeni başlangıçlar yapacaksınız. Maddi güce sahip olmayı seviyorsunuz ve lükse de fazlasıyla meraklısınız. Tüm bunlar, Mayıs ayı içerisinde çok daha fazla çalışmanızı sağlayacak. Çalışmadan lükse sahip olmak, sizi zora sokacaktır. Bütçenizi dikkatli ve en iyi şekilde kullanmalısınız.

Mayıs ayı içerisinde yapacağınız her türlü çalışmanın karşılığını almak isteyeceksiniz. Fazlasıyla hırslısınız ve çalışma arkadaşlarınızın da bu anlamda size ayak uydurmasını istiyorsunuz. Sizinle aynı düşüncede ve disiplinde olmayan kişilerle uyumlu bir şekilde çalışamıyorsunuz. Bu dönem içerisinde mevkinizin yükselmesini istiyorsunuz ve hal böyle olunca enerjinizi de çok fazla kullanıyorsunuz.

Mayıs 2019'in ilk haftasından sonra Mars'ın olumlu etkilerini çok daha fazla hissedeceksiniz. Sergilediğiniz çabalardan istediğiniz sonuçları alacaksınız ancak her türlü eleştireye de açık olmalısınız, özellikle iş hayatınızdaki rakiplerinizin. Rakibiniz olan kişilerle savaşmayın ancak değerlendirme yaparken, onlardan üstün olan yeteneklerinizi rahatlıkla sergileyin. Etrafınızda size karşı baskıcı davranışlar sergileyen kişiler olabilir. Mayıs ayında bu kişileri fazla takmayacak ve etkileri altına girmeyeceksiniz.

Akrep Burcu Mayıs 2019 Aşk

Akrep burcu Mayıs 2019'in ilk günlerinden itibaren Venüs'ün etkisi hissedeceksiniz ve duygusal açıdan kendinizi daha fazla açacaksınız. Çekiciliğiniz üst düzeyde ve bu dönem içerisinde bu yönünüzü daha iyi seviyelerde kullanabileceksiniz. Adı koyulmamış birliktelikler artık isim kazanacak. Etkileyici, çekici ve baştan çıkarıcı yönlerinizi aşk hayatınıza kolaylıkla yansıtacaksınız. Ayrıca bu dönem içerisinde sosyal olarakta son derece aktif olacaksınız ve değişik alanlara ilgi duyacaksınız.

Mayıs ayı içerisinde partnerinizle olumlu paylaşımlarda bulunacaksınız ve aslında şimdiye kadar yakalayamadığınız güzel günleri yakalayacaksınız. Mayıs ayı, özellikle bekar olan Akrep burcu insanları için fazlasıyla fırsat dolu olacak. Sosyal hayatınızda yoğun olmanız, hayatınıza sürekli yeni kişiler girmesini sağlıyor. Hayatınıza giren kişilerden bazılarıyla duygusal olarak yakınlaşabilirsiniz. Katılacağınız her türlü aktivite size aşk açısından fayda sağlayacaktır.

Evliliğe adım atmak isteyen Akrep burcu insanları için de güzel fırsatlar var. Bazılarınız evliliğe adım atacak ve farklı şehre hatta farklı ülkeye yerleşecek. Yabancı bir kişiyle de evlilik söz konusu olabilir. Bu kişi sizden daha büyük yaşlarda olabilir. Bazı Akrep burcu insanları da ikinci kez evlilik şansını yakalamış olacaklar.

Akrep Burcu Mayıs 2019 Sağlık

Akrep burcu Mayıs 2019'da Mars'tan olumlu etkiler alıyorsunuz ancak özellikle bacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Ağrılar ve kramplar canınızı yakabilir. Sürekli olarak spor yapan Akrep burcu insanlarının da bu anlamda dikkatli olması gerekiyor. Süregelen rahatsızlığınız var ise bu dönem içerisinde güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Ağır kaldırmamaya gayret edin. İskelet sisteminiz hassas olacak. Fazla enerjili gıdalardan da olabildiğince uzak durmalısınız. Aksi halde tansiyon sorunu yaşayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Akrep Burcu Günlük Yorumu